• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Zagreb, danas  (Prikazano: 14079 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hell Sin key

• Veteran
Re: Rijeka - Zagreb, danas
« Odgovori #45 u: Travanj 07, 2012, 23:12:15 »
  • 0
  • 0
  • Boli me ona stvar za to koliko klubova ispada,boli me ona stvar za to koliko klubova ostaje,boli me ona stvar za to koiko klubova ide u europu,boli me ona stvar za licence...ja sam jednostavno TUŽAN!!!
    Nisam to zaslužio!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Travanj 08, 2012, 05:38:27 »
  • 0
  • 0
  • Naši već plaču kako moraju igrat u srijedu u Puli a već u subotu moraju u Split.
    Nije se jučer ni sekundu primjetilo da je u srijedu Zagreb igrao kup?????

Ako mogu igrat Mance i Stepčić u napadu mogao je (i trebao pošto nismo imali novaca za nabavit drugog) ostat i Alferez. On bi u ovim domaćim utakmicama sigurno nešto "skuhao".

Naši zamznu suradnju sa Atlasom i onda kao zvijezdu prijelaznog roka dovedu "slovenskog Messija." =D> .

brziri

• Gost
    « Odgovori #47 u: Travanj 08, 2012, 07:50:53 »
  • 0
  • 0
  • Govorio sam i prije, za sve je kriva selekcija igrača unatrag 3-4 godine.
    99% igraća nema fizičke predispozicije, spori su, slabi u duelu, nemaju taktičko-tehničko znanje
    Krailah je precjenjeni igrač, i to sam oduvijek govorio
    4 godine nemamo pravog veznog igrača.
    Ovo će biti borba za opstanak, a ne za ostanak.
    Drpić je bio naš najbolji igrač juče, dodao je čak koju loptu po podu na 10-15 m, a nije igrao 3 godine ozbiljan nogomet, i to sve govori.
    Posjeta na utakmici  jedva 1000 ljudi, ljudima se ne da ovo gledati, jednostavno.
    Juniori su loši svi od reda, pa čak i Močinić, riječki Pirlo, mora još puno čokolina popapati
    Štrok najbolji igrač utakmice, toliko o svima njima, nadam se da će mu Medić kupiti koju krempitu na povratku.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Travanj 08, 2012, 09:05:07 »
  • 0
  • 0
  • a šta je to debeli mehikanac napravio?
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Travanj 08, 2012, 09:14:53 »
  • 0
  • 0
  • bolji na malom prostoru od Mancea. A i naši su mogli tražit drugu dvojicu za Guttia i Delgadilla kad već nisu imali kune ni za kineski dućan.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Travanj 08, 2012, 10:23:09 »
  • 0
  • 0
  • ma daj i ja sam od mancea bolji u malom velikom u boćama i branju šparoga. poanta je da se debeli nije snašao.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Travanj 08, 2012, 12:08:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "brziri"
    Govorio sam i prije, za sve je kriva selekcija igrača unatrag 3-4 godine.
    99% igraća nema fizičke predispozicije, spori su, slabi u duelu, nemaju taktičko-tehničko znanje
    Krailah je precjenjeni igrač, i to sam oduvijek govorio
    4 godine nemamo pravog veznog igrača.
    Ovo će biti borba za opstanak, a ne za ostanak.
    Drpić je bio naš najbolji igrač juče, dodao je čak koju loptu po podu na 10-15 m, a nije igrao 3 godine ozbiljan nogomet, i to sve govori.
    Posjeta na utakmici  jedva 1000 ljudi, ljudima se ne da ovo gledati, jednostavno.
    Juniori su loši svi od reda, pa čak i Močinić, riječki Pirlo, mora još puno čokolina popapati
    Štrok najbolji igrač utakmice, toliko o svima njima, nadam se da će mu Medić kupiti koju krempitu na povratku.

Kreilach je defanzivni vezni za pocetak, a ti valjda od njega ocekujes da kreira igru balvana? Inace covjek u 2. poluvremenu je apsolutno svaku visoku loptu dobio, a kiks je imao jedan u cijeloj utakmici... Koliko god precijenjen je jedini igrač koji liči na profesionalca u ovoj ekipi, sto fizički, sto sa pristupom..

A sto se tice stroka kao najboljeg igraca utakmice, neznam po cemu to osim po golu.. Kad je takve utakmice pruzao u našem dresu govorili smo da je debelo prase.. U tekmi ima 2-3 bljeska di probije i to je cijeli njegov nogomet, u obrani za vidjet ga nema, srce mu je u tvornici coca-cole, pravi profesionalac.. daleko bolji je bio onaj mali sta je igrao desno, sa duzom kosom..

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Travanj 08, 2012, 12:12:50 »
  • 0
  • 0
  • Utakmica je bila :oops: #-o :evil:
    A sad pogled na pravu tablicu (podjeljeni Varaždinovi bodovi)...
    ------MAMIĆEVA LIGA------
    1.Dinamo...............25...66
    ----------EUROPA----------
    2.Hajduk................26...54
    ------LIGA ZA EUROPU------
    3.Slaven Belupo......25...43 <- Protiv lošijih igraju loše
    4.Split....................25...40 <- U lošoj formi
    5.Cibalia.................25...39 <- Spasili se pa sad hvataju Europu... da smo sposobniji bili bismo tu...
    6.Lokomotiva..........25...36 <- Lagan raspored + Mamić(ne ispada sigurno)
    ----LIGA ZA 12. MJESTO----
    7.Zagreb.................25...36 <- Poklonili smo im bodove
    8.Osijek..................26...35 <- U lošoj formi, igra se kup, ne prelagan raspored, moglo bi biti svašta...
    9.Zadar...................25...35 <- Poklonili smo im bodove
    10.Istra 1961...........24...34 <- U dobroj formi
    11.Inter...................26...34 <- 4 nepredvidive utakmice, prvi su nam konkurent za ispadanje.
    12.Rijeka................24...32 <- Detalji niže...
    --------DRUGA LIGA--------
    13.Lučko................26...25 <- 9 bodova u 4 utakmice, nema šanse, kao ni ovi niže...
    14.Šibenik...............25...24
    15.Karlovac.(-1........26...20
    16.Varaždin.(-1)........30...8
    ----------------------------------
    Naš raspored:
    ISTRA - RIJEKA -> Možda bude 1 bod...
    SPLIT – RIJEKA -> U lošoj su formi, prošle godine smo uzeli 3 boda, ove godine MORAMO!!!
    RIJEKA – DINAMO -> parkirati autobus ispred Lisjaka i možda bude bod
    CIBALIA – RIJEKA -> sve je moguće
    RIJEKA – SL.BELUPO -> sve je moguće, SB hvata Europu, ali igra im jako varira (neriješeno sa Hajdukom, Lučkim i Karlovcem, a dobili Osijek) barem 1 bod MORAMO dobiti...
    KARLOVAC – RIJEKA -> otpisani, MORAMO uzeti 3 boda!!!
    Za ostanak nam po meni treba barem 8 bodova iz ovih 6 utakmica, ali nakon onog jučer... stvarno ne znam šta očekivati...
    « Zadnja izmjena: Travanj 08, 2012, 12:19:53 od Wedran »

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Travanj 08, 2012, 12:18:55 »
  • 0
  • 0
  • Ajmo sad i po Močiniću srat jer ekipa kao ekipa ne radi ono sto bi trebala.

Nemojmo sada gledati zadnje 3-4 godine jer tko je ustao u Rijeci od tada? Čagalj i........ Kreilach?
    Ako su znalo da ovu zimu dolazi Volpi sa parama, zasto se nije kontaktiralo kojeg dobrog igraca jer sam siguran da bi dosli.
    Po meni je najveci krivac Milenkovic i tom kretenu treba svakom prilikom hebati mater jer pogledajte sta je sa svojim 'znanjem iz Barcelone' napravio od naseg kluba.
    Da se razumijemo, kada je dolazio i ja sam ga hvalio zbog njegovog 'znanja' ali sam uskoro vidio da je tip cisti prevarant bez trunke znanja.
    Drugi krivac za ovakve rezultate je po meni i Ištuk, koji je kroz pripreme napravio veliko NIŠTA.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Travanj 08, 2012, 12:54:33 »
  • 0
  • 0
  • Jedno pitanje.. da li 12 igra sa kvalifikantom iz 2.lige ili je isto ispao, a ovaj direktno ulazi?

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Travanj 08, 2012, 13:41:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Jedno pitanje.. da li 12 igra sa kvalifikantom iz 2.lige ili je isto ispao, a ovaj direktno ulazi?
    http://www.hns-cff.hr/upl/products/Prop ... 011-12.pdf
    str. 8. poglavlje obnavljanje lige...
    U natjecateljskoj godini 2012./13. Prva HNL imat će 12 klubova sudionika.
    Na kraju natjecateljske godine 2011/2012. ligu napuštaju klubovi plasirani na 12-16 mjestu na tablici.
    Pobjednik Druge HNL iz natjecateljske godine 2011./12. postaje ĉlan Prve HNL u natjecateljskoj godini 2012./13.
    U Prvu HNL mogu ući samo klubovi koji su dobili licencu za igranje u Prvoj HNL u natjecateljskoj godini 2012./13.
    Ukoliko pobjednik Druge HNL ne dobije licencu za igranje u Prvoj HNL ili odustane od prava nastupanja u Prvoj HNL, u Prvu HNL plasirat će se drugoplasirani klub Druge HNL ukoliko je dobio licencu.
    Ako niti jedan od dva prvoplasirana kluba Druge HNL ne dobije licencu ili odustane od nastupa u Prvoj HNL, u Prvoj HNL ostat će 12-to plasirani klub Prve HNL iz prvenstva 2011./12. ukoliko je dobio licencu.
    U sluĉaju da neki klub Prve HNL koji je ostvario sportski rezultat za ostanak u Prvoj HNL ne dobije licencu za igranje u Prvoj HNL, u Prvoj HNL ostaje 12-to plasirani klub ili prvi sljedeći po plasmanu zakljuĉno s 15-to plasiranim kojem je izdana licenca za Prvu HNL.
    Posljednje plasirani (16.) klub Prve HNL u natjecateljskoj godini 2011/12. obvezno ispada iz lige. Ukoliko se niti na jedan naĉin utvrĊen ovim ĉlankom ne moţe popuniti Prva HNL da broji 12 klubova u natjecateljskoj godini 2012./13., liga se neće popunjavati na neki drugi naĉin.

Ne znam, odakle ljudima informacije o playoffu...

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #56 u: Travanj 08, 2012, 14:25:20 »
  • 0
  • 0
  • Zasad Dugopolje još razmišlja o licenci za 1. ligu.
    Čak bi na kraju i 12, mogao ostat u ligi jer iz druge lige nema zainteresiranih....... [-o<

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Travanj 08, 2012, 14:37:13 »
  • 0
  • 0
  • Jednostavno je - ako Dugopolje i Pomorac ne žele u 1. ligu, mi ostajemo, a ispadaju Šibenik, Lučko, Karlovac i Varaždin. Ako jedan od njih dobije licencu, onda ispadamo. Jednostavno.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Travanj 08, 2012, 15:12:39 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    Jednostavno je - ako Dugopolje i Pomorac ne žele u 1. ligu, mi ostajemo, a ispadaju Šibenik, Lučko, Karlovac i Varaždin. Ako jedan od njih dobije licencu, onda ispadamo. Jednostavno.

Ajde više izbacite Pomorca iz kombinacija. Oni nisu ni zatražili licencu, a i da je kojim slućajem do 1.05.   zatraže, ne mogu je dobiti jer nemaju uvjeta (reflektore). Dakle ostalo je samo dugopolje. I iako svi misle da neće htjeti ići u prvu ligu, ja mislim da će oni ući pa makar za 2 godine završili kao suhopolje, pazinka ili sad varaždin.

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Travanj 08, 2012, 15:40:58 »
  • 0
  • 0
  • mislim da Dugopolju nije u interesu da ude u 1.Ligu.
    Bolje im je da budu stabilni drugoligas koji se bori za vrh 2.lige nego za dno 1.lige. Pogledaj sta se dogodilo Karlovcu. Po nekim izjavama sto sam citao, cini mi se da im je 1. liga prevelik zalogaj za iducu sezonu(zbog financija).