• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Konačni ishod utakmice?

Pobjeda BSK
3 (15.8%)
Pobijeda Rijeke
16 (84.2%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Rujan 19, 2011, 22:22:34

Autor Tema: HR Kup 1/16: BSK Bijelo Brdo - Rijeka  (Prikazano: 11039 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Rujan 22, 2011, 19:26:24 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    Evo ovako... Ubuduæe brišem svaki tvoj post ako ga budem smatrao provokacijom ili off topicom. Ja si to mogu priuštiti, vjerujem da æu time èiniti uslugu ostatku foruma koji civilizirano može raspravljati o svemu.

Tvoji postovi se sastoje od kritiziranja (rekao bih sr.anja, ali forum cenzurira psovke) trenera, igraèa, Uprave, potom slijedi neki prijedlog a la Flego i kao zakljuèak rezime cijelog posta onako da mi debili koji to èitamo utvrdimo znanje.  :roll:
    Di si bio dosad? Hvala kurcu! Ovaj forum ko da nema moderatore. Idiot sam šta se uopæe nadovezujem na provociranja. Kao moderator si odmah mogao obrisat i seamenov topic o Horvatu,znalo se šta æe nastat od toga. Deèka su zbog nekog njegovog viðenja stvari nazvali "plaæenikom".Inaèe ja puno manje kritiziram od drugih,sve šta sam ja napisao  je da je moje mišljenje da smo morali osvojit koji bod više i krenula je lavina.  Nema veze,nadam se d æe se ubudæe brisat sve šta nema veze sa Rijekom. Za poèetak kreni brisat sve gluposti koje su dosad nadrobljene
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline igorino

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Rujan 23, 2011, 10:51:58 »
  • 0
  • 0
  • Kritiziras ti kritiziras malo previse ali mene drugo muci razumijem i kritike i pohvale ali ne kuzim cemu pljuvanja pa prosli smo u kupu dalje u prvenstvu imamo samo jedan kiks i ne stojimo tako lose (ne kako su neki predvidjali) dakle cemu sva ova sranja.
    Ljudi pa samo se sjetite prosle godine i usporedite s ovim i odmah ce vam svima bit lakse.
    Ovoje Rijeka koju smo nedavno zazivali i zeljeli i koja moze i koja raste zajedno sa AH dakle cemu pljuvanja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od igorino »
    Boze hvala ti sto sam RIJECANIN

Mlakonja

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Rujan 23, 2011, 14:39:19 »
  • 0
  • 0
  • Citat: igorino
    Kritiziras ti kritiziras malo previse ali mene drugo muci razumijem i kritike i pohvale ali ne kuzim cemu pljuvanja pa prosli smo u kupu dalje u prvenstvu imamo samo jedan kiks i ne stojimo tako lose (ne kako su neki predvidjali) dakle cemu sva ova sranja.
    Ljudi pa samo se sjetite prosle godine i usporedite s ovim i odmah ce vam svima bit lakse.
    Ovoje Rijeka koju smo nedavno zazivali i zeljeli i koja moze i koja raste zajedno sa AH dakle cemu pljuvanja.
    Nisam vidio niti jedan "kritièni" komentar na prolazak u kupu? Možda od forumaša "Hacker" koji nije zadovoljan jer smo dobili gol,ostalo su sve pohvale.
    Malo pretjerujete jer svaku kritiku nazviate pljuvanjem,a nekad kritike djeluju pozitivno. Ako bi svi prihvatili Horvatovu odluku,možda bi mu to prešlo u naviku. :D
    Mali savjet za svih,ako želite sudjelovat aktivno na forumu prihvatite tuðe mišljenje,jer ovdje sigurno nije cilj nikome pljuvat. Ako netko i kritizira onda je to zato jer želi više i bolje. I po mojem mišljenju AH se nije proslavio s izostavljanjem Alfereza,ali ne mislim da je pljuvanje ako tako nešto javno iznesem. Na koncu,na utakmici æemo svi zajedno pokazat tu privrženost klubu,a ako se nastavi dobro okruženje koje je vladalo dosad brzo æe utakmica protiv Intera past u zaborav.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Mlakonja »

Mlakonja

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Rujan 23, 2011, 14:45:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: Mlakonja
    Citat: igorino
    Kritiziras ti kritiziras malo previse ali mene drugo muci razumijem i kritike i pohvale ali ne kuzim cemu pljuvanja pa prosli smo u kupu dalje u prvenstvu imamo samo jedan kiks i ne stojimo tako lose (ne kako su neki predvidjali) dakle cemu sva ova sranja.
    Nisam vidio niti jedan "kritièni" komentar na prolazak u kupu? Možda od forumaša "Hacker" koji nije zadovoljan jer smo dobili gol,ostalo su sve pohvale.
    Malo pretjerujete jer svaku kritiku nazvivate pljuvanjem,a nekad kritike djeluju pozitivno. Ako bi svi prihvatili Horvatovu odluku,možda bi mu to prešlo u naviku. :D
    Mali savjet za svih,ako želite sudjelovat aktivno na forumu prihvatite tuðe mišljenje,jer ovdje sigurno nije cilj nikome pljuvat. Ako netko i kritizira onda je to zato jer želi više i bolje. I po mojem mišljenju AH se nije proslavio s izostavljanjem Alfereza,ali ne mislim da je pljuvanje ako tako nešto javno iznesem. Na koncu,na utakmici æemo svi zajedno pokazat tu privrženost klubu,a ako se nastavi dobro okruženje koje je vladalo dosad brzo æe utakmica protiv Intera past u zaborav.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Mlakonja »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Rujan 24, 2011, 00:34:53 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Mlakonja"
    ...

pošto si quote-ao sam sebe, pa da te i ja quotam  :wink:

Da li je itko od vas slušao Horvata na Radio Rijeka u ponedjeljak?

Èovjek se isprièao i dao svoje objašnjenje. Sve 5.
    ON odgovara za SVE! ako Rijeka krene "nizbrdo" - Horvata æe se promijeniti, a ne Alfareza, Èulinu, Leranta ili koga veæ...

Pustite ga da radi. Ako ništa, ova Rijeka ima muda. A to odavno nismo imali
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)