• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Alen Horvat  (Prikazano: 9176 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kabul23

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Lipanj 20, 2011, 08:42:33 »
  • 0
  • 0
  • Horvat nije nikoga spominjap poimenice pa ne vidim nista losega u ovoj izjavi! neka im da do znanja da nema zabusavanja i mlakog pristupa niti na treninzima niti na utakmicama!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline igorino

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Lipanj 20, 2011, 10:43:50 »
  • 0
  • 0
  • Necu reci da me Scorijin odlazak iznenadio ili razalostio jer NIJE. Znao je gdje dolazi znao sto se sprema i umjesto da tim klincima pocne ulijevati malo samopouzdanja on izadje s izjavom BOJIM SE ISPADANJA dakle kao psiholog nula a i trenerski mi se cini da je od perspektivnog mladog trenera postao ziheras i kukavica ali bilo kako bilo tema je Alen Horvat kojem zelim puno srece i  za kojeg mislim da ce biti pravo osvjezenje i s obzirom kakvom ekipom raspolazemo jedino sto moze napravit je da igraju s puno trke i agresije i dok god bude tako i igraci budu trcali i borili se nitko im na Kantridi nece zamjeriti pa makar i gubili sto se iskreno nadam da nece. Horvat je kao igrac bio britak i nije se stedio ako 70% tog usadi u ovu ekipu onda smo na konju. Komen vodi pravu politiku i mislim da to vodi necemu jer ono sto smo gledali zadnje dvije godine spada u kategoriju horor filmova C produkcije. Preplacene samozvane zvijezde bez volje i trunke profesionalnosti bez kulture (Izuzetci su tu ali oni su i ostali npr. Lisjak,Cagalj,Svrljuga.....) ali riba smrdi od glave a znamo ko je bio glava zadnjih 6 mjeseci i nakraju ostavio potpuno bezvoljnu,demoraliziranu i fizicki nespremnu ekipu
    I nadam se jos jednu stvar da ce se svim Scorialjubcima otvorit oci i da ce shvatit da nam je dva put bez pravog razloga okrenuo ledja i da treceg puta NE BI SMJELO BITI)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od igorino »
    Boze hvala ti sto sam RIJECANIN

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Lipanj 20, 2011, 14:24:42 »
  • 0
  • 0
  • Za sada su sve Horvatove izjave sve ono sto mi navijaci zelimo, a napokon smo to i culi od jednog trenera Rijeke. Nadam se samo da ce rijeci uspijeti pretociti i u djela. Kao igraca ga bas nesto ne pamtim zato mu zelim da kao trener ostavi dublji trag u Rijeci.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

21.05.2017. - Lovely jubbly!

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Lipanj 21, 2011, 00:20:53 »
  • 0
  • 0
  • Pa budimo realni , Horvatove izjave su copy-paste kakve davaju mladi treneri-bivsi igraci kad uzimaju po prvi puta seniore pod sebe (borbenost , ginuti na terenu, do zadnjeg atoma,sve za klub,trka i trka i slicno).Ipak Rijeka je sredina gdje na kantridi svatko svakoga zna i nema tu tajni. Slicnih izjava smo se naslusali i prije. Nadam se najboljemu i da ce Rijeka bit pozitivno iznenadjenje u novoj sezoni. Zelim mu sve najbolje , ali predobro znam situaciju dolje , da bih naivno pomislo kako se Rijeka okrenula domacem kadru i kako ce imat bezrezervnu podrsku. Budimo svi realni i pogledajmi istini u oci. Da je love i uvjeta kao za mandata R.Jezica ...90% ovih igraca seniora i struke ne bi bilo tu gdje je sada.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline Žika

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Lipanj 21, 2011, 01:20:58 »
  • 0
  • 0
  • Horvat kaže da je juniore i kadete Krka uveo u viši rang, pa onda i seniore. Trebao je onda doæi na èelo Rijeke za godinu dana, da i nas vrati u prvu ligu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Žika »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Lipanj 21, 2011, 11:51:09 »
  • 0
  • 0
  • Suzdržao bih se za sada od davanja bilo kakvih komentara, po meni mi već sada bez da itko novi dođe imamo dovoljno kvalitetnu momčad za prvih 5 u ligi, kakva god bila. O Horvatom radu ću kada vidim kako to izgleda uživo. A do tada neka radi na miru.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Lipanj 21, 2011, 12:14:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Suzdržao bih se za sada od davanja bilo kakvih komentara, po meni mi veæ sada bez da itko novi doðe imamo dovoljno kvalitetnu momèad za prvih 5 u ligi, kakva god bila. O Horvatom radu æu kada vidim kako to izgleda uživo. A do tada neka radi na miru.

Sva sreca pa si se suzdržao :lol: .

BTW lakše malo s komentarima da smo za drugu ligu. Ipak smo mi RIJEKA!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Lipanj 21, 2011, 12:27:09 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Sva sreca pa si se suzdržao :lol: .

Nije bio komentar već mišljenje. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Lipanj 21, 2011, 12:59:40 »
  • 0
  • 0
  • Postavljanje Horvata za trenera Rijeke je samo nastavak u nizu poteza mazanja oči.

Svi želimo novu, agresivnu Rijeku, u kojoj će igrati igrači koji će se časno boriti za svoj dres. Zbog toga su navijači voljni vjerovati da će seniorski pogon pogonjen mladim domaćim snagama bolje funkcionirati nego ev. kvalitetnije akvizicije sa ispunjenim ambicijama.

Naša uprava je tu prepoznala svoju šansu za ogromnom uštedom. Genijalci su, umjesto da privrede klubu, smanjili troškove pod izlikom oslanjanja na domaći kadar. Ovo što mi sad imamo nije oslanjanje na domaći kadar nego sirotinja koja nema za priuštiti profesionalnog igrača. Tipičan primjer je Linić. Domaći kadar koji nisu uspjeli dovući u klub. Nadalje, prvi igrač koji preraste Rijeku (čitaj 300 K) ići će van.
    Trener je bio zadnja garancija da se misli ozbiljno. Sada je i ta maska pala.

Klub se može orijentirat na brazilce, kineze, mlade, stare... kad je financijska struktura stabilna. Ovako je svaka priča smiješna.

Ako Komen želi da klub funkcionira sa održivim proračunima, to može sutra značiti proračun reda veličine boćarskog kluba "Rikard Benčić". Smatram da Rijeka zaslužuje više.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Lipanj 21, 2011, 13:15:33 »
  • 0
  • 0
  • o komenu je dovoljno reæi da je kvarnersku rivijeru srozao na jako niske grane i da u orijentu (u kojem ga je grad takoðer postavio za predsjednika) nije bio u stanju osigurati 20 tisuca kuna mjesecno za funkcioniranje kluba nakon èega su igraèi istrèali na utakmicu s trasparentom "Komen odlazi"...
    onaj menadžer predrag raèki dobro je neki dan rekao u NL-u da od rijeke zele napraviti RK Zamet...
    sad kad je jos i istra ostala u ligi mene je stvarno strah da cemo ispast..ne da se bojim istre neg kad ih se toliko guralo da ostanu uopce ne sumnjam da ce ih se i u prvenstvu gurat..isto kao i lokomotivu, zadar...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline tuRnIæ|AR

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Lipanj 21, 2011, 18:23:41 »
  • 0
  • 0
  • Ja se bojim ako ispadnemo u drugu ligu da æemo se teško vratit.....;(
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od tuRnIæ|AR »
    [size=150]RIJEKO MOJA NAJLJEPŠA SI ZNAJ!!![/b]
    [/size]

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Lipanj 21, 2011, 20:31:21 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da je ipak pesimizma malo previše. Rijeka neæe ispasti , to sigurno neæe i toga se ne bojim. Ali samo po sebi ovo životarenje , preživljavanje i da je Rijeka u petom planu , to je katastrofa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Lipanj 21, 2011, 22:47:32 »
  • 0
  • 0
  • Malo æu o radu novog stratega. Iako je teško bilo šta reæi nakon samo 4 treninga (da dobro ste vidjeli, treniraju i ujutro i poslijepodne po sat i pol), a sobzirom da imam tu privilegiju da popratim skoro svaki barem djelomièno, na mogu se oteti dojmu da je sve dignuto za jednu do dvije stepenice više. Isto tako divno je napokon èuti (horvat je glasan u pohvali, ali i u pokudi je još glasniji) da netko poène tjerati ove naše "princeze". Evo danas sam vidio èavala da je išprintao po svom liojevom boku kao u cijeloj prošloj sezoni zajedno, a èim bi malo zastao, odmah drvlje i kamenje po njemu. Dakle što se tièe trke, mislim da je horvat tu za 2 koplja od dosadašnjih trenera.

Što se tièe formacije, tu je on na 4-2-3-1, gdje æe mu jako veliku (barem po ovim uvodnim treninzima) ulogu imati oba beka (švrljuga i grujerviæ - desni, odnosno èaval, tedejeviæ i još neki klinac lijevo), koji æe se morati ubacivati iz drugog plana ala dani alvez.
    Prvi pik obrane je èagalj bakoviæ
    Zadnja 2 vezna vukman- kreilach (iako mi se èini da danas ono nije bio kreilach), odnosno stepèiæ i još jedan (ima dosta novih, molim da mi se oprosti an seciranju)
    trojka vezista èulina, srednji križman, desno matovina i špica pilèiæ

Dakle za sada:
                                        Lisjak

švrljuga         èagalj             bakoviæ          èaval

vukman            kreilach???

matovina                     križman                    èulina

pilèiæ

ZA sada toliko od mene, jedan veliki plus horvatu na drilu, nadam se da neæe popusti uzde iz ruku. Ako još dobije barem jednog napadaèa, i jednog veznog, mislim da uz ovu borbenost plasman od 4-7 mjesta nebi trebalo biti upitno, uz malo sreæe, možda i šta više
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Lipanj 21, 2011, 23:31:48 »
  • 0
  • 0
  • Do prije par dana kada sam čitao novine, pitao sam tko je taj Alen Horvat. Nakon toga iz dana u dan moj optimizam sve više raste. Ne očekujem neki bajan rezultat od ove sezone, ali samo da vidim mušku borbu i ja ću bit presretan. Alene palac gore. GAS GAS!  8)  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Lipanj 21, 2011, 23:56:00 »
  • 0
  • 0
  • samo ih gazi Alene!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..