• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74919 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robigno

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Ožujak 27, 2011, 09:20:25 »
  • 0
  • 0
  • I nemojte mi više ovdje plakat kako Rijeka nema pojma. Pa mi igramo kao osma reprezentacija svijeta. 90 minuta bez šanse. Ustvari još smo i bolji jer mi bar uzvućemo nulu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Ožujak 29, 2011, 18:30:45 »
  • 0
  • 0
  • Karabati æ odljeta slobodan u Karlovcu,eto nam pojaèanje za sljedeæu sezonu na poziciji stopera.Po meni vioše nego dobar stopera,šta je najbitnije visok i jak u skoku pa više neæemo imat problema sa Krstanoviæem :lol:
    A možda bi i napokon zabili koji gol nakon prekida,ne sijeæam se kada se to zadnji put dogodilo.. Ne vjerujem da je u Karlovcu imao plaæu veæu od 30 000E godišnje,ajmo uprava :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Ožujak 29, 2011, 19:18:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Karabati ć odljeta slobodan u Karlovcu,eto nam pojačanje za sljedeću sezonu na poziciji stopera.Po meni vioše nego dobar stopera,šta je najbitnije visok i jak u skoku pa više nećemo imat problema sa Krstanovićem :lol:
    A možda bi i napokon zabili koji gol nakon prekida,ne sijećam se kada se to zadnji put dogodilo.. Ne vjerujem da je u Karlovcu imao plaću veću od 30 000E godišnje,ajmo uprava :!:

Ja se nadam da se šališ!!!!!!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Ožujak 29, 2011, 20:05:55 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "girica"
    Citat: "DIONIZ"
    Karabati æ odljeta slobodan u Karlovcu,eto nam pojaèanje za sljedeæu sezonu na poziciji stopera.Po meni vioše nego dobar stopera,šta je najbitnije visok i jak u skoku pa više neæemo imat problema sa Krstanoviæem :lol:
    A možda bi i napokon zabili koji gol nakon prekida,ne sijeæam se kada se to zadnji put dogodilo.. Ne vjerujem da je u Karlovcu imao plaæu veæu od 30 000E godišnje,ajmo uprava :!:

Ja se nadam da se šališ!!!!!!!!!
    Šalim se,Karabatiæ nije prošao našu omladinsku školu i on je zloèesti pohlepnik koji bi nama došao samo pokupit pare,a mi imamo našeg Duju koji briljira. Nadam se da neæemo dovesti nikoga jer imamo ekipu koja æe sljedeæe sezone bit prvak.Niko nije dobar za Rijeku pored ovakvih igraèa.. Napadèe neæu ni spominjat,siguran sam da æe Pilèiæ sljedeæe sezone zablistat,vidim nas u finalu lige prvaka,a Dražena vidimu dresu manchestera koji je Rijeci platio 20 milijona eura za tog polivalentnog brznaca O:)   Dajmo im da odvedu Rijeku na put svijetlosti,oni to mogu,žele,a znanje ionako nikad nije bilo upitno jer dolaze iz omladinske škole HNK Rijeke. :idea:

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Ožujak 29, 2011, 22:28:15 »
  • 0
  • 0
  • barem izmisli nekog panja koji nije igrao za rijeku....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Ožujak 29, 2011, 23:06:17 »
  • 0
  • 0
  • Karabatić je bio jedna od većih panjina za vrijeme Katalinića, bio je još jedan biser s njim u stoperskom paru, isto dalmoš.

Ma jebeš ovu rotaciju poluigrača iz HNL-a, nemaš nikakve garancije da netko tko je bio dobar u Cibaliji ili Karlovcu može odigrati nešto kod nas, vrijedi i obrnuto. Da itko išta vrijedi, već bi odavno bio vani, ta pojačanja s igračima koji se vrte 8 godina po HNL-u su samo bacanje novaca.

Radije nabaviti 2-3 crna, žuta ili crvena, ti su jeftiniji.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Ožujak 29, 2011, 23:27:48 »
  • 0
  • 0
  • Ova tema je i otvorena da se svako da svoje mišljenje,ali u globalu se slažem sa joyom. Najbolje bi bilo dovest 2-3 crna,ali zaboravljamo da mi nemamo skauting i da æe ti crni bit netko kao Smith,a onda raðe biram drugu varijantu sa poluigraèima iz HNLa.
    Druge godine æe liga bit malo zanimljivija,ispast æe 4-5 kluobva i za nas to nameæe jedan imperativ i neizvjesnost,pa æemo se valjda svi složit da neke igraèe dovest moramo. Ako se neko ne slaže neka slobodno napiše i da svoju ideju.
    Ja mislim da je Karabatiæ pružao više nego solidne partije i u Slavenu i u Karlovcu,ne znam koji su to stoperi u HNL-u bolji od njega a da su realni u našim okvirima..
    Mi sa ovom ekipom teško možemo ostat u ligi.
    Sad tek vidim kako je teško bit sportski direktor u Rijeci,niko ne valja,a pojaèanja se dovest moraju :) ...Šta napravit da se ne ponavljaju ovogodišnje sramote?

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Ožujak 29, 2011, 23:44:05 »
  • 0
  • 0
  • Da na 15 metara od gola zabijemo stup i za njega zavežemo tog Karabatka, bio bi bolji od ovog Fausta Žgabucina!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Ožujak 30, 2011, 01:11:25 »
  • 0
  • 0
  • Samo da napomenem Joyu da je onaj drugi panj u vrijeme Katalinića bio Vušković. A i Lacić je bio negdje u to doba, možda si na njega mislio.

Ne bih ja dovodio Karabatića. Sve je to kita. To su igrači dobri za Cibaliju, Karlovac, you name it. Ambicija je sredina tablice, nitko se ne uzbuđuje ako završiš na 12. mjestu, imaš standardno mjesto u postavi kako god igrao jer konkurencije nema. Igra se pretežno defanzivan nogomet, svi iza lopte, nikad te ne ulove na kontru, itd. itd. Normalno da onda djeluješ sigurno. Medijskog pritiska nema, klub prate jedan novinar Karlovačkog lista i jedan Radija Karlovac, vjerovatno lokalni cugeri koji su sa svima na ti i ne talasaju puno. Navijača ima oko 8 a kad ih krene onda 14. U takvom ambijentu svatko može izgledati kao Tony Adams.

A onda dođeš u Rijeku gdje je uvijek napeto, navijači hoće minimum treće mjesto. Pod povećalom si svaku utakmicu, od došljaka se uvijek očekuje puno. Odigraš dvije loše i odmah gubiš mjesto osim ako nisi predviđen za prodaju pa moraš igrati pod mus. Svake godine se mijenjaju 3 trenera i svaki pretumbava ekipu. Ako se proglasi recesija prvi si na izlaznim vratima jer kao pridošlica imaš nadprosječni ugovor u klubu. Sjetite se Maroslavca, Šafarića, itd. itd. Prvi u selu, zadnji u gradu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Ožujak 30, 2011, 11:23:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Samo da napomenem Joyu da je onaj drugi panj u vrijeme Kataliniæa bio Vuškoviæ. A i Laciæ je bio negdje u to doba, možda si na njega mislio.

Ne bih ja dovodio Karabatiæa. Sve je to kita. To su igraèi dobri za Cibaliju, Karlovac, you name it. Ambicija je sredina tablice, nitko se ne uzbuðuje ako završiš na 12. mjestu, imaš standardno mjesto u postavi kako god igrao jer konkurencije nema. Igra se pretežno defanzivan nogomet, svi iza lopte, nikad te ne ulove na kontru, itd. itd. Normalno da onda djeluješ sigurno. Medijskog pritiska nema, klub prate jedan novinar Karlovaèkog lista i jedan Radija Karlovac, vjerovatno lokalni cugeri koji su sa svima na ti i ne talasaju puno. Navijaèa ima oko 8 a kad ih krene onda 14. U takvom ambijentu svatko može izgledati kao Tony Adams.

A onda doðeš u Rijeku gdje je uvijek napeto, navijaèi hoæe minimum treæe mjesto. Pod poveæalom si svaku utakmicu, od došljaka se uvijek oèekuje puno. Odigraš dvije loše i odmah gubiš mjesto osim ako nisi predviðen za prodaju pa moraš igrati pod mus. Svake godine se mijenjaju 3 trenera i svaki pretumbava ekipu. Ako se proglasi recesija prvi si na izlaznim vratima jer kao pridošlica imaš nadprosjeèni ugovor u klubu. Sjetite se Maroslavca, Šafariæa, itd. itd. Prvi u selu, zadnji u gradu.
    X
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Ožujak 30, 2011, 12:00:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Samo da napomenem Joyu da je onaj drugi panj u vrijeme Kataliniæa bio Vuškoviæ. A i Laciæ je bio negdje u to doba, možda si na njega mislio.

Ne bih ja dovodio Karabatiæa. Sve je to kita. To su igraèi dobri za Cibaliju, Karlovac, you name it. Ambicija je sredina tablice, nitko se ne uzbuðuje ako završiš na 12. mjestu, imaš standardno mjesto u postavi kako god igrao jer konkurencije nema. Igra se pretežno defanzivan nogomet, svi iza lopte, nikad te ne ulove na kontru, itd. itd. Normalno da onda djeluješ sigurno. Medijskog pritiska nema, klub prate jedan novinar Karlovaèkog lista i jedan Radija Karlovac, vjerovatno lokalni cugeri koji su sa svima na ti i ne talasaju puno. Navijaèa ima oko 8 a kad ih krene onda 14. U takvom ambijentu svatko može izgledati kao Tony Adams.

A onda doðeš u Rijeku gdje je uvijek napeto, navijaèi hoæe minimum treæe mjesto. Pod poveæalom si svaku utakmicu, od došljaka se uvijek oèekuje puno. Odigraš dvije loše i odmah gubiš mjesto osim ako nisi predviðen za prodaju pa moraš igrati pod mus. Svake godine se mijenjaju 3 trenera i svaki pretumbava ekipu. Ako se proglasi recesija prvi si na izlaznim vratima jer kao pridošlica imaš nadprosjeèni ugovor u klubu. Sjetite se Maroslavca, Šafariæa, itd. itd. Prvi u selu, zadnji u gradu.
    River,valjda po prvi puta se nimalo ne slažem s tobom.
    Prièaš o Karlovcu i Cibalii ko nekim lokalnim klubovima koji su 3 ranga ispod nas,a oni su u najmanju ruku al pari s nama,a u zadnjih godinu-dvije su nas i pretekli.S ovim svojim postom gore opisao si današnju Rijeku,a ne Cibaliu.
    Šta kod njih nebi bilo pritiska,,oni imaju u najmanju ruku posjetu jednaku kao i mi,ako ne i bolju..Ko to nameæe našim igraèima pritisak,onih 1000 ljudi koji doðu na kantridu?
    Uostalom kad si veæ spomenuo tu Cibaliu opet im gledamo u leða,veæ drugu godinu zaredom.Uostalom nije ni Sztipanovic  imao pritiska u Belišæu,Musa u Dragovoljcu,Hasanèiæ u Zenici,Ivanèiæ u Dragi,pa su došli u "veliki" klub pun pritiska i odigrali najbolju sezonu u povijesti rijeke.Strašnog ti pritiska,isti pimpaè Rijeka ili Cibalia.
    Osim toga,napisao si da ne treba dovodit Karabatiæa i igraèe sliène njemu,koga onda dovest? Šta napravit? Ispast iz lige,ponovit ovogodišnje muèenje,ili misliš da æemo s ovom ekipom znaèajnije napredovat. I to ekipom bez Štroka koji sigurno odlazi.
    Želite gledat ovogodišnju reprizu?

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Ožujak 30, 2011, 14:13:25 »
  • 0
  • 0
  • Daj smiješan si, stvarno misliš da bi s karabatiæem bio 5, a ne7.? Èovjek je panj (igrao u rijeci, pa smo ga mogli i gledati) i takav je i sad u karlovcu. Problem je što si ga gledao samo u jednoj utakmici na kantridi gdje smo zapucali jednom na gol.

Ne razumijem opet ista prièa, ajmo dovest nove karabatiæe, rodiæe, budicine - valjda da bi na zimu imali koga tjerat. I u 10-tom mjesecu mjenjat trenera i proglašavat još jednu prijelaznu sezonu. S obzirom da nemamo lipe na raèunu, ne treba nam ni ti poluprouzvodi.  bolje kupiti jednog vugrinca nego pet rodiæa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Ožujak 30, 2011, 16:15:58 »
  • 0
  • 0
  • Ali čemu kupovanje? Pa ionako nećemo ispast iz lige a neki ozbiljniji rezultat ne možemo imat.

Mene jedino živcira šta mora igrat npr. Fausto. Pa takvu rupu od igrača nismo imali jako dugo. Da bar probamo bilo koga umjesto njega. Stavi mulca iz omladinskog pogona, ne košta te praktički ništa. Gori od Fausta ne može bit, a ako je kojim slučajem lošiji, uzmi drugoga. Šta da uzmemo tog Karabatića i skužimo (opet) da je rupa od igrača? Samo si bezveze trošak radimo.

Budimo malo realni. Rijeka neće napravit nikakav rezultat u skoroj budućnosti. Ajmo onda barem ne trošit pare na prosječne igrače kakve možemo imat i praktički besplatno.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Ožujak 30, 2011, 16:21:00 »
  • 0
  • 0
  • Dionize, poslaži Rijeku na tablici proračuna pa odredi ambicije za sljedeću sezonu.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Ožujak 30, 2011, 16:43:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "koma"
    Daj smiješan si, stvarno misliš da bi s karabatiæem bio 5, a ne7.? Èovjek je panj (igrao u rijeci, pa smo ga mogli i gledati) i takav je i sad u karlovcu. Problem je što si ga gledao samo u jednoj utakmici na kantridi gdje smo zapucali jednom na gol.

Ne razumijem opet ista prièa, ajmo dovest nove karabatiæe, rodiæe, budicine - valjda da bi na zimu imali koga tjerat. I u 10-tom mjesecu mjenjat trenera i proglašavat još jednu prijelaznu sezonu. S obzirom da nemamo lipe na raèunu, ne treba nam ni ti poluprouzvodi.  bolje kupiti jednog vugrinca nego pet rodiæa.
    Poptpuno se slažem s tobom,to sam veæ napiso. Ja sam da raskinemo sa Landekom,Budicinom,Èavalom i svima koji imaju veæu plaæu i dvodemo za to 2 vrhunska,npr. Kneževiæ ili neko u takve kvalitete.
    Ali umjesto da mi govoriš da sam smiješan,napiši ti onda slobodnog igraèa kojeg bi volio vidit u Rijeci i koji æe bit prevaga. Ili misliš da je bolje da ne dovedemo nikoga i ispadnemo iz lige?
    Možda je nekima tako draže,ne znam... Najlakše je napisat "smiješan si",ili ironièno me spustit na zemlju.. Svi seremo po Brajkoviæu i igraèima koje je doveo i opravdano se bunimo,a nama ni jedan igraè ni ne pada napamet,a kamoli da ga vidimo kao potenicjalno pojaèanje.
    Šta æemo onda? Živo me zanima šta bi ti napravio. Ok,Karabatiæ ne valja,Primorac ne valja,koga onda? Mi smo u 5 utakmica zabili 1 gol,valjda ste svijesni da æe se nešto morat poduzet da se stvari promijene.
    Pešekan,nama su ambicije uvijek iste,koji to navijaè gleda u proraèun i besparicu,cilj je uvijek biti u prva èetiri,a mislim da æemo se složit da s ovom ekipom nemamo šta tražit u 1. ligi.. Ðaloviæ je otišao,još kad ode Štrok,teško da æemo se tako brzo radovat golu Rijeke,a kamli pobjedi.