• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Zagreb, danas  (Prikazano: 14091 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Re: Rijeka - Zagreb, danas
« Odgovori #75 u: Travanj 10, 2012, 13:08:08 »
  • 0
  • 0
  • Opet se u novinama piše o neiskustvu i pritisku s tribina.

Ma pošaljem vas sve u pm, idite konobariti i ostavite se više nogometa. Prvo poluvrijeme je pritisak s tribina bio toliko jeziv da je čitava ekipa stajala i gledala. Da smo odigrali cijelu utakmicu kao drugo poluvrijeme, dobili bi sigurno.

O pojedinačnom učinku neću, ali ovi igrači bi se trebali zamisliti nad sobom, sada kada konačno imaju šansu igrati u stabilnom klubu oni čine sve da odu iz njega. Profesionalizam uključuju i sportski život i van terena, održavanje kondicije, prehranu i ostalo, to bi se konačno trebalo početi primjenjivati i na ovim prostorima i uvoditi masne novčane kazne za svaku kilu viška, a ja bih uveo i norme kao u atletici. U ovoj šugavoj ligi 90% ekipa možeš dobiti samo na mišiće bez ikakvog nogometnog znanja, a naši nemaju snage za 5 minuta kontinuiranog presinga.

Sve potjerati i pokažnjavati, sve. Sram vas bilo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Travanj 10, 2012, 14:12:29 »
  • 0
  • 0
  • Kakve su mogućnosti da prvu ligu na Kantridi zaigra Pomorac?
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Travanj 10, 2012, 14:53:14 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "vlinicx"
    Kakve su mogućnosti da prvu ligu na Kantridi zaigra Pomorac?
    Nema smisla razmišljati što bi bilo kad bi bilo i da li bi bilo... Jednostavno treba ovim igračima reći da smo zahvaljujući prije svega njihovoj "igri" u dubokim govnima i da je na njima da nas iz istih vade... sve ostalo je gubljenje vremena... na njima je da počnu igrati nogomet i da naprave rezultate i ne budu ispod 11. mjesta jer nas samo to iz ovoga sigurno vadi, a tek ukoliko ostanemo tu gdje jesmo, tek onda se možemo nadati da se netko iz Pomorca ili Dugopolja ne sjeti da bi igrao prvu ligu...

Offline 4 - 0

• Pionir
    « Odgovori #78 u: Travanj 10, 2012, 14:58:18 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "vlinicx"
    Kakve su mogućnosti da prvu ligu na Kantridi zaigra Pomorac?
    nikakve.. nisu se niti prijavili za 1. ligu

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #79 u: Travanj 10, 2012, 16:42:10 »
  • 0
  • 0
  • Upravo gledam reprizu orlanda na kanal ri,gost mali Močinić. Degutantno,neki stari,kapilarno propupali stari vol ispituje malog da li navija za barcelonu ili za real.
    Evo sad,mali vol odgovara,a stari se ispod glasa podsmjehuje,kao humor,opuštizacija. JADNO!
    E moj Orlando,ako ti se ne da nemoj ni radit,odi fino na briškulu i trešetu,samo treba tamo ponijet i svoje novce,a na to ti nisi navikao.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Travanj 10, 2012, 16:51:12 »
  • 0
  • 0
  • Mene je strah da su naši igraci svjesni da nemaju sta traziti ovdje druge godine pa ime se zato zivo j.e.be, cak malo i namjerno zabusavaju jer su tako odgojeni i jer je situacija u drustvu takva.

bez srca bez glave samo s glavićem eventualno.

smisao života je pivo, kladionica i plejstejšn. tu i tamo ako se posreci ubod.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #81 u: Travanj 10, 2012, 17:40:41 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Mene je strah da su naši igraci svjesni da nemaju sta traziti ovdje druge godine pa ime se zato zivo j.e.be, cak malo i namjerno zabusavaju jer su tako odgojeni i jer je situacija u drustvu takva.

bez srca bez glave samo s glavićem eventualno.

smisao života je pivo, kladionica i plejstejšn. tu i tamo ako se posreci ubod.

Slažem se s tobom, a već sam to negdje i napisao, da imam dojam da oni znaju nešto o svojim sudbinama, što mi ne znamo, pa ih lagano boli kita.

A znaš li što bi bio najveći paradoks?
    Da odletimo u 2. ligu, klub ih potjera, a oni nađu angažmane u drugim prvoligašima i nastave igrati 1. ligu. E to bi me uh....neći ni izgovoriti.

Ili može i ovako.
    Ako odletimo u 2. ligu, klub ih možda zadrži, jer je objektivno, teško vjerovat da bi mogli dobiti velika pojačanja za tu ligu, pa si na takav način produže sigurna primanja na još godinu dana. Pa bojkotiraju...

Bez obzira na sve opcije, gro ove ekipe mora letit na ljeto.