• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Pobjeda Zadra,Nerjeseno,Pobjeda Rijeke

1
4 (11.8%)
X
7 (20.6%)
2
23 (67.6%)

Ukupno Glasova: 26

Glasanje završeno: Rujan 03, 2011, 20:42:10

Autor Tema: Zadar-Rijeka 11.9. 20h  (Prikazano: 20693 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #75 u: Rujan 12, 2011, 13:23:45 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    to je OK za momčadi tipa varaždin ili karlovac kojima je isti vrag dal su 2. ili 12...htio sam ti rec da horvat ovako nece dugo trajat..ako ne uzme 4 boda u iduce dvije tekme bit ce svega

Ne daj Bože, promjenom Horvata bismo opet pokazali mentalitet malog kluba. Ni slučajno g amijenjati, neka bude i 6. ove godine, ali nekakav temelj i principi se stvaraju i za sljedeću sezonu.

A ja mislim da samo da nam se malo otvori u par tekmi da možemo lagano do 2. ili 3. mjesta u ovakvoj ligi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #76 u: Rujan 12, 2011, 13:25:28 »
  • 0
  • 0
  • Horvatu i igraèima na kraju treba èestitat a ne tražiti samo pogreške. Ovakva igra prema naprijed, zalaganje i pristup æe dati rezultata. Za obranu ne strahujem, ovakav dan im se neæe ponoviti ove sezone više.
    I još meni juèer izuzetno drago da su naši  "mariachi" odigrali jako dobro i potvrdili da su prava pojaèanja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #77 u: Rujan 12, 2011, 13:28:44 »
  • 0
  • 0
    Citat: "joy_division"
    Ma samo mislim da ne treba biti prekritièan, ja osobno nakon ovih zadnjih muènih sezona uživam gledati tekme Rijeke.

Ovaj remi ne bih svrstao u one klasiène 1-1 s golom iz krumpira u 89. minuti i sreæom trenera jer smo "pokazali karakter" i "držali raspored". Ovo je bila prava f.u.c.k.ing bundesligaška utakmica po mentalitetu i to je ono što me veseli.

to je OK za momèadi tipa varaždin ili karlovac kojima je isti vrag dal su 2. ili 12...htio sam ti rec da horvat ovako nece dugo trajat..ako ne uzme 4 boda u iduce dvije tekme bit ce svega

AH ima jaèu poziciju i bazu nego èudo prijašnjih trenera. Kao malo dosad iza njega je predsjednik , struka , i ono jako jako bitno navijaèi. Eventualni poraz od Intera ne mjenja ništa , a protiv Istre znajuæi Horvata , igraèi æe orat i "ubijat" po terenu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline gr00ve

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #78 u: Rujan 12, 2011, 14:38:26 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da bi 99% Rijekinih navijaèa, simpatizera i sl. odmah potpisalo da Rijeka uvijek igra kao u ovih prvih 7 kola. Dakako mislim na zalaganje, volju, želju, a rezultat kako ispadne. Iskreno mi se sere od taktiziranja i šahovskog nadmudrivanja dva trenera te konaènog rezultata 1:0 iz nekog odbijanca nakon kornera u 78. minuti.. Neka trèe, bacaju se po terenu i neka ih love grèevi u 85. minuti, neka slave svaki pogodak kao da im je zadnji, i neka plaèu kad izgube. I neka na kraju budu 7., ja æu bit prezadovoljan. To je nogomet u svom punom smislu!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gr00ve »
    Nikad kao Bane...

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #79 u: Rujan 12, 2011, 14:43:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "RiJeKa"
    ja ne mogu biti zadovoljan nakon utakmice u kojoj smo zabili 4 gola u gostima a osvojili smo samo bod..imam osječaj da smo igrali preofenzivno, s visokopostavljenim bokovima, što je ravno samoubojstvu pogotovo u situaciji kada ti 5 igrača (čagi, bakovic, svrljuga, caval i vukman) u fazi obrane odigraju jednu od najlosijih utakmica sezone.
    imam osječaj da smo ofenzivno toliko močni da bismo ih glatko dobili 2:0 samo da smo se postavili malo čvršće i zgusnutije otraga. ovaj zadar je ekipa koja ima 1 i pol dobrog igrača i mogli smo lako uzet bodove u gostima.

