• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka-Hajduk 18.02.2012  (Prikazano: 19739 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robigno

• Veteran
Re: Rijeka-Hajduk 18.02.2012
« Odgovori #45 u: Ožujak 21, 2012, 20:28:31 »
  • 0
  • 0
  • Ako ne 9 onda barem 7 bodova :oops:  :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Ožujak 21, 2012, 20:31:11 »
  • 0
  • 0
  • Nista neocekivano nazalost.. jedino sto sam dojma da smo prvo poluvrijeme cak i dobro odigrali..bilo je par sansi.. da se tako igralo protiv zadra bila bi jedna druga prica.. sivonjic koji je lose odigrao je bio 20 puta bolji od mancea..

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Ožujak 21, 2012, 20:36:34 »
  • 0
  • 0
  • Ma joj...

Pa kakvi su to igrači... Bijede jedne šugave, glave bi vam razbio svima da vas vidim sutra.

Lisjak, Čagalj, Močinić, Kreilach. Ostali - pa-pa. Propali dabogda.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Ožujak 21, 2012, 20:55:02 »
  • 0
  • 0
  • Nekako smo se oštrili u veljači da nam Hajduk dolazi u idealnom trenutku i da ćemo ih razbiti, a na kraju se u mjesec dana sve okrenulo, Hajduk je došao u najnezgodnijem trenutku.

Šta reći poslije utakmice s jednim od najvećih rivala gdje praktički nismo napravili nijedan oštriji faul niti dobili žuti karton? Mislim da to dovoljno govori o stanju u ekipi.

Hajduk je ovo dobio rutinski, čvrstom igrom u sredini i obrani i brzim otvaranjima i kretanjima igrača koji su pored naših statičara izgledali kao Barcelona. Rekao bih nikada lakše.

Skočić je onu početnu postavu dobro posložio, Močinić u ofanzivnijoj ulozi je bio pravo otkriće i jedini igrač koji je danas od mene dobio prolaznu ocjenu, svidio mi se i Živulić usprkos greškama jer je pokazao da ima muda i ideju. Rekao bih da njih dvojicu i Datkovića vrijedi istrpiti bez obzira na greške. Eksperiment s Milošem na krilu i Palibrkom u polušpici u drugom poluvremenu se pokazao kao potpuni fjasko, izgubila se ona Močinićeva probojnost iz prvog dijela, a ova dvojica nisu pokazala ništa. Glede Palibrka, kod dečka mi se sviđa što ide okomito na gol, ali jednostavno nema podrške od suigrača.

I na kraju Salčinović, nadam se da je sada svima jasno ono tvrdim već dugo vremena, još jedna Skočićeva greška kod zamjena, ali valja mu oprostiti obzirom da je imao dan i pol za pripremu utakmice.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Ožujak 21, 2012, 21:00:23 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je još u prvom poluvremenu na nešto sličilo, u nastavku totalni raspad sistema. Ako možeo nešto pozitivno izvuć od ovog poraza, recimo da je Močinić odigrao kod nas najbolje i tog momka treba gurnut u vatru i dogodine kad bude uz sebe imao bolje igrače i ekipu, mogao bi napraviti lijepu klarijeru (na kraju tekme je plakao i otišao u svlačionu)

Od lošeg, e tu se ima šta reći:
    Tadejević: tog momka može proći tko želi, najveći krivac kod 2 gola, a nije nijednom prešao centar, nije čaval puno bolji, ali ovaj  :shock:
    Švrljuga: taj se trudi, ali pliva žešće
    Fenan: one njegove bicikle više ne možeš prodat ni na arizoni, pod hitno ga špedit
    Sivonjić: debel
    Kreilach: fascinantno koliko se taj dečko bori, ali lopta mu se odbija kao da je jučer počeo igrat taj sport
    Uroš: ima nekakvo direktno kretanje ka golu, ali može lagano nazad prema milanu
    Čulina: kao anas u "najbolji" danima nezainteresiranosti i sebičnosti, glumi zvijezdu, a treba još puuuuno palente papat
    Miloš: taj mi je dečko nejasan, trči, zuji, ali korist od svega zero

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #50 u: Ožujak 21, 2012, 21:05:52 »
  • 0
  • 0
  • Toliko daleko naši stoje od protivnika da je Hajduk izgledao kao Bayern.
    Ako neznaju igrat bar da trkom i presingom prisile protivnika na grešku....
    Ovako trening za Hajduk i nikad lakša tri boda u ovoj sezoni(imam sportski paket pa gledam sve)
    Stvarno; bez kartona sa jednim izborenim  slobodnjakom slobodnjakom u 90 minuta nismo ni  zaslužili bolje. Sad je bilo lakše za zabit jer ako danas nismo mogli složit ništa kako ćemo u nedjelju protiv bunkera?
    Neću više osim:

Živjele LICENCE!

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Ožujak 21, 2012, 21:06:44 »
  • 0
  • 0
  • jedino pozitivno na tekmi bio je par prekrasnih dojki koje su prošle ponosito pokraj mene.

iznenađuje broj tovara na kantridi. prije neki dan nas 2, 3 milje na zadru, danas duplo više, valjda su došli gledati svog ajduka jer na drugim tekmama ih nema. nadam se da su zadovoljni.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Ožujak 21, 2012, 21:23:42 »
  • 0
  • 0
  • jel to proslo na zapadu?
    jel bila obrijane glave? :D

utakmica za bogu plakat.
    prosao Palibrk pored nas na stepenicama poslije tekme i bio je lud i razocaran.
    ova ekipa bi se borila za vrh 2. hnl, a za iducu sezonu zadrzati lisjaka,mocinica,kreilacha,čagija i datkovica.eventualno bi zadrzao palibrka jer ima 'ono' nešto, a ima samo 19 godina.
    ostalima dat slobodne papire i sretno im sa trazenjem novog kluba.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Ožujak 21, 2012, 21:31:50 »
  • 0
  • 0
  • Jbg, šta je tu je... Nadam se da će Skočić ipak nešto uspijeti napraviti od ovih igrača i da ćemo naći još par bodova, jer Zadar, Inter, Zagreb i Osijek, koji su po meni naša izravna konkurencija za ispadanje imaju, po meni, ipak nešto lakši raspored... Mislim da su sljedeće 3 utakmice (Inter-Istra-Zagreb) karta za prvu ligu, možda po bod protiv Cibalije, Slavena i Splita i eventualno se možemo izvući još na Karlovcu u zadnjem kolu. Vranješa ako misle dovoditi, neka ga dovedu odmah, jer za drugu ligu nam neće trebati...

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #54 u: Ožujak 21, 2012, 21:32:49 »
  • 0
  • 0
  • Mi protiv Hajduka nismo dobili niti jedan žuti karton....toliko o borbenosti :evil:
    Samo Rijeka

Offline Pflaum

• Pionir
    « Odgovori #55 u: Ožujak 21, 2012, 21:51:11 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    jedino pozitivno na tekmi bio je par prekrasnih dojki koje su prošle ponosito pokraj mene.

iznenađuje broj tovara na kantridi. prije neki dan nas 2, 3 milje na zadru, danas duplo više, valjda su došli gledati svog ajduka jer na drugim tekmama ih nema. nadam se da su zadovoljni.
    Ajd,barem nesto.Ja ni to nisam vidio.

Što se tekme tiče jedna riječ je dovoljna.KRIMINALNO!
    Uopce necu ni pokusavati analizirati "igru" pojedinaca jer su svi,osim mozda dva do tri igraca,zalutali u ovaj sport,a tu posebice mislim na nase "mlade nade".
    Mogu razumjeti da mladost,neiskustvo,pritisak i sve sto ide uz to utječu na njih i da zbog toga neki od njih mozda ne pruzaju koliko bi objektivno mogli ali nikako ne mogu razumjeti da velika većina njih niti nakon sto od svoje fucking 6,7 god života treniraju nogomet i dalje ne znaju neke osnove tog sporta (spojiti dva,tri točna dodavanja,priključivanje napadu,aktivno igrati obranu a ne stajati 10m od suparničkog igrača...itd).
    I onda se od navijača očekuje da istrpe takve trupce.Pa do kad?Mozda "proigraju" kad Rijeku srozaju u 4 ligu?
    Da se mene pita svi osim Lisjaka i Kreilacha bi dobili cipelu.Pa nek igraju njih dva i 9 crnaca koji odrade ono za sto su plaćeni i zarade svoju plaću.
    Više mi je dosta primadona i p.ičkica koji skrnave dres koji nose.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2012, 22:30:14 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Ožujak 21, 2012, 22:06:09 »
  • 0
  • 0
  • na bod do zone ispadanja  :shock:

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Ožujak 21, 2012, 22:11:36 »
  • 0
  • 0
  • Prvo poluvrijeme OK, drugo smo prestali igrati. Danas iskočili (samo u prvom poluvremenu) Močinić i Živulić.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

21.05.2017. - Lovely jubbly!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Ožujak 21, 2012, 22:26:37 »
  • 0
  • 0
  • Odlična atomsfera,skupilo se i za koju pivu,vrhunska zajebancija na zapadu..Ovo je Rijeka,ovo je armada,bez obzira šta će se broj na interu srezat na ne više od 500 ljudi.  Rezultat očekivan,nadam se da će se Bošnjak čim prije regististrirat i da će se čim prije priključit i neko od ostalih najavljenih pojačanja. Ne vjerujem da je Volpi došao ispast iz lige i mislim da ćemo se izvuć,a svima na ovom forumu prst u oko i poruka: Hvala,ali nikad više mladi domaći i perspektivni,dovedite nam pojačanja!!!!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Ožujak 21, 2012, 22:56:49 »
  • 0
  • 0
  • Hm najbolje bi bilo prespavat prije komentiranja ove utakmice, jer koliko se sjećam od Hajduka nismo dugo vremena ovako stradali na domaćem terenu.

Neka odrađuju treninge fizičke i poslije nek ih cijeli dan posjednu za PES i možda nešto će znat.

Danas mi prolaze Krailach, Močinić(iako je dosta griješio al ne možemo još od njega puno očekivat) i Palibrk.

Prije utakmice je Ćiro prošao sa mečkom iznad stadiona, sa nekim momcima, sve mi se čini da nam nudi neke igrače.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.