• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Rijeka-Lučko

1
37 (94.9%)
X
1 (2.6%)
2
1 (2.6%)

Ukupno Glasova: 32

Glasanje završeno: Kolovoz 15, 2011, 13:17:46

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Lučko,subota 20h  (Prikazano: 9914 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Srpanj 31, 2011, 16:12:50 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Pod stijenama"
    S obzirom koje igraèe imamo super smo juèer i prošli, da je bila neka druga momèad..
    jao si ga nama...
    Najveæi juèer problem je bio što se igralo sa dva defazivna vuknamom i Kreilachom koji nisu prelazili center.. i što se nije igralo sa dva napadaèa... tu krivicu ima horvat...
    Išao je na sigurno... što je možda ok na gostovanji ali doma... treba stisnuti protivnika..
    Sve u svemu imaju moju podršku...
    Po tri boda u splitu...
    Ajmo Rijeka...
    Di æeš 2 napadaèa kad nemamo niti jednog? :roll:  Nije sve baš tako crno kako bi se dalo zakljuèiti po našim postovima na forumu. Cijelu prošlu sezonu nismo zabili gol iz prekida,evo juèer je napokon ušlo. Puknuli su i 2-3 dobra slobodnjaka. Ta igra iz prekida nam je jednostavno falila cijelu prošlu sezonu,nadam se da æe se to ipak promijenit ove sezone.
    I nije to Luèko baš toliko loše koliko se piše,vjerojatno ništa slabiji od  Karlovca, Varteksa,Zadra itd..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Trigger

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Srpanj 31, 2011, 16:44:39 »
  • 0
  • 0
  • ja sam pogodio da æu promašiti prognozu rezultata :D

s obzirom na ekipu koju imamo zadovoljan sam samo s pobjedom i dosta trèanja, s ostalim baš i nisam, ali ne možemo sad imati i ovce i novce. Vidi se da se trude i da rade na agresivi, trèanju i želji ako veæ nisu uigrani ili neznaju. Èak su mi i ovakve pobjede slatke kad loše odigramo i pobjedimo. Nadam se da æe biti sve bolje i bolje, a i bit æe ako nastave s ovakvim pristupom zbog èega su na kraju i dobili pljesak. Sad u split.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trigger »

Online toro1

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Srpanj 31, 2011, 16:46:39 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "Pod stijenama"
    S obzirom koje igraèe imamo super smo juèer i prošli, da je bila neka druga momèad..
    jao si ga nama...
    Najveæi juèer problem je bio što se igralo sa dva defazivna vuknamom i Kreilachom koji nisu prelazili center.. i što se nije igralo sa dva napadaèa... tu krivicu ima horvat...
    Išao je na sigurno... što je možda ok na gostovanji ali doma... treba stisnuti protivnika..
    Sve u svemu imaju moju podršku...
    Po tri boda u splitu...
    Ajmo Rijeka...
    Di æeš 2 napadaèa kad nemamo niti jednog? :roll:  Nije sve baš tako crno kako bi se dalo zakljuèiti po našim postovima na forumu. Cijelu prošlu sezonu nismo zabili gol iz prekida,evo juèer je napokon ušlo. Puknuli su i 2-3 dobra slobodnjaka. Ta igra iz prekida nam je jednostavno falila cijelu prošlu sezonu,nadam se da æe se to ipak promijenit ove sezone.
    I nije to Luèko baš toliko loše koliko se piše,vjerojatno ništa slabiji od  Karlovca, Varteksa,Zadra itd..

u tome i je problem, ekipe te kvalitete nam se nametnula na kantridi.......pogotovo u drugom poluvremenu   :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od toro1 »

Offline Pod stijenama

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Srpanj 31, 2011, 18:29:42 »
  • 0
  • 0
  • Tako je  to je problem što se nismo nametnuli, ako  æe svaka domaæa utakmica biti takva da æe zadar i karlovac i ostale ekipe diktirati tempo pitam se do kada biti miljenici sreæe..
    Luèko ne bi dao gol da se još igralo 180 minuta.. toliko o njihovim moguænostima realizacije..

