• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Ishod Utakmice

1 - Pobjeda Inter Zapresica
3 (10%)
X - Nerjeseno
7 (23.3%)
2 - Pobjeda Rijeke
20 (66.7%)

Ukupno Glasova: 25

Glasanje završeno: Rujan 17, 2011, 16:57:07

Autor Tema: Inter Zapresic - Rijeka, 16-9-2011, 20:00h  (Prikazano: 14529 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robigno

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Rujan 17, 2011, 06:41:50 »
  • 0
  • 0
  • Mogao je Stepčić igrat na mjestu Dedića a Dedić poslat na odmor Vukmana koji je van forme. Ovako smo imali samo Čulinu blokiranog na lijevoj strani. I da je htio što će sam. Na ekipu je djelovao sukob najboljeg igrača i trenera. Horvat; da je iskusniji bi ga samo po džepu a ovako je kaznio klub a ne igrača......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Rujan 17, 2011, 07:18:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Pesekan"
    Dobro i šta sad? Oæemo otpustit Horvata? Koga bi vi doveli? Para imamo na bacanje za novog trenera, siguran sam u to. A i taj novi æe sa sobom dovest još barem 3-4 igraèa turbo kvalitete, paprene cijene i slobodnih papira. Dajte ljudi poslušajte se, prošli smo ovo sto puta. Pustite Horvata da radi. Mlada je ekipa, ali mlad je i on. Bit æe grešaka, bit æe i dobrih poteza. Ja se nadam da æe Alen bit sa nama tu još dugo jer ne sjeæam se kad sam zadnji put guštao gledati utakmice, pa èak i kada lošije odigramo kao danas. Kod svih trenera unazad nekoliko sezona smo bili toliko loši da se nisam èak ni nervirao veæ sam bio ravnodušan, kao i veæina vas na forumu. Na sreæu to se promijenilo. :!:

Ma jasno. Odigrali smo najlosiju utakmicu u sezoni, ali svaka ekipa prije ili poslije "naleti na minu" i to je bilo za ocekivati prije ili kasnije. Nevjerojatno je kako neki ljudi ovdje nakon 1 (jedne!) izgubljene utakmice kompletno iz euforije upadaju u komu i traze smjenu trenera! I sto bi sad trebalo napraviti - koje su alternative? Da dovedemo Mourinha i Messija?! Pa to nema nigdje!
    Pustite Hokija i ekipu da radi, za mene je on odradio solidno za sada i ima moju punu podrsku. Ovo mu je prvi kiks, bit ce ih jos... jbg. Glavu gore i idemo dalje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ArmadaCalifornia »

Offline Bax

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Rujan 17, 2011, 07:25:04 »
  • 0
  • 0
  • Minu su si postavili sami.
    Svi smo znali da će poraz doći kad-tad, ali boli način na koji je do toga došlo.
    Ovo će imati veće posljedice od običnog poraza tipa "lopta nije htjela u gol".
    Vjerujem da će barem pola igrača kada danas dođu na trening i vide Horvata pomisliti: "bravo majstore!"
    Nešto slično kao kad je skočić ptjerao Bolića a onda ovaj izjavio da je Skočić "Trapattoni"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bax »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Rujan 17, 2011, 09:32:47 »
  • 0
  • 0
  • Počeli su se javljat glavni dušebrižnici.Neki kao da samo čekaju prvi kiks Rijeke da počnu sa svojim sranjima(nađite si život).Igrali smo loše,ali ste svi šupci za mene koji bi se prodali za 3 boda.Neka ga je udaljio iz momčadi,i ako to opet ponovi treba ga potjerat zauvijek,pa boli me kurac ako ispadnemo.I prestanite plakat ko pizde,šta ga je udaljio,bla,bla,bla.REDA MORA BITI.Prošle godine ste srali po Đaloviću kako mu se sve dopušta,a sad kad se postupi kako treba vi bi smjenjivali trenera.Baš će se vas pitat,vi ste veliki znalci.

A ti Dioniz prestani kipat.Stvarno pretjeruješ nikad nisi zadovoljan.Da Rijeka osvoji svemir ti bi našao zamjerku.Nešto pokaraj ili baci drkicu jer stvarno mislim da je svima pun k.urac tvog kipanja. ](*,)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline off topic

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Rujan 17, 2011, 09:52:42 »
  • 0
  • 0
  • girica,slazem se u potpunosti.uostalom,tko je igracima zabranio da trce i da se bore.mora im se utuvit u glave kako nisu iznad kluba.
    da su pravi,jucer bi grizli i igrali kako treba pa mozda ne bi izgubili.
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2011, 10:02:46 od off topic »

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Rujan 17, 2011, 09:59:59 »
  • 0
  • 0
  • Sorry ljudi ali dioniz ne piše gluposti, pa svi koji su se bavili sportom znaju kako ekipa psihološki reagira kada joj izbaciš najboljeg igrača. Nisu se oni durili na Horvata njima su se jednostavno odrezale noga jer znaju šta mogu sa Pilčićem u napadu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Rujan 17, 2011, 10:03:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Zamet RI"
    Sorry ljudi ali dioniz ne piše gluposti, pa svi koji su se bavili sportom znaju kako ekipa psihološki reagira kada joj izbaciš najboljeg igrača. Nisu se oni durili na Horvata njima su se jednostavno odrezale noga jer znaju šta mogu sa Pilčićem u napadu.

To ne stoji jer kao prvo Alfarez nije od 1 kola s nama.Odigrali su sjajne utakmiceu Osijeku i Splitu kad nije bilo Alfareza na vidiku.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline marinZG

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Rujan 17, 2011, 10:11:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Zamet RI"
    Sorry ljudi ali dioniz ne piše gluposti, pa svi koji su se bavili sportom znaju kako ekipa psihološki reagira kada joj izbaciš najboljeg igrača. Nisu se oni durili na Horvata njima su se jednostavno odrezale noga jer znaju šta mogu sa Pilčićem u napadu.

Odrezale noge???? Plaćeni su da trče i igraju!!!! Ako će im se svaki put odrezat noge kad im je loš horoskop nek fino kupe prnje!  :evil:  :evil:  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od marinZG »
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Rujan 17, 2011, 10:13:42 »
  • 0
  • 0
  • Sranja na pretek, ali najveća izjava je DIONIZeva... Imamo najbolju ekipu poslije Dinama. Naravno da imamo, zato i igramo LP i 2. smo u HNL-u. :P

Da vas ja pitam - jeste li vi očekivali da nećemo izgubiti nijednu utakmicu od kada je došao Alferez? Ili da će svi uvijek pružiti maksimum?

Razmislite malo koliko nam zapravo znači ovaj poraz... Vidimo se na Istri!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Rujan 17, 2011, 10:15:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "girica"
    Citat: "Zamet RI"

To ne stoji jer kao prvo Alfarez nije od 1 kola s nama.Odigrali su sjajne utakmiceu Osijeku i Splitu kad nije bilo Alfareza na vidiku.

Mislim da su se sada prepustili njemu da nešto iskemija.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Rujan 17, 2011, 10:32:42 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "girica"
    Počeli su se javljat glavni dušebrižnici.Neki kao da samo čekaju prvi kiks Rijeke da počnu sa svojim sranjima(nađite si život).Igrali smo loše,ali ste svi šupci za mene koji bi se prodali za 3 boda.Neka ga je udaljio iz momčadi,i ako to opet ponovi treba ga potjerat zauvijek,pa boli me *** ako ispadnemo.I prestanite plakat ko pizde,šta ga je udaljio,bla,bla,bla.REDA MORA BITI.Prošle godine ste srali po Đaloviću kako mu se sve dopušta,a sad kad se postupi kako treba vi bi smjenjivali trenera.Baš će se vas pitat,vi ste veliki znalci.

A ti Dioniz prestani kipat.Stvarno pretjeruješ nikad nisi zadovoljan.Da Rijeka osvoji svemir ti bi našao zamjerku.Nešto pokaraj ili baci drkicu jer stvarno mislim da je svima pun k.urac tvog kipanja. ](*,)

+1
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Rujan 17, 2011, 11:57:23 »
  • 0
  • 0
  • Vi pièketine koje ste samo èekali da Rijeka doðe 9ta da pokažete svoju lažnu skromnost odjebite od foruma jer nam je pun kurac tog vašeg tipkanja. Nama koji volimo rijeku cijeli život se ne sviða šta je naš murinjo stavio sebe ispred kluba i šta nam je veæ u 9tom mjesecu uništio snove o jakoj rijeci,a dobio je sve šta je tražio. I napadaè i polušpicu.
    Neka glumi james bonda u grobnièanu.
    I za neke mazohiste,ne radi se o jednoj izgubljenoj utakmici nego opæenito o lošim rezultatima. 3 boda smo osvojili na gosotvanjima od moguæih 15,a tek nam sljedi maksimir,vinkovci,koprivnica koja su uvijek bila najteža gostovanja Doma smo pobijedili tek autsajdere.
    @Girica, oprosti,imaš pravo,treba se veselit porazu i trenutnom 9tom mjestu,mi uvijek volimo dat guzice svima i svima priznat da su bolji i jaèi od nas. Samo tako i iskljuèivo tako si pravi navijaè Rijeke. Riga mi se više na ovaj forum i sranja tipa "nikad zadovoljan" i "podržimo zajedništvo i mladost" unatoè tome šta nam je prosjek godina prve ekipe oko 25.
    Kompa da Rijeka osvoji prventvo vjerojatno nebi imao prilike uživat u zadvoljstvu jer bi me od sreæe strefio infarkt
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2011, 12:14:52 od DIONIZ »

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Rujan 17, 2011, 12:09:01 »
  • 0
  • 0
  • Joj sto su ovi Rijecani bedast narod.. trazili ste mladu ekipu, nase decke evo imate ih.. to sto su kalibar 9 mjesta, sta je tu je.. lijepo je bilo vidjet jucer koliko jedan culina vrijedi kad mora potegnut na malo poslozeniju ekipu..
    A sto se horvata tice mlad trener, smije i on valjda pogrijesit, mislim da ovo izdrkavanje po njemu je svakako pretjerano..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline 4 - 0

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Rujan 17, 2011, 12:51:06 »
  • 0
  • 0
  • blago ovom klubu s ovakvim navijaèima ala Dioniz...

super, ne nije super, mijenjaj, ne valja trener, daj novog, super je novi, ne ne valja, daj novog, mijenjaj, ne ne valja... ne...

sad prepoznajem ovdje neke od zviždaèa sa Kantride nakon prve krivo dodane lopte
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline Pesekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Rujan 17, 2011, 12:53:14 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "4 - 0"
    sad prepoznajem ovdje neke od zviždača sa Kantride nakon prve krivo dodane lopte

Upravo to. Već mu i facu znam vjerojatno. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."