• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Cibalia-Rijeka 29.4. 17h  (Prikazano: 18342 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline morska krava

• Veteran
Re: Cibalia-Rijeka 29.4. 17h
« Odgovori #15 u: Travanj 27, 2012, 19:51:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "dalmatinac30"
    Dragi Riječani, čemu sad plakanje i kukanje?
    Prije par godina kad smo se s dinamom čupali za naslov prvaka, dobili ste nas 2:1 na Kantridi i digli onu vrhunsku poruku, 'izgubia si prvenstvo na Kantridi itd'
    Nije problem u tome i nek svi igraju za sebe ali kolo prije vas je dinamo namaza 4:0, a komentari Anasa nakon poraza su bili 'ma nama ova utakmica nista ne znači, nama je u srijedu derbi sa Hajdukom tra la la'
    Gle sad paradoksa oba Sharbinija u Hajduku kojem utakmica sa Interom nista ne znaci.
    Ali isto dica grizu, nisu spustili gaće.
    Nama nije problem 1999. bilo zapljeskat Rijeci i to 45000 ljudi ili nakon 0:4 na Poljudu.
    Svi izvori frustracija su vam Hajduk i Torcida, a sad drukajte za iste haha

1. da ste i dobili tu utakmicu, šanse za naslov su vam bile samo teoretske, jer dok je mamića, kako si i napisao na drugom postu, sve može dogovorit

2. je ne kužim zašto se vi dalmatinci stalno pozivate na tu 99. i skandiranje na poljudu. Bila je to više politička poruka ZG, nego skandiranje Rijeci. I stalo se prešućuje činjenica da je 7 dana kasnije, u odlučujućoj utakmici protiv Osijeka, jedan dalmatinac digao zastavicu, a drugi prihvatio...

3. Mi ćemo možda i ispasti iz lige, nema veze, sami smo si krivi i neka je tako (bolje i tako nego da nas hajduk ili dinamo spašavaju), ali ćemo se i vratiti...a svatko stoji u svom redu.

Guštajte dok možete......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Travanj 27, 2012, 19:58:53 »
  • 0
  • 0
  • Aj kad svršiš na Fiume vrati se u realnost na svoj forum zvezde split pa tamo pametuj.

I split nikad nece bit lijep kao Fiume. :wink:

Mi druga liga, a vi nikad vise prvaci  :lol:

Cry harder  :lol:  

Siamo soli contro tutti

Offline scapa flow

• Morčić
    • **
    « Odgovori #17 u: Travanj 27, 2012, 20:00:25 »
  • 0
  • 0
  • sve je islo u pm, kad je horvat odlucio kod lokomotive u gostima odigrati na nulu...tu su nam svima pokazali di su nam ambicije...0:0 protiv lokomotive u gostima uspjeh...e moja rijeko...
    najdraži zaljev, najdraži grad

Offline girica

• Veteran
    « Odgovori #18 u: Travanj 27, 2012, 20:09:59 »
  • 0
  • 0
    Citat: "Traxxtor™"
    Aj kad svršiš na Fiume vrati se u realnost na svoj forum zvezde split pa tamo pametuj.

I split nikad nece bit lijep kao Fiume. :wink:

Mi druga liga, a vi nikad vise prvaci  :lol:

Cry harder  :lol:  

Siamo soli contro tutti
    Sta da ti kazem, nemam ja sa Splitom ko gradom nista tako da me ne boli to.
    Nego sta Volpi i ona brkata talijancina Rivetti kazu?
    Samo se vi dokapitalizirajte, i to na pravi nacin a ne ka Hajduk.
    Sretno vam dogodine po dalmatinskoj Zagori.
    Zrnovnica, Stobrec, Sinj, Solin itd.
    Ako budete sriće izvuci ce te nas u Kupu haha
    Kme kme kme

Tim više pokazuješ koliko si veći IDIOT.

Uvijek volim kad nam koji tovarčić svrati ovdje,imam osječaj da imam neku igračku,tj majmunčića za igrat se i ubit vrijeme.
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Travanj 27, 2012, 20:11:13 »
  • 0
  • 0
    ....
    :D Nemoj tako o Dinamu, ipak ste vi dva kluba bratska. Da smo mi imali samo dio politike iza sebe kao što ste ju imali vi sve ove godine, osvajali bi i mi kud i kamo više i ne bismo morali štedjeti na momčadi i sakatiti vlastiti klub da preživimo, ali politika je kurva, a mi smo čista obraza. A ako te to baš toliko veseli, uživaj u lošim rezultatima Rijeke dok još možeš... Nećeš još dugo...
    Na tvom Poljudu, uskoro...  :wink:
    http://www.youtube.com/watch?v=8xd3B45S ... re=related

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Travanj 27, 2012, 20:32:40 »
  • 0
  • 0
  • Vec ides, nemoj ic :(  

Treba nam klaun na forumu, pogotovo ako je zvezdas(st)...najgluplji ste pa je fora vas zayebavat  :D

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #21 u: Travanj 27, 2012, 20:34:29 »
  • 0
  • 0
  • Igrači moji dragi, muda na stol i uzeti svih 9 bodova!!! Nema nam druge, ali ne vidim načina...  :|
    La toronjera e grande e bella...

