• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74899 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #120 u: Svibanj 04, 2011, 20:40:58 »
  • 0
  • 0
  • VRATARI
    Tomislav Pelin
    Robert Lisjak
    Ivan Mance
    Dino Raspor

OBRANA
    Igor Cagalj
    Niko Datkovic
    Duje Bakovic
    Denis Ljubovic
    Mario Tadejevic
    Mato Milos
    Fausto Budicin
    Andro Svrljuga
    Kristijan Caval

VEZNI RED
    Diego Zivulic
    Damir Kreilach
    Neven Vukman
    Davor Landeka
    Antonio Rukavina
    Hrvoje Strok
    Antonini Culina

NAPAD
    Milan Djurisic
    Drazen Pilcic
    Ivan Bijelic
    Sergio Zijler
    Valentino Stepcic
    Vedran Gerc
    Sandi Krizman
    Armando Mance

Da čujemo i vas, što ostali misle, tko ostaje, tko odlazi, mišljenja o igračima...?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #121 u: Svibanj 04, 2011, 20:48:29 »
  • 0
  • 0
  • ODLAZE
    Tomislav Pelin
    Ivan Mance
    Denis Ljubovic
    Kristijan Caval
    Davor Landeka
    Antonio Rukavina

SASTAV
    Lisjak - Švrljuga, Čagalj, Baković, Tadejević - Vukman, Kreilach, Štrok, Čulina - Mance, Zijler

Samo što bi to trebao biti rezerni sastav, ne glavni...

Lisjak - Švrljuga, Čagalj, obrana, bek - Vukman, Kreilach, Štrok, Čulina - napadač, napadač
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #122 u: Svibanj 04, 2011, 21:29:21 »
  • 0
  • 0
  • Strok takoder odlazi...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #123 u: Svibanj 04, 2011, 22:01:00 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Strok takoder odlazi...

i bakovic..u danasnjim sn..kaže da mu se ide...mislim da je i gerc guranjem pilcica shvatio da mu je bolje srecu potrazit drugdje
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #124 u: Svibanj 04, 2011, 23:34:45 »
  • 0
  • 0
  • VRATARI
    Robert Lisjak
    Dino Raspor

OBRANA
    Igor Cagalj
    Niko Datkovic
    Duje Bakovic
    Mato Milos
    Andro Svrljuga

VEZNI RED
    Diego Zivulic
    Damir Kreilach
    Neven Vukman
    Davor Landeka
    Antonio Rukavina
    Hrvoje Strok
    Antonini Culina

NAPAD
    Sergio Zijler
    Armando Mance
    Što se mene tiče ta ekpia može ostat, ovi drugi mogu odmah skupit pare i otići

Inače, nakon dugo vremena sam vidio da je igrao rukavina, u porazu 2. ekipe od ekipe Naprijed
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #125 u: Svibanj 05, 2011, 01:12:34 »
  • 0
  • 0
  • Prvo æu napisat da nama trebaju 3-4 prava igraèa ako želimo ostat u ligig i dogodine,kada æe najverojatnije skraæivat ligu.Mi trenutaèno imamo 5 igraèa koje po meni vrijedi zadržat(Lisjak,Štrok,Kreilach,Èulina i Èagalj),za ostalima nebi puno žalio.

VRATARI
    Tomislav Pelin-nisam ga gledao,ali najbolje bi bilo da ode..Lisjak je jedinica,drugi golman može biti Raspor.
    Robert Lisjak-odlièan golman,nadam se da æe mu dat novi 5godišnji ugovor.
    Ivan Mance-nedam se da æe se s njim raskinut
    Dino Raspor-po onome šta sam ga gledao u juniorima èini se kao dobar golman

OBRANA
    Igor Cagalj-nije on neki svijetski igraè,ali ostavlja srce na terenu,pouzdan,vrijedilo bi ga zadržat
    Niko Datkovic-volio bi ga vidjet da dobije šansu sad na kraju sezzone da vidimo kako se snalazi meðu "velikima",vjerujem da æe od njega bit igraèa
    Duje Bakovic-premekan,šta se mene tièe može slobodno otiæ
    Denis Ljubovic-raskid ugovora
    Mario Tadejevic-takoðer
    Mato Milos-previše smo ga napuhali,vidjet æemo,Budicin æe otiæ i vjerujem da æe sljedeæe sezone dobit priliku.
    Fausto Budicin-nije on toliko loš stoper koliko ga se uzelo na zub zbog par lošijih utakmica ove jeseni,posebice ona protiv Osijeka. Ali svejedno se nadam da æe se s njime raskinut
    Andro Svrljuga-trudi se,borben,ali nije on kvaliteta za Rijeku. Neka ostane popunit kadar
    Kristijan Caval-nije ispunio oèekivanja,ali ja se nadam da æe ostat,boljeg beka od njega nemamo. Nadam se njegovoj boljoj sezoni.

VEZNI RED
    Diego Zivulic-potenicjal,ali zasad samo to
    Damir Kreilach-od njega oèekujem da bude voða ove ekipe sljedeæu sezonu,ako bude igrao kao 1. dio prvenstva daleko æe dogurat
    Neven Vukman-neka ostane,u paru sa Krailachom uopæe ne djeluje loše
    Davor Landeka-slièno ko i sa švrljugom,trudi se,ali ne zna,nebi puno žalio da ode.
    Antonio Rukavina-najlogiènije je da dobije raskid ugovora. Osobno mi se èinio ok,ništa slabiji igraè od Landeke koji je puno više guran.
    Hrvoje Strok-tu nemamo o èemu prièat,bez njega smo nula.Samo mi se èini da ni on više nema volje igrat u posrnulom klubu bez ambicija.
    Antonini Culina-Nadma se eksloziji sljedeæe sezone,sad ili nikad!

NAPAD
    Milan Djurisic-previše hvaljen kada je dolazio,a niš od njega. Volio bi ga vidjet u preostale 3 utakmice do kraja
    Drazen Pilcic-nije materijal za Rijeku
    Ivan Bijelic-takoðer
    Sergio Zijler-takoðer,ko je njega uopæe doveo?
    Valentino Stepcic-sve mi se više èini da ništa od nejga
    Vedran Gerc-njemu je kranje vrijeme da si pronaðe klub u kojem æe igrat
    Sandi Krizman-ja bi njemu dao kapetansku traku,plaæu od 150 000E i sve ovlasti na terenu iv an njega samo da ostane:D
    Armando Mance   -novi sztipanovicz, on bi trebao biti naša 1. špica

Boldani,plus 3-4 pojaèanja,od èega barem 2 napadaè i to je to za sljedeæu sezonu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #126 u: Svibanj 05, 2011, 09:45:02 »
  • 0
  • 0
  • s dosta toga se slazem, samo ne kuzim toliko ufanje u armanda? prosle sezone se nije uspio nametnut u grobnicanu, ove sezone kod dva trenera nije dobio ni minute mada nema neku konkurenciju u napada, i sad bi trebali ocekivat da ce nas on spasit sljedece sezone...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #127 u: Svibanj 05, 2011, 13:02:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Dylan Dog"
    s dosta toga se slazem, samo ne kuzim toliko ufanje u armanda? prosle sezone se nije uspio nametnut u grobnicanu, ove sezone kod dva trenera nije dobio ni minute mada nema neku konkurenciju u napada, i sad bi trebali ocekivat da ce nas on spasit sljedece sezone...
    Samo pokušavam glasno razmišljat. Mi napadaèa nemamo,deèko zabije u svakoj utakmici u juniorima,zašto mu ne dat šansu? Imao sam ga prilike gledat u 3 utakmice ove sezone i stvarno mi se èini kao veliki potenicjal. I ja sam imao negativne kritike za njegovo guranje,jer mu nije baš bila uspješna avantrura sa niželigaškim grobnièanom,ali deèko je korak ispred svih naših junioria(on i niko datkoviæ). Ovo je moje subjektivno mišljenje i ne treba znaèit da æe oba bit materijal za 1. ekipu,ali mi napadaèa jednostavno nemamo. I ja bi volio kad bi doveli 2 vrhunska napadaèa da napokon gledamo Rijeku koja je sposbna zabit gol,ali bojim se da ništa od toga.

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #128 u: Svibanj 10, 2011, 21:45:34 »
  • 0
  • 0
  • neslužbeno sam doznao da je dražen pilèiæ potpisao novi dvogodišnji ugovor  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #129 u: Svibanj 10, 2011, 22:20:46 »
  • 0
  • 0
  • jos gerc i imamo atomski napad  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #130 u: Svibanj 10, 2011, 23:07:04 »
  • 0
  • 0
  • mora se popuniti grobnička kvota, još kada se vrati sliniša i ahmadinjo neće nam nitko biti ravan
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #131 u: Svibanj 14, 2011, 13:26:26 »
  • 0
  • 0
  • Pošto Istra ispada mogli bi malo bacit oko na onog Bella,èini se kao dobar napadaè. Ali prevelik je to zalogaj za nesposbnu upravu

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #132 u: Svibanj 14, 2011, 14:21:24 »
  • 0
  • 0
  • Sve u svemu čulina non stop zabija. da igra u dinamu već bi dobio predpoziv za repku. Tovari bi ga procijenili na 4M evra. A mi i dalje mislimo da možemo jeftino kupiti crnca iz istre koji je bolji i isplatljiviji od njega.
    Ovaj topic se treba zvati rijeka 2015-16. jer pravo je pitanje: kako zadržati razne čuline da ne odu za prvu mizeriju od love? Sa našim proračunom to bi bilo pravo čudo.
    Nema tog Mineira koji će nam pomoći u borbi s dinamom. razlika u lovi je 20-tak puta, a utjecaj u ligi je nemjerljiv.
    Budimo iskreni, sve se na kraju svodi na pare, a mi ih baš i nemamo.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #133 u: Svibanj 14, 2011, 16:38:37 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "pešekan"
    Sve u svemu èulina non stop zabija. da igra u dinamu veæ bi dobio predpoziv za repku. Tovari bi ga procijenili na 4M evra. A mi i dalje mislimo da možemo jeftino kupiti crnca iz istre koji je bolji i isplatljiviji od njega.
    Ovaj topic se treba zvati rijeka 2015-16. jer pravo je pitanje: kako zadržati razne èuline da ne odu za prvu mizeriju od love? Sa našim proraèunom to bi bilo pravo èudo.
    Nema tog Mineira koji æe nam pomoæi u borbi s dinamom. razlika u lovi je 20-tak puta, a utjecaj u ligi je nemjerljiv.
    Budimo iskreni, sve se na kraju svodi na pare, a mi ih baš i nemamo.

8)  8)  8)
    Èulina ne zabija non stop,ima 4 gola na kontu :roll:  I doduše juèer je gerc zabio gol,pogledaj si danas na HNLu. Osim toga nije Èulina toliko dobar igraè ko šta ti pišeš,uspredi Anasa u svojoj prvoj sezoni nakon šta se ustalio i Èulinu i sve æe ti bit jasno.
    Pa èak i da je izvandredan igraè,da je odlièan,on je samo 1 od 11 igraèa. Za  napravit ekipu trebapš imat 11 kvalitetnih,pa zašto onda ne pokušat dovest još kojeg kvalitetnog,ili je tvoje razmišljanje da mi imamo Èulinu pa æe Èulina sam pobjeðivat protivnike iduæe sezone?
    Ovo o kupnji ti ne mortam po 18586556987676 put objašnjavat,radi se o dovoðenju igraèa besplatno,i iskljuèivo besplatno(jer to tako teško shvatit),a mislim da je bele potpisao za Istru samo do kraja ove sezone(ispravite ako se varam).
    Ali nije birtan samo on,bitno je da ti zvuèiš kao da ne želiš da se dovode pokoji kvalitetan(BESPLATNI) igraè jer mi imamo Èulinu???? :?:
    Pogotovo ako uzmemo u obzir da od tih mladih i nadolazeæih imamo samo Èulinu(i možda krailacha),ovi drugi nisu pokazali kvalitetu za Rijeku.
    Ovo da trebamo zadržat 18godišnjake barem 4-5 sezona se apolsutno slaž
    em,ali samo ono 18godišnjake koji vrijede,a ne bilo koje. I na kraju se sve svodi na lovu jer mi te mlade igraèe neæemo moæ zadržat ako je kasa prazna.

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #134 u: Svibanj 14, 2011, 19:04:35 »
  • 0
  • 0
  • boriš se protiv duhova. idemo probati nacrtati.

Sa sportskog stajališta recimo da se klubovi razlikuju po:

a) kupovnoj moći
    b) scoutingu
    c) omladinskoj školi
    d) talentu, odnosno podneblju iz kojega dolaze

Najjači klubovi će biti oni sa najvećom kupovnom moći. Takvi će imati jake i ostale kategorije, ali najčešće će novcem rješiti sve probleme u ekipi. (Npr. Inter) U takvim klubovima je podneblje isključivo nogometno i to su lige petice.

Zatim prelazimo na klubove niže kupovne moći.
    Oni moraju nekako nadomjestiti taj hendikep. Jedni to rade izvanrednim scoutingom.
    Dakle, kad neki naš junak zabije 17 golova u HNL-u već ga snima 7-8 klubova godinu dana a da on to ni ne zna.
    Drugi će se pak odlučiti za omladinsku školu. Njihovi igrači su toliko cijenjeni, da je stvar prestiža kad te izbace iz takvog kluba.
    Zajedničko u ovoj kategoriji je novac, ali različito je podneblje. Na omladinsku školu će se odlučiti klubovi iz Južne Amerike, Francuske itd. dok će scouting imati Ukrajinci, Rusi...

E sad na kraju balade sirotinja.
    Nemaju love za scouting ni za omladinsku školu. Međutim ima jedna mala razlika od države do države. Nije isto biti mali klub u Hrvatskoj ili na Cipru.
    Prvo što je Hrvatska na vratima EU, drugo što se u HR može naučiti igrati nogomet.
    Mislim, moglo bi se kad ne bi kojekakvi glupi predsjednici bacali pare na netalentirana 33-godišnja pojačanja, umjesto da rade na školovanju igrača.

Ovim načinom poslovanja, bosanci dolaze nas učit igrati nogomet kao što mi idemo kineze i slične.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »