• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Rijeka-Istra

1
22 (84.6%)
X
3 (11.5%)
2
1 (3.8%)

Ukupno Glasova: 18

Glasanje završeno: Rujan 19, 2011, 09:25:00

Autor Tema: Rijeka-Istra 24.09.2011 20h  (Prikazano: 14010 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline girica

• Veteran
Rijeka-Istra 24.09.2011 20h
« u: Rujan 19, 2011, 09:25:00 »
  • 0
  • 0
  • Vidim da bi neki smjenjivali nešto najbolje šta se dogodilo ovom klubu u zadnjih nekoliko godina.Evo ovdje da pišemo o normalnim stvarima,a ne kao neki izbacujemo svoje frustracije na krivim ljudima.

Dolazi Istra i nadam se pobjedi,ali da će biti teško hoće.I opet ćemo imati priliku pozdravit bivšeg kapetana :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Rujan 19, 2011, 09:25:55 »
  • 0
  • 0
  • I nadam se velikoj podrški našem treneru u subotu!!!Svi smo mi A.H.

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Rujan 19, 2011, 12:22:54 »
  • 0
  • 0
  • Nadam se pobjedi,bilo kakvoj i ostvarena na bilo koji naèin. Pobjeda i podrška našoj rijeci,nikome pojedinaèno. Oni svoju podršku imaju u dubokim džepovima i puno je teže nama navijaèima gledat sramte naego njima 2 sata trèkarat i ne zapucat na gol u zaprešiæu. Pa neæu valjda skandirat horvatu jer nam je oteo bodove u zaprešiæu. Krenite pobjeðivat,obeæavam da æu svima poimenice skandirat ako pobjede iduæih 5 utakmica :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Rujan 19, 2011, 12:58:16 »
  • 0
  • 0
  • vidim da kup nitko ne doživljava a ja imam loš predosjeèaj...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Rujan 19, 2011, 13:13:29 »
  • 0
  • 0
  • mi imamo najbolje pojedince za 1na1 u HNL-u (poslije dinama), pa ne vidim zasto mi ne bi razbili nesudenog 2.-ligaša sa 7-0, a 3.-ligašu moramo utrpati barem 10 komada!
    ove godine minimalno dolazimo do finala kupa i u prvenstvu nam ne gine 65-70 bodova! =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Rujan 19, 2011, 13:24:41 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    mi imamo najbolje pojedince za 1na1 u HNL-u (poslije dinama), pa ne vidim zasto mi ne bi razbili nesudenog 2.-ligaša sa 7-0, a 3.-ligašu moramo utrpati barem 10 komada!
    ove godine minimalno dolazimo do finala kupa i u prvenstvu nam ne gine 65-70 bodova! =D>
    A sad bi ti meni davao svoj broj telefona i adresu. Volim žene,inaèe.
    Polako shvaæaš cvijetiæu nedokazani. I upravo to se treba dogodit ako naš murinjo bude na razini. Ako ne,pisat æe se na seamneovom novom topicu :wink:

Offline tuRnIæ|AR

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Rujan 19, 2011, 13:56:35 »
  • 0
  • 0
  • Alene, uz tebe smo.....konaèno trener s mudima.....a pola njih tu kenja protiv njega.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od tuRnIæ|AR »
    [size=150]RIJEKO MOJA NAJLJEPŠA SI ZNAJ!!![/b]
    [/size]

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Rujan 19, 2011, 14:00:03 »
  • 0
  • 0
  • Pola njih kenja jer su isfrustrirani i nemaju pametnijeg posla!!!

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Rujan 19, 2011, 14:40:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "tuRnIæ|AR"
    Alene, uz tebe smo.....konaèno trener s mudima.....a pola njih tu kenja protiv njega.....
    Po èemu on to toèno ima muda više od bilo kojeg trenera prije? Otvori oèi nama "kenjatorima" :roll:  Samo jedan argument. Možda po tome da u zaprešiæu kreæe s 8 defenzivaca i 2 ofenzivca,ili šta protiv lokomotive dvije izmjene radi u 90toj da bi saèuvao 0-0 i tjera igraèe na odugovlaèenje. Ja ne vidim ta muda,osim šta stalno kenja kako æe povuæ ekipu zbog suðenja itd,a naravno sve ostaje samo na rijeèima.

Offline gr00ve

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Rujan 19, 2011, 15:30:17 »
  • 0
  • 0
  • dioniz svi smo shvatili tvoj stav o Alenu Horvatu i trenutnom uèinku HNK Rijeke, nije potrebno da komentiraš baš svaki komentar koji se krši sa tvojim mišljenjem, nepotrebno ispadaš dosadan a imaš djelomièno pravo.. Dosta o tome  :)

Istru moramo natrpat, imamo bolju ekipu od njih, igramo doma i nema opravdanja za loš rezultat!  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gr00ve »
    Nikad kao Bane...

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Rujan 19, 2011, 15:36:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "tuRnIæ|AR"
    Alene, uz tebe smo.....konaèno trener s mudima.....a pola njih tu kenja protiv njega.....
    Po èemu on to toèno ima muda više od bilo kojeg trenera prije? Otvori oèi nama "kenjatorima" :roll:  Samo jedan argument. Možda po tome da u zaprešiæu kreæe s 8 defenzivaca i 2 ofenzivca,ili šta protiv lokomotive dvije izmjene radi u 90toj da bi saèuvao 0-0 i tjera igraèe na odugovlaèenje. Ja ne vidim ta muda,osim šta stalno kenja kako æe povuæ ekipu zbog suðenja itd,a naravno sve ostaje samo na rijeèima.

zaboravio sam ti rec....
    ides polako i meni na kurac :D
    jer da je isao zadnjih 10 minuta na 3 boda, i da smo popusili kontru, imao bi drugu pricu :D

ali kako nisam pratio sve tekme, necu komentirat, drzat cu se zadnje dvije
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Rujan 19, 2011, 15:40:50 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "DIONIZ"

zaboravio sam ti rec....
    ides polako i meni na *** :D
    jer da je isao zadnjih 10 minuta na 3 boda, i da smo popusili kontru, imao bi drugu pricu :D

ali kako nisam pratio sve tekme, necu komentirat, drzat cu se zadnje dvije
    Ostani ti na svome da si pogelkdao  jednu jedinu utakmicu ove sezone. :lol:
    O ovome smo veæ raspravljali na forumu. Bod ko ni bod,da živimo 50 godina unazad kada je pobjeda vrijedila 2 boda,a ne 3 možda bi se ta igra na bod isplatila. Ovako smo s tim sranjem "zrno po zrno pogaèa" dogurali do 8mog mjesta.
    I kreni na utakmice pa onda trubi :wink:

Offline 4 - 0

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Rujan 19, 2011, 17:50:30 »
  • 0
  • 0
    Ostani ti na svome da si pogelkdao  jednu jedinu utakmicu ove sezone. :lol:
    O ovome smo veæ raspravljali na forumu. Bod ko ni bod,da živimo 50 godina unazad kada je pobjeda vrijedila 2 boda,a ne 3 možda bi se ta igra na bod isplatila. Ovako smo s tim sranjem "zrno po zrno pogaèa" dogurali do 8mog mjesta.
    I kreni na utakmice pa onda trubi :wink:

Rezultatska oèekivanja potpuno logièno rastu?
    – Da, apetiti rastu, ali ja se toga ne bojim. Meðutim, nikada ne letim visoko. Ni kao trener ni kao osoba. Idemo korak po korak. Najbolji primjer je »Borussia Dortmund« koja je godinama bila u teškoj situaciji, koja je dovoðenjem mladoga trenera Jürgena Kloppa bila prvo sedma u prvenstvu, pa peta, da bi treæe godine osvojili naslov. Tako i mi moramo iæi korak po korak, a ako napravimo nešto više od onoga što smo zacrtali onda æemo imati razlog više za sreæu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Rujan 19, 2011, 18:44:11 »
  • 0
  • 0

Stvarno si naporan. Jeli postoji nekakvo pravilo da možeš dnevno postaviti recimo 10 postova? To bi bilo za tebe tragièno jer bi u 11 ujutro veæ ispucao kvotu.

Shvatili smo poantu da si nezadovoljan, da imamo najbolje igraèe poslije dinama, da bi trebali sukladno tome imati 2 boda više od drugog, da je za to najveæi krivac trener, a djelomièno i uprava.
    Ali momak to ponavljati svaki drugi post, odgovarati svakome isto, imati dnevno po 10 puta jedne te iste komantare, ne razumije. Zar sam sebi ne dosadiš? Dozvoli malo i drugima da nešto napišu a da mu odmah dioniz-poklopac ne odgovori.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline peNzo

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Rujan 19, 2011, 19:33:38 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "koma"
    Stvarno si naporan. Jeli postoji nekakvo pravilo da možeš dnevno postaviti recimo 10 postova? To bi bilo za tebe tragièno jer bi u 11 ujutro veæ ispucao kvotu.

Shvatili smo poantu da si nezadovoljan, da imamo najbolje igraèe poslije dinama, da bi trebali sukladno tome imati 2 boda više od drugog, da je za to najveæi krivac trener, a djelomièno i uprava.
    Ali momak to ponavljati svaki drugi post, odgovarati svakome isto, imati dnevno po 10 puta jedne te iste komantare, ne razumije. Zar sam sebi ne dosadiš? Dozvoli malo i drugima da nešto napišu a da mu odmah dioniz-poklopac ne odgovori.

Nije on naporan, èovjek samo piše svoje mišljenje. Opet. I opet. I opet. I opet.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od peNzo »