• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74904 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Ožujak 10, 2011, 12:41:24 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ARMADA87"
    na primjer,Brajkoviæ iz Crikvenice

:lol:  :lol:  Jako!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Ožujak 10, 2011, 21:43:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Citat: "ARMADA87"
    na primjer,Brajković iz Crikvenice

:lol:  :lol:  Jako!

:lol:  :lol:  al ipak vjerujem da bi i on bio bolji od Križmana  :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Ožujak 10, 2011, 22:43:40 »
  • 0
  • 0
  • ma sljedeæe godine æemo napokon imati gradski derbi..al zato što æemo mi doæi pomorcu u 2. ligu..ne želim ni razmišljati o sljedeæoj sezoni jer slijedi ultra grèevita borba za opstanak..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od uvijek_rijeka »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Ožujak 10, 2011, 22:52:45 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "uvijek_rijeka"
    ma sljedeæe godine æemo napokon imati gradski derbi..al zato što æemo mi doæi pomorcu u 2. ligu..ne želim ni razmišljati o sljedeæoj sezoni jer slijedi ultra grèevita borba za opstanak..
    Da mi je znat šta tebe navodi na ovakvo razmišljanje. Ultra teška,a k tome još grèevita borba za..... :lol:  :lol:  :lol:
    Prvo shvati da gledaš ultra teško sranje od lige u kojoj ne ispada niko,ili po potrebi šutnu nekoga ko se tome ne odupire(dragovoljac),ovi ostali svi koji žele ostat u ligi æe ostat.
    Pravi primjer ti je Zagreb koji je prošle godine po svim zakonima trebao preseliti u drugu ligu,ali ipak je to naš stabilni i renomirani prvoligaš i kao takav ne može ispasti.
    Prvo se ispasti ne može zbog toga jer nama dovoljno zainteresiranih drugoligaša koji bi igrali prvu ligu,a k tome se još takve stvari rješavaju "iza zatvorenih vrata".
    A peèat na naš ostanak smo stavili i kada je debil Rubeša dao glas Mamiæu.
    Ova sezona je gotova za Rijeku,zato mi je još više nerazumljivo da skorija npr. stavlja Budicina umjesto Miloša na desnog beka
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Ožujak 11, 2011, 07:31:56 »
  • 0
  • 0
  • Opet crnjak, ljudi što vam je? Hajde, petak je, ajmo smajliće. 8)  :)  :lol: Forza Fiume, idemo po bodove u Koprivnicu. :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Ožujak 11, 2011, 08:50:19 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Opet crnjak, ljudi što vam je? Hajde, petak je, ajmo smajliće. 8)  :)  :lol: Forza Fiume, idemo po bodove u Koprivnicu. :shock:

:lol: tome se jedino veselim[/b]
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Ožujak 18, 2011, 14:51:30 »
  • 0
  • 0
  • Malo surfam po transfermarktu,èini mi se da je Bosnar slobodan od ljeta..
    E to bi bilo vrhunsko rješenje,kad bi doveli njega zaboravio bi cijelogodišnje muèenje ove sezone :lol: Budan ipak ima ugovor još godinu dana,pa o njemu ne smijemo ni maštati.
    Zamislite obranu Bosnar-Èagalj,ili ako æemo malo pomladit Bosnar- Datkoviæ,ili sva 3 O:) Ugovor istièe i po meni jednom jako zanimèljivom igraèu,Jeftonu iz Zagreba,na ljeto je slobodan,pa uprava kreni.Kulušiæ je od ljeta slobodan,istièe mu ugovor s Gencerebirligijem.
    Ima tih dobrih stopera,samo treba nešto radit..

Nadam se da nam neæe ponovno ono drvo od Pamiæa doæ nazad,kao šta sam i pretpostavio Standard je na vrijeme shvatio kakvu su grešku napravili. Uostalom,ne treba nam opet tata Pamiæ i njegove zakulisane igre.

Offline tuRnIæ|AR

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Ožujak 18, 2011, 15:08:45 »
  • 0
  • 0
  • j...... vas stranci.....slijedeæe sezone uvesti Armanda Mancea iz juniora....tražiti igraèe iz regije  (Pomorac, Opatija....) ionako se nema para....a raðe æu istrpiti promašaje mancea nego nekog Ljubijeviæa, Primorca i sl.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od tuRnIæ|AR »
    [size=150]RIJEKO MOJA NAJLJEPŠA SI ZNAJ!!![/b]
    [/size]

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Ožujak 18, 2011, 15:14:12 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "tuRnIæ|AR"
    j...... vas stranci.....slijedeæe sezone uvesti Armanda Mancea iz juniora....tražiti igraèe iz regije  (Pomorac, Opatija....) ionako se nema para....a raðe æu istrpiti promašaje mancea nego nekog Ljubijeviæa, Primorca i sl.
    pa zato sam napisao iskljuèivo igraèe koji æe bit slobodni.
    Ja više nemam volje èekat pomake na bolje,svake godine gledamo isto muèenje,a bez pravih pojaèanja æe opet bit borba za ostanak. Meni se više neda trpit nikoga,ili znaš ili ne znaš.. Trpimo Križmana,Bakoviæatrpili smo Tadejeviæa,Ljuboviæa,Turkalja......
    Ali di su rezultati :?:
    Raèunica je jednostavna,potjeraš Busdicina,Landeku,,Èavala,Štrok æe ionako sam otiæ,to su sve redom igraèi koji imaju jake ugovore,i umjesto njih dovedeš 2-3 prava pojaèanja i daš im 100 000 eura godišnje.

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Ožujak 18, 2011, 16:25:07 »
  • 0
  • 0
  • tjerat Landeku?
    pa tko vama valja u ovoj ekipi?koliko taj lopti uzme i napravi uklizavanja, to je nesto sto puno ljudi i 'znalaca' ne vidi jer im je najbitnije tko ce zabiti gol i izdriblati pola protivnicke ekipe!
    cvrsta obrana je temelj svake dobre ekipe, a nama je to neizvedivo bez Landeke u sredini terena! nije neki znalac ali od igraca njegovog profila se to i ne trazi!
    jedini koji se u zadnjih 10-ak godina mogo mjeriti sa Landekom po uklizavanjima, trci i svemu ostalom na toj poziciji je Dunkovic!
    bilo je tu raznih tadica,prisceva,kerkeza, linica, itd. ali po meni je ovaj apolutno najjaci zadnji vezni!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Ožujak 18, 2011, 17:45:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    tjerat Landeku?
    pa tko vama valja u ovoj ekipi?koliko taj lopti uzme i napravi uklizavanja, to je nesto sto puno ljudi i 'znalaca' ne vidi jer im je najbitnije tko ce zabiti gol i izdriblati pola protivnicke ekipe!
    cvrsta obrana je temelj svake dobre ekipe, a nama je to neizvedivo bez Landeke u sredini terena! nije neki znalac ali od igraca njegovog profila se to i ne trazi!
    jedini koji se u zadnjih 10-ak godina mogo mjeriti sa Landekom po uklizavanjima, trci i svemu ostalom na toj poziciji je Dunkovic!
    bilo je tu raznih tadica,prisceva,kerkeza, linica, itd. ali po meni je ovaj apolutno najjaci zadnji vezni!

eto vidiš i ti zaboravljaš kerkeza i prišća koje su svojevremeno znali imati fantastične tekme , isto tako par pamić-landeka, problem je što ti igrači uzmu brdo lopti , ali koli god ih ja uvjek branio 50% izgube, ali ovo je ipak hnl pa se nisam nikada bunio protiv landeke, prišća i kerkeza, jesam zbog alena jer sam od njega očekivao ipak da je klasa više od svih njih. Kako god , ali ivanov nam je bio najbolji zadnji vezni.

dioniz, stoperski par bosnar-čagalj je i moja želja već dugo vremena
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Ožujak 18, 2011, 19:25:28 »
  • 0
  • 0
  • kako ironično što je temu otvorio čovjek sa najnerealnijim ambicijama.
    i to pred sezonu u kojoj se nastoji srezati i tako sramežljivi proračun.

dvije stvari bi želio kazati.

jedna proizlazi iz druge.

ostavimo se pojačanja, preko pola naših igrača nema dvije sezone u rijekinom dresu. to si ni real ne može priuštit.
    šta vam nije čudno da su nam najbolji igrači štrok, landeka i čagi starosjedioci? nijedan nije stigao kao veliko pojačanje. štrok - poluinvalid; landeka - jedan od njih pet, ok reference; čagi - stoper šibenika, moš mislit.

a sad, koga smo prodali? mislim da je o tome bespredmetno raspravljat jer mi se diže kosa na glavi. uglavnom naši mulci.

nije teško izvest zaključak da je najgluplje dovest svake godine 4-5 "pojačanja".

sada prelazim na drugu stvar, koja se tiče budućnosti hrvatskog nogometa.

vrijeme je da se pomirimo sa stvarnošću.

sutra ćemo sve češće ići na tekme gledati nogomet radi njega samog.
    neće više biti maštanja o milijunima eura i kojekakvim prijelaznim rokovima.

stoga, preporučujem svima da što bolje upoznaju ovu našu sirotinju i pruže im podršku sa tribina.

ako sustavno budemo gradili momčad, nešto će se dogoditi. samo se djeca rade na brzinu. sa 6 pamića i 4 štroka rijeka bi se borila za visok plasman

što duže živimo u oblacima bit će nam teže.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Ožujak 18, 2011, 19:56:13 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    pa zato sam napisao isključivo igrače koji će bit slobodni.
    Ja više nemam volje čekat pomake na bolje,svake godine gledamo isto mučenje,a bez pravih pojačanja će opet bit borba za ostanak. Meni se više neda trpit nikoga,ili znaš ili ne znaš.. Trpimo Križmana,Bakovićatrpili smo Tadejevića,Ljubovića,Turkalja......
    Ali di su rezultati :?:
    Računica je jednostavna,potjeraš Busdicina,Landeku,,Čavala,Štrok će ionako sam otić,to su sve redom igrači koji imaju jake ugovore,i umjesto njih dovedeš 2-3 prava pojačanja i daš im 100 000 eura godišnje.

Ma čekaj. Ne trpimo Tadejevića ni Turkalja, oni su ionako igrali u ritmu 2 utakmice na terenu pa 5 na klupi. Mi trpimo Landeku, Budicina i slične, oni su ti koji igraju stalno na račun nekog iskustva a ne donose nikakav plus. Da Budicin ima 20 godina već bi davno bio nogometno mrtav i pokopan, tip ima 10 kikseva na svakoj utakmici, nijednom junioru se ne bi praštalo ni 10% od toga. Ali ne, Miloš je taj kojem treba kaljenje jer se jednom poskliznuo u Varaždinu, u svom debiju sa 17 godina.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Ožujak 18, 2011, 20:45:51 »
  • 0
  • 0
  • Govore ovdje neki da treba dovoditi igraèe koji imaju slobodne papire u HNL. Pa šta æe nam takvi??? Pa doveli smo otpisanog Rodiæa, iz "moænoga Hajduka"... pa jel nam još takvih treba i iz Karlovaca i sliènih? Pa postoji razlog zašto ih drugi ne žele, pa jel takvi nama stvarno trebaju? Do kad æe Rijeka biti biro za nezaposlene polupropale nogometaše?? Pa jel se tko pita zašto mi konstantno nemamo ni rezultata a ni novca? Svaka èast izuzetcima, ali kod ovakvih pogodimo jednom u 10 godina.
    Trebamo kvalitetne domaæe igraèe, a ne Budicine da nam stoje po terenu. I zato, ne dovoditi "pojaèanja" kao Rodiæ, nego dovesti bolje trenere u omladinski pogon, stvoriti bolje uvijete tamo... Ulagati u proizvodnju... Najskuplji igraè je loš igraè, a loših "pojaèanja" koja smo skupo platili smo se i naplaæali i nagledali dovoljno. Od igraèa u omladinskom znaš što možeš dobiti i tu nema zabune kao kod ovih neprovjerenih "pojaèanja".
    Rijeka bi bila puno stabilnija i igraèki i rezultatski a pogotovo financijski da ne dovodi ove otpisane koji samo remete red, rad i mir i još žive na grbaæi kluba.
    Kad æete vi nadrealisti shvatiti, da jedini naèin da dovedemo stvarno dobrog igraèa u svoj klub je da ga napravimo sami?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Ožujak 18, 2011, 20:50:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Wedran"
    Kad æete vi nadrealisti shvatiti, da jedini naèin da dovedemo stvarno dobrog igraèa u svoj klub je da ga napravimo sami?

kod nas je nedorecen zakon, tj kao da ne postoji..
    ti "napravis" igraca koji ce se pokazati sa 16,17 kao dobar junior ili prije kao kadet, a onda ce ga netko za burek kupit i potpisat s njim profesionalni ugovor...
    problem je sto ocito igraci nisu vezani nikakvim papirima koji ih sprijecava da odlaze kad im pukne
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!