• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Pobjeda Rijeke,Nerjeseno,Pobjeda Varazdina?

1
31 (93.9%)
X
2 (6.1%)
2
0 (0%)

Ukupno Glasova: 27

Glasanje završeno: Kolovoz 08, 2011, 11:49:58

Autor Tema: Rijeka-Varaždin, 13.8. 19:00h  (Prikazano: 12635 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Kolovoz 14, 2011, 11:59:37 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Quisco"
    Citat: "Marin_ri"
    a ono..nismo odigrali kao Barcelona i neznam šta ovaj šupak od novinara očekuje..
    al odigrali smo jednu sasvim solidnu utakmicu i u apsolutno svim segmentima nadigrali Vartex....bolji na sve i jednoj poziciji...

varaždin, ne varteks.

Ma sve je to isto... 8)  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 14, 2011, 13:32:04 »
  • 0
  • 0
  • tekma fina, dopadljiva, puno bolja u drugom pol.

penal je s mojeg stolca bio smješan, lik iza mene reko da to ne sude ni dinamu u zg :twisted:

trojica igrača iznad ostalih, Križman koji stvarno ima drukčiji dodir s loptom nego 90% ekipe, eh da mu je glava na mjestu i da sazrije, zatim švrljuga koji ide i gore i dole, ponavlja se i baković koji je samo jednom nešto zakomplicirao inače igra pametno, precizna duga lopta, starno me ugodno iznenadio! =D>

Mance spor, bojim se da nema eksplozivnosti, ali je jak i čvrst, vidjet ćemo kako će se razvijati..

gutija ja nisam puno doživio, čulina dosta griješi, nije bio njegov dan, kreilach premalo sudjeluje u igri, vukman puno trke i oduzetih lopti ali dodavanje ala landeka, koma, čagalj standardan, čaval se diže u formi, išao je također u oba smjera al nije konkretizirao trku e i još jedna stvar, čini mi se da je Stepčić dobio na brzini, pokretljivosti a ideju ima od prije! :shock:

druge zamjene ništa konkretnog, neznam jel nam dedić išta donio, nedorečen, matovina igrao 2 min..

uglavnom, dobra tekma no ostanimo još malo na zemlji, čini se da je gostovala najzelenija ekipa i kandidat za ispadanje..

FF!!

slijedi lokomotiva koja još nije izgubila i ima 10 bodova (jedan remi)!

mogla bi to na kraju ispasti sasvim ok ekipica, vidjet ćemo hoće li šta novog donijeti pojačanja.. :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 14, 2011, 14:02:06 »
  • 0
  • 0
  • Prvo poluvrijeme nije bilo za pamcenje, a penal je u najmanju ruku bio dvojben. Drugo poluvrijeme zato odlicno (sindrom opatijskog gola?) uz jos barem 5 cistih sansi Rijeke, mogli smo natrpati mrezu samo da je bilo malo vise srece. Krizman najbolji jucer, toliko laganih prolaza kao da obrambenih ni nema a skarice su samo bile slag na tortu. Steta da ga nece gol, nakon ovakvih izdanja je zasluzio zabiti. Bakovic i Cagalj ulijevaju i dalje puno povjerenja, Lisjak siguran, ekipa borbena.. Horvat je stvarno promijenio stanje duha ovoj ekipi i publika to prepoznaje. Samo tako naprijed.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Kolovoz 14, 2011, 14:09:42 »
  • 0
  • 0
  • mozda je zato sto sam ja otvorio temu?  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline Quisco

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 14, 2011, 14:58:57 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Citat: "Quisco"
    a ono..nismo odigrali kao Barcelona i neznam šta ovaj šupak od novinara očekuje..
    al odigrali smo jednu sasvim solidnu utakmicu i u apsolutno svim segmentima nadigrali Vartex....bolji na sve i jednoj poziciji...

varaždin, ne varteks.

Pa nije napisao Varteks, kaj briješ. :D
    :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Quisco »

Offline Quisco

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 14, 2011, 14:59:45 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Marin_ri"
    Citat: "Quisco"

varaždin, ne varteks.

