• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Predložimo nešto (da ne bude kasno)..  (Prikazano: 57067 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smirena bubica

• Junior
Re: Predložimo nešto (da ne bude kasno)..
« Odgovori #300 u: Studeni 07, 2012, 16:30:19 »
  • Kad smo vec kod E tribine,
    bio sam na njoj protiv Zadra i kad smo na poluvremenu htjeli izac van nisu nam dali, tj. rekli su da mozemo izac ali da se ne mozemo vratit. Kad smo pitali sto i zasto, nitko nije znao suvislo odgovoriti.

Mozda policiji i redarima nije bas bilo jasno da su osim one cetvorice na istoku bili domaci navijaci?
    Protiv zadra na pocetku sezone smo bez problema izasli van na poluvremenu....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #301 u: Studeni 07, 2012, 16:41:01 »
  • kakve kretenarije. A to za grote je genijalno, svaki puta ih gledamo i smijemo se.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #302 u: Studeni 26, 2012, 17:52:14 »
  • Umjesto vatrometa , neka se uredi WC ispod B tribine
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #303 u: Studeni 26, 2012, 19:44:20 »
  • Ovim putem apeliram na klub i sve koji imaju nekavog utjecaja:
     UČINITE SVE DA NAŠI NAVIJAČI STIGNU NA POLJUD NA VRIJEME!!! NIKAD VIŠE SE NE SMIJE PONOVITI ONAKVA SVINJARIJA KAO U ZAGREBU NA GOSTOVANJU PROTIV LOKOMOTIVE!!!

Offline Vedran

• Forza Fiume

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #305 u: Siječanj 05, 2013, 15:44:32 »
  • http://prvaliga.tportal.hr/235242/Basic ... Og7b29QUZk

Volio bih vidjeti nešto ovakvo i kod nas, iako smo se u dosta ovih točaka popravili ima tu finih zamisli.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #306 u: Siječanj 07, 2013, 09:27:17 »
  • Citat: "Pesekan"
    http://prvaliga.tportal.hr/235242/Basiceva-vizija-RNK-Splita-u-23-tocke.html#.UOg7b29QUZk

Volio bih vidjeti nešto ovakvo i kod nas, iako smo se u dosta ovih točaka popravili ima tu finih zamisli.
    njima je glavna zamisao kako izvući pola uprave iz sudnice. Baš me zanima kako će se sve to odraziti na radnički
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #307 u: Siječanj 07, 2013, 09:53:57 »
  • Citat: "Pesekan"
    http://prvaliga.tportal.hr/235242/Basiceva-vizija-RNK-Splita-u-23-tocke.html#.UOg7b29QUZk

Ma to mi zvuči na predizborni govor. Bla bla

8)  8)  8)

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #308 u: Siječanj 07, 2013, 10:00:25 »
  • Citat: "pešekan"
    Citat: "Pesekan"

Ma to mi zvuči na predizborni govor. Bla bla

8)  8)  8)
    Ma naravno, to je klasični program, i to svi imaju slično ali bitna je provedba i mogućnosti (o njima najviše ovisi šta se može napraviti). To je kao da čitaš program priprema raznih trenera i svi su vrlo slični a rezultati tog programa mogu biti drastično različiti.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #309 u: Siječanj 15, 2013, 00:16:17 »
  • E sad, moj prijedlog nema veze s klubom, već s ovim forumom.
    Mislim da bi dobro bilo napraviti CHAT unutar foruma, kako bi se forumaši mogli porazgovarat opuštenije, a usput ne bi zatrovali topice. Mislim da neke forumaše (a i mene) prilično lako ponese neka rasprava, pa sve to ode u nered. Mislim da bi chat to prilično dobro riješio.
    Napiše se nešto o temi u topic, ali kad vidiš da će rasprava otići u krivom smjeru (krivom za topic) prebacimo se na chat i problem riješen.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #310 u: Siječanj 15, 2013, 11:29:43 »
  • Citat: "jani"
    E sad, moj prijedlog nema veze s klubom, već s ovim forumom.
    Mislim da bi dobro bilo napraviti CHAT unutar foruma, kako bi se forumaši mogli porazgovarat opuštenije, a usput ne bi zatrovali topice. Mislim da neke forumaše (a i mene) prilično lako ponese neka rasprava, pa sve to ode u nered. Mislim da bi chat to prilično dobro riješio.
    Napiše se nešto o temi u topic, ali kad vidiš da će rasprava otići u krivom smjeru (krivom za topic) prebacimo se na chat i problem riješen.
    +1
    A bilo bi dobro kad bi članovi foruma, ali samo članovi, mogli dati svoj glas za određene postove, kao na sportnet-ovom forumu, pa bi bilo manje ovakvih +1 postova a i bolje bismo vidjeli koliko se ljudi slažu ili ne sa nekim mišljenjima, idejama, prijedlozima, primjedbama...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #311 u: Siječanj 15, 2013, 11:47:22 »
  • TIR ne glumi policajca,nego otvori temu diego vannuci. Tamo je ionako krenuo chat,a forum je trul i zaveden namrgođenim facama pa malo dobrog sranja ne šteti!
    Samo opušteno,jebat ćemo si mater kad Rijeka počne gubiti,onda su živci tanki,pa bolja da se plčastimo virtualno nego da doma ženu,curu ili prijatelje zlostavljamo :P

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #312 u: Siječanj 15, 2013, 13:36:25 »
  • Citat: "Mlakonja"
    TIR ne glumi policajca,nego otvori temu diego vannuci. Tamo je ionako krenuo chat,a forum je trul i zaveden namrgođenim facama pa malo dobrog sranja ne šteti!
    Samo opušteno,*** ćemo si mater kad Rijeka počne gubiti,onda su živci tanki,pa bolja da se plčastimo virtualno nego da doma ženu,curu ili prijatelje zlostavljamo :P
    Nije nitko na forumu namrgođen općenito...
    To što se neki vječiti pesimisti komentatori i nadrealni teoretičari razvoja HNK Rijeke osjećaju ugroženo jer osjećaju sve dublje neslaganje većine sa njihovim sve češćim nadrealnim komentarima i sve češće od te većine budu poklopljeni po kratkom postupku...
    To što je ta većina primijetila da njihovo pisanje s obzirom na njihov način, forsirane teme, pa čak i pretjeranu subjektivnost i mijenjanje mišljenja s obzirom na perspektivu iz koje trenutno gledaju na određene događaje i igrače nema za cilj neku smislenu raspravu, što je valjda i smisao foruma, već nešto samo njima znano...
    Pa možda je to znak za njih da bi prije tipkanja trebali malo dublje razmisliti o tome što i kako pišu i koliko njihove ideje imaju temelja, da ne kažem smisla...
    A možda je to znak da su baš oni potpuno u pravu a da je većina članova foruma spremna za Lopaču... Nikad se ne zna...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #313 u: Siječanj 15, 2013, 13:40:33 »
  • Citat: "Wedran"
    Citat: "Mlakonja"
    TIR ne glumi policajca,nego otvori temu diego vannuci. Tamo je ionako krenuo chat,a forum je trul i zaveden namrgođenim facama pa malo dobrog sranja ne šteti!
    Samo opušteno,*** ćemo si mater kad Rijeka počne gubiti,onda su živci tanki,pa bolja da se plčastimo virtualno nego da doma ženu,curu ili prijatelje zlostavljamo :P
    Nije nitko na forumu nije namrgođen općenito...
    To što se neki vječiti pesimisti komentatori i nadrealni teoretičari razvoja HNK Rijeke osjećaju ugroženo jer osjećaju sve dublje neslaganje većine sa njihovim sve češćim nadrealnim komentarima i sve češće od te većine budu poklopljeni po kratkom postupku...
    To što je ta većina primijetila da njihovo pisanje s obzirom na njihov način, teme i pa čak i pretjeranu subjektivnost nema za cilj neku smislenu raspravu, što je valjda i smisao foruma, već nešto samo njima znano...
    Pa možda je to znak za njih da bi prije tipkanja trebali malo dublje razmisliti o tome što i kako pišu i koliko njihove ideje imaju temelja, da ne kažem smisla...
    A možda je ta znak da su baš oni potpuno u pravu a da je većina spremna za Lopaču... Nikad se ne zna...
    O čemu ti dušice? :(  Pa šta se ti stavrno zamaraš s time ko s kime slaže i kakva neko stajališta ima?
    Zar misliš da se ja osijećam ugroženo? :(  Ko je ostatak tog društva živo me zanima,pošto ne želim konkurenciju nego samostalno prijestolje predsjednika oporbe na ovom forumu

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #314 u: Siječanj 15, 2013, 14:17:11 »
  • Zato što pišeš da su svi namrgođenih faca i da je forum trul... Ja to ne primjećujem, možda se to tebi kao pojedincu čini... Zašto se to baš tebi tako čini?
    Nema tu nikakve oporbe, pozicije i koalicija... ljudi pišu svoja razmišljanja, ideje i komentiraju klub i sve oko njega...
    Moj prijedlog za tebe (dok ne bude kasno) : Odi ženi (ako nemaš, čujem da ima u burzi ponuda za masažu) pa se izrekreiraj, odi na kavu/pivu, makar prošeći malo, opusti se, bit će ti lakše...