• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Šibenik, 26.8. 20h  (Prikazano: 17159 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Papak

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Kolovoz 27, 2011, 10:01:21 »
  • 0
  • 0
  • Ma tekma jedna od najboljih koje sam gledao poslijednjih godina, pogotovo prvo poluvrijeme. Toliko kvalitetnih driblinga, lijepih za oči nisam jako dugo vidio. Meksikanci su velika pojačanja. Guti po meni najbolji igrač utakmice sa pregršt kvalitetnih dodavanja, ubacivanja i driblinga, jednostavno nezaustavljiv. Alferez...iako izgleda buco, okretan je i brz i kao i Guti fenomenalno tehnički potkovan i teško zaustavljiv.
    Što se lijepih driblinga tiće, primjetio sam i kod nekih naših mladih igrača odvažnost i hvale vrijedne poteze....a bit će ih sve više. Meksikanci imaju što za pokazat a naši mladi su voljni učit, ...i to je jako dobra kombinacija. Mogli bi slijedečih sezona gledat jako lijep nogomet na Kantridi, pogotovo ako se nastavi suradnja između Meksikanaca i nas...

I da ne zaboravim...ispod 4000 grla nije bilo na Kantridi po mojoj procjeni...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Papak »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 27, 2011, 10:07:13 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "4 - 0"
    @TIR669

Odakle ti ova slika?

Napravih. Photoshop. Original je ovdje: http://www.hrsport.net/vijesti/423426/n ... chov-pogon
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline 4 - 0

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 27, 2011, 10:14:04 »
  • 0
  • 0
  • zahvaljujem

tek sam sad skužio da je Datkoviæ imao duge rukave...  najtopliji dani u godini, Rijeka najtoplija u Hrvatskoj, a mali - op.. dugi rukavi  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    HNKRi
    « Odgovori #63 u: Kolovoz 27, 2011, 10:42:29 »
  • 0
  • 0
  • Sinoæ sve za 5 , odlièna Rijeka, bravo za Horvata. Ali ja æu samo ipak reæi jedan minus , a tièe se marketinga i uprave. A to je fan shop. Sablasno prazan ustvari slabo opremljen......a sada je momenat da se ga napuni, da ima najrazlièitije majice, dresove , šalove i ostalo. Èuda se daju napravit, nije sramota vidjet ni kako neki drugi to rade (i neke povjesne uspjehe iskoristiti i opet ih stavit na razne majice,itd itd...).....nakon tekme i prije redovi i dosta djece i roditelja, a shop je jako slabo opremljen. Zato poruka upravi...dajte to opremite, napunite, neka se naprave i nove majice, malo spustite cijene original dresova, malo akcija, štand na Korzu ili tako nešto. Sada treba iskoristiti euforiju.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 27, 2011, 11:14:01 »
  • 0
  • 0
  • jucer je bilo sve za 5 i samo neka nastave ovako trcati i boriti se, pa ce i bodovi redovito dolaziti na nas racun! 1 stvar moramo popraviti i biti cemo puno ubijititi u napadu, a to je da Horvat mora Culini i Krizmanu objasniti da igraju jednostavnije jer ce biti manje izgubljenih lopti, igra ce se bolje razvijati, a i na psihickom planu ce im pomoci jer kada igrac ne uspije proci 3-4 puta suparnika, onda malo digne rucnu!
    sto se tice fan shopa, to nije u domeni kluba , vec Javora koji drzi i kafic ispod stadiona!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 27, 2011, 11:26:43 »
  • 0
  • 0
  • Da ne idem sada puno off topic....šteta samo jer se èuda daju napravit, a još sada s Meksikancima , šta bi se tu dalo napravit ali i opæenito. Od moje stare tvdrnje da je grad trebao dat neki manji prostor na Korzu ( u Ri ili tamo negdje) za fan shop,(èime bi prodaja bila 200% veæa inaèe...ja i po sebi to znam)... do mali milijun ideja koje se daju ostvarit a nisu basnoslovna ulaganja. Sada je vrijeme. Svejedno poziv marketingu i upravi. Inaèe sam i osobi koja je bliska RK govorio isto to.
    FF , Viva Mexico
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 27, 2011, 11:26:47 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "4 - 0"
    zahvaljujem

tek sam sad skužio da je Datković imao duge rukave...  najtopliji dani u godini, Rijeka najtoplija u Hrvatskoj, a mali - op.. dugi rukavi  :lol:

ima duge rukave zbog longete SA KOJOM JE IGRAO.. respect!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Kolovoz 27, 2011, 12:08:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    jucer je bilo sve za 5 i samo neka nastave ovako trcati i boriti se, pa ce i bodovi redovito dolaziti na nas racun! 1 stvar moramo popraviti i biti cemo puno ubijititi u napadu, a to je da Horvat mora Culini i Krizmanu objasniti da igraju jednostavnije jer ce biti manje izgubljenih lopti, igra ce se bolje razvijati, a i na psihickom planu ce im pomoci jer kada igrac ne uspije proci 3-4 puta suparnika, onda malo digne rucnu!
    sto se tice fan shopa, to nije u domeni kluba , vec Javora koji drzi i kafic ispod stadiona!
    kopirao si me. Oæeš broj telefona i adresu pa me kopiraj face to face? :lol:
    Svi se divimo driblinzima,ali ima ih malo previše,bilo bi bolje kada bi se šanse stvarala iz brže igre iz 1 ili 2 dodira. Protiv jaèih ekipa ne vjerujem da æe Križman i Alferez tako prolazit,a Èulini to baš nije polazilo za rukom ni juèer.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 27, 2011, 12:14:32 »
  • 0
  • 0
  • Gledao na TV juèer, samo 3 stvari:
    1. Èaval puno bolji nego inaèe, samo tako naprijed...
    2. Alferez je igraèina, ljudi moji!  :shock:
    3. Travnjak mi je izgledao nekako u lošem stanju, razlog?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Kolovoz 27, 2011, 12:31:04 »
  • 0
  • 0
  • Pisalo je već par put da su neke gljivice ljute na naš travnjak :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline Bax

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Kolovoz 27, 2011, 12:42:19 »
  • 0
  • 0
  • Pozdrav svima na forumu i svim navijačima Rijeke!
    Alferezov dribling u 34. minuti i Čulinin dribling negdje oko 88. minute! :shock:
    Sa zapada je izgledalo genijalno.
    S obzirom da je u sažetku utakmice na t-portalu dan samo kraj Alferezovog, a Čulininog niti nema, molim vas ako netko sa foruma može napraviti clipove te dvije situacije pa ih podijeliti sa svima. hvala
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bax »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Kolovoz 27, 2011, 12:42:24 »
  • 0
  • 0
  • Culina i Krizman su takvi bas zato sto soliraju. Meni je to super. Nemamo pravo krilo od novakovica ali on je bio na desnoj strani. Na lijevoj se ni ne sjecam pravog krila. Culina samo tako, stopama bale-a i gigsa!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Kolovoz 27, 2011, 13:33:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ARMADA87"
    Citat: "4 - 0"
    zahvaljujem

tek sam sad skužio da je Datkoviæ imao duge rukave...  najtopliji dani u godini, Rijeka najtoplija u Hrvatskoj, a mali - op.. dugi rukavi  :lol:

ima duge rukave zbog longete SA KOJOM JE IGRAO.. respect!

A zna li netko sto mu je konkretno s rukom, posto jos od prvih pripremnih tekmi igra s gipsom/longetom? Nekako mi je to dosta dugo...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Kolovoz 27, 2011, 13:38:20 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Bax"
    Pozdrav svima na forumu i svim navijačima Rijeke!
    Alferezov dribling u 34. minuti i Čulinin dribling negdje oko 88. minute! :shock:
    Sa zapada je izgledalo genijalno.
    S obzirom da je u sažetku utakmice na t-portalu dan samo kraj Alferezovog, a Čulininog niti nema, molim vas ako netko sa foruma može napraviti clipove te dvije situacije pa ih podijeliti sa svima. hvala

U planu je, čim stave snimku na tportal. To će mi se vrtiti u .gif na svakom forumu. :lol: Sažetak se već može vidjet za one koje ne znaju, a istina, pokazan je kraj Alferezovog, Čulinin nije dobio ni par sekundi. Budale.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline Bax

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Kolovoz 27, 2011, 14:30:52 »
  • 0
  • 0
  • Super.
    Da je to napravio onaj samir Balkanska Barcelona bi već imala i Balkanskog Messija
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bax »