Ma sve je to isto... 8)  :lol:

nije.
    ovo je varteks: http://www.evarazdin.hr/projekt-nk-vart ... -sa-radom/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Quisco »

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 14, 2011, 15:04:44 »
  • 0
  • 0
  • Davno nisam vidio da ovako grizemo. Stvarno se igra Svi zajednog-jedan za sve. Mislim da je bilo bar 10-tak profesionalnih faulova naših , da se sprijeèi kontra. Kad smo dali gol Lisjak je pretrèao cijeli teren da bi proslavio sa ekipom.

Ne znam zašto su mnogi kritiènio prema Manceu. deèko je sinoæ debitirao za Rijeku u prvoj ligi. Borio se kao lav, falio nam je takav tip igraèa koji može primiti loptu , prebaciti je glavom. Imao je par prilika za gol, fali mu malo iskustva i mirnoæe.

Predstavljanje u poluvremenu je bilo pun pogodak. Ljudi su gladni dogaðanja i spektakla. Josu za spikera! Ovaj deèko èita kao da smo na misi. Da imaju malo mozga naši iz uprave mogli bi za dva tjedna organizirat ribarsku feštu  nakon utakmice, da se malo privuku i oni ljudi koji ne idu inaèe na Kantridu.

Nakon ovakve utakmice Splitski novinari bi Hajduk kovali u nebesa , Mamiæevci Dinamo takoðer. Naši genijalci iz Novog Lista nakon totalne dominacije Rijeke , uz 20 udaraca na gol, uz 10 mrtvih šansi traže dlaku u jajetu , ironizioraju i ismijavaju . Nisu fer.

I Èaval me je sinoæ fascinirao , u 85 minuti je u punom sprintu istrèao kontru - svaka èast. Šteta što Križmanu bar jedna lopta nije ušla u gol , one škarice su bile spektakularne.

Žao mi je Varaždinaca. Gospodska su ekipa (ne znam šta im je trebala ona frka 2 minute pred kraj). Uz sve nedaæe koje ih prate vidi se da znaju igrati.

Horvat i Komen za sada rade dobar posao. Vidjet æemo kako æe to funkcionirat kada doðu kiše jesenje i kad poènu problemi sa terenom i mjestom za trening. Nadam se da æe deèki dobiti obeæano. Stvarno bi bilo šteta da se pokvari ovaj zanos i fantastièna atmosfera kakvu dugo nismo imali.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Che Gevara »
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Kolovoz 14, 2011, 17:24:46 »
  • 0
  • 0
  • Kratko ...bravo Horvat , Bez filozofije sada.Rijeka je juèer bila jako dobra. Ovako s pojaèanjima u vrh. FORZA FIUME.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 14, 2011, 20:08:00 »
  • 0
  • 0
  • Mance po meni dobar. Da je išao nogom a ne glavom bio bi zabio. Visok je pa dvojica moraju na njega kad su visoke lopte. Tako je "sredio" loptu za Sandijeve škarice. Nisam bio (zdravlje) na Kantridi ali na TV-u je prvo poluvrijeme bili dosta dobro. Treba imat u vidu da su ti mulci uigrani jer se znaju par godina. Mi smo skloni potcjenjivanju. Zabili su 2 gola u Bukureštu. Da je to napravio Dinamo HRT bi snimio sapunicu o tome. Drugo poluvrijeme odlično. Križman otkriće. Od nezainteresiranog šetača pretvorio se u radilicu sa idejom.
    Ma vidi se da se radi na treningu. Čulina prerskače loptu a Križman dere po travi.  Ubacivanje na natrčalog Čulinu koji puca. Nije ono samo nabi i odbi......i jebeni blok i nabi usamljenom Đaloviću......
    A suđenje?!? Znači ako plačeš preko tjedna sudac ti "malo" pomogne. Penal od kurca. To su nam uvalili da nas ušutkaju :roll:  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Kolovoz 14, 2011, 20:35:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "zlobin"
    Ma kenja, prvo pol je bilo malo lošije ali u drugom dijelu je veæ bilo puno bolje. Imali smo masu prilika. Nisu mi jasni ti eksperimenti Horvata, vrti te igraèe, svaku utakmicu na drugoj strani poèinju pa kad vidi da tako ne ide, vraæa na staro.
    Sens?

Sto ja, Hacker je taj s diplomom  :D .

A uglavnom, razlog mijenjanju je, po meni, to sto ne mozemo sloziti ofenzivnu trojku, a da netko ne pati, da nekoga ne zrtvujemo. Sve je jos u fazi isprobavanja i uigravanja. Znam da za to sluzi trening, ali ne mozes usporedjivat kompetitivne okolnosti s jakim treningom.

Sto se tice samih rotacija, Culina je stavljen u sredinu, vjerojatno s namjerom da se dobije na kreaciji, da on spaja vezu i napad, ali to je neslavno propalo. Izgledao je totalno pogubljen. Da Kreilach nije u prvom poluvremenu igrao na 120% snage, opet ne bi povezali vezu i napad i prije ili poslije bi nam se pocelo desavati Lucko jer bi od nemoci nabijali lopte u bunar.

Sandi se bolje snalazi u sredini, na jucerasnjem Culininom mjestu, ali i lijevo korektan. Kad se protivnik otvori i napadne, kao Varteks jucer u drugom poluvremenu, onda se vidi koliko moze u sredini, kako otvara kontre. Takodjer, s njim na poluspici imamo gotovo dva napadaca, a ne situaciju di krilo vuce loptu, dolazi u visinu za centarsut, a Mance jos puhæe i kotrlja se s 35m, a poluspice nigdje. Kad se Culinu stavi lijevo, dobiva se to da on puno vise sudjeluje u igri, samo mi se ne dopada to sto cesto sam ide lomiti igraca. Da se razumijemo, super je da imamo igrace koji em imaju muda to uciniti, em to mogu uciniti, ali nekada bi trebao i odigrati kombinaciju ili dupli pas sa bekom/srednji poluspicom/bilo kime. Malo vise da razmislja kao playmaker, a malo manje kao 'virtuoz'.

Krizman-Culina je u biti bila jedina rosada, Guti je i do sada igrao na desnoj strani da ulazi na kontra nogu. Interesantno mi je samo bilo kako se igralo cesce preko krizimana i Cavala, po lijevoj strani (Kreilach je njima djelio lopte, nije okretao stranu) i kako se Guti automatski povlacio, ostajao je dosta duboko. Isto tako, na svakom Varteksovom prekidu je dolazio nazad na lijevu stranu. Ne znam ima li to kakve veze s vezom, je li to Horvat uigrao tako ili je to samo refleks. Srecom, nije se odrazilo na igru to sto je morao u transformaciji iz obrane u napad u tim situacijama mijenjat krila.

Od ostalih mi se dopao Dedic. Izgleda nezgrapno, trapavo, nespretno, a pozrtvovan je i sve mu u igri ima smisla. I kada se cini da je lose stopao loptu, bar ju usmjerava u prazan prostor, ne odbija se od njega kao balvana. Nigdje ne briljira, ali je korektan i na nazad i na napred, jako zahvalan igrac. Caval kao da je zaboravio sve sto je znao o postavljanju u obrani, ne lezi mi nimalo kako igra. Svrljugu svi dizu u nebesa, ali on je 60 minuta igrao li-la. Iskocio je tek zadnjih pola sata kada su svi poceli padat, a on je jos imao force. Ocito je strasno fizicki pripremljen, zato je i mogao zadnjih 20 min jurcat u oba smjera.

Inace, Volaric je jednu stvar jako dobro napisao, a to je da su nam opet bez beda dolazili do 25-30m od gola. Srecom po nas, nisu imali ideje/kvalitete za dalje od toga. Mi smo ih slomili periodima u kojima smo igrali visoki pritisak, ali to ne mozemo cijelu tekmu. U momentima kad nismo stiskali, opet smo stajali metrima od igraca i zona nam je stajala jako, jako usko. U jednom momentu, Mance je stajao na nasih 40m, a svih ostalih 9 igraca u kaznenom ili na rubu kaznenog. Doduse, solidno se krecu svi igraci i ofenzivci se puno vracaju pa to funkcionira, ali to bi trebalo jos nekako srediti. Mada, ne mozes ocekivat ni od jacih ekipa da 90 min igraju jednu sablonu, koliko god funkcionirala.

Kod Varteksa se Glavica cesto otvarao, dolazio do lopte, pretrcavao Cavala. Vugrinec bi nam i dalje bio pojacanje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Kolovoz 14, 2011, 20:38:51 »
  • 0
  • 0
  • Po meni penal je bio diskrecija suca. Prekrsaj je postojao i bio unutar kaznenog prostora, ali nije ni izdaleka mirisalo na nikakvu sansu (lopta je isla u gol-out, a njihov obrambeni je napravio glupost). Mnogi suci to ruku-na-srce ne bi svirali, ali po pravilima je to penal.
    Meni je osobno cudan bio onaj gol koji im je ponisten. Ja iskreno nisam vidio offside, gol mi se cinio regularan...
    Ocito Hajdukova skola kukanja o "zastiti digniteta" itd. ponekad cak i za nas daje rezultate.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ArmadaCalifornia »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Kolovoz 14, 2011, 21:07:17 »
  • 0
  • 0
  • as f tribine penal je smješno izgledao, jer je napravio korak pa je pao, na tv, po onom sažetku je izgledalo kao ad je kontakta bilo, ali nisam baš uvjeren.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Kolovoz 14, 2011, 21:23:59 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Bez obzira na probleme Varaždinaca, meni u subotu miriše na rapsodiju! Gledajuæi kako je momèad reagirala u prva 3 kola, oèekujem pobjedu 3-0 uz konaènu eksploziju nekog od napadaèki orijentiranih igraèa (prije svih Križmana).

Evo da citiram samog sebe, osim rezultata ostalo je baš i ispalo po planovima!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Kolovoz 14, 2011, 21:26:23 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "goginho"
    tekma fina, dopadljiva, puno bolja u drugom pol.

penal je s mojeg stolca bio smješan, lik iza mene reko da to ne sude ni dinamu u zg :twisted: trojica igraèa iznad ostalih, Križman koji stvarno ima drukèiji dodir s loptom nego 90% ekipe, eh da mu je glava na mjestu i da sazrije, zatim švrljuga koji ide i gore i dole, ponavlja se i bakoviæ koji je samo jednom nešto zakomplicirao inaèe igra pametno, precizna duga lopta, starno me ugodno iznenadio! =D>

Mance spor, bojim se da nema eksplozivnosti, ali je jak i èvrst, vidjet æemo kako æe se razvijati..

gutija ja nisam puno doživio, èulina dosta griješi, nije bio njegov dan, kreilach premalo sudjeluje u igri, vukman puno trke i oduzetih lopti ali dodavanje ala landeka, koma, èagalj standardan, èaval se diže u formi, išao je takoðer u oba smjera al nije konkretizirao trku e i još jedna stvar, èini mi se da je Stepèiæ dobio na brzini, pokretljivosti a ideju ima od prije! :shock:

druge zamjene ništa konkretnog, neznam jel nam dediæ išta donio, nedoreèen, matovina igrao 2 min..

uglavnom, dobra tekma no ostanimo još malo na zemlji, èini se da je gostovala najzelenija ekipa i kandidat za ispadanje..

FF!!

slijedi lokomotiva koja još nije izgubila i ima 10 bodova (jedan remi)!

mogla bi to na kraju ispasti sasvim ok ekipica, vidjet æemo hoæe li šta novog donijeti pojaèanja.. :shock:

Drugi put mu priljepi šamarèinu i pošalji ga u ZG nek si gleda Dinamo...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Kolovoz 18, 2011, 02:03:26 »
  • 0
  • 0
  • jel ima tko link za download?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!