• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Lokomotiva-Rijeka petak 15.4.2011  (Prikazano: 9424 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Travanj 15, 2011, 18:46:20 »
  • U 7 proljetnih kola pod vodstvom skorije uspijeli smo zabiti 3 gola :!:  Da je kojim sluèajem graèan trener nakon svake utakmice bio bi proklinjan i on i predsjednik šta mu ne da otkaz.
    Osim toga,ova Rijeka igra bez ikakvog rezultatskog imperativa,ovi remiji ist su što i porazi,a ekipa ne samo da ne može zabit gol,nego teško da i zapucaju na gol tokom utakmice. Osim toga,skorija ni sa kojim svojim potezom ne nasluæuje da priprema ekipu za sljedeæu sezonu. Igraju mu igraèi koji æe otiæ,igraèi koji su na zimu dovedeni kao pojaèanja griju klupu itd...
    I ja sam dosta cijenio skoriju zbog kupova,ali jesam li idiot ako promijenim mišljenje i kažem da èovijek radi katastrofa posao?!  :roll:  Umjesto da stvara ekipu,otrkiva nešto novo u igri prema naprijed,i barem na neki naèin uveseljava onu šaèicu ljudi koja je ostala na kantridi,on iz kola u kolo osvaja bod,drugim rijeèima odigra na rezultat 0-0,a samo èuda nebeska nas mogu dovest u šansu za gol. Kako æe tek biti kada krene nova sezona sa novim oèekivanjima,novom nadom da æemo napokon odigrat sezonu koja nije "prijelazna"  i kada æe naaš trener morati zaista brinuti o rezultatu:?:
    Lagano uzimam odmor od svega ovoga s nadom da æu napokon potpuno izgubit volju za nešto šta nije vrijedno mojih živaca :-&
    P.S. Taj Lisjak je rijetko dobar golman kakvog nismo imali od Tafre,ali ne treba se nadati da æe mu se ponudit novi ugovor,jednostavno više ne znam kako je proèitati neku lijepu vijest o našem klubu. :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Travanj 15, 2011, 18:55:17 »
  • Prvi udarac u 72. minuti??????
    Ajde bar nismo dobili gol......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Travanj 15, 2011, 20:06:24 »
  • Citat: "DIONIZ"
    U 7 proljetnih kola pod vodstvom skorije uspijeli smo zabiti 3 gola :!:  Da je kojim slučajem gračan trener nakon svake utakmice bio bi proklinjan i on i predsjednik šta mu ne da otkaz.
    Osim toga,ova Rijeka igra bez ikakvog rezultatskog imperativa,ovi remiji ist su što i porazi,a ekipa ne samo da ne može zabit gol,nego teško da i zapucaju na gol tokom utakmice. Osim toga,skorija ni sa kojim svojim potezom ne naslućuje da priprema ekipu za sljedeću sezonu. Igraju mu igrači koji će otić,igrači koji su na zimu dovedeni kao pojačanja griju klupu itd...
    I ja sam dosta cijenio skoriju zbog kupova,ali jesam li idiot ako promijenim mišljenje i kažem da čovijek radi katastrofa posao?!  :roll:  Umjesto da stvara ekipu,otrkiva nešto novo u igri prema naprijed,i barem na neki način uveseljava onu šačicu ljudi koja je ostala na kantridi,on iz kola u kolo osvaja bod,drugim riječima odigra na rezultat 0-0,a samo čuda nebeska nas mogu dovest u šansu za gol. Kako će tek biti kada krene nova sezona sa novim očekivanjima,novom nadom da ćemo napokon odigrat sezonu koja nije "prijelazna"  i kada će naaš trener morati zaista brinuti o rezultatu:?:
    Lagano uzimam odmor od svega ovoga s nadom da ću napokon potpuno izgubit volju za nešto šta nije vrijedno mojih živaca :-&
    P.S. Taj Lisjak je rijetko dobar golman kakvog nismo imali od Tafre,ali ne treba se nadati da će mu se ponudit novi ugovor,jednostavno više ne znam kako je pročitati neku lijepu vijest o našem klubu. :oops:

Sa ovim se u potpunosti slažem.E moj Elvise,gdje si ti muda izgubio u ovih par godina.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Travanj 15, 2011, 20:44:23 »
  • Gračan je imao i Rodića i Djalovica pa je bilo 0 golova.. mislim da je napad neusporedivo slabiji nego je bio pred par mjeseci
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Travanj 15, 2011, 21:06:38 »
  • Citat: "standby"
    Graèan je imao i Rodiæa i Djalovica pa je bilo 0 golova.. mislim da je napad neusporedivo slabiji nego je bio pred par mjeseci
    Šta nije da je pola foruma navijalo da  Ðaloviæ treba otièæ jer da on remeti atmosferu i da šansu treba dat Gercu i pilèiæu jer su oni mladi,domaæi,perspketiva,kurac palac i kako to uvijek biva na ovom "objektivnom" forumu?Uostalom,o èemu ti prièaš,kakvih 0 golova,bili smo prvi,imali smo najbolji start u povijesti za vrijeme graèana..Kasnije se dogodio oèekivani pad zbog besparice..
    Istina,imao je Ðaloviæa,a od Rodiæa je valjda i Križman bolji igraè,pa se nadam da je ovo sa Rodiæem bilo sarkastièno.. To šta više nema Ðaloviæa nije opravdanje.
    Ok,nema ga,ne trebamo pobjeðivat sve redom,ali èemu igranje bunkera u situaciji kada ne možemo puno dobit,a ostanak u ovoj jadnoj ligi smo osihurali nakon prvih 6 jesenskih kola. Èemu gorsiranje igraèa koji æe ionako otiæ,umjesto onih koji su pod ugovorom?
    Zapravo,zamaram sam sebe,zabranjeno je kritizirat skoriju,uvijek æe se naæ opravdanja za njega,pa on je osvojio kup. :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Travanj 15, 2011, 22:19:04 »
  • Dioniz, slažem se s tobom da je taj Scorijin defenzivizam njegova crna točka, ali istovremeno tu nalazim i oporavdanje za Pilčića i Gerca. Sa ovakvom poslugom od veznog reda i Drogba bi teško ušao u listu strijelaca.

Na potezu je uprava da se na ljeto riješi Bude, Landeke i sličnih, i time oduzme Scoriji priliku da se skriva iza "iskusnih". Daj mu kadar sa 3 golmana, 4 beka, 4 vezna i 8 napadača pa da vidimo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Travanj 15, 2011, 22:20:00 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Šta nije da je pola foruma navijalo da  Đalović treba otičć jer da on remeti atmosferu i da šansu treba dat Gercu i pilčiću jer su oni mladi,domaći,perspketiva,*** palac i kako to uvijek biva na ovom "objektivnom" forumu?Uostalom,o čemu ti pričaš,kakvih 0 golova,bili smo prvi,imali smo najbolji start u povijesti za vrijeme gračana..Kasnije se dogodio očekivani pad zbog besparice..
    Istina,imao je Đalovića,a od Rodića je valjda i Križman bolji igrač,pa se nadam da je ovo sa Rodićem bilo sarkastično.. To šta više nema Đalovića nije opravdanje.
    Ok,nema ga,ne trebamo pobjeđivat sve redom,ali čemu igranje bunkera u situaciji kada ne možemo puno dobit,a ostanak u ovoj jadnoj ligi smo osihurali nakon prvih 6 jesenskih kola. Čemu gorsiranje igrača koji će ionako otić,umjesto onih koji su pod ugovorom?
    Zapravo,zamaram sam sebe,zabranjeno je kritizirat skoriju,uvijek će se nać opravdanja za njega,pa on je osvojio kup. :roll:

Ja sam prvi protiv djalovica bio i ostao.. problem je u razmisljanju slicnom tvome.. ocekujes da ce neko ko je mlad ne dokazan zabijati ko reprezentativac i to ako moze u 5 dana(bogu hvala ni djale nije bas nesto golova dao).. Djalovic je zasluzio nogu u dupe vec tamo negdje kad je prvi put krenuo strajk, skupa sa Budicinom, i radje cu gledat jos 10 utakmica 0-0 nego pedera kako u petak pije u phanasu a u subotu nemoze trcat poslje 70min.. (isto ko sto mi strok sve vise ide na k.... jer nije u stanju jednu godinu nabit kondiciju nego 75min ajmo van na kisik..)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Travanj 15, 2011, 23:00:04 »
  • potpuno si promasio....
    za kondiciju nisu zaduzeni alkohol petkom ni kolaci preko pauze...
    za to je zaduzena struka Rijeke kao i oni koji za to potpisuju ugovor.
    Nekim klubovima u ugovoru pise da ukoliko igrac prijede neku normu ostaje bez place dok se ne vrati u kondiciju (po kilazi)

Za disciplinu ako se ne moze brinuti igrac jer je blago retardiran, onda to mora napraviti struka, otkazivanjem ugovora ili kaznama (ali i oni su jednako retardirani pa im u ugovorima takve stvari ne pisu)

Treninzi HNK Rijeke su zivi smijeh, i kladim se da 70% forumasa bi mogli uredno odradit trening koji zadaje "struka" ...
    Rijeka kao klub, i cijela zajednica oko kluba su ziva zalost i tuga i zbog toga smo tu gdje jesmo...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Travanj 16, 2011, 00:32:59 »
  • bio na utakmici u zg...jedna od losijih rijekinih utakmica ove sezone...defanziva jos dosta dobra buduci da lokomotiva nije imala puno sansi osim jednog cistog zicera sopica na samom pocetku, a rijeka je imala tu mrtvu preko zijlera koji je ostao sam na par metara ali je pucao u golmana...
    lisjak je pohvatao sve sto je trebao...buda i bakovic dosta dobri otraga, kao i svrljuga koji je bio neloš za razliku od cavala koji je plivao 4x100 mješovito juèer...kreilach zadnji vezni vrlo dobar u defanzivi nula u igri prema naprijed..vukman rastrcan, dosta aktivan u pokusajima prema naprijed al mu fali samopouzdanja...štroka bi se moglo zapitat gdje je bio od 16 do 17.45 jer u utakmici nije sigurno...ðurišiæ katastrofa, culina malo bolji od njega, pilcic odsjecen u napadu...zijler solidno odradio zadnjih 15 minuta, puno bolje nego ðurišiæ..gerc je usao kao da ga je netko puškom tjerao da igra a landeka u onih par minuta na terenu nije mogao puno ni pokazati...sve u svemu po meni najlosija partija ove sezone iz koje smo mogli uzeti sva tri boda...steta da je strok bio totalno indolentan danas jer je njegova losa igra po meni glavni razlog sto nismo imali puno sansi...
    dodat cu da me veseli igra obrane...bilo je malo plivanja kao i uvijek, al uglavnom nakon sto je ispao neko od veznih ili caval koji ne igra bas nesto, a osim toga nije jedan centaršut pogodio...
    lokomotiva ima par zanimljivih igraca...mlinar, pivariæ...bule se borio kao lav...
    i dodao bi da je sudac, mislim šimèiæ iz koprivnice, bio jako dobar...oèekivao sam malo natezanja za lokomotivu ali odsudio je bez pogovora..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Travanj 16, 2011, 09:02:22 »
  • ja ne znam sta su uopce isli u zg. mogli su se telefonski dogovorit.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Travanj 16, 2011, 10:47:38 »
  • Èitam i opet ne vjerujem.
    Ako bi se nekome ovdje dalo èitati unazad, SVAKA tema ima ISTE postove koji se ukratko mogu opisati ovako:
    1. Imamo strance koje treba najuriti jer bolje da plaæamo/gledamo "domaæe" deèke ili strance koji valjaju, nego napuhane "zvijezde";
    2. Imamo domaæe koji su žali bože, pa opet ide "vapaj" za nekakvim strancima.

Problem Rijeke je uvijek bio i ostao isti: NEMA VOLJE!
    Svakih 5-6 godina se potrefi nekakva +/- domaæa ekipa sa par "stranaca" koji se (iz)bore za nekakvo drugo mjesto i/ili kup. Nakon TE sezone, igraèi poèinju plakati za najhrvatskijim i najkatolièkijim klubovima. Poèinje nezadovoljstvo u svlaèionici; "nezadovoljni" odu, doðu novi stranci sa nekakvim novim lokalnim "nadama" i opet padamo u prosjeènost koja traje "od generacije do generacije".

Kronološki: 84' Real Madrid; 91' ispadanje iz jugolige, '94 finale kupa, 99' prvaci, 2004/05 osvajaèi kupa (propustili priliku osvojiti prvenstvo jer ona dva kluba su bili najslabiji IKADA).
    Nakon SVAKE te "šampionske" godine najbolji odlaze æa. TAJ odlazak bi trebalo nekako sprijeèiti.

I onda se OPET vraèamo na poèetak posta: "stranci" ili domaæi, domaæi ili "stranci" i tako u krug
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline violoncelo

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Travanj 16, 2011, 15:13:44 »
  • lokosi trebali dobit imali par sansi,nasi bunker teski(protiv 14.na ljestvici),1 sut u cijeloj utakmici i prilika sergia nije ni uspio zapucati na gol. :shock:
    meni najzanimljiviji trenutak 92 minuta korner za rijeku nasa 2(dva) u njihovom sesnaestercu 6 na centru cuva 1 njihovog
    nitko me nemoze nazivcirat kao gerc,svi znamo da nezna igrat i da realno bi tesko igrao u pomorcu ali kad bi bar malo volje pokazao malo zivosti ja stvarno neznam sta je s njim
    ili je mozda bio vani do 7 ujutro onda ga razumijem
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od violoncelo »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Travanj 16, 2011, 15:50:37 »
  • Citat: "october"
    ja ne znam sta su uopce isli u zg. mogli su se telefonski dogovorit.

Smiješno i tužno u isti mah.

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Travanj 16, 2011, 15:51:53 »
  • Citat: "bottom"
    Kronološki: 84' Real Madrid; 91' ispadanje iz jugolige, '94 finale kupa, 99' prvaci, 2004/05 osvajači kupa (propustili priliku osvojiti prvenstvo jer ona dva kluba su bili najslabiji IKADA).

Ne znam što si mislio pod ovim ispadanjem iz Yu lige, možda na raspad iste. Mi smo ipak u zadnjem kolu dobili Partizana 3:0 i ostali u ligi.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Travanj 17, 2011, 10:52:16 »
  • Jedino što ja vidim dobroga iz ove utakmice je to što je Landeka ušao u 80. minuti.

A dalje neću komentirati, partija šaha je zanimljivija i dinamičnija od ovoga što igra Rijeka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."