• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Pobjeda Zadra,Nerjeseno,Pobjeda Rijeke

1
4 (11.8%)
X
7 (20.6%)
2
23 (67.6%)

Ukupno Glasova: 26

Glasanje završeno: Rujan 03, 2011, 20:42:10

Autor Tema: Zadar-Rijeka 11.9. 20h  (Prikazano: 20695 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RiJeKa

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Rujan 12, 2011, 08:57:12 »
  • 0
  • 0
  • ja ne mogu biti zadovoljan nakon utakmice u kojoj smo zabili 4 gola u gostima a osvojili smo samo bod..imam osjeèaj da smo igrali preofenzivno, s visokopostavljenim bokovima, što je ravno samoubojstvu pogotovo u situaciji kada ti 5 igraèa (èagi, bakovic, svrljuga, caval i vukman) u fazi obrane odigraju jednu od najlosijih utakmica sezone.
    imam osjeèaj da smo ofenzivno toliko moèni da bismo ih glatko dobili 2:0 samo da smo se postavili malo èvršæe i zgusnutije otraga. ovaj zadar je ekipa koja ima 1 i pol dobrog igraèa i mogli smo lako uzet bodove u gostima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Rujan 12, 2011, 09:11:34 »
  • 0
  • 0
  • Ja bi èestitao deèkima, po meni je bod dobar! Da je ušla ona Alferezova glava, bio bi delirij , ali i ovako je OK. Bravo deèki!

Puko sam od smijeha, kad sam na drugom forumu vidio da je treæi gol za nas postigao KRSTO EKSER!

Bravo, golèina!  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Rujan 12, 2011, 09:12:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    ja ne mogu biti zadovoljan nakon utakmice u kojoj smo zabili 4 gola u gostima a osvojili smo samo bod..imam osjeèaj da smo igrali preofenzivno, s visokopostavljenim bokovima, što je ravno samoubojstvu pogotovo u situaciji kada ti 5 igraèa (èagi, bakovic, svrljuga, caval i vukman) u fazi obrane odigraju jednu od najlosijih utakmica sezone.
    imam osjeèaj da smo ofenzivno toliko moèni da bismo ih glatko dobili 2:0 samo da smo se postavili malo èvršæe i zgusnutije otraga. ovaj zadar je ekipa koja ima 1 i pol dobrog igraèa i mogli smo lako uzet bodove u gostima.

Budi optimist i okreni ploèu... ja ne pamtim da smo na gostovanju dobili 4 komada, a da nismo izgubili...  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Rujan 12, 2011, 09:21:39 »
  • 0
  • 0
  • Odigrali smo remi jer Zadar ima fantastiènog Santinija..još prije poèetka sezone sam se èudio kako ga nitko nije doveo u svoje redove..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od uvijek_rijeka »

Offline waf

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Rujan 12, 2011, 10:16:46 »
  • 0
  • 0
  • ....AH...
    Meni kao treneru, za razliku od gledatelja, utakmica nije bila lijepa. Želimo li biti ozbiljna momčad ne smijemo primati četiri gola na utakmici". ...
    ...za sve "stručnjake" i one koji to žele postati... :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od waf »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Rujan 12, 2011, 11:02:13 »
  • 0
  • 0
  • znaci, ti JESI veliki strucnjak?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Rujan 12, 2011, 11:16:55 »
  • 0
  • 0
  • utakmica koja mi je odnijela barem 10 godina zivota!
    obrana suplja ali zato igra prema naprijed puno puno bolja nego protiv Šibenika. jedino mi zao sto nam taj 5. gol nije usao u mrezu i bili bi lijepo u vrhu tablice prepuni samopouzdanja prije zajebanog gostovanja u Zapresicu!
    Jucer je bila najlosija partija Lisjaka odkad je u Rijeci ali ne moze niti on  svaku utakmicu skidati sve sto obrana propusti. ako se Inker bude postavio kao Zadar, onda vidim dosta sanse za Krizmana koji ce bez problema rjesavati situacije 1na1 i dolaziti direktno na zadnji liniju gdje ce ga cekati Alferez koji jako dobro ulazi u prostor iza stopera!
    Ja sam zadovoljan jer ovu Rijeku nitko do sada nije razbio, a sa puno jacim ekipama i 'trenerima' smo igrali pa smo se kuci vracali pognutih glava! napredak je vidljiv i zato se nadam da ce 'projekt Rijeka' izdrzati barem do iduceg ljeta....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Online joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Rujan 12, 2011, 11:38:52 »
  • 0
  • 0
  • Pa sada, traženje dlake u jajetu je nacionalni sport kod nas.

