• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Pobjeda Lokomotive,Nerjeseno,Pobjeda Rijeke

1
1 (3.3%)
X
10 (33.3%)
2
19 (63.3%)

Ukupno Glasova: 25

Glasanje završeno: Kolovoz 14, 2011, 14:15:48

Autor Tema: Lokomotiva-Rijeka 19.8. 20:00h  (Prikazano: 18797 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Kolovoz 19, 2011, 22:16:11 »
  • 0
  • 0
  • Ajde nije lose sve u svemu.. ipak lokomotiva ima odlican start u prvenstvo a mi smo ocekivali apsolutno nista... vani bod po bod a doma treba skupljat pobjede..

Pozdrav sudackoj organizaciji majcice im se naje...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 19, 2011, 23:08:40 »
  • 0
  • 0
  • Po meni slabije izdanje nego ono u Splitu, ali ovaj puta bod je u kasici, pa dobro...
    Svrljuga najboljiod nasih, Culina isto dobar, Krizman dobar dok je igrao. Alferez se trudio ali mu treba malo uigravanja.
    Tri stative/precke u na dva gostovanja (1 u Splitu, 2 kod Lokosa)... Da je usla bilo koja od tih lopti bila bi odlucujuca, pa nemamo bas puno srece. Po zakonu velikih brojeva trebali bi uskoro docekati nekakvu kompenzaciju u stilu "sreca prati hrabre"... mozda vec sa Sibenikom?

Sudjenje domacinsko kao obicno, ali Horvat treba paziti jer se je danas zbog jednog "auta" skoro zakacio sa sucem.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ArmadaCalifornia »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 19, 2011, 23:30:25 »
  • 0
  • 0
  • DA; baš  izgleda da nas je malo izbacilo iz takta kad je Križman izašao.
    Ali Lokomotiva je isto dobro posložena ekipa. Čini mi se da je umorni i poluozljeđeni Čulina mogao prije van. A jebiga da je jedna od vratnice išla unutra bilo bi pravedno....
    Par smo puta krenuli u kontru a zadnje lopte nema. Ova ekipa može bolje to je bitno. Kad se Alferez i Salčinović uhodaju biće to OK. Jedino me strah ozljeda ili kartona Bakovića i Čaglja.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 20, 2011, 00:06:53 »
  • 0
  • 0
  • Ja sam razoèaran,sve po starom. Zadržavanje igre i èuvanje rezultata protiv strašne lokomotive,poslije slavlje kao da smo ih razmontirali. :oops:
    Kad æe se prestat gostovanja gledat tako dramatièno? I to još nije bilo gostovanje,nego utakmica kao da smo mi domaæini. Umjesto da se baci sve u napad,u dvije  utakmice jedanput bi pobijedili. Ovako bod po bod,sve skupa jedno veliko ništa. Penal opet nedosuðen,ali ne opravdava igraèe i horvata. Nikada mi neæemo prevladat takve komplekse i nikad od rijeke kluba s mudima.
    Ne znam koga bi pohvalio,meni je ovo lièilo na prošlosezonsku Rijeku. I mrzim naslove kako smo nastavili pozitivan niz. Remi je više negativan rezultat nego pozitivan. Neka pola utakmica pobijedimo,pola izgubimo,skupit æemo puno više bodova nego sa remijima.
    Bolje bi bilo da smo izgubili,ovako se samo stvara lažno zadvoljstvo oko nièega,mi smo izgubili 2 boda,ne dobili bod. Kada tako poènu razmišljat igraèi i trener ekipa æe bit prava i biti æe pravi gušt navijati za takvu Rijeku.
    I oèito smo previše napuhali Èulinu,osim poteza u 1. kolu protiv Osijeka ništa posebno od njega. Deèko ima 18 godina i bilo je suludo oèekivat da on bude naš igraè prevage,a za 2 godine kada postane igraè bit æe veæ prodan prvom koji ponudi pekarske proizvode.
    Mislim da po znanju,talentu i kvaliteti sada imamo dosta dobru ekipu,ali uzalud sve to kada smo bili i ostali klub bez muda. Hoæe li više doæi trener koji æe bod protv Lokomotive doživljavat kao nešto loše,a ne se veselit kao da je osvojio prvenstvo.
    Ono uvoðenje Mancea u 92. minuti kako bi se saèuvao bod me je naživciralo više nego cijela utakmica. :?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 20, 2011, 00:13:18 »
  • 0
  • 0
  • Meni se èini da alferez ima koje kilo viška, treba i njega najprije na red staviti.
    Andro je veæ treæu utakmicu zaredom spasio èisti gol, èuline danas nije bilo vidjet.
    I ja se bojim što æe bit kad nam èagi ili netko drugi bude kartoniran ili nedaj bože ozljeðen.
    Najbolji mi je èagi kad se zašprinta u kontru, izgleda kao da bi sam svih pojeo i zabio gol.
    Nadajmo se da æe se to još bolje uigrat i naravno da gazimo šibenik na kantridi!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 20, 2011, 00:32:01 »
  • 0
  • 0
  • Meni nije jasno zašto se ozljeđen igrač (Čulina) pojavljuje u sastavu. Zašto postoje rezerve.
    Doduše Lokomotiva je teško gostovanje zato jer imaju konstantnu sudačku pomoć.
    Pošto ja (moj grijeh) i dalje u kafiću stignem pročitat SN iz kola u kolo protivnici Lokomotiva ispaljuju rafale po sucima.
    Po mebi je najveći zajeb ovo forsiranje dva zadnja vezna. Pothitno treba Vukman na klupu a Jedan Bosanac unutra. Jer nama treba neko tko će dat kakvu takvu loptu u for.
    Nadam se da je Salčinović taj....