Luèko je bez problema dolazio do šesnastrerca za nas je to juèer bila nauèna fantastika..
    I opet naglašavam trebao je staviti jednog defazivnog a ne dva...

I dalje imaju moju podršku..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pod stijenama »

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Srpanj 31, 2011, 21:34:40 »
  • 0
  • 0
  • Mada nismo juèer igrali spektakularno ne bih bio previše kritièan.

Vidi se da u Èulini, Gutierezu i Križmanu ima nešto. Križman se puno popravio. Nije više onako beskrvan , juèer je igrao kao da je na nekoj drogi. Horvat ga stalno podržava i hvali. Mislim da ako mu se otvori špina da bi mogao ove sezone zabit 10-tak golova.

Ni Dediæ nije loš. Sve u svemu imamo 14-15 podjednakih igraèa...kad bi doveli jednu pravu špicu i kad se još malo uigraju mogli bi slièiti na pravu ekipu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Che Gevara »
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline Trax

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Srpanj 31, 2011, 22:11:23 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam zadovoljan jer su se deèki trudili, trèali i bili agresivni. To je upravo ono što oèekujem od njih. Znamo da prevelike kvalitete nema, ali je barem zalaganje tu. I to je ono što se ovdje provlaèi kao teza, da æemo im zapljeskat ako trèe, ginu za svaku loptu i dobro se pofajtaju pa makar i izgubili. Prema tome, ja sam zadovoljan.
    Jedino me malo brine vidljivi pad energije i kondicije 15ak minuta od poèetka drugog poluvremena. Tu bi možda mogli poraditi malo na kondiciji, prehrani i dr., iako je i ovo veæ puno bolje nego prošlih sezona.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trax »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Srpanj 31, 2011, 22:49:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ARMADA87"
    dajte ljudi 3 boda su tu,invazija za split!!!  :wink:

http://www.index.hr/sport/clanak/live-z ... 64193.aspx

ako moze zadar mozemo i mi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Srpanj 31, 2011, 23:08:50 »
  • 0
  • 0
  • treba sad te pi... spustit na zemlju totalno!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Srpanj 31, 2011, 23:18:36 »
  • 0
  • 0
  • baš sam ovo i èekao!

nakon raznih natpisa po forumu (od prije 2-3 tjedna) ispadamo iz lige, odemo u Osijek. Osvojimo bod na jako zahebanom terenu. Nakon toga odigramo kuæi protiv ZOO-2 1:0 (sudac SVILOKOS!) i poèinje "èemer, jad i bijeda".

Znalo se od poèetka da NEMAMO veznjaka koji može povezati redove (Èulina je malo premlad, a drugih trenutno nema), napad je u još veæem qurtzu. I sada, kada pobijedimo, èitam kako je bilo loše??? SVAKI BOD, ali DOSLOVNO svaki bod nam je kao KUÆA! Ili bolje kao UÈKA! Svaka èast deèkima!

Da li može bolje? Može! Ali ja sam i dalje zadovoljan trenutnim uèinkom. Mogli smo postiæi još 2 gola (barem) i dobiti 2 gola.

AJMO RIJEKA!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 01, 2011, 10:30:14 »
  • 0
  • 0
  • 15 minuta od 90 je sve sto je vrijedilo od rijeke. pomalo tuzna predstava gdje se vidi koliko smo ograniceni. Najbolji igraci nisu bili raspolozeni(Culina) ali super da smo i tako limitirani osvojili bodove. Tuzno je bilo gledati da Lucko vodi igru na kantridi.

Nekim igracim ne da nije mjesto u rijeci nego su ocito falili sport i nije mi jasno kako su se uspijeli prosvercati do profesijonalnih ugovora.

Volio bi da Horvat nastavi sa pricom koju je imao na pripremama i neka ne ostane sve na zadovoljstini sa bodovima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 18, 2011, 02:03:47 »
  • 0
  • 0
  • jel ima tko link za download?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!