Budi optimist i okreni ploču... ja ne pamtim da smo na gostovanju dobili 4 komada, a da nismo izgubili...  :wink:

Hajduk-Rijeka 0:4  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #80 u: Rujan 12, 2011, 15:10:11 »
  • 0
  • 0
  • sve mi se čini da neće vukman dugo biti u prvoj, deda je u ono malo što je odigrao napravio više u oba smjera nego vukman cjelu tekmu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #81 u: Rujan 12, 2011, 15:39:30 »
  • 0
  • 0
    Ma samo mislim da ne treba biti prekritičan, ja osobno nakon ovih zadnjih mučnih sezona uživam gledati tekme Rijeke.

Ovaj remi ne bih svrstao u one klasične 1-1 s golom iz krumpira u 89. minuti i srećom trenera jer smo "pokazali karakter" i "držali raspored". Ovo je bila prava f.u.c.k.ing bundesligaška utakmica po mentalitetu i to je ono što me veseli.

to je OK za momčadi tipa varaždin ili karlovac kojima je isti vrag dal su 2. ili 12...htio sam ti rec da horvat ovako nece dugo trajat..ako ne uzme 4 boda u iduce dvije tekme bit ce svega

Ne mogu vjerovati da čitam ovakve postove. Ili se pod tvojim nickom ulogirao Scoria ili Volarić.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #82 u: Rujan 12, 2011, 15:57:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "gr00ve"
    Mislim da bi 99% Rijekinih navijaèa, simpatizera i sl. odmah potpisalo da Rijeka uvijek igra kao u ovih prvih 7 kola. Dakako mislim na zalaganje, volju, želju, a rezultat kako ispadne. Iskreno mi se sere od taktiziranja i šahovskog nadmudrivanja dva trenera te konaènog rezultata 1:0 iz nekog odbijanca nakon kornera u 78. minuti.. Neka trèe, bacaju se po terenu i neka ih love grèevi u 85. minuti, neka slave svaki pogodak kao da im je zadnji, i neka plaèu kad izgube. I neka na kraju budu 7., ja æu bit prezadovoljan. To je nogomet u svom punom smislu!

Tottalno se slažem.
    Neka taktizira juventus. mi od taktike nikada nismo imali nista pa cak ni one 99. Treba igrati uzivati i dati svoj maksimum pa makar bili 7.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #83 u: Rujan 12, 2011, 16:01:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Citat: "RiJeKa"
    Ma samo mislim da ne treba biti prekritièan, ja osobno nakon ovih zadnjih muènih sezona uživam gledati tekme Rijeke.

Ovaj remi ne bih svrstao u one klasiène 1-1 s golom iz krumpira u 89. minuti i sreæom trenera jer smo "pokazali karakter" i "držali raspored". Ovo je bila prava f.u.c.k.ing bundesligaška utakmica po mentalitetu i to je ono što me veseli.

to je OK za momèadi tipa varaždin ili karlovac kojima je isti vrag dal su 2. ili 12...htio sam ti rec da horvat ovako nece dugo trajat..ako ne uzme 4 boda u iduce dvije tekme bit ce svega

Ne mogu vjerovati da èitam ovakve postove. Ili se pod tvojim nickom ulogirao Scoria ili Volariæ.
    Klasièno za ovaj forum. Èim neko napiše èinjenicu odmah  se ulogiro skorija,,mrzitelj je,tovar,iskopleksiran i slièno. ](*,)
    Apslutno se slažem s"Rijeka". Horvat je premalo bodova osvojio s obzirom na kvalitetu ekipe. Nisam za to da ga se mijenja jer konstantne smjene trenera ne donose ništa,ali rezultat ga neæe i potkrepljuje èinjenica da je osvojio 3 boda od 12 moguæih na gostovanjima,što je 25%a doma je tek pobijedio  davitelje Luèko,Šibenik i Varaždin.
    Vidjet æemo dalje,dobio je ekipu kakvu je tražio,vrijeme mu je da poène skupljat bodove.
    Zajedništvo ekipe,velika horvatova privženost rijeci,trka i borba,sve to ništa ne znaèi kada zasad nema rezultata.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Žika

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #84 u: Rujan 12, 2011, 16:08:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Klasièno za ovaj forum. Èim neko napiše èinjenicu odmah  se ulogira skorija,,mrzitelj je,tovar,iskopleksiran i slièno. ](*,)
    Apslutno se slažem s"Rijeka". Horvat je premalo bodova osvoji s obzirom na kvalitetu ekipe. Nisam za to da ga se mijenja jer konstantne smjene trenera ne donose ništa,ali rezultat ga neæe i potkrepljuje èinjenica da je osvojio 3 boda od 12 moguæih na gostovanjima,što je 25%a doma je tek pobijedio  davitelje Luèko,Šibenik i Varaždin.
    Vidjet æemo dalje,dobio je ekipu kakvu je tražio,vrijeme mu je da poène skupljat bodove.
    Zajedništvo ekipe,velika horvatova privženost rijeci,trka i borba,sve to ništa ne znaèi kada zasad nema rezultata.

Od 4 gostovanja 3 bila su protiv momèadi u formi, plus Hajduk. Izvukli smo bod protiv jakog Osijeka, trebali i u Splitu uzeti bod, protiv Lokomotive smo pokradeni, a trebali smo pobjediti. A i Zadar je u dobroj formi, pogotovo kod kuæe.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Žika »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #85 u: Rujan 12, 2011, 16:18:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Žika"
    Citat: "DIONIZ"
    Klasièno za ovaj forum. Èim neko napiše èinjenicu odmah  se ulogira skorija,,mrzitelj je,tovar,iskopleksiran i slièno. ](*,)
    Apslutno se slažem s"Rijeka". Horvat je premalo bodova osvoji s obzirom na kvalitetu ekipe. Nisam za to da ga se mijenja jer konstantne smjene trenera ne donose ništa,ali rezultat ga neæe i potkrepljuje èinjenica da je osvojio 3 boda od 12 moguæih na gostovanjima,što je 25%a doma je tek pobijedio  davitelje Luèko,Šibenik i Varaždin.

Od 4 gostovanja 3 bila su protiv momèadi u formi, plus Hajduk. Izvukli smo bod protiv jakog Osijeka, trebali i u Splitu uzeti bod, protiv Lokomotive smo pokradeni, a trebali smo pobjediti. A i Zadar je u dobroj formi, pogotovo kod kuæe.
    I inter je u dobroj formi,poslije toga ni Zagreb nije loš i ima više bodova od Zadra,pa dinamo,Koprivnica,Vinkovci. Protiv koga æemo onda pobijedit? :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline zile

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #86 u: Rujan 12, 2011, 16:35:35 »
  • 0
  • 0
  • joj sto ga ovdje neki znaju brabonjat. Od straha od borbe za ostanak do otkaza treneru jer nema barem 7 pobjeda u isto toliko susreta...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zile »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #87 u: Rujan 12, 2011, 16:50:35 »
  • 0
  • 0
  • ovo mi je prva tekma pogledana "uzivo" i prilicno sam zadovoljan igrom...
    vidi se da sa svima igraju nogomet i nadigravaju se.
    slazem se da smo mogli bit cvrsci bla bla bla... moja jedina kritika je da idemo u zavrsnicu sa premalo igraca tj presporo (tko je gledao palermo-inter zna sta pricam)...
    sve u svemu odlicna utakmica
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #88 u: Rujan 12, 2011, 16:51:26 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Èim neko napiše èinjenicu odmah  se ulogiro skorija,,mrzitelj je,tovar,iskopleksiran i slièno. ](*,)
    Apslutno se slažem s"Rijeka". Horvat je premalo bodova osvojio s obzirom na kvalitetu ekipe. Nisam za to da ga se mijenja jer konstantne smjene trenera ne donose ništa,ali rezultat ga neæe i potkrepljuje èinjenica da je osvojio 3 boda od 12 moguæih na gostovanjima,što je 25%a doma je tek pobijedio  davitelje Luèko,Šibenik i Varaždin.

Pa zar nisi ti poslije Lokomotive njurgao kako smo igrali bojazljivo i pre defenzivno i kako trebamo u gostovanjima igrati napadacki makar izgubili? Sada ti ni ovo ne valja? Ne razumijem tvoju poantu...

Ja sam osobno vrlo zadovoljan sa ostvarenim. Horvat i decki su odlicni, treba im dati povjerenja. Kriza ce stici kad-tad (mislio sam da ce se to dogoditi vec u Zadru poslije 4:2), a kad stigne moramo kao navijaci pomoci klubu i bodriti ih "kroz bonace i nevere", a ne nakon prvog kiksa odmah "napustiti brod koji tone" kako se to cesto na ovim prostorima desava.
    « Zadnja izmjena: Rujan 12, 2011, 16:52:39 od ArmadaCalifornia »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #89 u: Rujan 12, 2011, 16:52:34 »
  • 0
  • 0
  • evo, ako hacker napise nesto ovakvo, onda nije toliko crno i lose! :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »