• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Split - Rijeka  (Prikazano: 11103 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
Re: Split - Rijeka
« Odgovori #15 u: Travanj 14, 2012, 22:01:22 »
  • 0
  • 0
  • Lisjak, Kreilach, Močinić - kapacitet za neku novu Rijeku.
    Čagalj, Datković, Živulić, Salčinović, Miloš, Čulina - ostaviti kao zamjene ili neko prijelazno riješenje. Ostalima se zahvaliti ako imamo na ćemu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #16 u: Travanj 14, 2012, 22:03:12 »
  • 0
  • 0
  • Pa šta sam ja u prošlim životima skrivio da moram navijati za ovaj j... klub, koliko samo razočaranja kroz više od 20 godina odlazaka na utakmice, alo ovo je dno.

Prvo, sramotno je da će Rijeka kao rijetki financijski stabilan klub u Hrvatskoj druge sezone najvjerojatnije igrati drugu ligu, dok će razni Osijeci, Zadri i slični stavljati nam sol na ranu.

Drugo, za sve koji misle da ćemo se slijedeće sezone prošetati kroz drugu ligu, mišljenja sam da su u krivu i da je teže ući u prvu ligu nego iz nje ispasti, ali o tome ćemo slijedeće sezona.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Travanj 14, 2012, 22:08:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Zamet RI"
    Drugo, za sve koji misle da ćemo se slijedeće sezone prošetati kroz drugu ligu, mišljenja sam da su u krivu i da je teže ući u prvu ligu nego iz nje ispasti, ali o tome ćemo slijedeće sezona.

Istog sam mišljenja.. mislim da je 2. liga puno kompliciranija nego sto se misli.. Iako ima jos posla do 2.lige. Samo neka Inter i Istra ne krenu kuhat utakmice..

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #18 u: Travanj 14, 2012, 22:23:04 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Citat: "Zamet RI"

Istog sam mišljenja.. mislim da je 2. liga puno kompliciranija nego sto se misli.. Iako ima jos posla do 2.lige. Samo neka Inter i Istra ne krenu kuhat utakmice..

A čuj, šta se tiče 2. lige Rijeka trenutno nema šanse protiv prvih petoro iz iste, a o jednom Pomorcu ili Dugopolju da ne pričamo.

brziri

• Gost
    « Odgovori #19 u: Travanj 14, 2012, 22:58:01 »
  • 0
  • 0
  • Ovakva hrpa antitalenata i neznalica rjetko se viđa, ja ne vjerujem da mi možemo ikome dati gol do kraja prvrenstva, niti stvorit šansu za gol, možda osvojimo bodove kod Karlovca ako ih se suspendira, a izgleda da neće.
    Inter osvaja 3 boda protiv Varaždina i 1. liga bye bye

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Travanj 14, 2012, 23:32:49 »
  • 0
  • 0
  • Ljudstvo moje,sram e je..""

Offline 4 - 0

• Pionir
    « Odgovori #21 u: Travanj 15, 2012, 00:23:41 »
  • 0
  • 0
  • glave gore, još uvijek smo 11.

FORZA FIUME!!!

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Travanj 15, 2012, 00:57:00 »
  • 0
  • 0
  • Loše loše... Čaval je ex igrač, u napadu nemamo igrače nego planktone, ma ne znam... Moramo tući Dinamo a ne znam kako i s kime.

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #23 u: Travanj 15, 2012, 03:00:38 »
  • 0
  • 0
  • OK, malo oporavio od soka.
    Ostajemo mi i Inter i jedno 11. mjesto - "ovaj je grad premalen za obojicu" kako su govorili u onim starim Westernima. Imamo 1 bod vise od njih i marginalno bolju gol razliku...

Ostaju utakmice:

Rijeka-Dinamo
    Cibalia-Rijeka
    Rijeka-S. Belupo
    Karlovac-Rijeka

Zagreb-Inter
    Inter-Hajduk
    Split-Inter
    Inter-Varaždin

Po jacini protivnika, Inter bi trebao izgubiti tri slijedece tekme ili u najbolju ruku usicariti nesto protiv Zagreba, i naravno dobiti bodove protiv Varazdina. Mi bi trebali dobiti Karlovca i jos koji bod protiv Cibalije i/ili Belupa. Mislim da nije "mission impossible"... Ako nesto isceprkamo protiv Dianama bilo bi izvrsno, ali ne racunam bas na to.

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Travanj 15, 2012, 07:57:03 »
  • 0
  • 0
  • Svaki put kad gledam Rijeku u zadnje vrijeme sjetim se ovog članka i čir se probudi :cry:

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Kr ... u-Udineseu

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Travanj 15, 2012, 08:41:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "robigno"
    Svaki put kad gledam Rijeku u zadnje vrijeme sjetim se ovog članka i čir se probudi :cry:

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Kr ... u-Udineseu

Mislim da nisi u pravu. Jučer je on bio jedini koji je nešto radio prema naprijed a nije imao s kim. Čulina se drži i ponaša kao rekreativac, a o Stepčićevom "baletnom trku" sam već rekao šta mislim. (premda je i on iznenadio sa par poteza, što govori da bi možda i bio nekakav igrač da zna trčati i skine kile).

Uroš nije bio loš (gle, rima), nego su svi na toliko lošoj razini da je to KRIMINALNO.

brziri

• Gost
    « Odgovori #26 u: Travanj 15, 2012, 08:51:47 »
  • 0
  • 0
  • Još taj Uroš jedini izgleda i ima kretnje poput nogometaša, ovo su ostalo baleteni ili panjevi.
    Toliko borbe sa samim sobom, odskakivanja lopte, centaršutevi na suprotni korner nisam dugo vidio, a mislim na cijelu sezonu, a ne na ovo utakmicu.
    Čaval ? WTF ko njega stavlja da igra
    ok ovi mladi, ko mladi su, ali evidentno je da ni jedan od njih nema potencijal ni kvalitete
    Močinić? je on igrao ili? jednostavno je pre slab i mekan za ozbiljni nogomet
    Stepčić, 20 godina a iz profila ima trbušinu kao da na dan popije 20 piva
    Čulina se lomi sam sa sobom i otrči u gol aut, s loptom ili bez svejedno je
    Sve u svemu nema neke nade ili perspektive, biti će teško, i jedino što nas može spasiti je da Pomorac i Dugopolje ne zatraže licencu

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #27 u: Travanj 15, 2012, 10:20:15 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "brziri"
    Još taj Uroš jedini izgleda i ima kretnje poput nogometaša, ovo su ostalo baleteni ili panjevi.
    Toliko borbe sa samim sobom, odskakivanja lopte, centaršutevi na suprotni korner nisam dugo vidio, a mislim na cijelu sezonu, a ne na ovo utakmicu.
    Čaval ? WTF ko njega stavlja da igra
    ok ovi mladi, ko mladi su, ali evidentno je da ni jedan od njih nema potencijal ni kvalitete
    Močinić? je on igrao ili? jednostavno je pre slab i mekan za ozbiljni nogomet
    Stepčić, 20 godina a iz profila ima trbušinu kao da na dan popije 20 piva
    Čulina se lomi sam sa sobom i otrči u gol aut, s loptom ili bez svejedno je
    Sve u svemu nema neke nade ili perspektive, biti će teško, i jedino što nas može spasiti je da Pomorac i Dugopolje ne zatraže licencu

Slažem se sa svim i da jedino nas Dugopolje može spasiti.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Travanj 15, 2012, 10:35:36 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je jučer bilo stvarno smiješno. Kao da je netko srednjoškolkama dao da igraju nogomet prvi puta.

Definitivno dečkima dati nekakvo priznanje za to što su bili dio najgore Rijeke ikada!
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Travanj 15, 2012, 12:17:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ArmadaCalifornia"
    Po jacini protivnika, Inter bi trebao izgubiti tri slijedece tekme ili u najbolju ruku usicariti nesto protiv Zagreba, i naravno dobiti bodove protiv Varazdina. Mi bi trebali dobiti Karlovca i jos koji bod protiv Cibalije i/ili Belupa. Mislim da nije "mission impossible"... Ako nesto isceprkamo protiv Dianama bilo bi izvrsno, ali ne racunam bas na to.

Jačina protivnika je kao faktor vjerojatnosti, ni 99% nikad nije garancija. Hajduk je jači od Osijeka pa je jučer izgubio, u zadnjim kolima sve ovisi o motivaciji, a za Hajduka i Dinamo je prvenstvo gotovo. U načelu im bodovi više ne trebaju i sve ovisi kakav dan im naleti, ako su taj dan baš raspoloženi onda ćeš teško nešto napraviti, ako dođu odigrati reda radi onda imaš šansu.

Zadnjih dana sam vježbao autosugestiju i govorio da smo sposobni dohvatiti to 11. mjesto, može biti da me zavaralo što nisam gledao zadnje 3 utakmice i već sam pomalo zaboravio koliko smo loši. Ovo jučer me opet vratilo u surovu realnost. Nepojmljivo je da cijelo proljeće nismo dali gol iz igre, kao ekipa koja se bori za ostati u ligi morali bismo u najmanju ruku dominirati kod kuće, ni to nije slučaj.

Ne znam u kakvom su stanju Sivonjić i Bošnjak ali mi se čini da su to jedina dva napadača s kojima možemo nešto napraviti protiv Dinama zahvaljujući njihovom iskustvu. Uz uvjet da igraju u paru, ne samo jedan. Sa Čulinom i Palibrkom u špici tonemo u 2. ligu kao sidro, s njima nećemo dobiti ni Karlovca što svi inače uzimaju zdravo za gotovo. Palibrk bi mogao biti interesantan kao polušpica sa svojim kretanjem, a i zna odigrati dobru okomitu loptu, ali ne znam je li preriskantno igrati protiv Dinama sa 3 tako ofenzivna igrača. S druge strane, igrati na svojoj polovici i samo čekati kontru neće proći jer oni će doći igrati rutinsku utakmicu, a to znači da se neće previše otvarati i kontru ćeš im teško uvaliti (a i s kime, pitam se ja).