• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Pobjeda Lokomotive,Nerjeseno,Pobjeda Rijeke

1
1 (3.3%)
X
10 (33.3%)
2
19 (63.3%)

Ukupno Glasova: 25

Glasanje završeno: Kolovoz 14, 2011, 14:15:48

Autor Tema: Lokomotiva-Rijeka 19.8. 20:00h  (Prikazano: 18786 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline armadazapad

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #120 u: Kolovoz 23, 2011, 12:36:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "waf"
    Citat: "armadazapad"
    Citat: "bottom"
    @DIONIZ:
    prva stranica je JAKO indikativna... temu si TI otvorio, i ajde malo proèitaj što si tipkao po forumu prije 6-7 mjeseci...
    http://www.forza-fiume.com/forum/viewto ... 95&start=0

hvala

Bravo Bottom, tu sam ga èekao... Što se tièe Dioniza, nemam se namjeru dalje raspravljat, samo ti guslaj po svome...

P.S. Gdje nam je Seaman?? Zna li itko, nema ga dugo na forumu...

...neda mu se "raspravljat"sa dionizom... ](*,)

Nešto ti nije jasno?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #121 u: Kolovoz 23, 2011, 13:12:23 »
  • 0
  • 0
  • Ajde uzburkane strasti mir. Ovo je samo forum,valjda svako ima pravo napisat svoje mišljenje bez da se ne povrijede osijeæajne dušice. :wink:  I ne zamjeri Wafu,on se uvijek voli uboacit u kvalitetnu raspravu.
    Kabul,ti si deèko oèito debil,jer ja nigdje u svom prvom postu,a ni dalje nisam vrijeðao,samo sam napisao da sam razoèaran èuvanjem boda. Ako ti smeta,napiši svoje mišljenje ili me jednostavno ne citiraj.
    Bottom,moja oèekivanja od Rijeke su uvijek ista,a to je da budemo u prve 4 ekipe,i onaj post nema ama baš nikakve veze sa ovom utakmicom. Još uvijek tražim poveznicu izmeðu ovoga i onoga.
    I još jedanput,stvarno stvarno moraš bit debil da ti smeta kada neko napiše da nije zadovoljan s nekim dijelom utakmice. Od sad samo ruže cvjetaju,da se nebi sluèajno neki osijeæali povrijeðeni. Uživajte,taktièari,,pesimisti,optimisti,pa èak i oni s trenerskom diplomom :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #122 u: Kolovoz 23, 2011, 13:14:06 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Ajde uzburkane strasti mir. Ovo je samo forum,valjda svako ima pravo napisat svoje mišljenje bez da se ne povrijede osijećajne dušice. :wink:  I ne zamjeri Wafu,on se uvijek voli uboacit u kvalitetnu raspravu.
    Kabul,ti si dečko očito debil,jer ja nigdje u svom prvom postu,a ni dalje nisam vrijeđao,samo sam napisao da sam razočaran čuvanjem boda. Ako ti smeta,napiši svoje mišljenje ili me jednostavno ne citiraj.
    Bottom,moja očekivanja od Rijeke su uvijek ista,a to je da budemo u prve 4 ekipe,i onaj post nema ama baš nikakve veze sa ovom utakmicom. Još uvijek tražim poveznicu između ovoga i onoga.
    I još jedanput,stvarno stvarno moraš bit debil da ti smeta kada neko napiše da nije zadovoljan s nekim dijelom utakmice. Od sad samo ruže cvjetaju,da se nebi slučajno neki osijećali povrijeđeni. Uživajte,taktičari,,pesimisti,optimisti,pa čak i oni s trenerskom diplomom :lol:

ajde da se ja i ti nademo face to face pa mi reci da sam idiot!
    ako hoces dat cu ti broj telefona i adresu pa cemo se naci!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #123 u: Kolovoz 23, 2011, 13:15:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    Citat: "DIONIZ"
    Ajde uzburkane strasti mir. Ovo je samo forum,valjda svako ima pravo napisat svoje mišljenje bez da se ne povrijede osijeæajne dušice. :wink:  I ne zamjeri Wafu,on se uvijek voli uboacit u kvalitetnu raspravu.
    Kabul,ti si deèko oèito debil,jer ja nigdje u svom prvom postu,a ni dalje nisam vrijeðao,samo sam napisao da sam razoèaran èuvanjem boda. Ako ti smeta,napiši svoje mišljenje ili me jednostavno ne citiraj.
    Bottom,moja oèekivanja od Rijeke su uvijek ista,a to je da budemo u prve 4 ekipe,i onaj post nema ama baš nikakve veze sa ovom utakmicom. Još uvijek tražim poveznicu izmeðu ovoga i onoga.
    I još jedanput,stvarno stvarno moraš bit debil da ti smeta kada neko napiše da nije zadovoljan s nekim dijelom utakmice. Od sad samo ruže cvjetaju,da se nebi sluèajno neki osijeæali povrijeðeni. Uživajte,taktièari,,pesimisti,optimisti,pa èak i oni s trenerskom diplomom :lol:
    ajde da se ja i ti nademo face to face pa mi reci da sam idiot!
    ako hoces dat cu ti broj telefona i adresu pa cemo se naci!
    A OIB i broj osobne? relax deèko,relax..ovo je samo forum..vjerujem da si opasan ako ti to nešto znaèi..  :lol:  uživaj
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2011, 13:44:11 od DIONIZ »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #124 u: Kolovoz 23, 2011, 13:24:12 »
  • 0
  • 0
  • :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline waf

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #125 u: Kolovoz 23, 2011, 13:43:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "waf"
    Citat: "armadazapad"
    Citat: "bottom"
    @DIONIZ:
    prva stranica je JAKO indikativna... temu si TI otvorio, i ajde malo pročitaj što si tipkao po forumu prije 6-7 mjeseci...
    http://www.forza-fiume.com/forum/viewto ... 95&start=0

hvala

Bravo Bottom, tu sam ga čekao... Što se tiče Dioniza, nemam se namjeru dalje raspravljat, samo ti guslaj po svome...

P.S. Gdje nam je Seaman?? Zna li itko, nema ga dugo na forumu...

...neda mu se "raspravljat"sa dionizom... ](*,)

Nešto ti nije jasno?

....bit će...mislio sam da ćeš barem ti shvatiti...pogriješio sam... :-s
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od waf »

Offline Bilbo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #126 u: Kolovoz 23, 2011, 15:42:13 »
  • 0
  • 0
  • Dobro, ja sam lik iz bajke, toènije iz avanturistièke trilogije u tri dijela sa hobitskim preludijem tako da sam definitvno zadnji koji je "realan" po svim kriterijima što "realno" znaèi na ovom forumu. Kao takav, mali hobit, željan zmajeva i nostalgije ja vidim igru Rijeke koja je fantastièna, vidim nevjerovatnu pozitivnost u i oko kluba, pjesnièku slobodu, strast, i bespoštednu borbu za najdraži klub. Što se mene tièe ja sam  time zadovljan. Nisam  jedan od onih koji smatra da njegov klub treba pobijeðivati(znam koliko sam usamljen sa ovom mišlju), meni je sasvim dovoljno da pokušavaju igrati lijep nogomet i daju sve od sebe. To je sve što mogu tražiti od sebe i od bilo koga drugoga...

Uostalom, od najranijih dana sam naviknuo na tužne završetke, William Wallace umre, Rijeci uzimaju naslov, Arthuru Dentu unište kuæu, pa potom i planet, a wall-e je zadnji robot na svijetu! Svejedno su mi ti likovi tijekom razlièitih dijelova života predstavljali ono najbitnije u životu, a to je ljubav. Pokažimo malo ljubavi ovim deèkima, jer je oni definitivno nama pokazuju svojim fanatiènim pristupom. Zaboravimo oèekivanja barem na trenutak, pokušajmo živjeti u momentu, u atmosferi, veselimo se pobijedi i porazu jer bez jednog drugo nebi imalo smisla, budimo jedno sa momèadi, i nikad nam ništa neæe faliti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #127 u: Kolovoz 23, 2011, 15:59:10 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Bilbo"
    Dobro, ja sam lik iz bajke, toènije iz avanturistièke trilogije u tri dijela sa hobitskim preludijem tako da sam definitvno zadnji koji je "realan" po svim kriterijima što "realno" znaèi na ovom forumu. Kao takav, mali hobit, željan zmajeva i nostalgije ja vidim igru Rijeke koja je fantastièna, vidim nevjerovatnu pozitivnost u i oko kluba, pjesnièku slobodu, strast, i bespoštednu borbu za najdraži klub. Što se mene tièe ja sam  time zadovljan. Nisam  jedan od onih koji smatra da njegov klub treba pobijeðivati(znam koliko sam usamljen sa ovom mišlju), meni je sasvim dovoljno da pokušavaju igrati lijep nogomet i daju sve od sebe. To je sve što mogu tražiti od sebe i od bilo koga drugoga...

Uostalom, od najranijih dana sam naviknuo na tužne završetke, William Wallace umre, Rijeci uzimaju naslov, Arthuru Dentu unište kuæu, pa potom i planet, a wall-e je zadnji robot na svijetu! Svejedno su mi ti likovi tijekom razlièitih dijelova života predstavljali ono najbitnije u životu, a to je ljubav. Pokažimo malo ljubavi ovim deèkima, jer je oni definitivno nama pokazuju svojim fanatiènim pristupom. Zaboravimo oèekivanja barem na trenutak, pokušajmo živjeti u momentu, u atmosferi, veselimo se pobijedi i porazu jer bez jednog drugo nebi imalo smisla, budimo jedno sa momèadi, i nikad nam ništa neæe faliti.
    Upravo si pobrao ovacije. Èim neko napiše da se treba veselit poratzu taj je super,a kad je neko ovako skroman,taj zaslužuje bukat cvijeæa.
    Ja se ne veselim porazima,igra je malo bolja nego prošle sezone,ali ne znaèajno puno,svaka tebi èast ali ja za razliku od tebe mislim da moj klub mora pobjeðivati bez obzira šta sam i ja veæ pomalo navikao na poraze ko magarac na batine, i ne tražim samo borbenost nego da nam pruže ono èemu se svi nadamo i ono šta nas drži kao navijaèe kluba koji igraju ovu korumpiranu igru,a to su trofeji i pobjede.
    Ljubav im pokazujemo svaku utakmicu,svaku utakmicu poderem glasnice kao i svi oko mene,ali ja za razliku od tebe mislim da treba pokazat ljubav prema klubu,a ne prema deèkima kojima je veæini Rijeka samo odskoèna daska u karijeri,a i dovoljna im je ljubav debeli takujin i BMW u garaži. Èast izuzecima,ali veæina ih ni ne živi profesionalno,a podršku su itekako dobili i protiv Varaždina i u uspavanki protiv Luèkog.
    Oèito sam ja idiot jer želim da se klub za koji navijam pobjeðuje i da se osvoji neki trofej dok je hrvatske države i da se praši purgere i tovare,i da se pokaže zube HNS mafiji.. Svaka tebi èast na skormnosti i svemu,moj si idol,ali mene ne zadovoljava biti velik u porazu. I meni glavni lik u filmu nikad ne umre :|
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2011, 16:13:08 od DIONIZ »

Offline Bilbo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #128 u: Kolovoz 23, 2011, 16:04:01 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "Bilbo"
    Dobro, ja sam lik iz bajke, toènije iz avanturistièke trilogije u tri dijela sa hobitskim preludijem tako da sam definitvno zadnji koji je "realan" po svim kriterijima što "realno" znaèi na ovom forumu. Kao takav, mali hobit, željan zmajeva i nostalgije ja vidim igru Rijeke koja je fantastièna, vidim nevjerovatnu pozitivnost u i oko kluba, pjesnièku slobodu, strast, i bespoštednu borbu za najdraži klub. Što se mene tièe ja sam  time zadovljan. Nisam  jedan od onih koji smatra da njegov klub treba pobijeðivati(znam koliko sam usamljen sa ovom mišlju), meni je sasvim dovoljno da pokušavaju igrati lijep nogomet i daju sve od sebe. To je sve što mogu tražiti od sebe i od bilo koga drugoga...

Upravo si pobrao ovacije. Èim neko napiše da se treba veselit poratzu taj je super,a kad je neko ovako skroman,taj zaslužuje bukat cvijeæa.
    Ja se ne veselim porazima,igra je malo bolja nego prošle sezone,ali ne znaèajno puno,svaka tebi èast ali ja za razliku od tebe mislim da moj klub mora pobjeðivati bez obzira šta sam i ja veæ pomalo navikao na poraze ko magarac na batine, i ne tražim samo borbenost nego da nam pruže ono èemu se svi nadamo i ono šta nas drži kao navijaèe kluba koji igraju ovu korumpiranu igru,a to su trofeji i pobjede.
    Ljubav im pokazujemo svaku utakmicu,svaku utakmicu poderem glasnice kao i svi oko mene,ali ja za razliku od tebe mislim da treba pokazat ljubav prema klubu,a ne prema deèkima kojima je veæini Rijeka samo odskoèna daska u karijeri,a i dovoljna im je ljubav debeli takujin i BMW u garaži. Èast izuzecima,ali veæina ih ni ne živi profesionalno,a podršku su itekako dobili i protiv Varaždina i u uspavanki protiv Luèkog.
    Oèito sam ja idiot jer želim da se klub za koji navijam pobjeðuje i da se osvoji neki trofej dok je hrvatske države i da se praši purgere i tovare,i da se pokaže zube HNS mafiji.. Svaka tebi èast na skormnosti i svemu,moj si idol,ali mene ne zadovoljava biti velik u porazu.

:D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline rijecani

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #129 u: Kolovoz 23, 2011, 17:13:35 »
  • 0
  • 0
  • A da skupimo lovu i organiziramo jednu "finu tetu" za dioniza da èovjek napokon malo izbaci frustracije iz sebe...?!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rijecani »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #130 u: Kolovoz 23, 2011, 17:39:06 »
  • 0
  • 0
  • sva daljnnja prepucavanja i prijetnje nastavite kamo god hoćete samo tu ne....lokomotiva je prošla kako je prošla....

ovo ide pod ključ.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!