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 20, 2011, 02:14:04 »
  • 0
  • 0
  • Prva utakmica ove sezone nakon koje sam sam nezadovoljan igrom. Opet su pocela nabijanja balona pa sta bude, a nikad ne bude nista. Nadam se da to nije zbog Alfereza, jer ocekivat da ce on sa svojih 173 cm iscupat loptu izmedju 2 nebodera u obrani je jednostavno suludo. Ni u kontre nismo dobro izlazili kao sto smo to cinili u Os i St, sve je islo nekako sporo i bez prave ideje. Na ovako sirokom terenu bi par brzanaca odlicno sjelo, a uvodi se Stepcic koji je doduse par puta lijepo izvrtio njihove igrace, ali je ipak prespor za ovakav teren. Imali smo 2 stative ali smo zato i 2 puta spasavali s gol crte, tako da se ovaj put slazem s Dionizom, trebalo je puno hrabrije uci u utakmicu i ici na pobjedu. Jest da su drugi ali brzo ce se to okrenut, nije to nikakva svemirska ekipa a golman im je toliko nesiguran da sam imao osjecaj da bi mu ja zabio da sam pucao. Poruka za Horvata: neka se lopta spusti na zemlju, od balona nikad nista, pogotovo na maksimiru di za svaki pokusaj napada pomocni dize zastavicu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 20, 2011, 06:54:17 »
  • 0
  • 0
  • http://sportske.jutarnji.hr/lokomotiva- ... -2/967227/

A di gleda jebeni sudac???????
    Valjda je noć :evil:  :evil:

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 20, 2011, 12:43:37 »
  • 0
  • 0
  • @Dioniz:
    idi proèitaj svoje postove uoèi sezone, pa onda poèni OPET komentirati igru. Ti ne kriviš suðenje, a ja se pozivam UPRAVO na to! 11erac, 2 nepostojeæa zaleða  i crveni karton su meni DOVOLJAN alibi za Horvata. Napucavali balone? naravno - kada je druga opcija da nekakvo eventualno "padanje" u našem 16ercu bi bilo dosuðeno penalom (uz eventualni karton...)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 20, 2011, 13:08:35 »
  • 0
  • 0
  • Nakon ovakve utakmice je teško biti pametan, s jedne strane je vidljivo da su nas suci sjeckali na razne načine (nebulozan broj prekršaja, nesviran penal, zaleđa), s druge pak strane po meni ovo nam je bila najlošija utakmica sezone na planu igre. Ne slažem se sa Dionizovim prekritičnim postom, i ja bih volio da na svakom gostovanju nametnemo svoju igru i dominiramo, ali ova ekipa nema to u sebi. Kreilach i Vukman nisu igrači sposobni preuzeti konce igre, Čulina i Križman su još uvijek više solisti nego timski igrači, napadač nam je previše osamljen naprijed i bez pravih lopti, zvao se on Alferez, Mance ili Pilčić. Ni Drogba se ne bi ovdje proslavio. Nemamo vođu na terenu, nekoga tko zna stati na loptu kad je gusto, uspostaviti posjed. Možda Dedić ili Salčinović? Naš plasman na tablici zahvaljujemo obrani, a na kraju krajeva, naših 5 golova su dosad dali Dedić, Kreilach i Švrljuga. Napadači - nula.

Lokomotiva je igrala puno pokretljivije i više su se otvarali, lakše nam oduzimali lopte, pogotovo drugo poluvrijeme smo bili prilično izgubljeni. Zato sam zadovoljan bodom.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 20, 2011, 13:23:06 »
  • 0
  • 0
  • Ma mislim da je još uvijek malo glupo prièati o igri i razapinjati Horvata. Pa èovjek je prije mjesec dana preuzeo klub kojeg ne bi uzeo NITKO imalo normalan. Ova ekipa je daleko od uigrane ekipe. Ja sam zadovoljan sa bodom, jer bi BILO kakav poraz mogao narušiti atmosferu, a znamo koliko èekaju razni leši(novi)nari da poènu pljuvati. Pa èak su okaljali i pobjedu protiv varaždina!

Što god vi mislili, ja sam zadovoljan. S obzirom na oèekivanja i situaciju u i oko kluba...

FF AJMO RIJEKA!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 20, 2011, 13:55:43 »
  • 0
  • 0
  • Kakvo razapinjanje Horvata, ja mu skidam kapu na onome sto je u tako kratkom periodu postigao s ovom momcadi, sve sto je obecao je i ispunio. Samo ne bih volio da nakon 4 stvarno ok utakmice opet pocnemo raditi greske iz prosle sezone i poceti nabijati lopte bez smisla, ono sto mi se najvise svidjelo ove sezone je bas taj pokusaj odigravanja akcija po zemlji i brzo otvaranje u kontri a toga je sinoc nedostajalo. Opet je falio netko tko ce povezati redove, Kreilach to jucer nije radio a Bakovic koji je u prethodnim utakmicama sjajno iznosio loptu naprijed kao da se to ustrucavao jucer.
    Ne sumnjam da ce to na Sibeniku izgledati bolje, ovu Rijeku se zbilja isplatiti pogledati, ima tu neke kemije koju je malo koja generacija imala..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 20, 2011, 14:32:28 »
  • 0
  • 0
  • Dionizu, dijete drago, ti nisi normalan! Ajde poštedi me tvojih glupih upada...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 20, 2011, 15:29:45 »
  • 0
  • 0
  • Ipak si malo prekritičan, Dioniz. Odigrali smo solidno (prenosim dojam sa Radio Rijeke i izvještaja), ništa posebno, nikako loše. Treba shvatiti da je Lokomotiva jedna od rijetkih momčadi lige koje su uigrane, igraju napadački nogomet i imaju kvalitetnu ekipu. Zato smatram bod dobrim rezultatom. Tko ne bi htio pobjede i samo pobjede?

Slažem se da smo uz malo više sreće (jebiga, ali kad-tad će nam se i to vratiti) mogli imati četiri boda više i sad bi svi bili puni euforije jer bi bili drugi! Ali ne vidim gdje je problem u trenutnom stanju. Igramo vrlo dobro, bolje od puno klubova koji su ove sezone trebali "eksplodirati". Bitno je samo, kako m kaže, da ne počnemo uskoro sa nabijanjem na niske napadače nego da nastavimo igru koju prakticiramo kući. S vremenom će se znatno poboljšati igra na gostovanjima (smatram da će uskoro Čulina i Križman manje cariniti loptu - Križman je jučer mogao asistirati Alferezu i izbaciti ga 1na1, ali je nastavio driblati i izgubio loptu. To će se sve poboljšati i zbog toga ne vidim mjesta kritiziranju.

Bitno da je ovo Rijeka koju je lijepo gledati, a "samo" gledatelji na Kantridi već znače pola pobjede. Neće nas ni suci krast stalno, i to će s vremenom nestati ili će se barem smanjiti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 20, 2011, 16:18:45 »
  • 0
  • 0
  • Slažem se neće nas krast stalno; samo kad treba.....