Konačno imamo ekipu koja igra nogomet, trenera koji forsira mlade igrače, predsjednika i njegovog suradnika koji imaju viziju i koji ostvaruju ono što govore, treba na Kantridu krenuti sat vremena prije utakmice, a ne kao prije 15 minuta i opet ne valja.

Ova ekipa igra nogomet sa svima i nije se osramotila nigdje, ovaj pristup u Zadru je nešto novo nakon 2005. godine, to što je zadru uspjelo dati 4 gola iz 3 šuta je peh. S druge strane Čaval onakav gol dati neće više nikada kao što Guti da puca još 10x neće provući loptu u gol pored onoliko igrača. I da smo izgubili ja bih bio zadovoljan pristupom i onim što je ekipa pokazala na terenu.

Pa dajmo uživajmo u lijepom nogometu i potezima koje već dugo nismo gledali uživo na Kantridi za početak, prvi i drugi ionako ne smijemo niti nećemo biti da dobijemo oba puta Dinamo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Rujan 12, 2011, 11:45:00 »
  • 0
  • 0
  • I ja se pridružujem čestitkama i mislim da A.H. radi veliki posao.Ali moram mu uputit jednu kritiku,a to je Čaval.Pa i pticama na grani je jasno da je loš i da ispada kod svakog protivničkog napada.Ako malo bolje pogledate golove koje smo dobili ovo prvenstvo onda ćemo uočit da je 80% golova palo preko njegovestrane a on je krivac bar za 4-5.Neznam šta će napravit(nisam plaćen za to,on je)ali upravo nam Čaval oduzima taj plasman br 2.

Jučer je opet bio kriminalan,a onaj gol ga kod mene nije oprao   i nek se proba saTadejevićem.Od ovog nemože lošije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline gr00ve

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Rujan 12, 2011, 11:50:35 »
  • 0
  • 0
  • Pozdrav  :wink:

Šteta da sinoæ nije ušlo ono za 4:5, kad se sve zbroji i oduzme više smo zaslužili pobjedu nego Zadar, no tako je kako je... Sada po trobod u Zaprešiæ  :D  Nakon toga, sljedi nam neugodna utakmica sa Istrom doma i gostovanje u Zagrebu kod Zagreba, iz toga bi opet trebalo izvuæ 4 boda. Onda doma pobjediti Split i dignuti samopouzdanje za utakmicu sa Dinamom 22.10.  :D

Ajmo Rijeko!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gr00ve »
    Nikad kao Bane...

Offline Sinclair

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Rujan 12, 2011, 11:53:00 »
  • 0
  • 0
  • Au, kakva utakmica. Odavno ni sam gledao nešto ovakvo :) Mogli smo na kraju i pobjedit ali nema veze. Sledeæu pobjeðujemo. Pozdrav Rijeèani ;)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Sinclair »
    NAPRIJED RIJEKA

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Rujan 12, 2011, 12:43:53 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Pa sada, traženje dlake u jajetu je nacionalni sport kod nas.

Konaèno imamo ekipu koja igra nogomet, trenera koji forsira mlade igraèe, predsjednika i njegovog suradnika koji imaju viziju i koji ostvaruju ono što govore, treba na Kantridu krenuti sat vremena prije utakmice, a ne kao prije 15 minuta i opet ne valja.

Ova ekipa igra nogomet sa svima i nije se osramotila nigdje, ovaj pristup u Zadru je nešto novo nakon 2005. godine, to što je zadru uspjelo dati 4 gola iz 3 šuta je peh. S druge strane Èaval onakav gol dati neæe više nikada kao što Guti da puca još 10x neæe provuæi loptu u gol pored onoliko igraèa. I da smo izgubili ja bih bio zadovoljan pristupom i onim što je ekipa pokazala na terenu.

Pa dajmo uživajmo u lijepom nogometu i potezima koje veæ dugo nismo gledali uživo na Kantridi za poèetak, prvi i drugi ionako ne smijemo niti neæemo biti da dobijemo oba puta Dinamo.

a ne znam..
    1. ja ne znam kakav nogomet to mi igramo..prošlo je sedmo kolo a da me netko pita kako rijeka igra ja mu ne bi znao rec..mkod gracana se igralo cvrsto otraga pa sta bog da, kod scorie isto tako iako se pokusavalo forsirat neku igru preko krila a sada je po meni cista improvizacija..

2. ne znam koje mi to mlade igraèe forsiramo!!!Kreilacha?? Križmana?? Jedino èulina upada u tu kategoriju iako je po igri zreliji od puno drugih prvotimaca a i ovo mu je treæa seniorska sezona ako se ne varam..

3. predsjednik i suradnici imaju viziju ali treba biti realan i reæi da nas je svjetski posralo ovo s alfarezom..milenkovic se kleo i u delgadilla pa ga horvat nema niti na radaru..isto se moze reci onda i za rubesu da je imao viziju kad je uspostavio suradnju s estudiantesom pa smo dobili ramona (koji je bio igrac za domace utakmice) i germana koji je odigrao jedno poluvrijeme..

ja osobno mislim da je momèad u ovih par kola prerasla horvata, tj. da je on prebrzo dosao iz krka i juniora rijeke meðu prvu momèad..to govorim iz razloga što smo po meni juèer u zadar išli spuštenog garda, kao da je rijeè o zadnjoj prvenstvenoj utakmici u kojoj smo i jedni i drugi osigurali plasman pa igramo za gušt...neka disciplina i red u momèadi se mora znat a ne da nam bekovi visoko izlaze na igraèe, tj. kad jedan izaðe drugi ostaje...
    sve je to sto horvat prica divno i krasno, i nadam se da ce takva atmosfera potrajat cijelu sezonu i duze, ali bojim se da polako gubi konce i mislim da mu treba netko (milenkoviæ!!) ko ce ga držat na uzici...tefinitivno je trener koji ima potencijal samo ne smije prerano izgorit,...

Online joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Rujan 12, 2011, 13:10:54 »
  • 0
  • 0
  • Ma samo mislim da ne treba biti prekritičan, ja osobno nakon ovih zadnjih mučnih sezona uživam gledati tekme Rijeke.

Ovaj remi ne bih svrstao u one klasične 1-1 s golom iz krumpira u 89. minuti i srećom trenera jer smo "pokazali karakter" i "držali raspored". Ovo je bila prava f.u.c.k.ing bundesligaška utakmica po mentalitetu i to je ono što me veseli.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Rujan 12, 2011, 13:16:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Ma samo mislim da ne treba biti prekritièan, ja osobno nakon ovih zadnjih muènih sezona uživam gledati tekme Rijeke.

Ovaj remi ne bih svrstao u one klasiène 1-1 s golom iz krumpira u 89. minuti i sreæom trenera jer smo "pokazali karakter" i "držali raspored". Ovo je bila prava f.u.c.k.ing bundesligaška utakmica po mentalitetu i to je ono što me veseli.

to je OK za momèadi tipa varaždin ili karlovac kojima je isti vrag dal su 2. ili 12...htio sam ti rec da horvat ovako nece dugo trajat..ako ne uzme 4 boda u iduce dvije tekme bit ce svega

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Rujan 12, 2011, 13:19:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    Citat: "joy_division"
    Pa sada, traženje dlake u jajetu je nacionalni sport kod nas.

Konaèno imamo ekipu koja igra nogomet, trenera koji forsira mlade igraèe, predsjednika i njegovog suradnika koji imaju viziju i koji ostvaruju ono što govore, treba na Kantridu krenuti sat vremena prije utakmice, a ne kao prije 15 minuta i opet ne valja.

