• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Lokomotiva-Rijeka petak 15.4.2011  (Prikazano: 8868 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bottom

• Junior
    • http://www.otombottom.co.cc
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Travanj 17, 2011, 11:02:17 »
  • Citat: "river"
    Citat: "bottom"
    Kronološki: 84' Real Madrid; 91' ispadanje iz jugolige, '94 finale kupa, 99' prvaci, 2004/05 osvajaèi kupa (propustili priliku osvojiti prvenstvo jer ona dva kluba su bili najslabiji IKADA).

Ne znam što si mislio pod ovim ispadanjem iz Yu lige, možda na raspad iste. Mi smo ipak u zadnjem kolu dobili Partizana 3:0 i ostali u ligi.

pa trebali smo ispasti...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Travanj 17, 2011, 12:45:08 »
  • mene ovo više uopće ne pogađa, tako mi je svejedno kako će igrat do kraja, ispast nećemo.  Otići ću na još ove dvije-tri tekme do kraja na kantridu i nadat se boljoj sezoni. Ova sezona je bila fantastična punih 6 kola, tada smo ispucali sreću za tri sezone, ali bili smo prvi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Travanj 17, 2011, 13:45:26 »
  • Citat: "bosanac266"
    mene ovo više uopæe ne pogaða, tako mi je svejedno kako æe igrat do kraja, ispast neæemo.  Otiæi æu na još ove dvije-tri tekme do kraja na kantridu i nadat se boljoj sezoni. Ova sezona je bila fantastièna punih 6 kola, tada smo ispucali sreæu za tri sezone, ali bili smo prvi
    Svima je svejedno rezultatski,ali volio bi da napokon zabiju koji gol...Zapravo neka utakmica završi bilo kako samo ne nerješeno ,a pogotovo ne 0-0.. Više nam je pun k bunkera protiv Lokomotiva i sliènih ekipa.
    Mi smo u prvih 7 kola imali 6 pobjeda,od u sljedeæih 18 kola mi smo uspijeli pobjedit 2 puta,šta u prijevodu znaèi da smo najgora ekipa u ligi,a ova ekipa ulazi i u konkiurenciju najogre ekipe odkad je HNL-a... Da nije bilo tih urnebensih prvih 5-6 kola,sada bi bili uvjeljivo zadnji bez moguænosti da izborimo ostanak.
    Znaèi,èemu se možemo nadat sljedeæe sezone? :roll:  Ja se nadam da æe se potjerat barem pola ovih igraèa i dovest barem 10ak novih,pa pogodili ne pogodili s njim.,Ne vidim kako drukèije možemo izbjeæ blamažu u predstojeæoj sezoni
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Travanj 17, 2011, 15:38:11 »
  • Otkad je Elvis trener: 2 pobjede u 11 utakmica. Ovo proljeće: 1 pobjeda od 7, gol razlika 3:5. Ako je cilj bio konsolidirati obranu onda je postignut, ali vrijeme je da se počne nešto raditi i prema naprijed.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Travanj 17, 2011, 16:00:20 »
  • Citat: "river"
    Otkad je Elvis trener: 2 pobjede u 11 utakmica. Ovo proljeæe: 1 pobjeda od 7, gol razlika 3:5. Ako je cilj bio konsolidirati obranu onda je postignut, ali vrijeme je da se poène nešto raditi i prema naprijed.

moje misljenje je da se u ovome trenutku tesko moze napravit nesto prema naprijed..objektivno niti pilcic, niti gerc niti ðurisic nisu kvaliteta za rijeku koja se zeli boriti za neko mjesto iznad petog tako da...
    po scorijinim izjavama u novinama cini mi se da zeli na miru (bez da sere po igracima) zavrsit sezonu a onda pol momcadi potjerat..jedino pitanje je koga cemo moc dovest, no otom potom..
    samo bi dodao da je ova rijeka igrala onda kada je igrao štrok, a to je bilo na pocetku sezone...kada mu je postalo jasno da ga nece prodat mislim da je puko i da igra preko one stvari..to se najbolje vidjelo na nekim domacim utakmicama (protiv zagreba je jedino odigrao za prolaznu ocjenu iako osim grede nije nis napravio) pogotovo protiv karlovca, a i protiv lokomotive se nije proslavio tocnije imam dojam da je na utakmici bio samo fizièki...
    isto tako glupo se zavaravat i mislit da ce scoria napraviti momèad kao 2004 i da rijeka s ovim kadrom može osvojit nesto....sada nam je budžet 5 puta manji a uz to nemamo igraèa ekstra klase kao što su u toj sezoni bili šariæ i erceg...oni su jednostavno davali dimenziju vise rijekinoj igri, a kada se tome pridoda najbolja sezona karijere nekih igraèa (lerant, liniæ, novakoviæ, pa èak i dunkoviæ) i malo sreæe rezultat je taj kojeg smo imali što je s postojecim kadrom nemoguce ostvariti
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Travanj 17, 2011, 16:34:20 »
  • kvaliteta: jel to znaci da oni sami trpaju po 2 komada na tekmi, i kad treba povuku, ili je kvaliteta za Rijeku da se igrac zna postavit, odradit 3 pass lopte bez izgubljene i kreirat akciju, probit bok i ubacit?
    kvaliteta za Rijeku, jebote kao da o Barceloni pricamo ...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Travanj 17, 2011, 17:10:56 »
  • a gdje bi mi bili da je ostao ramon (da smo umjesto vukmana otplatili njega)  i da smo imali poštenog napadača.

Dioniz i ja se nadam da će pola ovi potjerati, evo lista mojih želja za odlazak:

Pelin-koji će nam k***, a imamo mladog perspektivnog golmana koji ni klupu nemože primirisat
    Ljubović-probali smo ga se riješit, ali neda se
    Čaval-ništa od njega, osim jednog gola ništa nije pokazao, bolji je rendulić u ZG
    Stepčić-ako se do sada nije probio neće nikad, materijal za istru tamo znaju kako da igrač skine kile (eliomar)
    Landeka-previše oscilira za već dosta iskosnog igrača, za njega postoji zid na crti od centra koji nesmje proć, počeo je pucat po golu unazad par utakmica, a već je kod nas 3-4 sezone
    Gerc- isto za kurac, taj samo pare uzima za sjedenje
    Križman-netrebam ni komentirati
    Štrok-najbolji igrač, ali igra preko kurca, a takvi nam ne trebaju
    Budicin-no coment
    Tadjević- isto
    Vukman-te pare su mogle biti daleko bolje uložene

uvjetno zadržat:
    Rukavina-bio je odličan prvi dio, sada niti ne čujem za njega
    Baković- uvjek sam ga smatrao za balvana i sada ga smatram, ali bolji je u obrani od Bude
    Đurišić- svako malo u prilici za gol, ali nikako gola pogoditi, matko mi je bio bolji od njega
    Serđo-čak mislim da je dobar igrač i da bi ga vrijedilo zadržati, neznam zašto mu daju tako malo šanse da igra, jedini zna ubaciti loptu iz trka

Obavezno zadržati:
    Lisjak- od kako ja pratim rijeku, tafra,žilić i on su najbolji golmani koje je rijeka imala
    Čagalj- iako je prosječan za hnl, borbeniji je od cijele ekipe zajedno, zato je zaslužio kapetansku  vrpcu
    Ostali mladi dečki od kojih možda i nekad nešto bude pod uvjetom da se radi, a tu su kreilach, živulić, čulina, miloš...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Travanj 17, 2011, 20:16:02 »
  • Citat: "bosanac266"
    a gdje bi mi bili da je ostao ramon (da smo umjesto vukmana otplatili njega)  i da smo imali poštenog napadaèa.

Dioniz i ja se nadam da æe pola ovi potjerati, evo lista mojih želja za odlazak:

Pelin-koji æe nam k***, a imamo mladog perspektivnog golmana koji ni klupu nemože primirisat
    Ljuboviæ-probali smo ga se riješit, ali neda se
    Èaval-ništa od njega, osim jednog gola ništa nije pokazao, bolji je renduliæ u ZG
    Stepèiæ-ako se do sada nije probio neæe nikad, materijal za istru tamo znaju kako da igraè skine kile (eliomar)
    Landeka-previše oscilira za veæ dosta iskosnog igraèa, za njega postoji zid na crti od centra koji nesmje proæ, poèeo je pucat po golu unazad par utakmica, a veæ je kod nas 3-4 sezone
    Gerc- isto za ***, taj samo pare uzima za sjedenje
    Križman-netrebam ni komentirati
    Štrok-najbolji igraè, ali igra preko kurca, a takvi nam ne trebaju
    Budicin-no coment
    Tadjeviæ- isto
    Vukman-te pare su mogle biti daleko bolje uložene

uvjetno zadržat:
    Rukavina-bio je odlièan prvi dio, sada niti ne èujem za njega
    Bakoviæ- uvjek sam ga smatrao za balvana i sada ga smatram, ali bolji je u obrani od Bude
    Ðurišiæ- svako malo u prilici za gol, ali nikako gola pogoditi, matko mi je bio bolji od njega
    Serðo-èak mislim da je dobar igraè i da bi ga vrijedilo zadržati, neznam zašto mu daju tako malo šanse da igra, jedini zna ubaciti loptu iz trka

Obavezno zadržati:
    Lisjak- od kako ja pratim rijeku, tafra,žiliæ i on su najbolji golmani koje je rijeka imala
    Èagalj- iako je prosjeèan za hnl, borbeniji je od cijele ekipe zajedno, zato je zaslužio kapetansku  vrpcu
    Ostali mladi deèki od kojih možda i nekad nešto bude pod uvjetom da se radi, a tu su kreilach, živuliæ, èulina, miloš...

evo ja cu nastavit u temi o iducoj sezoni ipak je o tome rijec a ne o lokomotiva - rijeka
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Travanj 17, 2011, 22:49:09 »
  • Citat: "bottom"
    Citat: "river"
    Citat: "bottom"
    Kronološki: 84' Real Madrid; 91' ispadanje iz jugolige, '94 finale kupa, 99' prvaci, 2004/05 osvajaèi kupa (propustili priliku osvojiti prvenstvo jer ona dva kluba su bili najslabiji IKADA).

Ne znam što si mislio pod ovim ispadanjem iz Yu lige, možda na raspad iste. Mi smo ipak u zadnjem kolu dobili Partizana 3:0 i ostali u ligi.

pa trebali smo ispasti...

Nisam se mislio ukljuèit ali me ovaj komentar potaknuo. Jebiga Bottom ako si krenuo sa "trebali smo" onda ispred 1991. stavi 1984 prvaci juge, 1987 kup
    Pustimo tu rijeè " trebali".
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    Scoria
    « Odgovori #39 u: Travanj 17, 2011, 22:57:04 »
  • Ja mislim kao i veæina valjda , da je najveæi razlog momèad koja je izuzetno limitirana i slaba. Potpun promašaj, ja od Elvisa nisam ni oèekivao èudo ove sezone, ne oèekujem ni slijedeæe. A nisam jako napadao ni Graèana. Mislim da je ovim "kao" reustrojem Brajkoviæa koji je ispod Elvisa sada ....ustvari pokrenut sistem po kojem se trener i menadžer i bez trenerove nijedan igraè ne potpisuje niti se kupuje. To je OK. Ono, povraæa  mi je kad èujem one izjave tipa , kako treneri govore da dovoðenje igraèa nije u njihovoj sferi. Pa to je presmiješno. Znaèi pojaèanja na ljeto ali ona koja Scoria odredi i podcrta, naravno ako bude s èime.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Travanj 18, 2011, 09:30:53 »
  • Citat: "eric75"

Pustimo tu rijeè " trebali".

jooj kako vama malo treba za krenuti drugim smjerom  :roll:
    tipkao sam o "amplitudama" Rijekine kvalitete. svakih 5-6 godina se borimo "za nešto", a sve ono izmeðu je nekakvo preživljavanje.
    EOD!
    ...a i zabrazadli smo  u gadan off topic...

sorry admini
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)