• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ofenzivni vezni i napadači  (Prikazano: 3796 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline river

• Forza Fiume
Ofenzivni vezni i napadači
« u: Kolovoz 14, 2011, 15:37:57 »
  • 0
  • 0
  • Križman, Čulina, Gutierrez, Matovina, Stepčić, Sivonjić, Salčinović, Mance, Alferez, Pilčić, Delgadillo

11 igrača za 4 mjesta u momčadi. Kako koristiti toliko igrača? Neki će neminovno dobivati prostor na kapaljku, i to jako usku, neki će možda biti i otpisani. Koga bismo mogli dati na posudbu? Dobra je stvar što imamo jako puno mogućnosti za kombiniranje, uvijek ćemo barem imati 4-5 igrača koji su zdravi i bez kartona, i nadajmo se u dobroj formi.

Ova tema će vjerojatno biti malo aktualnija nakon što vidimo na djelu Alfereza, Fenana i Sivonjića, tj. bit će nam neke stvari jasnije. Zasad, vjerojatno ćemo se svi složiti da je Pilčić svoje šanse prokockao, a pod ovolikom navalom novih igrača možda će i Matovina kliznuti u drugi plan. Delgadillo se isto još nije iskazao, ali on je tu po drugom zadatku. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline RIboy

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 14, 2011, 15:54:44 »
  • 0
  • 0
  • Matovina- posudba
    Pilcic- ispisnica
    Delgadillo- posudba jer ga vjerovatno ne mozemo odmah vratit
    Mance- posudba
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RIboy »

Offline goginho

• Forza Fiume
    Re: Ofenzivni vezni i napadači
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 14, 2011, 16:32:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Križman, Čulina, Gutierrez, Matovina, Stepčić, Sivonjić, Salčinović, Mance, Alferez, Pilčić, Delgadillo

+ Bijelić koji se oporavlja...

Bijelić, Matovina posudba, možda i Mance, neznam, volio bi ga vidjeti još koji put jel spreman..

Delgadilla ako se ne nametne do kraja jeseni vratiti u mehiko..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 14, 2011, 16:36:10 »
  • 0
  • 0
  • Pilčić i Matovina pa čak i Delgadillo na posudbu makar do zime pa nek se dokaže u nekom niže ligaškom klubu....
    Mancea bi ja ostavio, po meni taj mali bi mogo postat pravi igrač!
    Također smatram da bi na domačim utakmicama Horvat trebao koristit još jednog ofenzivca umjesto vukmana recimo.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Žika

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 14, 2011, 17:16:21 »
  • 0
  • 0
  • Svi igraèi koji idu na posudbu moraju igrati u istom klubu. Recimo u Krku. Idealno bi bilo da ga vodi naš trener i da igra istim sustavom kao i Rijeka, pa da se našim igraèima nije teško uklopiti kada nakon pola ili jedne sezone doðu nazad. Na posudbu treba poslati igraèe koji su trenutno višak kao Pilèiæ, kao i one na koje raèunamo u buduænosti, ali je za njih sada bolje da igraju u kontinuitetu kao Mance ili Matovina.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Žika »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 14, 2011, 17:18:42 »
  • 0
  • 0
  • river i dedić bi mogao u ovu skupinu on može igrati i ofenzivnog i defanzivnog

Matovina,Stepčić, Mance, Pilčić posudba, dobar je primjer matovina koji se preporodio nakon sezone u opatiji, bolje da dečki konstanto igraju nego da trule na klupi

U prvoj sigurno je alafarez kao špic, zamjena mu je sivonjić, a ako bi se igralo sa dva napadača mogu oba zajedno to bi bilo zanimljivo pošto su oba pokratljiva igrača, u zamjeni bi im mogao biti delgadilo i netko od ovih mladih koji ostane

Na poziciji ofenzivnih veznih Križman ako nastavi s ovakvim partijama je sguran, guti mislim da ima mjesta u prvoj ekipi a i čulina, salčinović bi mogao pokrit čavalovu poziciju ako se pokaže, a dedić bi mogao biti  zamjena za kreilacha ili vukmana alida mu se da malo više slobode prema napred
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 14, 2011, 19:32:28 »
  • 0
  • 0
  • Sve ce bit puno jasnije kad vidimo dvojicu novih na djelu, zbilja se nadam da ce Horvat imati slatke brige koga staviti unutra. Mance je skroz solidno odigrao jucer i ja bih ga polako uvodio kao zamjenu Alferezu jer u sustavu u kojem trenutno igramo taj usamljeni napadac mora biti netko tko se moze zagraditi, zadrzati loptu. Isto Matovinu ne bih nikako slao na posudbu jer mislim da odlicno moze odigrati na krilu, ima brzinu i prodornost. Horvat je taj koji ce nakraju sigurno najbolje procijeniti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 14, 2011, 19:36:57 »
  • 0
  • 0
  • Neka naprave trampu. Mi pošaljemo Pilčića i Delgadilla na posudbu u Krajišnik. A mi njima uzmemo Treića.....plavokosi stoper. A dobiju i Bijelića :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 14, 2011, 23:29:34 »
  • 0
  • 0
  • Nisam siguran da posuđenog igrača možeš posuditi u neki treći klub, kao što bi neki Delgadilla. Ili ostaje ovdje ili se vraća nazad.

Da, stvarno sam zaboravio Bijelića, ali on je ionako otpočetka malo slabije kotirao od Horvata. Dedića bih ipak ubrojio u vezne igrače. Štoviše, dosad mi se čini da ima veću mirnoću od Kreilacha i Vukmana, nije neki nabijač, mogao bi biti i on upotrebljiv. Stepčića i Mancea nikako ne bih slao na još jednu posudbu kako je sugerirao bosanac266. Ako makneš Mancea onda nemamo nijednu klasičnu špicu osim Alfereza (za mene su naime Pilčić i Delgadillo out, makar ovog zadnjeg još nisam vidio ali vjerujem izvještajima), a Step je već svoje kaljenje već odradio i vrijeme je da se dokaže u 1.HNL.

Ne zaboravimo da ovu jesen imamo 18 utakmica u ligi (samo 12 na proljeće) plus, nadajmo se, što više utakmica u Kupu, trebat će dosta igrača. Za mene otpadaju Bijelić i Pilčić, svi ostali će biti od koristi.

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 15, 2011, 00:08:07 »
  • 0
  • 0
  • slažem se sa riverom da stepčić mora igrati, a i Mance iako možda nije za prvu špicu, zaniljiv je kao taktička opcija budući da nemamo sličan tip igrača na klupi..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 15, 2011, 00:26:55 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "goginho"
    slažem se sa riverom da stepčić mora igrati, a i Mance iako možda nije za prvu špicu, zaniljiv je kao taktička opcija budući da nemamo sličan tip igrača na klupi..

Mance je materijal za prvu špicu, onu na koju se centriraju lopte, koja gradi loptu dok se drugi pridruže itd. Ja njemu za jučer nemam nijednu jedinu zamjerku, to što djeluje tromo je zbog konstitucije, dečko je preko 190 cm i ne može imati start i zalet kakav bismo htjeli. Zato se i činilo da kasni na neke lopte koje su mu prolazile relativno blizu. A i možda mu treba nekoliko utakmica dok pohvata konce, ulovi linije kretanja itd. Kad su visoke lopte bile u pitanju nekoliko ih je odigrao, imao je onaj šut glavom na početku utakmice preko gola, a i kad nije nisu to bili čisti izbijanci stopera nego su isto znali nastati neki otpaci koji se mogu iskoristiti. Ako ništa barem imamo nekakvo rješenje kad je ho-ruk i igra na duge lopte.

Sve ovo pišem jer je igranje sa jednom špicom i to malenom rastom za ekipe poput Barce i Arsenala, mi moramo imati i staromodna rješenja u pričuvi. A i inače nije da baš imamo preširok bazen za odabir igrača, a bome ni budžet, iskoristi najbolje ovo što imaš.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 15, 2011, 11:22:22 »
  • 0
  • 0
  • još ste zaboravili Sivonjiæa... taj sigurno nije došao grijati klupu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 15, 2011, 11:45:12 »
  • 0
  • 0
  • mislim da je nas najveæi problem u tome što od trenutno tri prvotimca na poluspicama sva trojica najbolje igraju na lijevoj strani (culina, krizman, guti)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 15, 2011, 15:11:03 »
  • 0
  • 0
  • a zivulic koji se oporavlja,imao je par zanimljivih dionica u pripremnim utakmicama
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 15, 2011, 20:20:10 »
  • 0
  • 0
  • za mjesta polušpice su dovoljna 5 igrača, za mjesto napadača 3. znači 8 ofenzivnih igrača, a river ih je nabrojao 11. 12 sa Bijelićem.

po meni su out upravo Bijelić, Delgadillo i Pile. trojica prekobrojnih
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..