• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Istra 23.4.2011. 19h  (Prikazano: 14508 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BUDALA

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Travanj 26, 2011, 14:25:38 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "robinho"
    Citat: "october"
    Evo da se obranim Robinjo. Cijenim svaki sport i a pogotovo amaterski ali meni je vaterpolo nezanimljiv za gledanje. Ja ga ne omalovažavam.

ok slazem se,tvoje je pravo da ti je sve osim nogometa nezanimljivo ali to ne znaci da je vaterpolo dosadan,uostalom da je tako dosadan kakvim ga ti predstavljas nebi na svakoj utakmici bio pun bazen...

Vaterpolo je dosadan sport i gotovo , prosjeèna gledanost mu je u Europi 100 do 200 gledatelja... u Rijeci je trenutnost gledanost takva jer su se ljudi zaželjeli pobjeda i šampiona...pa èak je i žensku odbojku gledalo 900 ljudi...po meni prosjeènom muškarcu puno zanimljiviji sport od muškog vaterpola...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od BUDALA »
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Travanj 26, 2011, 19:17:19 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "BUDALA"
    Citat: "robinho"
    Citat: "october"
    Evo da se obranim Robinjo. Cijenim svaki sport i a pogotovo amaterski ali meni je vaterpolo nezanimljiv za gledanje. Ja ga ne omalovažavam.

ok slazem se,tvoje je pravo da ti je sve osim nogometa nezanimljivo ali to ne znaci da je vaterpolo dosadan,uostalom da je tako dosadan kakvim ga ti predstavljas nebi na svakoj utakmici bio pun bazen...

Vaterpolo je dosadan sport i gotovo , prosjeèna gledanost mu je u Europi 100 do 200 gledatelja... u Rijeci je trenutnost gledanost takva jer su se ljudi zaželjeli pobjeda i šampiona...pa èak je i žensku odbojku gledalo 900 ljudi...po meni prosjeènom muškarcu puno zanimljiviji sport od muškog vaterpola...

Muškarcima je odbojka zanimljiva zbog ženskih guza!!! Nek probaju naše manekene obuæi malo užom opremom, pa da vidiš pièiæa po tribinama!  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Travanj 26, 2011, 19:30:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Muškarcima je odbojka zanimljiva zbog ženskih guza!!! Nek probaju naše manekene obući malo užom opremom, pa da vidiš pičića po tribinama!  :lol:

još samo fale i da se popederišu, ionako su svi pičkice na terenu, pičićima je dovoljan vaterpolo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Travanj 27, 2011, 08:56:46 »
  • 0
  • 0
  • Vi i vaš vaterpolo...  :lol:

http://www.forza-fiume.com/forum/viewto ... 1&start=90

Nemojte umanjivat uspjeh naših nogometaš...ica.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Travanj 27, 2011, 20:43:52 »
  • 0
  • 0
  • Nekad se, kad se komentirala utakmica, znalo danima prepričavati neki lijep potez. Praktično smo zanemarili činjenicu da smo protiv Istre vidjeli dva sjajna zgoditka sa preko 20 metara. To je pravi raritet za nas. Prvi od Vukmana je bio odlično naciljan, često smo u takvim situacijama gdje se otvara pozicija za šut znali vidjeti alibi dodavanje suigraču na boku, naravno ne od njega već od raznih drugih igrača koji se ne usude pucati. Inače je Vukman odigrao jako dobru utakmicu. Pogodak Čuline je bio spektakularan. Kako je samo opalio sa tih cca 25 metara i pogodio u desni golmanov kut! To mu je, ako se ne varam, treći gol za Rijeku u ligi. Sva 3 je dao izvan šesnaesterca, prvi na debiju protiv Zadra prije godinu i pol, drugi u Koprivnici ovo proljeće. Momak očito ima šut i treba ga češće koristiti. Osim toga vidi se da mu stalno igranje podiže samopouzdanje jer je iz utakmice u utakmicu sve sigurniji. Čak mi se čini da je postao i puno aktivniji u igri, nije više onako apatičan i izoliran od ostatka ekipe. Siguran sam da bi još neki igrači, u prvom redu Stepčić, pokazali puno više kad bi igrali u kontinuitetu. Ulasci u zadnjih 10 minuta ne znače ništa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »