• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Šibenik, 26.8. 20h  (Prikazano: 17158 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Kolovoz 27, 2011, 00:08:27 »
  • 0
  • 0
  • Odlicno! Prvo poluvrijeme je bilo najbolje od Rijeke ove sezone. Pored sad vec standardne srcanosti i borbenosti vidjeli smo i poteze zbog kojih ljudi idu na utakmice, Alferez u prvom i Culina pri samom kraju utakmice. Steta da jos koja nije usla, bilo je prilika, poslije svakog kornera je bila guzva, falio je samo netko ala Hasancic da je malo pikne pa da udje. Cijela ekipa je odlicno odigrala ali par njih je ipak dominiralo: Kreilach (ne samo igrac utakmice, vec i najbolji dosad u ovih 6 kola), Vukman (neprelazan drugo poluvrijeme), Krizman (igrao se sa Sibencanima, zasluzeno dobio ovacije), Alferez (to smo trazili), Guti (drugi Ramon), Caval (poceo se kuziti s Culinom po lijevoj strani, odlican u prvom poluvremenu), Bakovic (i dalje odlican u obrani)., Svrljuga (stalno se ubacivao, skoro opet zabio). Skoro sam cijelu ekipu nabrojao, to dovoljno govori o danasnjoj igri. A atmosfera, dobro je netko napisao - kao da je derbi. Imao sam osjecaj da je s druge strane Hajduk, a ne Sibenik. Opet pauza u krivo vrijeme :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 27, 2011, 00:09:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Dobra posjecenost mislim solidnih 4, 4 i pol tisuce mada je i to malo s obzirom da su skoro svi mogli uci đaba.

Znači nisam jedini koji misli da je bilo puno više od 3000 ljudi? 3500, 4000 minimum definitivno. Više nego na Lučkom,
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 27, 2011, 00:16:22 »
  • 0
  • 0
  • ma grijeh bi bilo napisat da je netko loše igrao, bili su odlični, fali još ta ralizacija , ali sve će to sjest namjesto, još da je čagi zdrav.

čaval se probudio, datković je vrlo dobar, imat će horvat sada problema kako sve igrače ugurat u ekipu, salčinović će se morat pošteno namučiti kao i dedić koji je dobar igrač, ali teško će se kraj ovakvih kreilacha i vukmana nametnuti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 27, 2011, 00:18:12 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    Citat: "october"
    Dobra posjecenost mislim solidnih 4, 4 i pol tisuce mada je i to malo s obzirom da su skoro svi mogli uci đaba.

Znači nisam jedini koji misli da je bilo puno više od 3000 ljudi? 3500, 4000 minimum definitivno. Više nego na Lučkom,

ja sam na F imao osjećaj da osim onog ćoška prema D i onog prema E nije bilo slobodnih mjesta

reako bih da je na tekmi bilo minimum 4k ljudi, a još je radni dan. Slijedeća doma je za mjesec dana :(
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2011, 01:24:54 od bosanac266 »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 27, 2011, 00:20:58 »
  • 0
  • 0
  • čestitke rijeci na odličnoj igri i pobijedi.

ne kužim zbog čega je suđenje bilo tako strašno? jesam ja bio na nekoj drugoj tekmi?
    to što tribine viču za svaki faul pyčka ti materina osječka ne znači da čovjek loše sudi.
    nije colina, ali nije nas ni pokrao.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 27, 2011, 00:46:55 »
  • 0
  • 0
  • Pa ni ja nisam vidio neko pretjerano loše suðenje :roll:  Puno se toga dobrog napisalo u vezi utakmice,a u onakvoj atmosferi teško je i primjetiti loše. Ali meni je malo zasmetalo Èulinino soliranje. Treba mu objasnit da malo pokuša odigrat,promijenit stranu,a ne samo glavom kroz zid. Bio je dosta dobro zatvoren,a èim primi loptu glavu u pod i na pretrèavanje.  :roll:  Sada kada smo doveli i Salèinoviæa moglo bi ga se i malo rasteretit,ipak je on još (pre)mlad i veæ 2. utakmicu zaredom igra pod injekcijama.
    Kako se svih nahvalilio,ja bi još istaknuo Bakoviæa. Svaka èast napadaèima,njihovim driblinzima i potezima,ali  mi smo i današnju utakmicu dobili prvenstveno zahvaljujuæi sigurnoj obrani. Dosadašnji dio prvenstva za mene su obilježila 2 igraèa: Bakoviæ i Kreilach.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline marinZG

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 27, 2011, 01:01:34 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "pešekan"
    čestitke rijeci na odličnoj igri i pobijedi.

ne kužim zbog čega je suđenje bilo tako strašno? jesam ja bio na nekoj drugoj tekmi?
    to što tribine viču za svaki faul pyčka ti materina osječka ne znači da čovjek loše sudi.
    nije colina, ali nije nas ni pokrao.

8)  8)  8)

npr. alferez je popio lakat u glavu u 2. poluvremenu prilikom jednog prodora, ovaj kreten nije svirao niti faul... a to je bilo već nakon što je zakuhao od ranije. ne mislim da je bilo namjerno navlačenje, al je iživcirao ljude s 2-3 loše odluke u prvom dijelu utakmice i onda kasnije nije ni čudo da je radio kompenzaciju na kompenzaciju.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od marinZG »
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 27, 2011, 01:13:03 »
  • 0
  • 0
  • Ćo i ja san čakavac pa znan da su ćevapi, bosanska hrana, bosanska riječ. jbg
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 27, 2011, 01:42:09 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je Rijeka =D>  :D/ !!!! Sad je taman dobro dosla ova stanka da se saniraju ozlijede i da se ekipa jos vise uigra...slijede nam 3 uzastopna gostovanja vrijeme je za prve gostujuće pobjede FF
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA1987 »
    FORZA FIUME

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 27, 2011, 02:33:37 »
  • 0
  • 0
  • Eh, prva reprezentativna pauza je tradicionalno vrijeme za buđenje iz lijepog sna, nadajmo se da će se i to konačno promijeniti. Danas su Kreilach i Vukman zbilja odradili lavovski posao u sredini, Alferez je pravo pojačanje, ma svih treba nahvaliti. Posebno ću spomenuti Datkovića, imao je neke izlete u prazno ali to je zato što ima agresivnost i ide na svaku loptu bez respekta. Ima samo 18 godina ali igrački karakter se vidi jasno, uopće nemam ni 1% dileme da će postati pravi igrač ako mu daju da igra.

Još jednom čestitke Horvatu koji iz kola u kolo pokazuje puno "renomiranijim" bivšim trenerima Rijeke da mladi igrači nisu bauk. Kad se samo sjetim kako je malo falilo da i ovu jesen gledamo Budicina...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 27, 2011, 07:18:04 »
  • 0
  • 0
  • Mene su pozitivno iznenadili Čaval i Vukman koji se dižu i sad izgledaju dosta bolje od npr. utakmice sa Osijekom.
     Još kad se otvori ofenzivcima :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 27, 2011, 08:59:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ARMADA1987"
    Ovo je Rijeka =D>  :D/ !!!! Sad je taman dobro dosla ova stanka da se saniraju ozlijede i da se ekipa jos vise uigra...slijede nam 3 uzastopna gostovanja vrijeme je za prve gostujuæe pobjede FF

Sam ja to dobro skuzio 3 gostovanja za redom? ili mislis pod time izlet na kup?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 27, 2011, 09:16:03 »
  • 0
  • 0
  • Zadar, BSK pa Inter. Ili Zadar, Inter pa BSK, neam pojma. Ma nije bitno, idemo iz utakmice u utakmicu. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline rijecani

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 27, 2011, 09:17:05 »
  • 0
  • 0
  • Evo i mog viðenja...,
    po meni oko 3500 tisuæe ljudi, atmosfera vrlo dobra. Suðenje..., tako,tako..., nismo pokradeni, ali vidljivo da nam suci nisu baš skloni.
    Igraèi:
    Lisjak-standardno siguran, sve što je imao,odradio odlièno
    Švrljuga-veæ konstanta,vrlo dobar
    Bakoviæ-isto kao Švrljuga, sa izuzetkom jednog malo jaèeg kiksa u 2.pol.
    Datkoviæ-ovaj æe stvarno biti vrhunski stoper. Za debitanta od 18g. bio odlièan,
    Èaval- malo bolji nego inaèe, ali daleko od starog Èakija
    Vukman-jak,siguran,borben, fali malo brzine..
    Kreilach-mislim da je trenutno daleko MVP
    Guttierez-znanje,klasa, jako me podsjeæa na Fernandeza
    Križman-šteta da ga te ozljede muèe. Dok je igrao, nezadrživ,brz,jak na lopti, svaka lopta koja je došla u njegove noge znaèila je gostujuæi prekršaj jer ga jednostavno ne mogu držati
    Èulina-znalac,moæan,bit æe igraèina, 19g. a velika je odgovornost na njemu i velika oèekivanja, treba izdržati taj pritisak, ali hoæe mali, nema baš respekta
    Alferez-uuuu, doèekali smo ga vodu u pustinji, tehnièki prejak, iako djeluje bucko dosta brz,opasan po gol, pojaèanje!!!
    Stepèiæ-zna,ali po mom ukusu prespor
    Dediæ-nikad mi nije baš legao...
    Delgadillo- nadam se da æe se i on dignuti barem da može uskoèiti kada nema Alfereza (veæ dva žuta!)
    Horvat-svaka èast, uèinio je da ekipa diše kao jedan!!!A što volim taj temperament...., nije se njemu lako svladati a de ne j...m.... sucu.  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rijecani »

Offline 4 - 0

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 27, 2011, 09:46:01 »
  • 0
  • 0
  • @TIR669

Odakle ti ova slika?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »