• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Ishod Utakmice

1 - Pobjeda Inter Zapresica
3 (10%)
X - Nerjeseno
7 (23.3%)
2 - Pobjeda Rijeke
20 (66.7%)

Ukupno Glasova: 25

Glasanje završeno: Rujan 17, 2011, 16:57:07

Autor Tema: Inter Zapresic - Rijeka, 16-9-2011, 20:00h  (Prikazano: 14528 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Rujan 16, 2011, 22:29:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Pesekan"
    :lol:  :lol:  :lol:

Prije tekme svi za Horvata, a nakon poraza - linè!

Šteta šta skauti stranih klubova ne èitaju ovaj forum, ispada da je Alferez igraè koji sam pobjeðuje! Da je Horvat to znao siguran sam da bi stavio samo njega da igra, a kaznio bi ostalih 10 igraèa. :o

Igrali smo bez Križmana, Èulina je bio loš a Vukman nešto lošiji nego inaèe. Dodaj tu standardno lošijeg Èavala i evo ti razloga zašto smo izgubili. Alferez je zajebo stvar, Horvat je reagirao kako je regirao. Neka sad preuzme odgovornost na sebe i ajmo dalje. JEDINI koji mogu razjebat ovu atmosferu su dobri stari Rijeèki pljuvaèi (neæu ih nazvat navijaèima da nekoga ne uvrijedim).
    Da kritikama(opravdanim) na forumu æemo razjebat atmosferu :shock:  Bravo,nema šta,blistaš ko èampa danas :lol:
    Treba Hokija pohvalit za zajedništvo,nabijem ga na kurac :P
    « Zadnja izmjena: Rujan 16, 2011, 22:29:59 od DIONIZ »

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Rujan 16, 2011, 22:29:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Zna li netko je li Baković dobio nekakvu inozemnu ponudu? Od prošlog kola mu se više ne igra,pa češe jaja dok protivnici zabijaju golove

A jbt šta ti je Baković danas bio kriv? Čovjek je odigrao najkorektnije od svih.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Rujan 16, 2011, 22:33:13 »
  • 0
  • 0
    ]Da kritikama(opravdanim) na forumu ćemo razjebat atmosferu :shock:  Bravo,nema šta,blistaš ko čampa danas

Blistaš ti već duže vrijeme stari moj. Neću se ni trudit odgovarat.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Rujan 16, 2011, 22:34:15 »
  • 0
  • 0
    Citat: "DIONIZ"
    Zna li netko je li Bakoviæ dobio nekakvu inozemnu ponudu? Od prošlog kola mu se više ne igra,pa èeše jaja dok protivnici zabijaju golove

A jbt šta ti je Bakoviæ danas bio kriv? Èovjek je odigrao najkorektnije od svih.
    Misliš osim šta se šetao dok sam njihov igraè stoji na 5m od Lisjaka?
    Igra preležerno,pri rezultatu 1-0 on 20 puta vrati nazad za Lisjaka,ne trudi se kao u prvih par kola.. Ali danas se niko nije pretjerano trudio,osim možda krailacha,oèito su bojkotirali našeg struènjaka koji si je ovim potezom zasigurno stvorio trenerko ime :-&
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Trigger

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Rujan 16, 2011, 22:37:48 »
  • 0
  • 0
  • Šteta za poraz, moglo se barem izvuæi neriješeno kad se veæ  jako loše odigralo.
    Mislim tko kaže da bi s ovakvom igrom i s Alfarezom dobili? Èisto sumnjam.
    Sad ako nam cijela momèad i rezultat ovisi iskljuèivo o jednom napadaèu i njegovom raspoloženju onda bolje da ni ne igramo HNL.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trigger »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Rujan 16, 2011, 22:44:42 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Trigger"
    Šteta za poraz, moglo se barem izvuæi neriješeno kad se veæ  jako loše odigralo.
    Mislim tko kaže da bi s ovakvom igrom i s Alfarezom dobili? Èisto sumnjam.
    Sad ako nam cijela momèad i rezultat ovisi iskljuèivo o jednom napadaèu i njegovom raspoloženju onda bolje da ni ne igramo HNL.
    Poslije dinama imamo najbolje pojedince u HNLu,još da je neki pravi trener da tto posloži bili bi 2. na kraju,ja sam u to siguran. Horatova igra se svodi na to da loptu dobije Èulina,Križman ili Alferez koji kreæu u solo prodor i onda zabijaju ili asistiraju za gol. Danas nije bilo dvojice od ta 3 igraèa i mi nismo stvorili niti jednu šasnu. Èulina je dobar igraè,ali Horvat æe ga uspropastit,on ga uèi da siluje loptu,odavno nisam vidio da Èulina pokuša dodat. Igra sam za sebe.
    Nabijamo centaršuteve s naše polovice na Pilèiæa,nigdje oko njega niti jedan naš igraè,reklo bi se sam protiv svih. Igra je poptuno ista kao prošle godine,samo Horvat ima sreæu jer je ima 3 vrhunska ofenzivca koji su sposbni sami riješit utakmicu i krailacha koji je bio odlièan u prekidima ove sezone.

Offline Bax

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Rujan 16, 2011, 22:47:08 »
  • 0
  • 0
  • Ne radi se tu o "samo jednom" Alferezu, cijela momčad je bila za to da ipak ide u Zaprešić samo moralni Horvat je bio protiv, radi se o raspoloženju cijele momčadi koju je Horvat svojim JA narušio, pa ni jednom igraču se nije trčalo danas, ni jednu šansu nismo napravili, ni jednom uputili udarac u okvir!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bax »

Offline Sljiky

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Rujan 16, 2011, 22:54:13 »
  • 0
  • 0
  • Ovo više ovako nemože dalje................
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Sljiky »

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Rujan 16, 2011, 22:58:25 »
  • 0
  • 0
  • Dobro i šta sad? Oćemo otpustit Horvata? Koga bi vi doveli? Para imamo na bacanje za novog trenera, siguran sam u to. A i taj novi će sa sobom dovest još barem 3-4 igrača turbo kvalitete, paprene cijene i slobodnih papira. Dajte ljudi poslušajte se, prošli smo ovo sto puta. Pustite Horvata da radi. Mlada je ekipa, ali mlad je i on. Bit će grešaka, bit će i dobrih poteza. Ja se nadam da će Alen bit sa nama tu još dugo jer ne sjećam se kad sam zadnji put guštao gledati utakmice, pa čak i kada lošije odigramo kao danas. Kod svih trenera unazad nekoliko sezona smo bili toliko loši da se nisam čak ni nervirao već sam bio ravnodušan, kao i većina vas na forumu. Na sreću to se promijenilo. :!:

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Rujan 16, 2011, 23:15:30 »
  • 0
  • 0
    Dobro i šta sad? Oæemo otpustit Horvata? Koga bi vi doveli? Para imamo na bacanje za novog trenera, siguran sam u to. A i taj novi æe sa sobom dovest još barem 3-4 igraèa turbo kvalitete, paprene cijene i slobodnih papira. Dajte ljudi poslušajte se, prošli smo ovo sto puta. Pustite Horvata da radi. Mlada je ekipa, ali mlad je i on. Bit æe grešaka, bit æe i dobrih poteza. Ja se nadam da æe Alen bit sa nama tu još dugo jer ne sjeæam se kad sam zadnji put guštao gledati utakmice, pa èak i kada lošije odigramo kao danas. Kod svih trenera unazad nekoliko sezona smo bili toliko loši da se nisam èak ni nervirao veæ sam bio ravnodušan, kao i veæina vas na forumu. Na sreæu to se promijenilo. :!:
    A koja je toèno razlika izmeðu prošle sezone i sad? Opet smo 9ti,opet nam se igra svodi na napucavanje na našeg jedinog igraèa koji stoji na protivnièèkoj polovici i opet nismo stvorili ni jednu jedinu šasnu.
    Ovako objektivno gledajuæi jedino di smo mi dobro odigrali je Zadar(tu je obrana zakazala) i doma protiv otpisanog Varaždina. Èak i protiv Šibenika i Luèkog smo visili na rubu provalije,utakmice protiv Lokomotive i ovo danas ne treba ni spominjat.
    Zaslužni za tu aztmosferu smo iskljuèivo mi navijaèi,jer nam je svima veæ pun k letargije i plakanja i niski kriteriji koje smo neopravdano postavili za ovu sezonu prije nego šta smo uopæe složili ekipu. Dobro,možda dio zasluga za dobro atmosferu ide i na Horvatovu dušu,ali samo zbog toga jer prodaje maglu o nekakvom zajedništvu i ostalim glupostima,nikako ne zbog rezultata i neke super kvalitetne igre.

Offline Interista

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Rujan 16, 2011, 23:32:39 »
  • 0
  • 0
  • Horvat kao trener je strasno los (takticki gledano),  jedino sta ga spasava je to da je ocito dobar motivator, ali potezom oko Alfereza okrenut ce svlacionicu protiv sebe jer niti jedan igrac ne voli bahato ponasanje trenera (svatko tko je trenirao bilo koji momcadski sport to zna). Pravila trebaju postojati, to stoji. Ali udaljit najboljeg igraca kad hvatas bodove da odes na vrh tablice je glupost. Novcana kazna + eventualno klupa u prvom poluvremenu bili bi i vise nego dovoljni, ovako igra katastrofa, trud je izostao, bez ideje kod nekih definitivno i znanja. Jedina dobra stvar je da je sad kup utakmica i tu je prilika da se stvari stave na svoje mjesto, visoka pobjeda pa da kantrida bude dobro popunjena protiv istre.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Interista »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Rujan 16, 2011, 23:47:20 »
  • 0
  • 0
  • Dali je trebalo ovako ili onako postupit sa Alferezom pustimo sad to, Horvat je šef i on stoji iza svojih dijela i za njih æe i odgovarati.

Dobra stvar je da je Alferez svijestan svoje greške i da mu se tako nešto neæe ponovit, a i ostali bi se trebali malo prepast da im takvo nešto ne padne napamet. Alferez je profesionalac i njemu je sve jasno oko ovoga, èak je i otišao na utakmicu i gledao sa tribina, a nije se ko neki mulac nadurio i otišao ležat doma i èeškat ženu.

Sutra æe oni malo popit kavicu i porazgovarat.

Istru æemo valjda dobit, a dalje æe bit kako bude. Mislim da æe se svima malo spustit oèekivanja od ove sezone na zemlju. Ma svi smo mi isti, poslje 2 dobra rezultata odmah sanjamo o borbi za vrh ili Europu, ali neide to samo tako i to neæemo nikad nauèiti, nego nas uvijek doèekaju teška prizemljenja.

Ja sam danas bio euforièan, jer sam mislio da sigurno dobivamo, onda sam bio skeptièan kada sam èuo za ovo s Alferezom, pa sam bio ljut ko ris kad smo dobili gol, što je još gore, bezvoljno odigrali, a sad sam ravnodušan jer sam se vratio u našu stvarnost....
    A sve do neke nove pobijede ili èim odigraju muški pa se onda opet bude neke nove nade...

Jebeno je biti navijaè Rijeke!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline 4 - 0

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Rujan 17, 2011, 00:18:52 »
  • 0
  • 0
    Poslije dinama imamo najbolje pojedince u HNLu,

Odakle sad ovo.. možeš li obrazložiti?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Rujan 17, 2011, 00:36:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "4 - 0"
    Citat: "DIONIZ"
    Poslije dinama imamo najbolje pojedince u HNLu,
    Odakle sad ovo.. možeš li obrazložiti?
    Šta ti tu imam obrazlgat,pa sve utakmice smo dobili iskljuèivo na indiuvidualnu kvalitetu. Koji igraè u HNL je jaèi 1 na 1 od èuline i alfereza izuzev dinamovih? Možda je to samo moje mišljenje koje ne mora bit toèno,ali siguran sam da ekipa vrijedi puno više od mjesta koje æemo držat kada se kompletira 8. kolo.
    Neka ne pobijedimo Istru i sezona je propala,a za sljedeæu sezonu æemo veæ naæ opravdanje zašto smo opet loši. Ako su nam sada niski kriteriji,šta æe tek bit kad odu Krailach,Alferez i Èulina.  :oops:

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Rujan 17, 2011, 02:05:34 »
  • 0
  • 0
  • Katastrofalna utakmica, Horvat me razočarao odabirom igrača, kao što rekoste vratili su se za jednu večer duhovi Gračana i Scorije. Ekipa je djelovala mlitavo i suzdržano, čista suprotnost od Zadra. Je li to zbog Alfereza, je li to bila direktiva trenera da se igra opreznije, možda sve skupa. Uglavnom puno je pouka za izvući. Pilčiću je ovo morala biti zadnja utakmica u Rijeci, sorry ali preslab je on igrač (nije da nismo znali). Dedić na polušpici je drugi biser.

Ipak ne zaboravljam prethodnih 7 utakmica koje su u globalu za mene bile OK, stoga mi je glupo pričati o otkazu za Horvata nakon prvog velikog kiksa. BSK i Istra su must win.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »