• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Pitanja upravi  (Prikazano: 106449 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #585 u: Prosinac 05, 2010, 19:44:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    Citat: "Hacker-ri"
    Ja ne kazem da to nije potez ocajnika, ...

Ma sve pet, u Rijeci sto god da se napravi je vise nego sad jer se sad jednostavno po tom pitanju nis ne radi. Samo sam primjetio kako Mamic nije netko kao osoba koju bi trebalo uzimati za primjer dobrog marketinga jer on sve te kobasice, piva, salove, kape, rukavice i udaraljke sad mora poklanjati samo i jedino da popravi stetu koju je sam izazvao svojim primitivnim ponasanjem. Dakle ne radi on to zbog marketinga i promocije Dinama i dovodjenja 200 ljudi + vec pokusava dokazati svoju moc i mora dovesti 200+ jer je barem 10000 prije toga poslao u minus. No mislim da smo se shvatili.

gledaj to ovako..
    ona NASA uprava je sjebala sve sta se sjebat dalo, tako da u dinamu postoji samo 1 koji se mora izvlacit iz govana, kod nas ih ima na desetke...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #586 u: Travanj 05, 2011, 13:17:01 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #587 u: Svibanj 22, 2011, 00:28:32 »
  • 0
  • 0
  • po čemu se mi razlikujemo od njih?

nakon godina i godina gledanja kako država pomaže najkatoličanskijem pa zatim onom drugom važnom klubu, te nakon isto toliko godina gledanja pravih kriminalaca u tim klubovima, uvijek sam bio ponosan na moju kantridu. rijeka je slovila kao "relativno" pošten grad i klub.
    međutim, gledajući danas obranu, koja prije dva kola ne bi primila gol od barce, kako prima dva laka komada... čovjek se zamisli.

ako nemamo love, nemamo igrača, imajte bar toliko dostojanstva da ne sramotite klub, grad i ljude koji u njemu žive.
    ja ne mogu danas, nakon ovoga, pogledat mamića u oči i reći mu da je dinamo veće leglo čemera i smrada od rijeke.

jednostavno - utakmicama se ne trguje. to se radi sa krumpirima.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #588 u: Svibanj 22, 2011, 00:48:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "pešekan"
    po èemu se mi razlikujemo od njih?

nakon godina i godina gledanja kako država pomaže najkatolièanskijem pa zatim onom drugom važnom klubu, te nakon isto toliko godina gledanja pravih kriminalaca u tim klubovima, uvijek sam bio ponosan na moju kantridu. rijeka je slovila kao "relativno" pošten grad i klub.
    meðutim, gledajuæi danas obranu, koja prije dva kola ne bi primila gol od barce, kako prima dva laka komada... èovjek se zamisli.

ako nemamo love, nemamo igraèa, imajte bar toliko dostojanstva da ne sramotite klub, grad i ljude koji u njemu žive.
    ja ne mogu danas, nakon ovoga, pogledat mamiæa u oèi i reæi mu da je dinamo veæe leglo èemera i smrada od rijeke.

8)  8)  8)
    Šta je tako teško prihvatit da smo jednostavno loši? Ova ekipa ako ne daje  100& svojih moguænosti i ako nije 100% motivirana od svakog može izgubit. Loši su i gotovo.. I glupo je prièat o nekakvim namještaljakama kad smo imali dosta prilika i 2 pogoðene stative.pa nisu valjda igraèi namjerno gaðali stative?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #589 u: Svibanj 22, 2011, 09:49:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "pešekan"
    po čemu se mi razlikujemo od njih?

nakon godina i godina gledanja kako država pomaže najkatoličanskijem pa zatim onom drugom važnom klubu, te nakon isto toliko godina gledanja pravih kriminalaca u tim klubovima, uvijek sam bio ponosan na moju kantridu. rijeka je slovila kao "relativno" pošten grad i klub.
    međutim, gledajući danas obranu, koja prije dva kola ne bi primila gol od barce, kako prima dva laka komada... čovjek se zamisli.

ako nemamo love, nemamo igrača, imajte bar toliko dostojanstva da ne sramotite klub, grad i ljude koji u njemu žive.
    ja ne mogu danas, nakon ovoga, pogledat mamića u oči i reći mu da je dinamo veće leglo čemera i smrada od rijeke.

8)  8)  8)
    Šta je tako teško prihvatit da smo jednostavno loši? Ova ekipa ako ne daje  100& svojih mogućnosti i ako nije 100% motivirana od svakog može izgubit. Loši su i gotovo.. I glupo je pričat o nekakvim namještaljakama kad smo imali dosta prilika i 2 pogođene stative.pa nisu valjda igrači namjerno gađali stative?
    ž

kad pocnu namjerno zabijat bit ce ludo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #590 u: Svibanj 22, 2011, 12:36:53 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "moreplovac"
    Citat: "DIONIZ"
    Citat: "pešekan"
    po čemu se mi razlikujemo od njih?

8)  8)  8)
    Šta je tako teško prihvatit da smo jednostavno loši? Ova ekipa ako ne daje  100& svojih mogućnosti i ako nije 100% motivirana od svakog može izgubit. Loši su i gotovo.. I glupo je pričat o nekakvim namještaljakama kad smo imali dosta prilika i 2 pogođene stative.pa nisu valjda igrači namjerno gađali stative?
    ž

kad pocnu namjerno zabijat bit ce ludo

Jesi ti gledao utakmicu, jesi ti vidio gol Santinija. Ovo je lakrdija žešća. Možda su igrali iz 1 u 2, ali nisu uspjeli dat gol prvo poluvrijeme...Možda se u poluvremenu reno spuštao do svlačionica, uglavnom drugo poluvijeme je čisti primjer loše prodane utakmice...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »