• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: IN MEMORIAM - NK RIJEKA  (Prikazano: 6273 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Morčić
  • **
IN MEMORIAM - NK RIJEKA
« u: Travanj 29, 2012, 20:42:27 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je kraj. Konačni kraj, tuga i nevolja. Muka mi je već duže vrijeme, danas totalna depresija. Lete mi pred očima godine nadanja i čekanja... lažnih nada, predugih čekanja. Čekali smo naslov, dobili po glavi. Od svojih. Nisu nam krivi ni dinamo, ni hajduk, ni Mamić, ni Ljaljak... naši nam zabili nož u leđa. Ispisao sam nebrojeno puta sve što mislim o aktualnom vodstvu, nakon Rijeka-Zadar maknuli mi tekst, pa ugasili kolumnu na klupskim web stranicama (big deal za kolumnu, ali nisu se dali kritizirat, jer - o čemu ja to pričam, kakva kritika?!?). Napisao sam još  davno na ovom forumu par riječi o jednoj velikoj zabludi zvanoj Srećko Juričić, treneru kojeg su hvalili oni koji ga se ne sjećaju kao trenera (nije znao dobit dobivenu utakmicu, to je istina o S.J.). Kao igrač bio je fenomenalan, šteta što je tu prestalo sve dobro što je napravio u Rijeci (nemojte mi samo o finalu Kupa '94., molim vas!). O njima više neću, daj Bože, nikad. Neću, zapravo, ništa. Užas, ne sjeda tu ni jedna riječ tamo gdje treba, sve je to lišće koje goni vjetar (tako kaže Dido Milenković). Pada mi na pamet samo jedna neviđena koincidencija; ispričavam se na mojih pet privatnih minuta, ali sorry, možda sam (kako su mislili Komen i društvo nakon Zadra) stvarno ja kriv. Zadnji put Rijeka je ispala iz lige kad sam imao 4 godine, moj stariji brat 6. Danas moj sin Adriano (molim lijepo, dobio ime po Fegicu) ima 4 godine, kćer Sandra 6. Zbog toga mi se mota suza u oku, ali je neću pustit u inat ovim našim brižnim Volpićima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    29.08.2013., proud to be there

Offline scapa flow

• Morčić
    • **
    Re: IN MEMORIAM - NK RIJEKA
    « Odgovori #1 u: Travanj 29, 2012, 21:07:32 »
  • 0
  • 0
  • R.I.P.
    najdraži zaljev, najdraži grad

Offline sax

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Travanj 29, 2012, 21:14:46 »
  • 0
  • 0
  • Respect Sandro!

Offline sens1

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Travanj 29, 2012, 21:18:16 »
  • 0
  • 0
  • Sve je to lijepo i istinito, muka je gledati ovakav apsurd i pitati se koja je pozadina svega, s obziromd a je tesko vjerovati da se moze ovako raspadati na terenu, no - nemojmo patetizirati. Kao da vam je pomrlo pol familije. Plakanje, suze u oku, godine lete pred ocima...molim vas.
    Ima l\' vode, jarane?

Offline Interista

• Morčić
    • **
    « Odgovori #4 u: Travanj 29, 2012, 21:49:40 »
  • 0
  • 0
  • Iskreno ja nisam ni ocekivao bolje, kako smo usli u sezonu a znalo se da ispada 5 klubova sad bi dobro dosla ona: " Kako posiješ, tako žanješ".

Sad na vidjelo dolazi rad omladinskih pogona, skauta, nedostatak infrastrukture, navlačenja oko treniranja ( traženja stadiona za treninge jer je trava na kantridi svetinja pa onda se ni ne trenira kako spada), pa besparica, ma ajmo pomladit momčad pa ajmo onda malo i ego da proradi pa u bitnim utakmicama di je svaki bod važan ne uvrstit u sastav Alfereza i zadnje sivonjica-palibrka, kao da imamo 6 napadaca koji mogu konkurirati. Sad na vidjelo dolaze mamini i tatini sinovi koji su kao "igrači" i gura ih se a imaju dvije ljeve noge, ne znaju sta znaci uklizati, pa jedni "starci" su nam naj igraci svaku tekmu, više se trude i trče nego klinci od 18+  godina. Pa bunker formacije gdje u 7 utakmica imas 2 gola iz 2 prekida, s tim da se jedva prelazilo centar. I onda uz sve to očekuju da im se puni stadion i kliče, jedno veliko LOL.

ma druga liga je realnost, jer nisu ni zaslužili drugo. Žao mi je Volpija i u šta on baca novce. a ovi igrači su meni se čini svjesni da nakon sezone su ionako za odstrel iz kluba, pa ih boli k.... šta će biti sa Rijekom, a  to pokazuju na terenu.

Pricekajmo jos licence, i ova dva kola pa cemo svi biti pametniji.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Travanj 29, 2012, 21:55:03 »
  • 0
  • 0
  • Najgore mi je što imam osjećaj da će tu drugu ligu igrat isti ovi pedercici koji su nas odveli tamo, da nece biti odstrijela jer necemo imat sto dovest..
    Poslje sunca ocito nama kisa dolazi..

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Travanj 29, 2012, 22:09:32 »
  • 0
  • 0
  • I ja sam u depri, kao nikad do sad (osim one utakmice 99.), ali mislim da još nije sve toliko crno.
    Ljudi, pa to je HNL. Još će se tu svašta događat pa je rano za sprovode.

Glavu gore, budimo ponosni u svojoj muci, a oni koji su nas doveli do muke (igrači i co) neka hodaju spuštene glave.

FOF

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Travanj 29, 2012, 22:18:50 »
  • 0
  • 0
  • Ovo jesu teški trenuci,ali klub se voli i u dobru i u zlu!!!
    Ne cvilite!

Offline RIboy

• Pionir
    « Odgovori #8 u: Travanj 29, 2012, 22:21:26 »
  • 0
  • 0
  • sutra ćete skužit da smo na +5 od ispadanja a ne na -4...  :wink:

brziri

• Gost
    « Odgovori #9 u: Travanj 29, 2012, 22:30:17 »
  • 0
  • 0
  • :-(
    « Zadnja izmjena: Svibanj 01, 2012, 12:19:36 od brziri »

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Travanj 29, 2012, 22:31:14 »
  • 0
  • 0
  • Još bih dodao i to da je otvaranje topica sa ovakvim naslovom u najmanju ruku morbidno i potpuno kontraproduktivno.
    Ako se nekome više ne navija za Rijeku to je njegova odluka i volja,ali ne odobravam da se ta odluka iznosi na ovaj način.

brziri

• Gost
    « Odgovori #11 u: Travanj 29, 2012, 22:33:57 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hell Sin key"
    Još bih dodao i to da je otvaranje topica sa ovakvim naslovom u najmanju ruku morbidno i potpuno kontraproduktivno.
    Ako se nekome više ne navija za Rijeku to je njegova odluka i volja,ali ne odobravam da se ta odluka iznosi na ovaj način.

nakon ovoga što sam vidi na TV ništa nije tako morbidno

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #12 u: Travanj 29, 2012, 22:55:01 »
  • 0
  • 0
  • ovo nije niti blizu onog osjećaja od 99
    e to je bilo kao da me netko nožem među rebra.

sutra ćemo doznat dal ostajemo u 1. ligi, bez obzira na utakmice do kraja  (ostajemo definitivno u 1.)
    ali za nas bi možda i zdravije bilo da ispadnemo...

neš ti drame, eto već je 13 godina prošlo od 99, par godina simo ni tamo.
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Travanj 29, 2012, 23:10:33 »
  • 0
  • 0
  • daj Sandro objasni sta je tu Komenova greska, love nije bilo da se dovede ikoga, barem je nasao kupca i spasio klub od propasti, igrace koje imamo i jesu za drugu ligu, ne postoje trener koji bi to izvukao, oni jednostavno ne znaju igrati nogomet, niti jedan nije lider , cast Drpicu i Bosnjaku za kllasu su iznad ali sve je to bilo prekasno.
    Juriciceva greska je da nismo doveli Vugrinca, sa njime bi bili u borbi za Europu. Niti meni nije jasno sta mu je bilo tako nesto izjaviti, ne branim ga ali prekratko je tu da bi znao ekipu i njenu kvalitetu.
    Sve skupa jedno veliko sranje ali mozda i bolje da nam se ovo desilo, ja bi rade u @. ligu nego da ostanemo za zelenim stolom, puna mi je kapa mutnih poslova i dogovora ispod stola.
    Moj san je da sve razbijemo i odjebemo na terenu ne nekim dogovorom ako t znaci poceti ispocetka sa dobrim kapitalo ja sam za. Naci trenera na duge staze koji ce stvarati igru i igrace koji ce preuzimati rizik. Iskreno doveo bi Toplaka ako je moguce.
    Prije nismo imali para pa kako onda potpisati dobre igrace a sada smo tu gdje jesmo na temelju onoga sto smo imali na raspolagaju, posralo nas u prvom dijelu puno sretnih rezultata, nista to nije bilo radi trenera, igre ili igraca, to je jedina istina, nazalost ne kaze se bez razloga da istina boli zato je puno ljudi ne zeli slusati.
    Nama treba jedna cista slika, pozitivna atmosfera, probati preko kupa iz druge lige sa dobrim trenerom i igracima, svima ovima osim 3-4 pojedina raskinut ugovore, platiti ako smo mogli dugove mozemo i ove klosare ako imaju obraza traziti lovu i krenuti ispocetka

Forza Fiume, pozdrav iz Miamia

Offline 4 - 0

• Pionir
    « Odgovori #14 u: Travanj 30, 2012, 00:13:10 »
  • 0
  • 0
  • nije baš da mi je namjera kvarit ovu morbidnu atmosferu, ali Dugopolje je jučer izgubilo doma od izravnog konkurenta za 2. mjesto, Vinogradara (2:5) i sad ih dijeli samo bod razlike