Ova ekipa igra nogomet sa svima i nije se osramotila nigdje, ovaj pristup u Zadru je nešto novo nakon 2005. godine, to što je zadru uspjelo dati 4 gola iz 3 šuta je peh. S druge strane Èaval onakav gol dati neæe više nikada kao što Guti da puca još 10x neæe provuæi loptu u gol pored onoliko igraèa. I da smo izgubili ja bih bio zadovoljan pristupom i onim što je ekipa pokazala na terenu.

Pa dajmo uživajmo u lijepom nogometu i potezima koje veæ dugo nismo gledali uživo na Kantridi za poèetak, prvi i drugi ionako ne smijemo niti neæemo biti da dobijemo oba puta Dinamo.

a ne znam..
    1. ja ne znam kakav nogomet to mi igramo..prošlo je sedmo kolo a da me netko pita kako rijeka igra ja mu ne bi znao rec..mkod gracana se igralo cvrsto otraga pa sta bog da, kod scorie isto tako iako se pokusavalo forsirat neku igru preko krila a sada je po meni cista improvizacija..

2. ne znam koje mi to mlade igraèe forsiramo!!!Kreilacha?? Križmana?? Jedino èulina upada u tu kategoriju iako je po igri zreliji od puno drugih prvotimaca a i ovo mu je treæa seniorska sezona ako se ne varam..

3. predsjednik i suradnici imaju viziju ali treba biti realan i reæi da nas je svjetski posralo ovo s alfarezom..milenkovic se kleo i u delgadilla pa ga horvat nema niti na radaru..isto se moze reci onda i za rubesu da je imao viziju kad je uspostavio suradnju s estudiantesom pa smo dobili ramona (koji je bio igrac za domace utakmice) i germana koji je odigrao jedno poluvrijeme..

ja osobno mislim da je momèad u ovih par kola prerasla horvata, tj. da je on prebrzo dosao iz krka i juniora rijeke meðu prvu momèad..to govorim iz razloga što smo po meni juèer u zadar išli spuštenog garda, kao da je rijeè o zadnjoj prvenstvenoj utakmici u kojoj smo i jedni i drugi osigurali plasman pa igramo za gušt...neka disciplina i red u momèadi se mora znat a ne da nam bekovi visoko izlaze na igraèe, tj. kad jedan izaðe drugi ostaje...
    sve je to sto horvat prica divno i krasno, i nadam se da ce takva atmosfera potrajat cijelu sezonu i duze, ali bojim se da polako gubi konce i mislim da mu treba netko (milenkoviæ!!) ko ce ga držat na uzici...tefinitivno je trener koji ima potencijal samo ne smije prerano izgorit,...

Kako se ne forsiraju mladi? Tko je treæi stoper, budicin (igrao datkoviæ- ako se ne varam)?  Tko je rezerva švrljugi, zar nije juèer igrao stepèiæ od prve. Zar nam je hoðiè 3. golman???
    Ne kontam, zar netko ovdje želi "kontrolirani" nogomet, stajanje èvrsto u bloku i onda iz kontre i polokontre zapucati jednom u 90 minuta? Zar nije isto (bodovno) igrati 4:4 ili 0:0? Samo kad igraš na nulu u veæini sluèajeva ili izvuèeš bod ili dobiješ gol, pa imaš šta? Juèer smo imali 9 udaraca u okvir vrata, lani protiv lokomotive nijedan.  Meni tekma odlièna, gušt za gledat, da nismo onako smotano primili 2 gola, vjerojatno bi razbili zadra do poluvremene. Igra je ofenzivnija u rangu one daliæeve ekipe kad smo igrali s 5 napadaèa, samo smo tada igrali bez reda, a izvlaèili se na kvalitetu, a danas sve to ima nekakvog smisla.

I ja bi malo branio èavala, on nije kriv kod gola - pogotovo ne drugog jer je vukman poklonio loptu na centru, kod prvog i treæeg je zaplivao èagalj, tako da iako nije baš najsjaniji - juèer nije ni on baš najkriviji. Opæenito sobzirom da bekovi idu naprijed (to kod elvisa ili nenota je bilo SF), trebalo bi onda netko od veznih to zatvarati ako se izgubi lopta. Ili odah napraviti pritisak da se odah osvoji, ali to su veæ "trenerska posla"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »