• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA – ZAGREB 9.4.2011 18 h  (Prikazano: 10294 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pešekan

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Travanj 10, 2011, 12:04:46 »
  • 0
  • 0
  • susjedova trava je uvijek zelenija

osim dinama sve je to isti racku. nakon messija na tv normalno je da ovi papani izgledaju smiješno. ali takva nam je liga, a bit će još i gora. sve ove dečke što je dioniz nabrojao već gledaju menađerići. i oni idu odmah van ako išta vrijede. u ovoj prčvarnici ostaju samo budičini.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Travanj 10, 2011, 12:10:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Ma na stranu to zna li Čulina ili ne,mene jako smetaju ovi komentari tipa "bit će nešto od njega" :roll: ...Evo pitat ću i tebe,kada će to bit nešto i zašto sada nije?
    Jednosatavno me živcira kada se dečka od 19 godina i barem 20ak utakmica u dresu Rijeke opravdava njegovim godinama.Za svaki minimalac koji pruži na terenu ga se pretjerano uzdiže,a sve loše šta napravi mu je opravdano.
    Zašto npr jedan Vukušić koji je sa Čulinom u godinama pokazuje puno puno više od Čuline? Ako igrač ne valja sa 20,kakava se to magija mora dogodit da nauči igrat nogomet sa 25? :roll:
    Ma,serem bez veze,ali smatram da jedan 19 godipšnbjak kojeg se smatra perspektivom mora odskakati u ovom jadnom HNLu...Po meni Čulina možda nije toliko loš,ali daće on sad biti ko zna kakakv igrač to možemo zaboravit..
    Ja sad mogu ovako iz vedra neba nabrojit 10 igrača koji su s njime u godini a bolji su igrači od Čuline i u svojim klubovima su već nosioci igre..Npr Varteksovi mulci,Santini,Trajkovski,Vukušić,da ne govorim o Špeharu..
    Ali *** ga,kod nas su valjda došla takva vremena da se igrača uzdiže čim složi dva točna dodavanja zaredom :oops:

Pa što je on kriv ako je od debija kojeg mu je priuštio Vulić prije godinu i pol odigrao tih 15-20 utakmica dosad? Pogledaj statistiku Anasa, on je tek u 21.godini postao standardan kad se pojavio Dalić, iako su ga i svi prijašnji treneri hvalili da je talent ali nitko mu nije pružao šansu. Taj isti Anas je početkom sezone 2007-2008. imao već 20 i pol godina a samo 19 nastupa. A koliko je eksplodirao u dvije godine, pa on je nosio Rijeku! Možda bismo sad govorili o Čulini kao nositelju momčadi da je igrao cijelo vrijeme. Ovako nažalost mi njega još uvijek tek otkrivamo. Ovdje svu krivicu pripisujem trenerima, ali i upravi koja ne zna koristiti omladinsku školu i nametnuti treneru, nego uvijek ide linijom manjeg otpora, koja je ujedno i puno skuplja, i dovodi Karoglane, Čehe, Smithove, Šućuroviće, moram li nabrajati dalje?

Dakle osvrćem se još jednom na ovo boldano. Daj Čulini jednu sezonu kontinuiranog igranja i onda ćemo vidjeti hoće li odskakati. Igranje u prvenstvu juniora je po meni za one koji su već lagano otpisani za prvu momčad ili se pripremaju za karijeru u 2.HNL, oni što valjaju moraju sa 18 godina trenirati i putovati sa prvom ekipom, a bome i igrati.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Travanj 10, 2011, 13:16:44 »
  • 0
  • 0
  • River,problem je ou tome šta mi igraèe otkrivamo do 25 godine..Onaj pravi igraè koji nešto pokaže sa 18-19 ode u svojoj 20toj,a ove druge vjeèito otkrivamo i trpimo njihove kriminalne igre jer su kao mladi. A kad navrše 25 onda su nam veæ stari..
    Uzeo si primjer Anasa,e pa taj anas je dobio par utakmica po 15-20 minuta na proljeæe 2005,i sljedeæe sezone je domah ekplodirao...Èim mu se priužila šansa èovijek je poèeo dokazivat kako je izvanredan igraè. Njemu nije trebala sezona prilagodbe,pa sezona sazrijevanja,pa sezona u kojoj još treba nadopunit taktiku,odmah je pokazao klasu..
    Kod Èuline to nije tako jer je dobio šansu,konstantno je u prvih 11,a pokazuje minimalno.
    Ili jesi ili nisi igraè,neovisno o godinama.. Razumijem da se javlja strah u prve 2-3 prve seniorske utakmice,ali taj veæ ima minimalno 20ak utakmica u dresu Rijeke,a složit æeš se da ne pokazuje ni izbliza jednako onom šta je npr pokazivao Anas,ili šta u hajduku pokazuje Vukušiæ.
    Ali dobro,ajmo prièekat kraj ove sezone,sljedeæa valjda više neæe biti "sezona prilagodbe"..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Travanj 10, 2011, 13:46:52 »
  • 0
  • 0
  • čulina je jučer pokazao da ima talenta, ali nema volje za trčanjem, koliko se samo puta mogao potruditi potrčati probat stić loptu, a ne samo stat i širit ruke, to mu zamjeram, tehnički je odigro dosta dobro
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Travanj 10, 2011, 14:43:02 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bosanac266"
    čulina je jučer pokazao da ima talenta, ali nema volje za trčanjem, koliko se samo puta mogao potruditi potrčati probat stić loptu, a ne samo stat i širit ruke, to mu zamjeram, tehnički je odigro dosta dobro

to je jer mu je Djale bio mentor
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Travanj 10, 2011, 15:56:35 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Jednosatavno me živcira kada se dečka od 19 godina i barem 20ak utakmica u dresu Rijeke opravdava njegovim godinama.Za svaki minimalac koji pruži na terenu ga se pretjerano uzdiže,a sve loše šta napravi mu je opravdano.

Evo ti sa riverove stranice statistika za Čulinu: 5 nastupa do ove sezone! A znaš i sam koliko ih je bilo sa klupe. Ove sezone je odigrao recimo još 10 punih utakmica. Scoria je prvi trener kod kojeg je dobio povjerenje i priliku i sad kada nešto pokazuje, ispada da nije dovoljno.

Citat: "DIONIZ"
    Zašto npr jedan Vukušić koji je sa Čulinom u godinama pokazuje puno puno više od Čuline? Ako igrač ne valja sa 20,kakava se to magija mora dogodit da nauči igrat nogomet sa 25? :roll:

Ma neš' ti Vukušića. Kreten i to kakav. Napadač koji promašuje šanse kakve je Ahmad zabijao. Ne osporavam talent, što je, je, ali pola Hajdukovih golova su na galamu, a 2/3 Vukušićevih zasluga pomalo Anasova i Oremušova, dosta Ibričićeva i malo Tomasova.

Citat: "DIONIZ"
    Ja sad mogu ovako iz vedra neba nabrojit 10 igrača koji su s njime u godini a bolji su igrači od Čuline i u svojim klubovima su već nosioci igre..Npr Varteksovi mulci,Santini,Trajkovski,Vukušić,da ne govorim o Špeharu..
    Ali *** ga,kod nas su valjda došla takva vremena da se igrača uzdiže čim složi dva točna dodavanja zaredom :oops:

Santini? Zabio 8, 9 golova glavom, a igra u Zadru već drugu, treću sezonu zaredom u vršku napada. Ma odličan je... Trajkovski? Gledao si jučer HNL pretpostavljam (pretpostavit ću da je to obzirom da sam došao kući taman pred početak Rijekina izvještaja) pa si ga uočio? Jučer je igrao odlično, a za njega sam čuo samo zato što sam dobar poznavatelj hrvatskog domaćeg nogometa, kao i ti. Inače ne bi. Ako ćeš uspoređivati Špehara i Čulinu, onda možeš i Kovačića i Čulinu. Špehar i Kovačić su vanserijski talenti, kao što je bio Anas.

Smanji malo očekivanja. Čulina ne igra ništa posebno, ali radije ću njega nego Vukmana na istoj poziciji gledati. Druga je stvar što Scoriji igra Đurišić, ne Zijler. Budicin, ne Švrljuga...  :roll:

I daj malo pravopis pogledaj... Bar ove preočite stvari, dosadilo mi čitati već. :P

Momcima veliki pljesak od mene za odličnu igru. Svaka im čast. Zagrebašima naravno. Došli po bod i osvojili ga. A mi bi mogli one novce koje smo dali za travnjak uložiti u nešto drugo. Npr. Krstanovića.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Travanj 10, 2011, 19:28:22 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    A mi bi mogli one novce koje smo dali za travnjak uložiti u nešto drugo. Npr. Krstanovića.

One godine kada je Krstanović došao u Zagreb mi smo doveli Matka jer su njih dvojica bili najbolji napadači BiH lige. Prvu sezonu nije niti Krstanović odigrao bajno, mislim da je imao nadimak "mister promašaj". Ali da je bolji igrač od Matka, vidi se iz aviona.

A ostati će vječna tajna što je tadašnji skaut Robert Rubčić zapisao u svoj notesić, da li je možda došlo do nenamjerne zamjene identiteta? :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Travanj 10, 2011, 19:45:15 »
  • 0
  • 0
  • Ćulini treba dat priliku nek igar non stop jer on ima "ono nešto"
    Pa i mi ovdje pišemo o njemu jer znamo da bi nešto moglo bit. A i nemamo neki izbor.
    A dokle ćemo doma igrat sa tri stopera u zadnjoj liniji  a Švrljuga na klupi?????
    Kako napravit višak igrača. Pa mi imamo isti stil i doma i vani????
    Kad se branimo i kad napadamo (teoretski) mi imamo isti sastav.....
    Dva zadnja vezna (Vukman,Landeka) a onda se svi čude što složimo jednu i pol prigodu po tekmi i to iz prekida.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Travanj 10, 2011, 20:11:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "robigno"
    Æulini treba dat priliku nek igar non stop jer on ima "ono nešto"
    Pa i mi ovdje pišemo o njemu jer znamo da bi nešto moglo bit. A i nemamo neki izbor.
    A dokle æemo doma igrat sa tri stopera u zadnjoj liniji  a Švrljuga na klupi?????
    Kako napravit višak igraèa. Pa mi imamo isti stil i doma i vani????
    Kad se branimo i kad napadamo (teoretski) mi imamo isti sastav.....
    Dva zadnja vezna (Vukman,Landeka) a onda se svi èude što složimo jednu i pol prigodu po tekmi i to iz prekida.....
    Od svih æe nešto bit samo da se najedu špinata,dok je èovijek gladan ništa od toga...I èekamo da neki poènu bolje trenirat,neki da srede glavu,neki da prebrode ljubavne probleme,neki da proðu vrijeme prilagodbe itd...Sigurno æe od svih njih biti nogometnih genijalaca :mrgreen:
    P.s. Koji od ovih simptoma ima Èulina da još uvijek nije baš genijalac? Prilagodba ili problemi s glavom pretpostavljam? :roll:

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Travanj 10, 2011, 21:01:38 »
  • 0
  • 0
  • A što si se tako ulovio Čuline??
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Travanj 10, 2011, 22:47:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    A što si se tako ulovio Èuline??
    Ma nisam se ulovio Èuline,naprotiv èini mi se kao solidan igraè...Ali mi opæenito ide na živce šta mi navijaèi nemamo iste kriterije prema svim igraèima nego se mjeri po broju godina,po tome je li iz naše omladinske škole ili doveden sa strane i slièno.
    Glupo mi je kad se piše da æe od Èuline nešto bit,pa ili je ili nije...Ako je dobar igraè super,ako nije i fali mu nešto da bi bio odlièan,zašto bi se to promijenilo u buduænosti.
    Isto tako me je živcirala situacija sa Križmanom.
    Prvo bi bilo razapinjanje trenera jkoji ga ne stavi u prvi 11,pisalo se kako je on buduænost,velika perspektiva i slièno bez da je deèko odigrao dobru utakmicu. :roll:
    Unatoè tome,iz kola u kolo svi su forisarli križmana u igri jer je ona nekakava perspektiva.
    Valjda zato jer je imao 20 godina,pa su mislili da æe do 22 na brzinu nauèit igrat nogomet :roll:    
    Dakle ne radi se o Èulini,nego opæenito ne volim to napuhavanje. Isti je primjer bio i sa Milošom,deèko praktièki nije odigrao utakmicu za Rijeku odmah je on proglašen perspketivom neviðenih razmjera i pravi je grijeh šta takva igraèina ne igra.  
    Po meni Èulina nije ništa više od solidnog igraèa,odigrao je više loših uakmica nego dobrih,i ne treba zbog jednog centrašuta dizat ga u nebesa..
    I Križman je zabio golèinu Hajduku,a deèko nije ni za 3. ligu.

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Travanj 10, 2011, 23:05:28 »
  • 0
  • 0
  • Prije par sezona najpoželjnije pojačanje na kantridi je bio Kiki Čaval. Sjetite se s koliko godina je taj proigrao. Nadalje, ako želimo da Čulina dosegne vrijednost Anasa da bi ga cijenili, sjetite se njegove cijene kod transfera. Malo skupo za rijeku ne? Slično je vrijedilo i za Manuela Pamića. Linić nam nije ništa valjao pa je igrao u Hajduku i x sezona vani.

Činjenica je da su talentirani igrači od Bana na ovamo bježali iz rijeke za prvom lovom. Taj trend treba zaustaviti. Možda ne sa igračima poput Anasa, ali sigurno sa igračima poput Linića, Čavala, Smoje, Pamića i još desetke sličnih koji bi uz 2-3 istinska pojačanja stvorila pravu ekipu. Rijeci ne trebaju Karoglani i Smithovi, a za novog Vugrinca nemamo love.
    Da se razumijemo, ja sam uvijek za dobro pojačanje, ali provjereno i ako imamo love za njega.

Još samo jedno. Pravi igrač sa 19-20 god je preskup da bi uopće trenirao na kantridi.
    Nama je Čulina najbolje od tog godišta što možemo dobiti. I zato bi trebali znati cijeniti to što imamo. On će sa 27 godina rasturati po HNL-u, ako ga neko zadrži. Isto bih nekad rekao za Križmana, ali bojim se da su tog dečka upropastili.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Travanj 11, 2011, 00:06:40 »
  • 0
  • 0
  • nasi igraci iz omladinske skole imaju poljuljane i lose temelje nogometne igre, a tu sve pocinje...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline off topic

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Travanj 11, 2011, 08:14:40 »
  • 0
  • 0
  • a nasi u upravi imaju poljuljane i lose mozgove i tu sve zavrsava...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od off topic »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Travanj 12, 2011, 23:23:23 »
  • 0
  • 0
  • Vidim da su svi optimisti (SEAMAN, Dejo i slicni) utihnuli ili pobjegli s foruma, pa da se javi jedan iz "te bande"... meni utakmica osobno nije bila losa, pogotovo prvo poluvrijeme koje je bilo jedno od boljih koje sam gledao ove sezone na Kantridi. Pamtim onaj lijepi Culinin dribling i ubacaj, Djurisicevu fintu di je protivnika poslao po burek, prvi gol malog Pilcica.. Kuzim da su ljudi isfrustirani sto vec toliko nema domace pobjede, ali sad opet krivit Budicina koji stvarno nije onaj kriminalni Budicin od jesenskog dijela ili Scoriu koji ga stavlja jednostavno nije fer.

I ne mogu vjerovat da nema nijedan post o jednom od 3 najbolja sportska dogadjaja koja sam gledao u zadnjih 15-ak godina na rijeckim sportskim borilistima - utakmici Primorje-Mladost. Svi koji su bili znat ce zasto, prvo vadjenje iz mrtvih u zadnjoj cetvrtini, pa produzeci, pa peterci i ponovo vadjenje iz mrtvih i nakraju nazalost nesretan poraz, ali utakmica za dugo dugo pamcenje. Preostale 2 utakmice koje cu stavit uz bok ovome su Rijeka-Hajduk 3:3 '99 i Sava osiguranje-Zadar '01 s 3 produzetka ako se ne varam. Radi toga ljudi prate sport..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »