• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka-Hajduk 18.02.2012  (Prikazano: 19737 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gr00ve

• Junior
Re: Rijeka-Hajduk 18.02.2012
« Odgovori #75 u: Ožujak 22, 2012, 10:27:34 »
  • 0
  • 0
  • Iskreno, dobro je netko napisao-ako ispadnemo u 2. Ligu odnosno ako budemo strepili za licence drugoligaša, zaslužili smo! Ova ekipa je na rubu ponora samo zbog vlastite nekvalitete, pala su im u vodu sva opravdanja.. Voda je došla do grla i stvarno nije ugodan osjećaj znati da možemo ispast u tu drugu ligu :-/
    Sljedeću utakmicu moramo dobit, nema druge opcije, tako se odvajamo na +4 od inkera i donekle mirnije disemo..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Nikad kao Bane...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #76 u: Ožujak 22, 2012, 11:03:47 »
  • 0
  • 0
  • Nema nama mirnijeg disanja,do kraja smo na aparatima. Škicni na raspored pa ćeš vidjet da imamo realne šanse da ispadnemo čak i ako nekim slučajem pobijedimo inter.
    I navijači,ne znam zašto je teško sam sebi i drugima priznat da imamo limitiranu ekipu. Bottom ih proziva da šta oni misle plaće dobivat u drugoj ligi.
    Ma brate ne misle oni ništa,trude se koliko mogu,igraju najbolje šta znaju,ali postoje neki limiti.
    Pokušaj ekperiment sam sa sobom pa ćeš shvatit o čemu pričam. Uzmi si šipku i 2 utega i pokušaj dignut najviše šta možeš. Sigurno ćeš imat svoje granice i sigurno nećeš dignut 200kg,neovisno o tome koliko ti neko novaca ponudi.
    Ne krivite dečke,griješilo se godinama na kantridi,pa čak je i Mišković naparavio grešku čim je došao jer nije doveo 3-4 igrača koji će osigurat taj ostanak. Ovako će bit gusto do kraja.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Ožujak 22, 2012, 11:54:00 »
  • 0
  • 0
  • Glupo je zbog ove situacije svu krivicu svaliti na ove poluinvalide koji igraju.
    Ovo je sve rezultat godina i godina neprofesionalizma, nerada, lopovluka i jebivjetranja naših uprava i onih oko njih.

Stvarno ne želim da ispadnemo iz lige jer i ova liga kakva je je dovoljno slaba za nas?????

Meni je jasno da su ljudi razočarani svime, nogometom i mafijom oko nejega ponajviše što se sporta tice.

Ali najlakše je reci libo me i okrenuti glavu. Tko su ti ljudi koji su bili sninoc na kantridi? ne vjerujem da je vecina njih zvezdaša!

I mi snosimo svoju krivicu. Ne postoji kritična masa, koliko god igračima bio pressing igrati pred 1232 gledatelja.

Uvjeravam Vas da je prosjek gledanosti na razini jucerašnje posjete naš klub bi bio među 4, koliko god limitirani polutani igrali u njemu.

I zato dosta cviljenja, treba reagirati a ne samo cekati da drugi nesto ucine. U nedjelju bi se trebao mobilizirati grad, i napuniti taj j.ebeni stadion, da Interovci ostave govno u wc-u prije izlaska.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #78 u: Ožujak 22, 2012, 12:13:44 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Mlakonja"
    Ma brate ne misle oni ništa,trude se koliko mogu,igraju najbolje šta znaju,ali postoje neki limiti.
    Pokušaj ekperiment sam sa sobom pa ćeš shvatit o čemu pričam. Uzmi si šipku i 2 utega i pokušaj dignut najviše šta možeš. Sigurno ćeš imat svoje granice i sigurno nećeš dignut 200kg,neovisno o tome koliko ti neko novaca ponudi.

frende, da se bavim dizanjem utega, ili bilo kojim drugim sportom; s treningom bi se vidio "moj limit". Naravno, ako bi DANAS išao dizati utege, dignuo bi max 50 kg i umro. Svi oni treniraju +10 godina. TO im je posao. Nađi mi nesposobnog konobara nakon +10 godina konobarenja? ili varioca, ili bilo kojeg drugog "radnika"? Teško. Nakon max 2 godine "rada" ili ćeš se profilirati ili nećeš.

Oni su PROFESIONALCI! Ako ONI nemaju motiva/želje/htjenja (znanje je OČITO limitirano), onda je to pogreška onih koji ih zapošljavaju. NK Rijeka je od odlaska ježića na teškim aparatima (a vidjelo se da je ostalo repova i iz njegove vladavine). Opet, da li bi ti kao PROFESIONALAC otišao raditi u neku firmu u kojoj znaš da nećeš dobiti plaću? Teško. Međutim, da li bi otišao u neku firmu da se dokažeš jer znaš da ako budeš "dobar" imaš osiguranu egzistenciju nakon samo 10ak godina rada u nekoj drugoj firmi koja će te sigurno zaposliti? hmmmm... O toj volji/htjenju/želji pričam!
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #79 u: Ožujak 22, 2012, 12:13:44 »
  • 0
  • 0
  • Slažem se sa Octoberom, ništa od kukanja, treba se mobilizirati i napuniti Kantridu što je više moguće i tako pokušati dati svoj doprinos ostanku u ligi....koliko god to tužno i deprimirajuće zvučalo...  :oops:
    La toronjera e grande e bella...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Ožujak 22, 2012, 12:28:05 »
  • 0
  • 0
  • ja se moram osrnuti na bajnog Kolota koji vodi navijanje.
    mi gubimo a on se zajebava na tribini kao da vodimo 5-0.
    nama nije bitan rezultat protiv Hajduka?
    pa to nam je jedino bitno!
    mulci na tribini oko mene se napalili na njegovu zajebanciju i skacu i slave kao da smo na putu da osvojimo LP.
    isto tako spominjanje imena majke od Sharbinija mu nije trebalo jer ta zena nije nista kriva.
    Do sada je dobro vodio navijanje ali ovo mu stvarno nije trebalo.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Ožujak 22, 2012, 13:38:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    ja se moram osrnuti na bajnog Kolota koji vodi navijanje.
    mi gubimo a on se zajebava na tribini kao da vodimo 5-0.
    nama nije bitan rezultat protiv Hajduka?
    pa to nam je jedino bitno!
    mulci na tribini oko mene se napalili na njegovu zajebanciju i skacu i slave kao da smo na putu da osvojimo LP.
    isto tako spominjanje imena majke od Sharbinija mu nije trebalo jer ta zena nije nista kriva.
    Do sada je dobro vodio navijanje ali ovo mu stvarno nije trebalo.
    A šta bi trebali plakat kad gubimo. Ono šta je čovijek jučer naparavio dođe kao aspirin nakon onakve predstave. I nikada nije rekao da rezultat nije bitan nego "rezultat je nama itekako bitan,ali postoji nešto važnije od rezultata a to je ponos" i svaka mu čast na toj rečenici. Ona zajebancija,dizanje ljudi na 0-3 se zadnji put valjda dogodilo na Partizanu 99te. Šta ti očekujej da svako plače i mumlja sebi u bradu u depresivnom stanju zato jer su nas posrali usred kantride? Mislim da ako ne ništa drugo da je Rijeka jučer pokazala da ima pravu publiku i pravu navijačku skupinu koliko god tebi smetali mulci koji se zabavljaju na svoj način. Ti isti mulci će sutra stajat na ogradi i poticat/molit ljude da navijaju i podrže svoj klub, i kad ide i kad NE IDE,pa neka pati kome smeta. Čovijek je rođen za biti navijač i nekako uvijek ublaži depresiju nakon onakvog potpopa jučer.
    Ja nisam navijao na 0-3 jer nisam imao snage za to,ali svaka čast svakome ko je,pa taman da je pjevušio samo onu zajebanciju o aci deliji. Ta zajebancija mi osvježila jučerašnji boravak na kantridi :lol:  
    Za spominjanje gđe Ranke se u globalu slažem,ali bez brige neće njoj dlaka past s glave,sve je to dio nekad vulgarnog navijačkog folklora. :wink:

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #82 u: Ožujak 22, 2012, 14:04:54 »
  • 0
  • 0
  • par ljudi koji su stalno po svi tekmama nisu mogli vjerovati sta taj izvodi.
    kakvo osvjezenje na tribini? to sto je stalno krestao u mikrofon i svaka druga rijec mu je bila pyčka?
    covjek je u jednom navratu rekao: nama rezultat nije bitan!to sam itekako dobro cuo i zapamtio!
    tko je spominjao plakanje i mumljanje i tko je rekao da meni mulci idu na zivce?
    mulci koji idu po gostovanjima, barem one koje sam ja vidio jucer nisu niti skakali od srece niti su previse uzivali u zajebanciji 'velikog vođe'.
    oni koji su skakali oko mene su usred utakmice apdejtali svoj satus na facebooku i takvi sigurno nece biti na ogradi kroz koju godinu.
    jos nesto, je li netko od vas vidio tipa kako se sa trebom sece po kantridi sa kapom od Hajduka?mi smo bili u autu i nitko ali NITKO uz cestu mu nije prisao i skinuo to, a prosao je pored 20 ljudi (ono sto sam uspio vidjeti).

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Ožujak 22, 2012, 14:22:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    par ljudi koji su stalno po svi tekmama nisu mogli vjerovati sta taj izvodi.
    kakvo osvjezenje na tribini? to sto je stalno krestao u mikrofon i svaka druga rijec mu je bila pyčka?
    covjek je u jednom navratu rekao: nama rezultat nije bitan!to sam itekako dobro cuo i zapamtio!
    tko je spominjao plakanje i mumljanje i tko je rekao da meni mulci idu na zivce?
    mulci koji idu po gostovanjima, barem one koje sam ja vidio jucer nisu niti skakali od srece niti su previse uzivali u zajebanciji 'velikog vođe'.
    oni koji su skakali oko mene su usred utakmice apdejtali svoj satus na facebooku i takvi sigurno nece biti na ogradi kroz koju godinu.
    jos nesto, je li netko od vas vidio tipa kako se sa trebom sece po kantridi sa kapom od Hajduka?mi smo bili u autu i nitko ali NITKO uz cestu mu nije prisao i skinuo to, a prosao je pored 20 ljudi (ono sto sam uspio vidjeti).
    Ponudi se gospodinu i stani na ogradu. Ako napraviš bolju atmosferu od njega super. Ali vjerojatno si ti ozbiljan momak u 30tima pa tebi nije do navijanja,pogotovo ne kad gubimo.
    Ne razumijem kako je po tebi čovijek mogao potaknut ljude na navijanje nakon onakve prestave naših ljubimaca,mislim da nije bilo onih njegovoih zajebancija i konstantnog pokušaja motiviranja ljudi da bi bila teška depresija.Ovako smos e bar malo nasmijali,a koji put je cijela tribina eksplodirala na tu zajebanciju. Ne znam šta ti očekuješ. Ti mulci koji idu po gostovanjima a jučer su šutili su samo još jedni od onih fred pery mulaca koji s 20 godina misle da su svoje na tribini odradili pa im je neugodno malo zapljevat ili zapljeskat,rađe sjede na stepenicama D4 i svako malo bace koji mrki pogled. Sere mi se na takve,navijač ili jesi ili nisi. G.K. svaka čast,kad njemu dopizdi sve to baš zbog ovakvih prozivki kao tvoja neće više bit ni gušt doć na zapad. Pokušali su vodit i drugi,ali je bila jebena monotnonija.
    Nisam član armade i nisam kompetentan ni govorit o navijanju i njihovom izboru vođe navijanja,koreografa ili bilo čega drugog,pa mislim da to nebi trebao radit ni ti,omalovažavaš nečiji trud. Ili ako već imaš nešto za reć reci to tamo di treba,ne tu na forumu. Pa nije čovijek estradna zvijezda da ga se komentira po forumima,nego navijač. A za vodit masu navijača treba i strpljenja i muda,baš zbog toga jer će bit svakakvih javnih  prozivki,a tvoja je pravi primjer toga.Nije to baš ugodno,ne misliš tako?
    Čovijek je doslovce jučer glas izgubio da bi nekako privolio masu da navija,nije to lako kad gubiš 0-3,po tebi je valjda trebao kao i većina ovih starijih otić na poluvremenu na pivu i odjebat sve.
    Inače,armada odlična s obzirom na rezultat i igre =D>

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Ožujak 22, 2012, 14:26:46 »
  • 0
  • 0
  • tovare smo davno počeli vaspitati po pitanju šetnje po gradu u bojama usranog im kluba. iznenađuje me ta šetnja. naravno da nisam vidio i bolje jer sam slab na takve kape.

što se tiče navijanja, ništa spektakluarno. meni jedino malo ide na zivce konstanto navijanje kontra. mislim da je bilo 50 50. također repertoar je uvijek slican, a redosljed identican. no dobro, znam koliko je to tezak posao a pogotovo kada si sam na ogradi.

zajebancija kod pušione je uvijek bila prisutna, pa tako meni jedna od najboljih je bila 99 kada smo se vracali iz zg i podojili 3:0. pjesma i zajebancija nije prestajala do rijeke, a putovalo se pun k vlakom i to nakon cjelodnevnog mučenja.

3 dana nisam sebi doša ali zakebancija je bila neprocjenjiva.

nekada treba okrenut i na zakebanciju, naravno tko može...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #85 u: Ožujak 22, 2012, 15:03:23 »
  • 0
  • 0
  • koji je tvoj problem (dioniz)?
    sta ti znas koliko godina imam i nudis mi mjesto na ogradi?!
    ja sam komentirao nekog koleta, a ti okreces na to koliko godina imam i pises nebuloze ne vezane za moj post.
    neka Povh vodi navijanje jer je ionako u zadnje vrijeme on bio glavni kod navijanja i točka.i on je bio jako dobar sto se tog tice.
    daljnja prepucavanja oko vlažnosti zraka i gustoće dima i rasprava oko toga sa tobom me ne zanima.
    a ti decki koji mrko gledaju imaju kilometra i zabrana zbog raznih s.ranja sto su prosli na putovanjima i kada vide glupane kojima je ovo 5 ili 6 utakmica u zivotu i raduju se kao da cemo biti prvaci, potpuno ih razumijem.
    takvi putuju tamo gdje mnogi neznaju di se to na karti nalazi.
    pa gro armade su takvi decki, znaci,sere ti se od navijacke skupine koju istovremeno hvalis?!
    jucer je ovaj pretjerao i to je to.
    over and out.

october:
    ma jedno je zajebancija, a drugo je pretjerivanje.
    pa kada nam je dinamo u zg uvalio 6 komada mi smo za doma vristali od zajebancije jer nismo debili da bi razbijali glavu i stvarali sebi losu atmosferu u autu jer su neki papci osramotili nas klub.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Ožujak 22, 2012, 16:27:53 »
  • 0
  • 0
  • kebiga, očito smo mi cjepljeni protiv s.ranja pa moramo se i prilagoditi. Nisu svi uvijek za zajebanciju i to kužim.

Ali stvarno mislim da moramo ostati hladne glave i pokušati dati svoj doprinos ostanku.

Btw, zadnji puta kada nam je jajduk utrpao  3 komada, bilo je to negdje u sezoni 95/96. Pripremali smo koreografiju danima, ne znam tko se sjeca ali to je bila ona tekma kada su trake visjele preko zapada a uže je bilo razapeto između reflektora.(barem mislim)

Sjecam se da su nam decki iz kohorte bili u gostima i cudili se kako nam ajduk trpa.

Nego što reci o zvoncarima. da li sam ja jedini koji misli da je ono sve skupa bilo usiljeno i da im je mjesto po selima kada je doba pusta. Znam par decki, sve armadaši veliki navijaci ali su mi stvarno nekako stršali u onoj paradi. Inace koliko pratim, nikada nismo dobro prolazili kada su zvoncari odlucili malo podignuti "atmosferu" osim mozda zadnje kolo yu lige protiv partizana.

ne zamjerajte, u pomankanju inspiracije vezane za igru pričam o folkloru da bi skrenuo s problema.

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #87 u: Ožujak 22, 2012, 17:06:04 »
  • 0
  • 0
  • kabul23, kada gubiš doma 3-0 od Jajduka i ne stvoriš praktično nijednu šansu, što drugo preostaje nego zajebancija? Vjeruj mi, da je bilo u 80. minuti 2-3 i da naši grizu za izjednačenje, repertoar navijanja bio bi potpuno drugačiji. A ovako je preostalo ili tužno gledati u taj teren, čekat kraj i slušat onu stoku na istoku kako pjeva, ili je ostalo okrenut priču na pozitivu i zajebanciju. Meni je draže ovo drugo.

Kada kolo zaključi svoj radni staž na zapadu, proći će vjerojatno godine i godine da ga netko nadmaši u kvaliteti dizanja te tribine, silnoj energiji i vođenju navijanja!  =D>

A sad svi tovari, tovari, svi u jedan glas...  :mrgreen:
    Nikad kao Bane...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #88 u: Ožujak 22, 2012, 17:40:44 »
  • 0
  • 0
  • svaka njemu cast na navijanju jer treba truda,vremena i para ali nekada treba i reci kritiku,zar ne?
    mi mozemo na tribinama napraviti svoj dio posla ali i igraci moraju svoj dio jer ce se automatski ljudi 'napaliti' ako dobro igraju i grizu travu.
    nece nam pomoci niti govori Fidela Castra ako ovi na terenu ne pokazu srce i namoce dres kako treba....

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #89 u: Ožujak 22, 2012, 18:10:32 »
  • 0
  • 0
  • Kabul nije on tamo neki kolo,nego čovijek ima ime i prezime. Već sam ti napisao,ko će vodit navijanje ili sudjelovat na neki način u radu KN je stvar ljudi koji vode armadu i nije pošteno prozivat ljude poimenice na faking forumu.Uvijek se dotičnom možeš javit i obijasnit mu da ne pjeva ili ne vodi po tvom guštu. Over and out