• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74896 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #135 u: Svibanj 14, 2011, 22:31:26 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "pešekan"
    boriš se protiv duhova. idemo probati nacrtati.

Sa sportskog stajališta recimo da se klubovi razlikuju po:

a) kupovnoj moæi
    b) scoutingu
    c) omladinskoj školi
    d) talentu, odnosno podneblju iz kojega dolaze

Najjaèi klubovi æe biti oni sa najveæom kupovnom moæi. Takvi æe imati jake i ostale kategorije, ali najèešæe æe novcem rješiti sve probleme u ekipi. (Npr. Inter) U takvim klubovima je podneblje iskljuèivo nogometno i to su lige petice.

Zatim prelazimo na klubove niže kupovne moæi.
    Oni moraju nekako nadomjestiti taj hendikep. Jedni to rade izvanrednim scoutingom.
    Dakle, kad neki naš junak zabije 17 golova u HNL-u veæ ga snima 7-8 klubova godinu dana a da on to ni ne zna.
    Drugi æe se pak odluèiti za omladinsku školu. Njihovi igraèi su toliko cijenjeni, da je stvar prestiža kad te izbace iz takvog kluba.
    Zajednièko u ovoj kategoriji je novac, ali razlièito je podneblje. Na omladinsku školu æe se odluèiti klubovi iz Južne Amerike, Francuske itd. dok æe scouting imati Ukrajinci, Rusi...

E sad na kraju balade sirotinja.
    Nemaju love za scouting ni za omladinsku školu. Meðutim ima jedna mala razlika od države do države. Nije isto biti mali klub u Hrvatskoj ili na Cipru.
    Prvo što je Hrvatska na vratima EU, drugo što se u HR može nauèiti igrati nogomet.
    Mislim, moglo bi se kad ne bi kojekakvi glupi predsjednici bacali pare na netalentirana 33-godišnja pojaèanja, umjesto da rade na školovanju igraèa.

Ovim naèinom poslovanja, bosanci dolaze nas uèit igrati nogomet kao što mi idemo kineze i sliène.

8)  8)  8)
    Sve lijepo napisano,a sad mi još obajsni kakve to ima veze sa mojom opaskom kako je bale zanimljiv igraè i kako b iga trebali pokušat dovest ukoliko je istina da èovijeku u 6. mjesecu istièe ugovor? :roll:  
    Za to ne treba nikakva kategorija,niti pare,niti skauting jer je nam je praktièki pred dvorištem,niti kvalitetna omladinska,a mislim da bi dobili dobrog napadaèa. Ponudiš mu 50-60 000E koliko kod nas ima svaki malo bolji prvotimac i to je to.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline guzzac

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #136 u: Svibanj 14, 2011, 23:05:25 »
  • 0
  • 0
  • Alo Pešekan, gdje je odgovor? Partibrejkeru!! Dioniz, daj ti odgovor na svoj odgovor..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od guzzac »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #137 u: Svibanj 15, 2011, 01:15:41 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "guzzac"
    Alo Pešekan, gdje je odgovor? Partibrejkeru!! Dioniz, daj ti odgovor na svoj odgovor..
    A èigov si ti? :idea:

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #138 u: Svibanj 15, 2011, 10:03:18 »
  • 0
  • 0
  • DIONIZ, Istra će ako ispadne direktno natrag u 1. HNL garantirano jer oni imaju plan zahvaljujući predsjedniku i novcima kojeg provode.

A Belle ako dođe u Rijeku neće vidjeti ni 10% od tih 50 tisuća eura, to znaš i sam. I mi svi, i Uprava, i Belle. Ako će otići, otići će u inozemstvo ili će ostati u Istri.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #139 u: Svibanj 15, 2011, 10:17:52 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    DIONIZ, Istra æe ako ispadne direktno natrag u 1. HNL garantirano jer oni imaju plan zahvaljujuæi predsjedniku i novcima kojeg provode.

A Belle ako doðe u Rijeku neæe vidjeti ni 10% od tih 50 tisuæa eura, to znaš i sam. I mi svi, i Uprava, i Belle. Ako æe otiæi, otiæi æe u inozemstvo ili æe ostati u Istri.

ma kakav to plan ima istra??? šta skautiraju, imaju odlicnu omladinsku skolu ili sta? nije mi jasno...
    doso im je taj rus, ustekao nesto love al se brzo istopilo i sad su koliko cujem opet u govnima jer im kasni placa 3-4 mjeseca...
    i od tog bellea kad im ode nece dobit nista ostete isto kao sto je bio slucaj s traoreom..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #140 u: Svibanj 15, 2011, 11:49:50 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    DIONIZ, Istra æe ako ispadne direktno natrag u 1. HNL garantirano jer oni imaju plan zahvaljujuæi predsjedniku i novcima kojeg provode.

A Belle ako doðe u Rijeku neæe vidjeti ni 10% od tih 50 tisuæa eura, to znaš i sam. I mi svi, i Uprava, i Belle. Ako æe otiæi, otiæi æe u inozemstvo ili æe ostati u Istri.
    Oni imaju plan,ali sele u 2. ligu,ne vjerujem da je to bio dio plana. Osim toga taj æe Rus dat petama vjetra ako ispadnu. Nisam dobro upuæen u situaciju,ali oèito im kasne "plate" :lol:
    Taj æe klub propast,isto ko ona Istra koja je sada èetveroligaš. Mi imamo slabu omladinsku školu,a oni je uopæe nemaju. Kadeti i juniori im se uopæe ne natjeèu u 1. ligi,nego županijskoj,to dosta govori koliko se u klubu gleda na buduænost.
    Ne postoji šansa da Belle ne dobije svoj novac ako doðe u Rijeku,tuži klub arbitraži i svoje pare æe kad tad dobit. Ne postoji igraè kojemu je klub doživotno dužan,ako on želi dobiti svoje ugovorom dogovorene pare.
    Ja mislim da on u Istri ima èak dosta manji ugovor od tih spomenutih 50 000E,a ipak bi sigurno puno raðe igrao u prvoligašu nego drugoligašu,veæa je moguænost daljnjeg napredovanja. Nažalost,uzalud ova rasprava,sve mi smrdi da æemo gledat napad Križman-Pilèiæ.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #141 u: Svibanj 15, 2011, 23:55:22 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Ne postoji igraè kojemu je klub doživotno dužan,ako on želi dobiti svoje ugovorom dogovorene pare.

nije da ga volim niti cijenim niti bilo što, ali igor cvitanoviæ?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline Bilbo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #142 u: Svibanj 15, 2011, 23:57:54 »
  • 0
  • 0
  • Dobra veèer!

Iako vrlo rijetko pišem kroz posljednje vrijeme (godine), barem onda i dosta rijetko pohodim utakmice. Unatoè takvim okolnostima još uvijek se katkada susreæem sa nekim mislima o boljoj Rijeci, o Rijeci koja zraèi samouvjerenošæu, sigurnošæu, borbenošæu i svim onim vrlinama koje su hvalili srednjovjekovni pisci viteških romana. Isto tako tu je i vodstvo kluba, strategija planskog razvoja, promišljanje i realiziranje financijske bilance, ili nešto tome slièno.

S druge strane nogometaši su samo ljudi, a ljudi ovise o okolišu koji ih okružuje, tako da recimo jedan Križman zbog nepovoljne biometeorološke prognoze ne može odigrati samo uobièajeno bezvoljno ili jedan Budicin upadne u tromjeseènu krizu jer je jarac u tom periodu strahovito blizu utjecaja Saturna koji nepovoljno djeluje na plahe ribe poput Fausta pogotovo u sluèaju kad su u podznaku vodenjaci.

Naravno, nitko ne traži savršenost ovog našeg kluba, pa sve te varijable koje uzimam u obzir mogu slobodno baciti u smeæe. Ono što mi tražimo je da samo budu malo bolji u svim segmentima postojanja kao klub i ljudi, to znaèi da jednostavno daju sve što mogu kao što bi Budha rekao (navodno). Kad se to stavi na papir to uopæe ne izgleda posve nemoguæe koliko to uistinu jest. Na tragu tog razmišljanja potpuno sam odbacio opciju èekanja prave sezone, kada æe se pravi lonèiæi posložiti i prave partije odigrati, i kada æe jedna sezona biti prava.

Razlog zašto sam prestao isèekivati je taj da sam otkrio da je univerzum jedna jako komplicirana stvar o kojoj jako malo znamo, ali da smo otkrili da postoji pojam beskonaènog broja univerzuma koji postoje simultano i u isto vrijeme, toènije istodobno iliti egzaktno perzistentno s našim vremenom (iako je zapravo vrijeme iluzija, ali da se ne brkamo detaljima). Popularno se to zove paralelni svemir, iako uopæe nisu paralelni u smislu na koji mi shvaæamo paralelno, iako je paralelno jedini pojam koji ih savršeno jasno može precizirati u našim ogranièenim i profiltriranim umovima.

Da se vratimo na temu (ako je uopæe bilo teme), paralelnih svemira ima beskonaèno, što znaèi da postoji svemir gdje ste vi jedan obièni pomoænik zamijenika doktora biologije koji se bavi iscrpnom temom parenja komaraca ili ste predsjednik. Dakle, beskonaène moguænosti postojanja sveopæeg svemira. Sad se u ovom trenutku posve opravdano pitate zašto je to važno i koliko veze ovaj tu Bilbo ima sa ièime što civiliziran svijet zove zdravim razumom. Veza je vrlo tanka, a sve to je važno jer bi to znaèilo da u tim beskonaènim univerzumima postoji barem jedan univerzum u kojem Rijeka nije mazohistièko pomagalo svakom navijaèu željnom samoizazvane boli. Kada uzmemo u obzir vjerovatnosti što æe se prije dogoditi, to da æu doèekati bolju Rijeku u ovoj stvarnosti ili da pokušam izmisliti nezamislivo i putovati neistraženim bespuæima beskonaènih univerzuma, realan èovjek dolazi do apsolutno definitivnog zakljuèka da je samo jedno od ovoga moguæe i to je ovo potonje.

Nakon ove iznimno iscrpljujuæe mentalne gimnastike od koje ni pisac nije pola razumio nadam se da shvaæate u kojim se dilemama nalazim.

Zapravo, ako inzistirate da vam dam svoj osobni stav o svemu tome, ja mislim da su kriva oèekivanja. Prokleto dosadna oèekivanja. To je ono s èime se naš klub ne zna nositi, jednostvno ta oèekivanja su uvijek previsoka. To se može vidjeti i iz naše savršeno neoèekivano uspješne sezone 99., kada je u rijeèke nogometne krugove ušla jedna klasièna monotona apatija, potpuno beznaðe, mraèna praznina indolentne nonšalancije iz koje se izrodilo nešto savršeno, nešto predivno i onda, u zadnjem kolu dogodila se strašna pogreška, svi su se ponadali(oèekivali) pobjedu i osvajanje naslova i sve je palo u vodu.

Nakon te sezone oèekivanja su trajala nekoliko bezuspješnih sezona dok se nije trenutak apsolutne umrtvljene nebrige javio i osvojena su dva kupa kojima se nitko sreæom, nije nadao.

Sada polako dolazimo u jedno vrlo pozitivno zatišje, nitko više nema mišljenje o nièemu, sve poèinje sve više biti ok, sve manje loše, èak i ti remiji bez igre zvuèe jako lijepo i u nekim trenucima u umu se i hvališ njima, apatija uzima polako svakoga od nas i to je jedan poèetak vrlo uspješne i potpuno neoèekivane sezone ukoliko sve ne useremo k'o ove sezone oèekujuæi da æemo biti prvaci nakon 6 kola.

Ovaj put zapamtite, legnite pod svoje uobièajeno mjesto pod stijenama, kupite kokice, namjestite se nepristojno udobno( èak i cipele skinite), zavucite ruku u gaæe i prestanite oèekivati. Išta. Ikada.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #143 u: Svibanj 16, 2011, 20:04:58 »
  • 0
  • 0
  • Hehe... Odličan post i pravo osvježenje. Ali uz jednu falingu na samom kraju. Kad kažeš da se prestanemo nadati ikada ičemu u stvari pokušavaš prevariti svoj mozak: znajući da se uvijek najbolje stvari dogode kada ništa ne očekuješ, ti očekuješ baš to. Kao kad meditiraš da bi isključio misli i uhvatiš se kako sam sebi čestitaš što si zaustavio misli - što znači da i dalje misliš. :lol: Što se mene tiče ja sam već sve te korake iz zadnjeg pasusa prošao, osim jednog. Zavlačenje ruke u gaće ću ipak pustiti za iduću sezonu: Al Bundy style. 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #144 u: Svibanj 26, 2011, 20:31:46 »
  • 0
  • 0
  • Sedan raskinuo s Matijom Smrekarom

Bivši mladi hrvatski reprezentativac, danas 22-godišnji napadač Matija Smrekar, slobodan je igrač na tržištu nogometaša...

S bivšim napadačem Varaždina francuski je drugoligaš Sedan, koji je za nijansu propustio kvalificirati se u prvu ligu, sporazumno raskinuo prošlog ljeta potpisani trogodišnji ugovor.

Došao je rođeni Zabočanin u Sedan s velikom perspektivom, kao jedan od najboljih mladih nogometaša Hrvatske nogometne lige. U prvim četirima kolima prošlog ljeta zabio je jedina dva prvenstvena gola ove sezone. Ovog proljeća pao je u sasvim drugi plan, te je u 2011. godini upisao svega dva nastupa u drugoj ligi. Samo je jednom u cijeloj sezoni, i to u utakmici drugog kola Francuskog kupa, zaigrao od početka. Za mladu hrvatsku reprezentaciju Smrekar je zabio dva gola u četirima nastupima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline heshunhu

• Inćun
    • *
    Re: HNK Rijeka 2011/2012
    « Odgovori #145 u: Lipanj 08, 2011, 03:57:26 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Dosta je bilo monotonije i negativnosti,ajmo skupiti glavice i maštati o našem klubu sa svijetlom i lijepom buduènošæu. Gadi mi se više cijela ova sezona toliko da pokušavam èim manje èitati postove nakon svake odigrane utakmice,a u lijepo sijeæanju mi ostaje onaj 1. dio prvenstva. Ova sezona je ipak po neèemu specifièna,ostat æe zapamæena po "ajme meni nije mi dobro" ,pobjedi na maksimiru i najboljem otvaranju prvenstva u povijesti našeg kluba.
    Teško da æemo više imat prilike za pohvale do kraja ove sezone,pa umjesto da stalno kritiziramo neka ovaj topic bude još jedan "ja æu budan sanjati". :wink:
    Ne mislim da æemo sljedeæe sezone biti prvaci,ali èisto da se malo popravi raspoloženje na samom forumu,ovdje možemo pisati bajke u vezi našeg kluba. Pa evo jedna kakve se nebi posramio ni H.C. Andersen. :wink:
    Ja æu vjerovat Sandru kao velikom navijaèu Rijeke i poznavatelju našeg novog predsjednika,vjerovat æu da smo dobili pravog èovijeka koji zna posao. Mada sam od samog poèetka bio skeptièan i mislio sam da smo dobili još jdnog Turèiæa ili Franèiškoviæa,ovaj put vjerovat æu u nešto drugaèije,možda snaga misli uèini svoje :idea:  8-[  
    Dakle,uzmimo pretposstavku da "International Container Terminal Services" uloži nekakav kapital u naš klub,da naš predsjednik izmudruje još toliko(valjda ima nekakvih poznanstva i utjecaja,zašto je inaèe prihvatio zahtjveno mjesto predjsednika potonulog broda?),nešto da i Vojko kada je veæ njegov namjesnik sada na èelu kluba i napokon klub poène barem isplaæivati plaæe. I to je dobar poèetak.
    Zatim sljedi onaj sportski dio,nama navijaèima puno bitniji i važniji.
    Nadajmo se da æe skorija dobiti upute/odobrenje/muda da naponon poène stvarati ekipu za sljedeæu sezonu,a ne da pokušava popraviti ovu koja je odavno izgubljena i nepopravljiva.
    Nadam se da æe se isprobati ovih 5-6 mladih nadarenih igraèa i da æe dobiti priliku u kontinuitetu i da æe od toga isplivati barem 3 koja valjaju za iduæu sezonu.
    Koliko god ja mislim da je Ðaloviæ više nego dobar igraè nasprema ostalima u ovoj sadašnjoj Rijeci,drago mi je da je otišao,jer ga sljedeæe sezone ionako nebi gledali na kantridi,a kao šta sam veæ spomeuo bitno je graditi ekipu za ono šta sljedi.
    Pa gledam malo i naša p"potencijalna bajkovita" pojaèanja koja æe na ljeto najvjerojatnije imat slobodne papire,a u svakom nromalnom klubu trebala bi biti praksa da se vraæa odbjegle sinove.
    Prvo šta mi pada na pamet je Antun Dunkoviæ-odlaskom Štroka izgubit æemo na kreaciji,a Dunkoviæ u Mechelenu proživljava svoje najbolje godine,ponovnu mladost. Èovijek ima 29 godina,glavni je igraè tamo. Imao sam ga priliku gledati i na sport klubu,ostao sam ugodno izneneaðen sa njegovim izvedbama.
    Drugi igraè je Dario Kneževiæ-On sa svojih 30 godina i 100tinjak operacija teško da æe dobrit novi ugovor,možda bi se uz dobru volju htio vratiti doma. Samo neka se pokažu mali napretci i nada da æe biti bolje financijsko stanje i možda ni to nije nemoguæe.
    Treæi je Igor Budan,31 godina,ugovor mu istièe na ljeto,od Apalerma sigurno neæe dobit novi,a mislim da ga ni Cesena neæe htjet u svojim redovima pošto je cijelu sezonu na klupi,a èesto je bio i ozlijeðen.

Pa zamislimo ekipu koja bi vratila publiku na kantridu,koja bi usadila opet malo sporta u naš grad,sa domaæim igraèima koje se toliko èesto priziva,sa trenerom kojeg Rijeèka publika uglavnom voli,i sa upravom koja je dobro startala,a sada znamo i da je naš predsjednik veliki navijaè Rijeke.
    Pa recimo ovako,rješimo se Budicina,Landeke,Štroka,Križmana,Gerca,Bakoviæa,Vukmana...Dovedemo navedenu trojicu igraèa plus afirmiramo ove mlaðe nade(barem 2-3 da iskrsnu),pa recimo da nam ekipa izgleda ovako nekako:

------------------------------------Lisjak
    Miloš---------------------Kneževiæ---------------Datkoviæ--------Èaval(mršiæ)

--------------------------------Kreilach
      ----------------dunkoviæ------------------pojaèanje

-------------------------------Èulina

--------------------Ðurišiæ----------------Budan

Spoj mladosti i iskustva,šampioni 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od heshunhu »

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #146 u: Lipanj 08, 2011, 11:36:30 »
  • 0
  • 0
  • Kao prvo, ja bih rado da Rijeka ima novca i da dovodi neka provjerena pojaèanja, ali Rijeka ne samo da nema novca, nego ima èak i dugove. Znaèi pravog, vlastitog novca (koji nije na dug) æe se još dosta naèekati.
    Dunkoviæ -> jel to ovaj igraè što je u zadnje dvije sezone imao 15 utakmica, zabio jedan gol, imao 3 asistencije i odigrao prosjeèno jedno poluvrijeme po utakmici?
    http://www.transfermarkt.de/en/antun-du ... 34475.html
    Treba li nam stvarno takav igraè od 30 godina ili je bolje da probamo zadržati Kreilacha i možda dovesti Liniæa?
    Dario Kneževiæ -> bio je dobar u Rijeci, jedan od najboljih obrambenih koji je i uspio vani... Ima ugovor do 2013.  i jedan je od stalnijih igraèa u obrani Livorna. Ne vidim razlog da ga odbace...
    Budanu istiæe ugovor, ali mislim da æe se veæ smjestiti negdje u Seria A-B...
    Ma tko bi uopæe od imalo kvalitetnijih igraèa došao u Rijeku koja je u dugovima i koja æe jako teško isplatiti i te dugove, a kamo li tek buduæe plaæe....
    Pa šta je vama ljudi... pa jedan Liniæ kalkulira izmeðu drugoligaša i nas...
    Nažalost, mislim da je najbolje što Rijeka ove godine može uèiniti je da se financijski oporavi, da ne ispadne iz lige i da možda koliko toliko sredi tu školu nogometa pa da dobivamo prave igraèe... Ostalo možemo samo sanjati
    A onda sljedeæe godine ako nadam se stanemo na noge barem financijski, da gradimo momèad i klub racionalno i planski, pa se polako ali sigurno iz sezone u sezonu dižemo.
    Neki dan sam na Sportskoj TV gledao reportažu sa kvarnerske i èini se da su ovi mlaði igraèi dosta nabrijani na Rijeku i da im je stalo do kluba. Nadam se da je to i stvarno tako i ako æe imat pameti i sluha za trenere, pa možda i taj Scoria nešto napravi od njih i možda se nešto pomakne u pozitivnom smijeru.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #147 u: Lipanj 08, 2011, 12:15:50 »
  • 0
  • 0
  • Bojim se da æe veæi problem biti ostanak ovih starih raga, nego nekakva pojaèanja. Veæ se pregovara s èavalom i liniæem, eto pred ostankom je i fausto (a i gdje æe on, tko æe ga u ekipi). Nebih se zaèudio da pred kraj prijelznog roka osvane i landeka, pa èak i štrok na kantridi (sreæom da i slaven belupo voli te starce).

Poznavajuæi mentalni sklop scorije, opet æe lijevog beka igrati èaval,  a desnog budicin, u napadu æemo dovesti nekog slobodnog zahoru ili nekog prekaljenog asa tipa rodiæ,  koji æe nam jamèiti 5 golova u sezoni (od toga 2 iz penala). I tamo negdje u pred kraj 8 mjeseca æemo navrat-nanos dovesti nekakvo lijevo krilo koje je prošlo omladinsku školu   Nantesa (svake godine dovuèemo pojaèanje iz druge zemlje, španjolska-tonito, njemaèka-bobiæ (ova dva su barem bili igraèi), ali je onda krenula amerika- smith, belgija-jurasovski, nizozemska-zihler, dakle sad je na redu francuska), kojeg æemo hvalit do bola, ali naravno da æe stiæi s par kila viška i s ozljedom prednje, zadnje i srednje lože,  aduktora i trbušnog zida. Njega æemo gledati sveukupno 27 minuta + 3 u sudaèkoj nadoknadi, te æemo mu se na zimu zahvaliti na suradnji.

I da, tamo negdje u 5 mjesecu slijedeæe godine, kad u predzadnjem kolu osiguramo ostanak s 3 boda više od luèkog i boljom gol razlikom, æemo poèet sastavljat kostur ekipe za slijedeæu sezonu povratkom matije matka i velimira radmana
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #148 u: Lipanj 08, 2011, 13:55:03 »
  • 0
  • 0
  • Za trbušni zid nema prblema. Tu su naši najaèi što se tièe iscjeljivanja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #149 u: Lipanj 08, 2011, 14:32:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "koma"
    Bojim se da će veći problem biti ostanak ovih starih raga, nego nekakva pojačanja. Već se pregovara s čavalom i linićem, eto pred ostankom je i fausto (a i gdje će on, tko će ga u ekipi). Nebih se začudio da pred kraj prijelznog roka osvane i landeka, pa čak i štrok na kantridi (srećom da i slaven belupo voli te starce).

Poznavajući mentalni sklop scorije, opet će lijevog beka igrati čaval,  a desnog budicin, u napadu ćemo dovesti nekog slobodnog zahoru ili nekog prekaljenog asa tipa rodić,  koji će nam jamčiti 5 golova u sezoni (od toga 2 iz penala). I tamo negdje u pred kraj 8 mjeseca ćemo navrat-nanos dovesti nekakvo lijevo krilo koje je prošlo omladinsku školu   Nantesa (svake godine dovučemo pojačanje iz druge zemlje, španjolska-tonito, njemačka-bobić (ova dva su barem bili igrači), ali je onda krenula amerika- smith, belgija-jurasovski, nizozemska-zihler, dakle sad je na redu francuska), kojeg ćemo hvalit do bola, ali naravno da će stići s par kila viška i s ozljedom prednje, zadnje i srednje lože,  aduktora i trbušnog zida. Njega ćemo gledati sveukupno 27 minuta + 3 u sudačkoj nadoknadi, te ćemo mu se na zimu zahvaliti na suradnji.

I da, tamo negdje u 5 mjesecu slijedeće godine, kad u predzadnjem kolu osiguramo ostanak s 3 boda više od lučkog i boljom gol razlikom, ćemo počet sastavljat kostur ekipe za slijedeću sezonu povratkom matije matka i velimira radmana

Nostradamus
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo