• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Istra 23.4.2011. 19h  (Prikazano: 14502 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RiJeKa

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Travanj 23, 2011, 21:41:23 »
  • 0
  • 0
  • NAPOKON :!:  :!:  :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Travanj 23, 2011, 21:41:23 »
  • 0
  • 0
  • inače nitko ne piše ništa, dobili 2:0 kao da ste svi razočarani što Istra nije uzela 3 boda   :?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Travanj 23, 2011, 21:44:07 »
  • 0
  • 0
  • Evo. Ugodna vecer na Kantridi. Igra solidna kao cijelina, bez puno analize, i sobzirom na prethodne.
    Igrac utakmice Antonini, iako jos nije timski igrac, to valjda dodje s vremenom i sa skromnoscu.
    Istra vrlo losa, bili smo spremni popiti 2 komada da nas sreca nije pomazila i da nam susjedi nisu tako jadni.
    Kod 2:0 ocekivao sam vise trke, zelje i fanatizma ali hahahaha....

Zivili. Super za vaterpoliste. Meni inace to nezanimljivo gledati, taman da igraju finale svemirskog prvenstva.
    Samo mi uzeli parking za moju finu guzicu :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline fiumez

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Travanj 23, 2011, 22:32:18 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "weser"
    Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "Zamet RI"
    Ajmo ljudi pomalo na pivicu, pa na stadion...FORZA FIUME!
    Dok najmlada generacija Rijeke igra za prvenstvo, dok Primorje igra sa Mladosti, ti na Kantridu?
    mi valjda nismo normalni, ali ja idem na Kantridu takoder, malo dalje od stadiona

mi nismo normalni da.. uvijek je Rijeka i Kantrida prioritet pa da primorje igra finale eurolige ja bi radije išao na kantridu gledat Rijeka-Solin Građa.. moje skromno mišljenje, ništa više  :roll:

+1
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumez »
    ex Fiumezakon

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Travanj 23, 2011, 22:39:48 »
  • 0
  • 0
  • jbt. pobjeda
     :shock:  :shock:  :shock:

=D>  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Travanj 24, 2011, 00:11:29 »
  • 0
  • 0
  • Utakmica je bila solidna za gledanje, čak sam očekivao tvrđi i žešći pristup gostiju s obzirom na tablicu, a oni su se došli nadigravati. Nisu imali sreće sa dvije prečke, utakmica se mogla okrenuti ovako ili onako. Lijep gol Vukmana a pogotovo Čuline, mali je sve bolji iz utakmice u utakmicu. Negativna nota za Kreilacha, dečko možda ima trkačke i fizičke predispozicije ali u čisto tehničkom smislu propada naočigled svih nas, sva dodavanja su mu unazad prema stoperima ili golmanu, nikakve inicijative, ničega.

I na kraju pozdrav tati Stepčiću koji je pratio utakmicu pored nas. Požalio se na jednog kolegu forumaša koji ga je udavio (ali na kraju i zabavio) svojim komentarima. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Travanj 24, 2011, 01:28:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Utakmica je bila solidna za gledanje, čak sam očekivao tvrđi i žešći pristup gostiju s obzirom na tablicu, a oni su se došli nadigravati. Nisu imali sreće sa dvije prečke, utakmica se mogla okrenuti ovako ili onako. Lijep gol Vukmana a pogotovo Čuline, mali je sve bolji iz utakmice u utakmicu. Negativna nota za Kreilacha, dečko možda ima trkačke i fizičke predispozicije ali u čisto tehničkom smislu propada naočigled svih nas, sva dodavanja su mu unazad prema stoperima ili golmanu, nikakve inicijative, ničega.

I na kraju pozdrav tati Stepčiću koji je pratio utakmicu pored nas. Požalio se na jednog kolegu forumaša koji ga je udavio (ali na kraju i zabavio) svojim komentarima. :lol:

Slazem se sa boldanim,ko da igra preziheraski,boji se malog rizika,ali ako si vezni,moras se nudit,igrat,kod tebe lopta mora bit kad su ostali u panici a ne obratno,defanzivno vrlo dobro,ofenzivno 0,bez prikljucivanja,mozda je to nova uloga,ne znam ali steta jer prije je pruzao dobre partije,zabijao golove.
    Dobra tekma,mogli su nam i zapaprit,Culina je dobar a nadam se da ce se jos razvijati i da to nije njegov limit.Vukman je poceo pravdat ulozeno,ne samo gol vec je radio dobro cijelu tekmu,akcija za prvi gol je bila lijepa.
    O Pilcicu se prica da je brz ali ga niti jednom nisam vidio da je pokusao utrcati u prazan prostor,al se borio.Lisjak je imao par situacija tj. neshvacenih reakcija ali ok,finilo je dobro.Uz malo srece dobili smo i nek se ponovi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Travanj 24, 2011, 01:36:34 »
  • 0
  • 0
  • Koliko sam vidio dosad Pilčića on uopće nije brz, dapače po kretanju i svemu ostalome sve više mi sliči na Klića. A to nije kompliment. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Travanj 24, 2011, 09:10:59 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Koliko sam vidio dosad Pilèiæa on uopæe nije brz, dapaèe po kretanju i svemu ostalome sve više mi slièi na Kliæa. A to nije kompliment. :)

kretanje od šanka do šanka za "balantajn kolu"?
    « Zadnja izmjena: Travanj 24, 2011, 13:14:55 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Travanj 24, 2011, 12:34:41 »
  • 0
  • 0
  • Tekma više manje OK. Istra je pokazala zašto su tako nisko na ljestvici. Promašiti onoliko prilika zaista treba znati. Naši dobri, mislim da su jučer svi odigrali prolazno.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Travanj 24, 2011, 12:34:53 »
  • 0
  • 0
  • Inaèe ništa posebno od igre, ali ajde konaèno ta pobjeda doma. I dalje tvrdim da ovaj sastav nema veze s mozgom , i da to treba nakon 01.06. poèistit.
    A što se tièe vaterpola...svaka èast.Bravo. Inaèe ne gledam vaterpolo ali bravo...još kad bi Zamet krenuo putem Primorja. I ne treba se svaðat , nogomet je nogomet i Rijeka koliko god oèajna bila i 10. na tablici uvijek æe se po onakvom danu skupit 1500-2000 ljudi. Juèer je u miljonskom gradu bilo manje ljudi nega na kantridi a titula se kao slavila. Nogomet je to i nema mu konkurencije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Travanj 24, 2011, 13:51:56 »
  • 0
  • 0
  • Sto se tice igre,odigrali su isto ko i protiv Cibalije i Zagreba,samo sto smo sada imali vise srece,u biti mislim da smo bolje odigrali onda nego sad.Protiv Cibalije ponisteni gol i zaledja kod situacija 1 na 1 sa golmanom,a kod Zg izjednacujuci gol(isto nam ga je i Istra mogla uvalit,ali oni nisu imali srece).Ali dobro,sreci se ne gleda u zube,a bome i prati hrabre,a i trebalo nam je malo radosti.

Ida,Sretan Uskrs svima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Travanj 24, 2011, 16:56:47 »
  • 0
  • 0
  • Pobjedili smo,jeli to moguće :shock:  :shock:  :shock:  :-({|=
    Dobri smo bili jučer,ili ajde realnije neloši.Meni je Vukman jučer odigrao vrhunsku utakmicu i za to je nagrađen golom.Odlično i nadam se da su to bolji dani pred njim i da ga u idućoj sezoni možemo očekivat u jučerašnjem izdanju.

Što se tiče vaterpola,ja sam bio,a i stigao sam na stadion u 20 minuti,i stvarno može požalit onaj koji nije bio jer onakvu atmosferu jučer teško će biti nadmašit na nekoj novoj vaterpolskoj utakm ici.Čestitke jednima i drugima!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Travanj 24, 2011, 18:11:39 »
  • 0
  • 0
  • Razlika izmeðu ove utakmice i utakmica protiv Karlovca i Zagreba je u tome šta se  Istra postavila dosta ofenzivno i šta smo imali puno puno sreæe. Treba pogledat statistiku,ali mislim da odavno nam neki protivnik nije imao toliko udaraca na gol kao Istra.
    Oni pogode stativu iz 100postotne prilike i iz kontre Èulina zabije odlièan gol. Ja bi èak reko da su Istrijani bili nešto bolji u juèerašnjoj utakmici,ali nisu imali sreæe za uzet barem bod.
    Od naših pohvale Vukmanu koji je daleko bolji igraè od Landeke koji je donedavno bio nezamjenjiv. Po meni za sljedeæu sezonu imamo 3 veznjaka koji mogu opravdat visoke ambicije navijaèa,a to su Vukman,Èulina i Kreailach,s time da se nadam da ovog zadnjeg neæe prodat.
    Stoperi su juèer bili malo traljavi,Bakoviæ kao i uvijek premekan. On dobro èita igru,dobro se postavlja,dobar je u skoku,ali ponaša se ko maneken a ne nogometaš. Da dobije tu pozitvno agresivnost bio bi dobar stoper.Nadam se još jednom stoperu za sljedeæu sezonu.
    Najveæi problem ove ekipe su napadaèi,pod hitno se bacit u traženje napadaèa jer æemo sljedæe sezone opet gledat ovo muèenje .
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline robinho

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Travanj 24, 2011, 18:35:34 »
  • 0
  • 0
  • ja sam itekako zadovoljan jucerasnjim danom koji je bio POSEBAN...Jucer su odbojkasice Rijeke sa nikad mladjom postavom osvojile titulu hrvatskih prvakinja,vaterpolisti su pobijedili Mladost i usli u finale doigravanja za hrvatskog prvaka a nogometasi Rijeke su pobjedili u regionalnom derbiju i prekinuli niz bez domace pobjede...uz sve to u tom istom danu na nogometu je bilo 2000,na vaterpolu 1300 a na zenskoj odbojci 1000 gledatelja..podsjetite me kad se zadnji put toliko veselja u rijeckom sportu dogodilo u samo jednom danu...ovo se tice onih koji omalovazavaju npr.vaterpolo...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »