• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA – ZAGREB 9.4.2011 18 h  (Prikazano: 10949 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Travanj 09, 2011, 21:56:25 »
  • 0
  • 0
  • a korado prica kako ljudima treba biti zao sta nisu dosli...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Travanj 09, 2011, 21:57:53 »
  • 0
  • 0
  • =D>  =D>

To je to.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Travanj 09, 2011, 21:58:08 »
  • 0
  • 0
  • necete vjerovati ali nakon duuugo vremena danas sam tekmu gledao sa zapada. i u drugom poluvremenu ocaran prekrasnom igrom uspjelo mi je na tren ono sto svaki pravi navijac oduvijek zeli. zaspao sam :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Travanj 09, 2011, 22:07:00 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    necete vjerovati ali nakon duuugo vremena danas sam tekmu gledao sa zapada. i u drugom poluvremenu ocaran prekrasnom igrom uspjelo mi je na tren ono sto svaki pravi navijac oduvijek zeli. zaspao sam :D
    odes gledat tekmu, i u tim godinama odes naprezat oci :D nije ni cudo da si zaspao :D

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Travanj 09, 2011, 22:08:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "october"
    necete vjerovati ali nakon duuugo vremena danas sam tekmu gledao sa zapada. i u drugom poluvremenu ocaran prekrasnom igrom uspjelo mi je na tren ono sto svaki pravi navijac oduvijek zeli. zaspao sam :D
    odes gledat tekmu, i u tim godinama odes naprezat oci :D nije ni cudo da si zaspao :D

nisam naprezao oci nego sam ih odmorio :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Travanj 09, 2011, 22:28:49 »
  • 0
  • 0
  • Šta je s tim skorijom,i njega pojela droga ili? Jedini igraè koji nešto vrijedi u ekipi,jedini koji zna zabit gol,skoèit,pucat na gol van šesnaesterca mu sjedi na klupi :roll: ...Šta je krailach kažnjen za nešto ili?
    Rezultat je oèekivan.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Travanj 09, 2011, 22:32:50 »
  • 0
  • 0
  • zateze ga rame i dalje...

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Travanj 09, 2011, 22:34:22 »
  • 0
  • 0
  • Slabo, slabo...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Online joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Travanj 09, 2011, 23:13:45 »
  • 0
  • 0
  • A poslije ovoga se nema što za reći nego da HNL treba ukinuti, a svim trenerima koji su trenirali neku momčad u ovoj ligi duže od 5 godina zauvijek oduzeti licencu i zabraniti im pristup stadionu. Što reći kada u 70. minuti ni Scoriji ni Pavloviću nije palo napamet otvoriti se i ići po 3 boda, svi igraju neke defanzivne varijante s devizom "bod kao kuća".

A Scoriji ću samo poručiti: jebali te više Budicin i Landeka, da te jebali. U kakvog si se trenera pretvorio, sramota.

I još dvije crtice:
    - dva naša igrača koji se vode kao najbrži bili su danas pretrčani od strane Rendulića i to jedan po jedan (prvo Đurišić, a onda Bijelić), niti jednom ga nisu probili
    - od malog Čuline bi mogao biti pravi igrač, kao što se danas spomenulo na B tribini, konačno da smo vidjeli odlično izvedenu kombinaciju dribling+centaršut

Za kraj, mene na Kantridi ove sezone ne budu više gledali.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Travanj 09, 2011, 23:53:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    A poslije ovoga se nema što za reæi nego da HNL treba ukinuti, a svim trenerima koji su trenirali neku momèad u ovoj ligi duže od 5 godina zauvijek oduzeti licencu i zabraniti im pristup stadionu. Što reæi kada u 70. minuti ni Scoriji ni Pavloviæu nije palo napamet otvoriti se i iæi po 3 boda, svi igraju neke defanzivne varijante s devizom "bod kao kuæa".

A Scoriji æu samo poruèiti: *** te više Budicin i Landeka, da te ***. U kakvog si se trenera pretvorio, sramota.

I još dvije crtice:
    - dva naša igraèa koji se vode kao najbrži bili su danas pretrèani od strane Renduliæa i to jedan po jedan (prvo Ðurišiæ, a onda Bijeliæ), niti jednom ga nisu probili
    - od malog Èuline bi mogao biti pravi igraè, kao što se danas spomenulo na B tribini, konaèno da smo vidjeli odlièno izvedenu kombinaciju dribling+centaršut

Kada æe to bit,i zašto sada nije pravi igraè? Što ga to prijeèi? Veæ je odigrao 20tak utakmica za Rijeku,ja ne vidim kod njega ništa zadivljujuæe.
    Ko zna,možda i od Budicina za nekoliko godina bude pravog igraèa :roll:
    Renduliæ je bolji igraè od Ðurišiæa i Bijeliæa,ne razumijem zašto je èudno da je odigrao bolje od navedenog dvojca? :roll:
    Skorija nije posato ovakakv trener,on je oduvijek takav....Meni ga je više pun kurac..
    Stalno bod,bod,bod,pa daj više izgubi utakimicu,pa i dvije tri neka izgubi,samo da tu i tamo nekoga pobijedimo...Sve skupa mi se gadi :-&

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Travanj 09, 2011, 23:54:08 »
  • 0
  • 0
  • prva izmjena totalno promašena bjelić nije dva puta taknuo loptu, a serđo grije klupu, koji su ga kurac uopće dovodili, dalje švrljuga na klupi a budicin u igri :evil:  :evil: ,  Kreilach je još ozlijeđen pa shvaćam zašto ga je htjeo poštediti. Rendulić je avion za čavala, nemogu vjerovat da se tako izgubio.  

Nadam se da će čagiju rame biti ok, nekako m nije izgledalo ko da je u priordnoj poziciji.

evo i vuga ponovo počeo igrati, s obzirom na to kakvo je stanje u klubu on bi bio mega pojačanje, a uz ovakvog čavala i rendulić isto
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Travanj 10, 2011, 00:18:55 »
  • 0
  • 0
  • Je li limitiran Scoria ili igrači ili svi skupa, ali danas čak i u prvom poluvremenu koje je na nešto sličilo bilo je previše lopti dodanih naprijed igraču koji je okrenut leđima golu, vezni i obrambeni se preslabo pridodaju naprijed jer očito ne znaju ili ne smiju, ili oboje. Zagreb je u drugom dijelu znao odigrati jako dobrih kombinacija tako što je 4-5 igrača jurišalo u kontru, ulijetali su iz drugog plana. Tako nešto sam vidio i od Varaždinaca u prvom kolu, i u stvari sam skužio da Rijeka već genetski ima problema s time, naša otvaranja iz obrane u napad su uvijek užasno spora i sa svega 2-3 igrača, dok ostali dođu (ako dođu) već je gotovo. Kod nas su napadači napadači, vezni su vezni, braniči su braniči, kao da je ne smiju otići 20 metara nazad ili naprijed kad to zahtijeva igra, izaći iz svoje kockice prostora, malo zbuniti protivnika, stvoriti višak, sve je tako statično i predvidljivo. Nijedan, ali zbilja nijedan trener to kod nas nikad nije riješio. A vidimo da druge ekipe nema s time problema, recimo jedan Varaždin, Osijek, Zagreb znaju igrati te neke elementarne stvari bez problema. Lopte u for su i dalje rijetkost, jedan Đurišić i Bijelić nisu u stanju pretrčati beka. Zato je ona kombinacija driblinga i centaršuta Čuline na početku utakmice izazvala frenetične ovacije jer na to smo spali, nešto što gledatelji u zapadnim ligama vide otprilike 15 puta na svakoj utakmici.

I još jedna stvar koja mi je na srcu je fizička pripremljenost. Ne govorim sad o kilometraži već o eksplozivnosti, sprintu. Ne znam zašto igrači Rijeke uvijek djeluju da trče u trećoj brzini dok protivničke špice i vezisti dolijeću sa svih strana u petoj. To me užasno smeta jer je još jedan od faktora zašto se tako mučimo. Bez te startnosti nema ni prodora po krilu, ni utrčavanja iz drugog plana, to su stvari koje znaš i bez trenerske licence, ne znam zašto se mučimo s time.

Uglavnom puno je posla a ne izgleda mi da nas očekuje neko veliko poboljšanje u budućnosti. A i prvenstvo je već skoro pa pri kraju, blaženi naš HNL.

Imam i džoker pohvalu i utrošit ću ga na Čulinu, dečko izgleda sa svakom utakmicom raste i ne bih se složip s Dionizom, ovo što on pokazuje jest iznad prosjeka ove momčadi, vidi se znanje a i voljni moment na koji smo prije imali najviše prigovora se popravlja. Treba igrati redovito i moglo bi biti nešto od njega. ne bi ga trebalo prilijepiti uz aut liniju nego mu dati slobodu da ide i u sredinu, a čini mi se da je to dobro koristio i danas.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Travanj 10, 2011, 00:55:12 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Imam i džoker pohvalu i utrošit æu ga na Èulinu, deèko izgleda sa svakom utakmicom raste i ne bih se složip s Dionizom, ovo što on pokazuje jest iznad prosjeka ove momèadi, vidi se znanje a i voljni moment na koji smo prije imali najviše prigovora se popravlja. Treba igrati redovito i moglo bi biti nešto od njega. ne bi ga trebalo prilijepiti uz aut liniju nego mu dati slobodu da ide i u sredinu, a èini mi se da je to dobro koristio i danas.
    Ma na stranu to zna li Èulina ili ne,mene jako smetaju ovi komentari tipa "bit æe nešto od njega" :roll: ...Evo pitat æu i tebe,kada æe to bit nešto i zašto sada nije?
    Jednosatavno me živcira kada se deèka od 19 godina i barem 20ak utakmica u dresu Rijeke opravdava njegovim godinama.Za svaki minimalac koji pruži na terenu ga se pretjerano uzdiže,a sve loše šta napravi mu je opravdano.
    Zašto npr jedan Vukušiæ koji je sa Èulinom u godinama pokazuje puno puno više od Èuline? Ako igraè ne valja sa 20,kakava se to magija mora dogodit da nauèi igrat nogomet sa 25? :roll:
    Ma,serem bez veze,ali smatram da jedan 19 godipšnbjak kojeg se smatra perspektivom mora odskakati u ovom jadnom HNLu...Po meni Èulina možda nije toliko loš,ali daæe on sad biti ko zna kakakv igraè to možemo zaboravit..
    Ja sad mogu ovako iz vedra neba nabrojit 10 igraèa koji su s njime u godini a bolji su igraèi od Èuline i u svojim klubovima su veæ nosioci igre..Npr Varteksovi mulci,Santini,Trajkovski,Vukušiæ,da ne govorim o Špeharu..
    Ali jebat ga,kod nas su valjda došla takva vremena da se igraèa uzdiže èim složi dva toèna dodavanja zaredom :oops:

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Travanj 10, 2011, 09:07:43 »
  • 0
  • 0
  • kondicijski trener i nutricionist...
    a sve ostalo moze dobit otkaz...
    oni odu na odmor pa jedni po janjetu i prsutu, drugi po alkoholu, treci po kremsnitama, i vrate se sa 5 kila vise...

kondicijski su pokazali koliko mogu i tu nema prigovora..
    ja imam osjecaj da bi za 30 dana treniranja dostigao njihovu kondiciju -- jer je nemaju

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Travanj 10, 2011, 11:09:17 »
  • 0
  • 0
  • osobno mislim da smo igrali neloše jedno 50-55 minuta, tocnije do one stative...imali smo vodstvo, sansu ðurišiæa, i jos neke polusanse...tako da smo do tada mogli bez beda vodit 2-0..a onda kao da su im se potrosile baterije i da su stali igrat..zagreb je pratkicki iz prve prave sanse poveo i na kraju ko te pita...pilcic je zabio gol al mi se cini dosta neaktivan u igri prema naprijed i previse se izvlaci na bok...ðurišiæ jako slab, bijeliæ isto..culina ok, strok solidan, landeka i vukman nelosi dok cijela momèad nije pala...èagi i bakovic ok, cavala je vrijeme pocelo gazit za razliku od rendulica na drugoj strani, dok budicin nije bek tako da se uopce ne zivciram kada ne pogodi centaršut
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »