• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Istra 23.4.2011. 19h  (Prikazano: 15149 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Travanj 24, 2011, 19:05:23 »
  • 0
  • 0
  • Evo da se obranim Robinjo. Cijenim svaki sport i a pogotovo amaterski ali meni je vaterpolo nezanimljiv za gledanje. Ja ga ne omalovažavam.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline robinho

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Travanj 24, 2011, 19:11:13 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Evo da se obranim Robinjo. Cijenim svaki sport i a pogotovo amaterski ali meni je vaterpolo nezanimljiv za gledanje. Ja ga ne omalovažavam.

ok slazem se,tvoje je pravo da ti je sve osim nogometa nezanimljivo ali to ne znaci da je vaterpolo dosadan,uostalom da je tako dosadan kakvim ga ti predstavljas nebi na svakoj utakmici bio pun bazen...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Travanj 24, 2011, 20:44:00 »
  • 0
  • 0
  • Ma daj robinho. Otkud tebi da je meni sve osim nogometa nezanimljivo?
    Tko ljudima brani da gladaju vaterpolo? Samo neka idu, meni drago, da bude i više nego stane.
    A kako ja predstavljam vaterpolo? Da je dosadan? Nisam to rekao. MEni je samo nezanimljiv za gledanje uživo.
    Imaš nešto protiv ili bi ti radije htio da i ja budem stalno na bazenu i navijam :o
    « Zadnja izmjena: Travanj 24, 2011, 20:52:11 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Travanj 24, 2011, 20:50:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Razlika između ove utakmice i utakmica protiv Karlovca i Zagreba je u tome šta se  Istra postavila dosta ofenzivno i šta smo imali puno puno sreće. Treba pogledat statistiku,ali mislim da odavno nam neki protivnik nije imao toliko udaraca na gol kao Istra.
    Oni pogode stativu iz 100postotne prilike i iz kontre Čulina zabije odličan gol. Ja bi čak reko da su Istrijani bili nešto bolji u jučerašnjoj utakmici,ali nisu imali sreće za uzet barem bod.

a ja sam bas dojma da nam istra osim te dvije precke i nije ozbiljnije priprijetila. ne sjecam se da je lisjak, osim par nabacivanja, imao bilo kakvog posla. a mi smo recimo uz dva gola, imali i prilike cavala i zijlera koje nisu nista bila slabije od njihovih precki.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Travanj 25, 2011, 01:34:10 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Ma daj robinho. Otkud tebi da je meni sve osim nogometa nezanimljivo?
    Tko ljudima brani da gladaju vaterpolo? Samo neka idu, meni drago, da bude i više nego stane.
    A kako ja predstavljam vaterpolo? Da je dosadan? Nisam to rekao. MEni je samo nezanimljiv za gledanje uživo.
    Imaš nešto protiv ili bi ti radije htio da i ja budem stalno na bazenu i navijam :o

na vaterpolo cure idu, vidiš kako october nije reko da mu se neide na žensku odbojku :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Travanj 25, 2011, 02:56:52 »
  • 0
  • 0
  • drag mi je uspjeh svakog sportskog kolektiva u rijeci ali ovaj vaterpolski je napraveljen na umjetnim temeljima odnosno mi smo u finalu doigravanja iskljuèivo iz razloga jer je dovedeno 5 igraca nadprosjecne kvalitete...bez vargi, garcie i ostalih koji su dovedeni mi smo realno treæa ekipa u hrvatskoj i kad bi od mladosti/juga izgubili1-2 razlike to bi se smatralo dobrim rezultatom..iz tog razloga puno mi je draži naslov prvaka odbojkašica, kao i pobjeda protiv istre..
    uz to kad sloboda ode iz primorja sve ce se vjerojatno raspast kao kula od karata buduci da je rad u omladinskom pogonu katastrofa, tj. primorje je u mlaðim kategorijama 6-7 klub u hrvatskoj..znaci nije da su imalu fenomenalnu generaciju juniora pa su je nadogradili s 2-3 pojacanja i uzeli neke naslove nego je sve napravljeno zahvaljujuæi novcu...
    isto kao i da u nk rijeku neki šeik ulozi 40m eura i sad mi budemo prvaci..sve bi to bilo lijepo i krasno ali ne bi imalo onu neku draž...
    eto bar je moje takvo mišljenje...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Travanj 25, 2011, 11:06:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    drag mi je uspjeh svakog sportskog kolektiva u rijeci ali ovaj vaterpolski je napraveljen na umjetnim temeljima odnosno mi smo u finalu doigravanja iskljuèivo iz razloga jer je dovedeno 5 igraca nadprosjecne kvalitete...bez vargi, garcie i ostalih koji su dovedeni mi smo realno treæa ekipa u hrvatskoj i kad bi od mladosti/juga izgubili1-2 razlike to bi se smatralo dobrim rezultatom..iz tog razloga puno mi je draži naslov prvaka odbojkašica, kao i pobjeda protiv istre..
    uz to kad sloboda ode iz primorja sve ce se vjerojatno raspast kao kula od karata buduci da je rad u omladinskom pogonu katastrofa, tj. primorje je u mlaðim kategorijama 6-7 klub u hrvatskoj..znaci nije da su imalu fenomenalnu generaciju juniora pa su je nadogradili s 2-3 pojacanja i uzeli neke naslove nego je sve napravljeno zahvaljujuæi novcu...
    isto kao i da u nk rijeku neki šeik ulozi 40m eura i sad mi budemo prvaci..sve bi to bilo lijepo i krasno ali ne bi imalo onu neku draž...

E sad ga s.e.r.e.s...... daj ti meni i šeika, i 40m eura, i titulu prvaka nakon toga.....pa da mogu umrijeti na miru!  :wink:
    Mislim da 90% foruma trenutno misli tako...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Travanj 25, 2011, 11:27:22 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "RiJeKa"
    drag mi je uspjeh svakog sportskog kolektiva u rijeci ali ovaj vaterpolski je napraveljen na umjetnim temeljima odnosno mi smo u finalu doigravanja isključivo iz razloga jer je dovedeno 5 igraca nadprosjecne kvalitete...bez vargi, garcie i ostalih koji su dovedeni mi smo realno treća ekipa u hrvatskoj i kad bi od mladosti/juga izgubili1-2 razlike to bi se smatralo dobrim rezultatom..iz tog razloga puno mi je draži naslov prvaka odbojkašica, kao i pobjeda protiv istre..
    uz to kad sloboda ode iz primorja sve ce se vjerojatno raspast kao kula od karata buduci da je rad u omladinskom pogonu katastrofa, tj. primorje je u mlađim kategorijama 6-7 klub u hrvatskoj..znaci nije da su imalu fenomenalnu generaciju juniora pa su je nadogradili s 2-3 pojacanja i uzeli neke naslove nego je sve napravljeno zahvaljujući novcu...

E sad ga s.e.r.e.s...... daj ti meni i šeika, i 40m eura, i titulu prvaka nakon toga.....pa da mogu umrijeti na miru!  :wink:

moze seik,potpisujem
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Travanj 25, 2011, 11:37:42 »
  • 0
  • 0
  • to sam malo karikirao, al bit je u tome da ovakav uspjeh primorja umjetno stvoren za razliku od prije nekoliko sezona kada su bili treci u europi a igraci nisu imali kinte..znaci tada su imali talentirane igrace kao burica, frankoviæa i premuša dok danas igraci proizasli iz omladinskog pogona ne mogu igrat u ozbiljnoj utakmici (krizman, brala..)
    ponavljam, bit ce mi drago ako osvoje prvenstvo ali radi se o sportu koji se ozbiljno igra u 6-7 država u svijetu isto kao i bocanje npr. kojem nitko ne daje malo pažnje..

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Travanj 25, 2011, 12:25:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    ...

ja sam 100% siguran da bi SVI navijaèi Rijeke dali podršku ovakvom nekakvom projektu (šeik/rus/mafijaš vlasnik Rijeke i 40m eura godišnje na raèunu...); osvojimo prvnstvo i nakon toga se vratimo ovome na èemu smo :D
    Svaka èast "generacijama", ali ti isti potencijalni "stranci" su motiv više juniorima, kadetima, pionirima. Koliko bi mulaca iz regije bilo "bliže" Rijeci nego zoo-u ili zvezdi (st) da u NK Rijeci igraju Križanac, Vugrinec, Cufre' i slièni? da ne kažem nekakvi "egzotièniji" stranci (sjetite se samo djece na Kantridi onih ježiæevih sezona).
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Travanj 25, 2011, 13:01:10 »
  • 0
  • 0
  • ne bi bio nitko sretniji od mene da rijeka osviji prvenstvo nebitno ko bio predsjednik al poanta bi bila u tome da je osvojeno iskljuèivo iz razloga što je uštekana neka lova u klub a ne zato što se 10 godina provodila dobra politika koja je omoguæila klubu da to postigne i od koje ce klub bez problema zivjet jos 10 godina..znaci skauting, omladinski pogon, bla,bla, sve ono o cemu se iz dana u dan pise po forumu..
    moje mišljenje je da je ovo primorje instant proizvod koji ce trajat godinu-dvije (daj boze sto duze) i zato mi je puno vaznije dal ce rijeka dobit istru ili žok rijeka osvojit prvenstvo nego dal ce primorje dobit mladost i uc u finale doigravanja..

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Travanj 25, 2011, 14:16:56 »
  • 0
  • 0
  • Nudim kompromis: neka dođe šeik i osvoji prvenstvo i uđemo u skupinu LP, a istovremeno neka ukrca lovu u nogometnu školu i da osvajamo i prvenstva kadeta i juniora. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Travanj 25, 2011, 15:03:40 »
  • 0
  • 0
  • mali offtopic...otvorio sam temu za tekmu protiv belupa i dobili smo, sad za istru opet i opet pobjeda...nemoj slucajno da netko prije mene otvori za osijek ;)

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Travanj 25, 2011, 17:23:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    mali offtopic...otvorio sam temu za tekmu protiv belupa i dobili smo, sad za istru opet i opet pobjeda...nemoj slucajno da netko prije mene otvori za osijek ;)

Ovo offtopic  :lol:  :lol: , a prije toga 10 postova na temu vaterpolo  :lol:

Ocigledno smo svi razocarani ovom sezonom jer toliko malo postova nakon tekme na Kantridi se stvarno ne pamti. I ja sve nesto razmisljam sto bi napisao o tekmi, a nikako nesto pametno primjetiti sto vec nije toliko puta receno, niceg novog.... tekma kao i vecina ove sezone na Kantridi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Travanj 26, 2011, 09:42:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    mali offtopic...otvorio sam temu za tekmu protiv belupa i dobili smo, sad za istru opet i opet pobjeda...nemoj slucajno da netko prije mene otvori za osijek ;)

Ovo offtopic  :lol:  :lol: , a prije toga 10 postova na temu vaterpolo  :lol:

Ocigledno smo svi razocarani ovom sezonom jer toliko malo postova nakon tekme na Kantridi se stvarno ne pamti. I ja sve nesto razmisljam sto bi napisao o tekmi, a nikako nesto pametno primjetiti sto vec nije toliko puta receno, niceg novog.... tekma kao i vecina ove sezone na Kantridi.

Prava prvenstvena!  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »