• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Osijek - Rijeka 30.4.2011. 17 sati  (Prikazano: 9583 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pešekan

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Svibanj 01, 2011, 09:57:03 »
  • trebao bi nam jedan brzi napadač koji nema dvije lijeve.
    nešto tipa Ermin Zec

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Svibanj 01, 2011, 10:09:23 »
  • Ajmo biti iskreni, iako smo i mi  imali nekih prilika, Osijek je imao nekoliko mrtvaca i samo je splet sretnih okolnosti i spretnog golmana saèuvao mrežu netaknutom. Ono što me razljutilo je da smo se nekoliko puta pred kraj utakmice branili debelo u našem šesnaestercu! Ako i jesu imali prethodno napad (što se iz snimke ne vidi), to ne opravdava da po ispucavanju lopte kompletna obrana ne istrèi do barem 25m od gola, pa se donekle lakše diše.

Nego, jel netko Štroku dao broj manji dres ili je deblji nego ikad?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Svibanj 01, 2011, 10:43:17 »
  • Meni je važno da smo opet držali raspored, pokrivali protivnika, dobro stajali na terenu, nismo ispadali iz igre. Istina, nismo ni upadali u igru... :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Svibanj 02, 2011, 01:29:55 »
  • Citat: "Shrek"
    Ajmo biti iskreni, iako smo i mi  imali nekih prilika, Osijek je imao nekoliko mrtvaca i samo je splet sretnih okolnosti i spretnog golmana sačuvao mrežu netaknutom. Ono što me razljutilo je da smo se nekoliko puta pred kraj utakmice branili debelo u našem šesnaestercu! Ako i jesu imali prethodno napad (što se iz snimke ne vidi), to ne opravdava da po ispucavanju lopte kompletna obrana ne istrči do barem 25m od gola, pa se donekle lakše diše.

Nego, jel netko Štroku dao broj manji dres ili je deblji nego ikad?

http://www.hrt.hr/index.php?id=hnl-video10&tx_ttnews[tt_news]=114254&tx_ttnews[backPid]=600&cHash=76686fce13

ima pravo Scoria,da smo mi zabili,bilo bi drugacije.
    nama je Lisjak donio bod,ali bome nije ni Kardum bio besposlen.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Svibanj 02, 2011, 10:07:30 »
  • nije me bilo za vikend, ali po ovom nije ni bilo loše svakom po jedno poluvrijeme
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Svibanj 02, 2011, 16:39:30 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Kod skorije se svaka pobjeda mora slavit kao da smo prvenstvo osvojili,1 pobjeda na 10 utakmica,ali on je uspiješan trener koji je uveo dispiplinu,stegu i odlièno poslužio ekipu :mrgreen:  On ni u prijateljskoj nebi pokuašo zabit gol pod cijenu moguæeg dobivenog..
    Eto,ako ostane i sljkedeæe sezone možemo oèekivat 28 sakupljenih bodova(sve 0-0 i 2,poraza od dinama) i ispadanje u 2. ligu. Šampioni!

Nije da baš sve ne stoji ali po meni , Scorija vuèe maksimum iz ovog limitiranog kadra. nema nikog tko bi više napravio. Rijeka ima 32 profi igraèa pod ugovorom !!!!!! A jedva krpa poštenu ekipu za prvu HNL. Ja nisam bio ni kritièar Graèana , pa još manje æu kritizirat Scoriu. Jednostavno limit je to. Po meni klub mora imat ustroj da trener prve ekipe ima prvu i zadnju kod dovoðenje igraèa, isto i prodaje. A ne da kaže kako dovoðenje i prodaja nije u njegovoj domeni. smiješno
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Svibanj 02, 2011, 18:19:30 »
  • Citat: "eric75"
    Citat: "DIONIZ"
    Kod skorije se svaka pobjeda mora slavit kao da smo prvenstvo osvojili,1 pobjeda na 10 utakmica,ali on je uspiješan trener koji je uveo dispiplinu,stegu i odlično poslužio ekipu :mrgreen:  On ni u prijateljskoj nebi pokuašo zabit gol pod cijenu mogućeg dobivenog..
    Eto,ako ostane i sljkedeće sezone možemo očekivat 28 sakupljenih bodova(sve 0-0 i 2,poraza od dinama) i ispadanje u 2. ligu. Šampioni!

Nije da baš sve ne stoji ali po meni , Scorija vuče maksimum iz ovog limitiranog kadra. nema nikog tko bi više napravio. Rijeka ima 32 profi igrača pod ugovorom !!!!!! A jedva krpa poštenu ekipu za prvu HNL. Ja nisam bio ni kritičar Gračana , pa još manje ću kritizirat Scoriu. Jednostavno limit je to. Po meni klub mora imat ustroj da trener prve ekipe ima prvu i zadnju kod dovođenje igrača, isto i prodaje. A ne da kaže kako dovođenje i prodaja nije u njegovoj domeni. smiješno

pa i to bi bilo ok i fer da klub stoji cvrsto iza trenera,ali kod nas se treneri mjenjaju ko gace.sjecate se kad je dosao bracun umjesto skocica i rekao da mu rubil ne treba?!.
    dolazi do apsurda,kao situacija sa dalicem,doveo svoje igrace,a rupa ih sve skartao.
    ali slazem se u nacelu da trener treba odlucivati ko mu treba a ko ne iako je i elvis imao kikseva(zekic i krpan).
    a moram priznat da sam se i ja zaletio malo na scoriu kad je dao onu izjavu o odlasku,ispada da je htio malo isprovocirati upravu na malo konkretnije poteze.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline duke

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Svibanj 03, 2011, 08:29:38 »
  • Je li ovo već drugi ili treći ove sezone koji je dobio nogu nakon utakmice sa nama.

http://www.jutarnji.hr/tri-kola-prije-k ... ka/943211/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

Offline Trigger

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Svibanj 05, 2011, 00:01:34 »
  • našom odliènom igrom bacamo u depresiju protivnièke uprave pa nemaju drugog izbora nego otkaz kad vide od koga su izgubili bodove.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trigger »