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #22 u: Travanj 27, 2012, 20:49:53 »
  • 0
  • 0
    Dragi Rečani moran dalje.
    Iman veceras neki izlazak u Vodice.
    Zaj mi vas je, cak i vise od Sibenika haha
    Ali to je sport.
    Molite Boga pravoslavnog da nas u Europi kazne igrat 250 km od Splita pa cemo vam doc ka i 1995. i konacno napunit 'stadion'
    Aj rečani moji fudbal se igra i u 2.ligi.
    Pozdrav iz suncem okupane prekrasne Dalmacije.

tebi je izlazak jedino u polje ili kad sestru ideš oplodit u štalu...
    ne kužim zašto admini ne banaju ovakve jadnike,mislim znam da nista pametno nikad ne uspiju napisat ali ako je ovo riječki forum na kojem se raspravlja o riječkom nogometu onda mi nije jasno zašto je i nižim slojevima života koji dolaze ovdje dokazat ono sto se dobro zna, da u dalmaciji živi najjadnija,najprimitivnija i nakraju krajeva najneinteligentnija bagra u hrvatskoj i šire, dopušteno jest govna po forumu
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #23 u: Travanj 27, 2012, 22:12:33 »
  • 0
  • 0
  • Nemojte se truditi dečki, jednostavno budaletinu ne možeš uvrijediti, budući je budaletina i ne može shvatiti uvredu.

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #24 u: Travanj 27, 2012, 22:17:15 »
  • 0
  • 0
  • E sada, ako se nažalost dogodi ono šta svi vjerojatno sumnjamo da će se dogoditi, zanima me da li netko zna kakve će propozicije biti sljedeće sezone, odnosno koliko će klubova slijedeće sezone ulaziti u 1. ligu.

I jedno pitanje za kolege forumaše: koje je vaše mišljenje, ako ispadnemo iz lige ove sezone, koliko će nam biti potrebno da se opet vratimo u 1. ligu i da li će se dovoditi pojačanja ili ćemo nažalost ostati s ovom ekipom i s njom se pokušati vratiti u 1. ligu?

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Travanj 27, 2012, 22:30:52 »
  • 0
  • 0
  • I believe in miracles :P

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Travanj 27, 2012, 22:59:52 »
  • 0
  • 0
  • Vjerujem da cemo dobit cibaliju, da ce bosnjak utrpat nesto.. ali

Mislim da u slučaju ispadanja u 2.ligu treba pokupovat sve planirano, makar na silu, i u godinu dana se vratit sa uigranom ekipom.. jedina kombinacija koja po meni ima smisla..

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #27 u: Travanj 27, 2012, 23:05:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Vjerujem da cemo dobit cibaliju, da ce bosnjak utrpat nesto.. ali

Mislim da u slučaju ispadanja u 2.ligu treba pokupovat sve planirano, makar na silu, i u godinu dana se vratit sa uigranom ekipom.. jedina kombinacija koja po meni ima smisla..

Slažem se, ali se bojim da se nećemo tako lako vratiti u prvu ligu (ako ne gledamo licence) jer trenutnoj u 2. ligi ima i jačih ekipa od nas.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #28 u: Travanj 27, 2012, 23:17:00 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Zamet RI"
    E sada, ako se nažalost dogodi ono šta svi vjerojatno sumnjamo da će se dogoditi, zanima me da li netko zna kakve će propozicije biti sljedeće sezone, odnosno koliko će klubova slijedeće sezone ulaziti u 1. ligu.

I jedno pitanje za kolege forumaše: koje je vaše mišljenje, ako ispadnemo iz lige ove sezone, koliko će nam biti potrebno da se opet vratimo u 1. ligu i da li će se dovoditi pojačanja ili ćemo nažalost ostati s ovom ekipom i s njom se pokušati vratiti u 1. ligu?
    S sadašnjom ekipom nebi se tako lako vratili u 1. ligu,a čisto sumnjam da bi se dovodila neka ekstra pojačanja.
    Ispadanje u 2. ligu za rijeku bi u ovom slučaju bila katarza! Ko zna kako bi reagiralo novo vodstvo kluba,koliko, bi navijača izgubili,kako bi reagirali ovi novi sponzori(npr nike).
    Ako ispadnemo mislim da možemo zabit križ i postavit vijence na kantridi #-o
    Danas dosta očekivana pobjeda Intera,vjerojatno je malo i Ljaljak tu umješao prstiće,neće on tek tako dopustit da Inter ispadne.
    Cibalia je još uvijek teoretski u igri za europu,šanse su nam minimalne.
    Od sljedeće sezone 1 klub ispada i ulazi,morali bi bit prvaci 2. lige. Ovo će bit najstresniji završetak sezone u klupskoj povijesti,a Čulina i ekipa bruse krampone po phanasu :evil:

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #29 u: Travanj 27, 2012, 23:25:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Mlakonja"
    Citat: "Zamet RI"
    E sada, ako se nažalost dogodi ono šta svi vjerojatno sumnjamo da će se dogoditi, zanima me da li netko zna kakve će propozicije biti sljedeće sezone, odnosno koliko će klubova slijedeće sezone ulaziti u 1. ligu.

S sadašnjom ekipom nebi se tako lako vratili u 1. ligu,a čisto sumnjam da bi se dovodila neka ekstra pojačanja.
    Ispadanje u 2. ligu za rijeku bi u ovom slučaju bila katarza! Ko zna kako bi reagiralo novo vodstvo kluba,koliko, bi navijača izgubili,kako bi reagirali ovi novi sponzori(npr nike).
    Ako ispadnemo mislim da možemo zabit križ i postavit vijence na kantridi #-o
    Danas dosta očekivana pobjeda Intera,vjerojatno je malo i Ljaljak tu umješao prstiće,neće on tek tako dopustit da Inter ispadne.
    Cibalia je još uvijek teoretski u igri za europu,šanse su nam minimalne.
    Od sljedeće sezone 1 klub ispada i ulazi,morali bi bit prvaci 2. lige. Ovo će bit najstresniji završetak
    sezone u klupskoj povijesti,a Čulina i ekipa bruse krampone po phanasu :evil:

Potpisujem!