• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka-Inter 25.03  (Prikazano: 13544 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mlakonja

• Gost
Rijeka-Inter 25.03
« u: Ožujak 23, 2012, 21:33:40 »
  • 0
  • 0
  • Što vam je na umu?  
    Navijači  su uglavnom mirni i ne strepe zbog trenutne situacije,jer mi smo ipak rijeka pa nebi ni trebalo puno strahovat.
    Ali i u današnjoj za mene ne baš ugodnoj konverzaciji shvatio sam da krećemo u borbu za goli život. Jesu li toga svijesni gospodin Mišković i ostatak našeg zastupništva?
    Neki neslužbeni izvori govore da je inter već godinama zaštićen,a Branko Ljaljak rame uz rame s Z.M drma hrvatskim nogometom,a i poslani su nam osiječki momci da podijele pravdu [-X
    Pred nama je puno teži posao nego što neki misle.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Campos

• Pionir
    Re: Rijeka-Inter 25.03
    « Odgovori #1 u: Ožujak 23, 2012, 22:06:25 »
  • 0
  • 0
  • I ja sam primjetio da su suci iz Osijeka a i Inter je neka vrste dinama 2 tako da očekujem da se nateže na njihovu stranu. S druge strane nadam se da čemo se koliko toliko dignut psihički jer vremena za neka uigravanja je malo. Jakoooooooo bitna utakmica kad bi je dobili siguran sam da bi igrači dobili na samopouzdanju i bilo bi im lakše igrat. Samo tko će zabit taj gol??? pa mi nismo zabili gol na kantridi od prošle godine :oops:  sve u svemu nek bude makar autogol ili neka ga zvončar zabije ili tko god samo da uđe i da dobijemo! [-o<

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Ožujak 23, 2012, 22:55:40 »
  • 0
  • 0
  • Termin je u najmanju ruku zeznut,sve zahvaljujući max tv-u koji nam je toliko sreće donio i općenito poboljšao kvalitetu života i narodnu pamet(nadam se da prepoznajete ironiju u ovom),nekad se znalo,nedjelja u 3 se igra cijelo kolo i to je bilo to i ljudi su hrpimice dolazili. Danas je sa svim tim promjenama termina došlo do zbunjivanja bioritma navijača,ne mislim samo na ultrase nego na tzv.obične navijače koji su tih godina znali da je ručak nedjeljom u 1,a utakmica u 3 i to je bilo "sveto pismo". Nije to problem samo kod nas,globalizacija je pomutila i jače tradicije od hnl-a,u Engleskoj je subota bila match day dugi niz godina(o tome pjevaju čak i Queen(Lazing on a sunday afternoon),Elton John(Saturday night is allright for fighting),u Italiji Rita Pavone(da ne spominjem njihove "nedjeljne nogometne popodnevne tv emisije),na našim prostorima primjeri mogu biti Štulić(Nedjelja popodne,nogometni dan),En face (Nedjelja je pravi dan za pobjede),Zabranjeno pušenje(Nedjelja kad je otišo Hase)...
    Sorry,malo sam zabrijao.
    Jedna od najdražih,ako ne i najdraža riječka navijačka himna počinje stihom KAD PRIDE NEDEJA ZAPOLNE,imajmo to na pameti i ove nedjelje,a sjetimo se i gore navedene En Face-ove pjesme o nedjelji. Pokažimo se i ove nedjelje. FORZA FIUME,

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Ožujak 23, 2012, 23:22:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hell Sin key"
    Termin je u najmanju ruku zeznut,sve zahvaljujući max tv-u koji nam je toliko sreće donio i općenito poboljšao kvalitetu života i narodnu pamet(nadam se da prepoznajete ironiju u ovom),nekad se znalo,nedjelja u 3 se igra cijelo kolo i to je bilo to i ljudi su hrpimice dolazili. Danas je sa svim tim promjenama termina došlo do zbunjivanja bioritma navijača,ne mislim samo na ultrase nego na tzv.obične navijače koji su tih godina znali da je ručak nedjeljom u 1,a utakmica u 3 i to je bilo "sveto pismo". Nije to problem samo kod nas,globalizacija je pomutila i jače tradicije od hnl-a,u Engleskoj je subota bila match day dugi niz godina(o tome pjevaju čak i Queen(Lazing on a sunday afternoon),Elton John(Saturday night is allright for fighting),u Italiji Rita Pavone(da ne spominjem njihove "nedjeljne nogometne popodnevne tv emisije),na našim prostorima primjeri mogu biti Štulić(Nedjelja popodne,nogometni dan),En face (Nedjelja je pravi dan za pobjede),Zabranjeno pušenje(Nedjelja kad je otišo Hase)...
    Sorry,malo sam zabrijao.
    Jedna od najdražih,ako ne i najdraža riječka navijačka himna počinje stihom KAD PRIDE NEDEJA ZAPOLNE,imajmo to na pameti i ove nedjelje,a sjetimo se i gore navedene En Face-ove pjesme o nedjelji. Pokažimo se i ove nedjelje. FORZA FIUME,

=D>  =D>  =D> ... ej, stari daj i meni malo toga, na čeumu si i ti.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Ožujak 23, 2012, 23:33:41 »
  • 0
  • 0
  • Tuljane,hvala na aplauzu.
    Ono,par piva i želja za pobjedom.
    Vidjeti gol na kantridi u protivničkoj mreži,pamtiti to,biti dio pobjede...

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #5 u: Ožujak 23, 2012, 23:37:40 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da cemo pobijediti ovaj puta. Poraz od Hajduka sam ocekivao, ne onaj od Zadra. Medjutim, igra protiv Hajduka je bila malo bolja iako smo dobili teske batine. Ako se trend nastavi, u nedjelju bi trebali dobit. Bit ce tesko, jer ovi igraju klasicnu HNL bunkercinu za koju treba protiv-tenkovska granata da bi je probio. Interesira me kako ce to izgledati u napadu (Mance + Sivi?). Vidjet cemo. Ocekujem pobjedu - tesku, minimalnu, iz ofsajda, iz penala, izborenu zubima i noktima, I don't care - ali pobjedu...
    Ne vjerujem u te makinacije i Osijecke suce - mislim da HNL i citava ta infrastruktura ipak vise treba jednu Rijeku nego jedan Inter. Mislim da cak i Mamic ne zeli imati ligu punu klubova poput Intera, Luckog i Lokomotive, tj. klubova bez navijaca, ligu koja bi i ovako mizerni interes javnosti jos vise srozala. Isto tako, mislim da ce klubovi koji bi trebali uci u 1.hnl iz 2.hnl vjerojatno odustati iz financijskih razloga (Dugopolje) ili jer nemaju reflektore (Pomorac), tako da sam relativno optimistican i za kraj sezone. Gore usi! FF!

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Ožujak 24, 2012, 07:30:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hell Sin key"
    Tuljane,hvala na aplauzu.
    Ono,par piva i želja za pobjedom.
    Vidjeti gol na kantridi u protivničkoj mreži,pamtiti to,biti dio pobjede...

Evo ti još jedan... =D>  =D>  =D> .
    Kužim te, stvarno je teško biti navijač Rijeke.

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Ožujak 24, 2012, 07:54:38 »
  • 0
  • 0
  • Ja vjerujem u 3 boda sutra. Teška 3 boda. Mislim da će Skočić motivirat ekipu i ako ih ne dobijemo igrom, dobit ćemo ih na mišiće. Ono što bi trebalo, a tu imam i malu zamjerku upravi i lokalnim medijima, trebalo je napraviti jaku najavu utakmice da se napuni stadion, jer naravno da nije isto igrati pred 2 ili pred 6-7 tisuća, a nije isto ni dizati zastavicu u takvim uvjetima.
    Ipak bi ovo mogla biti jedna od ključnih utakmica to je trebalo napraviti.

Nisam praznovjeran, ali vjerujem da ima nešto i u slijedećem.
    Do Intera, u prvom dijelu prvenstva, stanje nam je bilo solidno, obzirom na mladu ekipu i mladog trenera (AH), i tada se dogodio slučaj Alferz i sve je krenulo naopako. Neka završi ta priča od Intera do Intera, i sutra počne novo doba. (Dioniz, ne bacam ti rukavicu u lice, uglavnom se slažem sa onim što si tada pisao).

A slažem se i sa Californiom, mislim da suci neće sudi s namjerom. Ako se to dogodi, problem je po meni što su nam i suci na razini lige. Osim toga, nakon i za vrijeme ove afere, ići suditi pristrano, znači privući pažnju inspektora na sebe, pa ako imaju malo pameti, sudit će pošteno, kao nikad do sad.

Offline girica

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Ožujak 24, 2012, 14:59:24 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "tuljan"
    Ja vjerujem u 3 boda sutra. Teška 3 boda. Mislim da će Skočić motivirat ekipu i ako ih ne dobijemo igrom, dobit ćemo ih na mišiće. Ono što bi trebalo, a tu imam i malu zamjerku upravi i lokalnim medijima, trebalo je napraviti jaku najavu utakmice da se napuni stadion, jer naravno da nije isto igrati pred 2 ili pred 6-7 tisuća, a nije isto ni dizati zastavicu u takvim uvjetima.
    Ipak bi ovo mogla biti jedna od ključnih utakmica to je trebalo napraviti.

Nisam praznovjeran, ali vjerujem da ima nešto i u slijedećem.
    Do Intera, u prvom dijelu prvenstva, stanje nam je bilo solidno, obzirom na mladu ekipu i mladog trenera (AH), i tada se dogodio slučaj Alferz i sve je krenulo naopako. Neka završi ta priča od Intera do Intera, i sutra počne novo doba. (Dioniz, ne bacam ti rukavicu u lice, uglavnom se slažem sa onim što si tada pisao).

A slažem se i sa Californiom, mislim da suci neće sudi s namjerom. Ako se to dogodi, problem je po meni što su nam i suci na razini lige. Osim toga, nakon i za vrijeme ove afere, ići suditi pristrano, znači privući pažnju inspektora na sebe, pa ako imaju malo pameti, sudit će pošteno, kao nikad do sad.

Bojim se da ništa od ovog.Ovi dečki nemaju muda,kamo li mišiće.Oni Zadru 20 min sa igračem više nisu došli do gola.

Možemo pobjedit uz veliku dozu sreće,nikako na mišiće jer ih ovi papci nemaju...

Sutra svi na Kantridu!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Ožujak 24, 2012, 17:05:49 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da su ljudi poceli pretjerivat.. Ova ekipa je losa, ali razlika u igri protiv Zadra i Hajduka je već bila očita. Imati Sivonjica na napadacu a ne Mancea je dan i noć razlike. Utakmica sutra se mora dobit i dobit ce se..
    Treba prestat srat po deckima i vikat sve promjenit.. ovo je Rijeka, ovih 11 deckiju koji ce sutra izac van je RIJEKA za taj klub navijamo i njih treba podrzat. Boli me kurac ko ce doc preko ljeta a koga ce se otjerat, jedino je bitno da mi sutra dobijemo ta 3 boda, ne mocinic ni njihovih 19 godina nego Rijeka..

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Ožujak 25, 2012, 00:52:08 »
  • 0
  • 0
  • sad gledam rezultate, osim Lokomotive, svi rezultati su nam se posložilii. Ovo moramo iskoristiti.

FOF

brziri

• Gost
    « Odgovori #11 u: Ožujak 25, 2012, 08:32:29 »
  • 0
  • 0
  • ajde nadamo se popjedi, iako će biti teško
    Treba staviti dva napadača, i stacionirati ih u šesnesterac, možda neko prihvati kakvu odbijenu loptu, od ovih polušpica ili krilnih napadača nema neke slave
    Šteta što ne može igrati Bošnjak, iako je simptomatično da bi nam čovjek bio pojačanje, a nije igrao pola godine, to sve govori o ovima našima
    i pod hitno podignuti fizičku spremu, iako je to sad teško u ovom dijelu sezone

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #12 u: Ožujak 25, 2012, 10:37:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "brziri"
    OVO meni nije jasno. Svaki trener koji dođe u Rijeku na "polusezoni" se žali na fizičku spremu igrača. Ištuk nakon AH-a, sada Skočić nakon Ištuka. Šta oni rade na pripremama? Do kada tako? Zašto???
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #13 u: Ožujak 25, 2012, 12:10:15 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bottom"
    Citat: "brziri"
    OVO meni nije jasno. Svaki trener koji dođe u Rijeku na "polusezoni" se žali na fizičku spremu igrača. Ištuk nakon AH-a, sada Skočić nakon Ištuka. Šta oni rade na pripremama? Do kada tako? Zašto???

Nije to zbog priprema, nego zbog nezdravog načina života, odnosno većina njih voli malo i cugnut, a kada konzumirate alkohol, sinteza alkohola ima prednost pred sintezom glikogena, što rezultira smanjenjem spremljene količine glikogena u stanicama mišića te kada započmeš slijedeću utakmicu, tijelo ima manje energije za rad, uzrokujući to da se iscrpljenost pojavi ranije.

Offline off topic

• Junior
    « Odgovori #14 u: Ožujak 25, 2012, 12:26:24 »
  • 0
  • 0
  • kada ce vise finit ovaj trening?
    kako bin popil jenu mrzlu biru! :lol: