• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Konačni ishod utakmice?

Pobjeda BSK
3 (15.8%)
Pobijeda Rijeke
16 (84.2%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Rujan 19, 2011, 22:22:34

Autor Tema: HR Kup 1/16: BSK Bijelo Brdo - Rijeka  (Prikazano: 11068 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kabul23

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Rujan 22, 2011, 09:44:19 »
  • 0
  • 0
  • ali meni nije jasno da smo mi 3. ligasa dobili samo 1-2, a po nekima imamo poslije dinama najbolje pojednice za proc 1na1!!!!
    po toj logici smo mi trebali dati 4 komada, a sa ovakvim rezultatom bi Horvat trebao dobiti otkaz!
    stvarno, dobiti gol od 3. ligasa je nesto nevideno, obavezno za smjenu trenera! jel se nekome da napraviti anketu? :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Rujan 22, 2011, 11:00:38 »
  • 0
  • 0
  • u srpskom selu u hrvatskoj golove dali bosanac i meksikanac..
    ..pa da nismo kozmopoliti :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Rujan 22, 2011, 11:29:30 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    ali meni nije jasno da smo mi 3. ligasa dobili samo 1-2, a po nekima imamo poslije dinama najbolje pojednice za proc 1na1!!!!
    po toj logici smo mi trebali dati 4 komada, a sa ovakvim rezultatom bi Horvat trebao dobiti otkaz!
    stvarno, dobiti gol od 3. ligasa je nesto nevideno, obavezno za smjenu trenera! jel se nekome da napraviti anketu? :lol:

Kup je jako nepredvidljivo natjecanje kako kod nas tako i vani. I nikad garant prolaza nije to što je netko prvoligaš, veæ su i najveæi klubovi ispadali od niželigaša i amatera šljakera, biloi je toga i kod nas , i u bivšoj ligi, i po ligama petice. Tako da se ne treba time bespotrebno zamarati.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Rujan 22, 2011, 12:00:42 »
  • 0
  • 0
    ali meni nije jasno da smo mi 3. ligasa dobili samo 1-2, a po nekima imamo poslije dinama najbolje pojednice za proc 1na1!!!!
    Mislim da si se veæ popeo na kurac svima na forumu. Ovo ti je valjda 10ti put da si ovo napisao.
     I imamo najbolje pojedince,a ne poslije dinama. Jaèi smo i od Reala,a Barcelonu bi zgazili. A pobjeda je pobjeda,nije bitno koliko,bitno da se pobjeðuje. A horavtu æemo lako dat otlkaz ako ne dobije Istru i Zagreb. :-$
    Najbolji pojedinci u HNLu ima da melju. :-({|=
    @armadazapad duhovito,baš si me nasmijao.. Izvukao si asa iz rukava,ovako nešto smiješno odavno nisam proèitao.. soli contro dionisio :D/   Smijete li se vi ostali na forumu kao i ja?
    « Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 12:12:47 od DIONIZ »

Offline zile

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Rujan 22, 2011, 12:20:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "kabul23"
    Mislim da si se veæ popeo na *** svima na forumu. Ovo ti je valjda 10ti put da si ovo napisao.
     I imamo najbolje pojedince,a ne poslije dinama. Jaèi smo i od Reala,a Barcelonu bi zgazili. A pobjeda je pobjeda,nije bitno koliko,bitno da se pobjeðuje. A horavtu æemo lako dat otlkaz ako ne dobije Istru i Zagreb. :-$
    èekaj malo,si ti svjestan da si ti taj koji sve što ima za napisat napiše po 10 puta,ili nas sve malo zaje...aš?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zile »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Rujan 22, 2011, 12:45:17 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "eric75"

Kup je jako nepredvidljivo natjecanje kako kod nas tako i vani. I nikad garant prolaza nije to što je netko prvoligaš, već su i najveći klubovi ispadali od niželigaša i amatera šljakera, biloi je toga i kod nas , i u bivšoj ligi, i po ligama petice. Tako da se ne treba time bespotrebno zamarati.

malo se sprdam....
    neki su krenuli u linč protiv Horvata da je to bilo strasno pa sam to ironicno napisao!
    bitna je samo pobjeda i nastavak pozitivne atmosfere!
    AH ima moju totalnu podrsku i da izgubimo 10 utakmica jer je pokazao nesto sto vec dugo nisam vidio kod trenera na kantridi, a to je pozitivan karakter koji prenosi na igrace!a stvar kojom me skroz kupio je izjava, da iako Rijeka nije bogat i mocan klub  da je za njega VELIK!a da tako misli je pokazao kada je odstranio Alfereza iz ekipe!
    a doticnog koji sebe smatra bogom vina, plodnosti,veselja itd. da me vise ne citra jer mi se sa njim ne da ulaziti u rasprave!
    sjaši sa mojih postova jer me nimalo ne interesira rasprava sa tobom!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Rujan 22, 2011, 12:59:56 »
  • 0
  • 0
  • slusao sam tekmu na radiu i koliko sam skuzio rijeka je to odradila koliko je trebalo..vazno da se nitko nije ozljedio.ovo treba arhivirat i okrenut se istri..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Rujan 22, 2011, 13:48:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "zile"
    Citat: "DIONIZ"
    Mislim da si se veæ popeo na *** svima na forumu. Ovo ti je valjda 10ti put da si ovo napisao.
    èekaj malo,si ti svjestan da si ti taj koji sve što ima za napisat napiše po 10 puta,ili nas sve malo zaje...aš?
    Ovo drugo :wink:
    A dotiènom kabulu, to je samo nik na forumu i ime obližnjeg kafiæa,ili ti misliš da si glavni grad afganistana :roll:  
    Linè je bio prestrašan,ja se još tresem od nemilosrdnog linèa. Ne ponovilo se više.  Kompa moj,ako si ti normalan :roll: Jesi ti uopæe svijestan da si na forumu?
    P.s. Ja jesam Bog,pa ne moram ti valjda i to dodatno  objašnjavat...
    I dajte više svi skupa prestanite o Horvatu i njegovom zajebu. Šta je bilo bilo je,valjda je došlo vrijeme pobjedama :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Rujan 22, 2011, 15:38:57 »
  • 0
  • 0
  • nisam ti ja nikakav kompa!
     debilcino odyebi sa svojim komplimentima koje dijelis ljudima na ovom forumu!nadi si neku curu ili decka pa njima pricaj....
    ti si jedinina ovom forumu  koji ljudima govori da li su normalni.
    nitko od forumasa se ne ponasa debilno kao i ti!

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Rujan 22, 2011, 15:46:09 »
  • 0
  • 0
    nisam ti ja nikakav kompa!
     debilcino odyebi sa svojim komplimentima koje dijelis ljudima na ovom forumu!nadi si neku curu ili decka pa njima pricaj....

X ko kuca
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Rujan 22, 2011, 16:21:26 »
  • 0
  • 0
    nisam ti ja nikakav kompa!
    :lol:  Kakvi kompleksi. Je te jako boli prestraššni linèe? :lol: Morate pazit šta ubuduæe pišete o Horvatu jer bi za jednog èlana ovog foruma moglo bit pogubno.
     Deèko zbog nekakve razmjene mišljenja na forumu ima traume,ubio ga prestrašni linè. :lol:  Ajde obriši tu pjenu s usta,i shvati da je ovo samo forum u kojem svako ima pravo napisat svoje mišljenje. Imat æeš se razloga pjenit u životu

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Rujan 22, 2011, 16:27:58 »
  • 0
  • 0
  • Ja znam da æe AH u subotu doživjeti ovacije i da æe mu se skadirati, a jebiga kome krivo kome pravo. Do god je rijeèki trener ja sam sretan i dajem mu podršku 200% , lud sam bio kad smo imali vuliæe,kataliniæe, braèue i sliène.
    Glupo je više o ovom b. brdu i kupu. idemo na istru.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Rujan 22, 2011, 16:28:47 »
  • 0
  • 0
  • Ajde dosta s prepucavanjima. I meni je više pun kurac mulaèkih idiotarija.  Smiri se s glupostima,ili citiraj do sutra. Kužiš,boli me kurac i za horvata i alfereza i ostale igraèe,doživljavam ovo ko neku razonodu i pišem ono šta mislim. Nema smisla citirat jedan drugu i izdrkavat se ko mulci u pubertetu. Ako misliš dalje srat i dokazivat mi nešto slobodno krosti privat,ne trebaju drugi trpit izdrkavanja. Smiri,ja sam isto debil šta ulazim u rasprave s ljudima koji ne trpe tuðe mišljenje.  Odavno veæ nisi napisao svoj post da ne kopiraš moje izjave,šta sam ti tolike komplekse nabio? Ajde barem pusti da normalno komentiramo utakmicu s Istrom a?
    I molim moderatore da obrišu ova sranja kao i onu temu "horvat bivši" jer vam je forum kažin.. Inaèe ne volim ovakva izdrkavanja,ali ne znam kako drugo postupat s pjenavcima i provokatorima

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Rujan 22, 2011, 17:19:15 »
  • 0
  • 0
  • Evo ovako... Ubuduće brišem svaki tvoj post ako ga budem smatrao provokacijom ili off topicom. Ja si to mogu priuštiti, vjerujem da ću time činiti uslugu ostatku foruma koji civilizirano može raspravljati o svemu.

Tvoji postovi se sastoje od kritiziranja (rekao bih sr.anja, ali forum cenzurira psovke) trenera, igrača, Uprave, potom slijedi neki prijedlog a la Flego i kao zaključak rezime cijelog posta onako da mi debili koji to čitamo utvrdimo znanje.  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Rujan 22, 2011, 19:20:40 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    Evo ovako... Ubuduæe brišem svaki tvoj post ako ga budem smatrao provokacijom ili off topicom. Ja si to mogu priuštiti, vjerujem da æu time èiniti uslugu ostatku foruma koji civilizirano može raspravljati o svemu.

Tvoji postovi se sastoje od kritiziranja (rekao bih sr.anja, ali forum cenzurira psovke) trenera, igraèa, Uprave, potom slijedi neki prijedlog a la Flego i kao zakljuèak rezime cijelog posta onako da mi debili koji to èitamo utvrdimo znanje.  :roll:

Svaka èast.