• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Trener NK Rijeke?  (Prikazano: 7853 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Re: Trener NK Rijeke?
« Odgovori #15 u: Svibanj 02, 2012, 11:40:55 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "zile"
    Citat: "bosanac266"
    ma muka mi je od domaćih trenera. Scoria je mogao biti legenda, imao je srca i podršku navijača i onda kada je najviše trebalo podvio je rep i pobjegao. Krivo mi je što nismo uzeli katalinića koji je ipak provjeren stručnjak, napravio je rezultat i s rijekom i sa splitom, možda je i najbolji trener u HNL, ali jbg.
    Nije on pobjegao. Jednostavno je procijenio da s ovom ekipom teško može ostati u ligi što se pokazuje točnim. Da radi ovih panjeva od igrača koji su trenutno dole ruši svoj ugled?
    Mogao je probati,pa bit jedan u nizu poput Ištuka,Horvata,Skočića. Nisam ni ja odobravao njegov potez,ali sad,nakon odigranog cijelog prvenstva, shvaćam ga u potpunosti zašto se razišao.
    Još nešto.Iako sam imao povjerenja u staru upravu,očito je da su rezultatski drugoligaši,Dido je maknut, a Komen izvršni dopredsjednik. Čime je on zaslužio tu funkciju? Jer je smanjio troškove prve momčadi? Pa tako bi i ja znao smanjit troškove.Potjerat sve koji znaju odigrat dupli pas i stavit juniore + 2,3 igrača 2 i 3 lige. Da sam Mišković, riješio bi se kompletne bivše garniture.
    Od ovih ponuđenih,po mom mišljenju,najbolji izbor.

To ja Miškoviću najviše zamjeram. On je trebao lijepo svima dati nogom u dupe i s novim ljudima krenuti u nove pobjede. A on nije nikog htio mijenjati (ostavio je i Ištuka i Milenkovića, pa i sve u upravi - razne rivettije i sandre). Prošla garnitura nas je stjerala u bankrot (financijski i igrački), pa bi nas isti ti valjda sada trebali vratiti na vrh. Neće, jer neznaju niti će ikad znati da im daš milione eura.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Svibanj 02, 2012, 12:55:24 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da se sa ovim pristankom na treniranje Rijeke u trenutačnom stanju Scoria ipak malo "ispričao" za onakav način odlaženja. Znao on kakva je momčad ili ne, još uvijek mi se ne sviđa način na koji je otišao.
    Neka mu je sa srećom, iako mislim da se u posljednja dva kola ne može nešto pametno napraviti i da je naša najveća šansa za ostanak u licenciranju...
    Ne razumijem one koji napadaju Komena. Komen je potjerao pola ekipe za koju je pola foruma navijalo da ode, da su beskorisni paraziti na našem proračunu ionako opterečenom dugovima i da bi i naši juniori igrali bolje od njih... On nas je spasio od sudbine Varaždine i totalnog raspada kluba i njemu možemo zahvaliti što smo preživjeli do dolaska Volpija i što je sam Volpi i došao.
    Neovisno o našem budućem ligaškom statusu, očekujem od uprave da napravi totalni remont omladinske škole. Ne razumijem kako naša škola može davati takve igrače? Svakih malo se hvale sa nekim rezultatima na turnirima, a kad dođu do prve momčadi nema ih nigdje... Pa i drugi klubovi crpe igrački kadar većinom iz svojih omladinskih pogona pa opet nisu toliko nespremni.
    Po meni, trebamo pokrenuti bolju suradnju sa Pomorcem i još dva-tri lokalna trećeligaša. Nisam stručnjak, ali zašto ne bismo 10-ak selekcioniranih igrača koji izlaze iz juniora na stipendijskom ugovoru rasporedili na 3 trećeligaša na jednu sezonu, nakon toga im slijedi selekcija za Pomorac. Nakon sezone u Pomorcu slijedi selekcija za klupu Rijeke. Naravno, postavimo i svog skauta koji će ih pratiti i koji će odgovarati SD. Tako da nakon toga dobijemo 2-3 provjerena igrača oko 20-22 godine starosti koji bi mogli nešto i odigrati za naš klub. Naravno, ukoliko se juniori pokažu iznimno uspiješnima neka odmah dođu u klub. Nema više Križmana i sličnih.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Svibanj 02, 2012, 19:23:22 »
  • 0
  • 0
  • pardon, nije da provociram, koga je to komen potjerao?

Misliš da je stvarno komen zaslužan što je došao Volpi s novcem i što je odlučio uložit?

Misliš da je stvarno Komen zaslužan da klub nije propao do doaska Volpia, ili da je sigurno kao i ostali vodio u sve veće dugove?

Na kraju, Komen je na čelu NAJ GORE ekipe Rijeke svih vremena, vrlo vjerovatno!
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Svibanj 02, 2012, 21:40:20 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    pardon, nije da provociram, koga je to komen potjerao?
    Vukman, Budicin, Gerc, Rodić, Đurišić, Zijler... Štrok, Landeka i Đalović su sami otišli...
    Citat: "october"
    Misliš da je stvarno komen zaslužan što je došao Volpi s novcem i što je odlučio uložit?
    Ne znam bi li došao ili ne, ali je došao i vjerujem da je Komen među ostalima zaslužan...
    Misliš da je stvarno Komen zaslužan da klub nije propao do doaska Volpia, ili da je sigurno kao i ostali vodio u sve veće dugove?
    Da, zato jer je za razliku od prijašnjih uprava pokrenuo cijeli i projekt privatizacije i rekao da onako više ne ide. Doveo je nekoliko sponzora unatoć ovoj gospodarskoj krizi i pokušavao optimizirati poslovanje i sportske rezultate. Nažalost, sportski rezultat su za klub naše tradicije katastrofalni, ali po meni, još veća bi katastrofa bila da smo prije dolaska Volpija izletili u 1. županijsku ligu, imali Horvatove pobune i štrajkove Karlovca i Šibenika. Siguran sam da tada od Volpija ne bi bilo ni V.
    Na kraju, Komen je na čelu NAJ GORE ekipe Rijeke svih vremena, vrlo vjerovatno!
    Da, ali zato jer su svi oni dugovi koji su se godinama taložili došli na naplatu, a on je pokušavao izbjeći najgori mogući scenarij, a to je gašenje kluba. Koliko smo sada dramili oko 2. HNL, šta bi tek bilo da smo sad kao Varaždin?

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #19 u: Svibanj 02, 2012, 21:46:50 »
  • 0
  • 0
  • @Wedran:

=D>  =D>  =D>  =D>

nije mi se dalo polemizirati, ali to je TO.
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline zile

• Junior
    « Odgovori #20 u: Svibanj 02, 2012, 22:04:56 »
  • 0
  • 0
  • Ljudi,je vama jasno da nije Komen taj koji je izmišljao novce nego Obi koji ga je tamo instalirao jer nije htio davati ni lipe onim dole hadezenjarama.Stavio svog čovjeka od povjerenja i kad bi zaškripalo,grad bi podmazao.
    A da nije bio u stanju skupa s Didom sastavit ekipu koja se neće tresti za opstanak u jednoj od najlošijih liga u evropi,sada vidimo-nije.
    Da se sad još uvijek tresem radi j.ebenog Lučkog koje nas još uvijek može stići?
    Svi su kresali troškove,ali si niko nije dozvolio srozati na ovu razinu.Mi smo najlošija momčad lige, u rangu smo s Karlovcem ako ne i gori.Da ne bi one dvije poklonjene pobjede,bili bi bodovno među spomenutim ekipama.
    Eto,to su bile procjene vrlog dvojca iz mog kuta gledanja pred završetak sezone.
    Takve stvari si klub poput Rijeke više nikad ne smije dozvoliti.
    Da Lučko jbt...

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #21 u: Svibanj 02, 2012, 22:10:03 »
  • 0
  • 0
  • I ja mislim da bi izletili kad i Varaždin ako ne i prije, njima su presudili bivši igrači, nama bi Križman i Ćulina to napravili bez grižnje savjesti. :oops:

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Svibanj 02, 2012, 22:35:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bottom"
    @Wedran:

=D>  =D>  =D>  =D>

nije mi se dalo polemizirati, ali to je TO.

Ma nitko ne polemizira. zanimalo me njegovo mišljenje. Činjenice su jedno, ostalo su priče.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Svibanj 02, 2012, 23:18:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Wedran"
    Da, zato jer je za razliku od prijašnjih uprava pokrenuo cijeli i projekt privatizacije i rekao da onako više ne ide.

Netočno, privatizaciju je pokrenula bivša uprava prije Komenove (Turčić).
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Svibanj 03, 2012, 07:23:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    Citat: "Wedran"
    Da, zato jer je za razliku od prijašnjih uprava pokrenuo cijeli i projekt privatizacije i rekao da onako više ne ide.

Netočno, privatizaciju je pokrenula bivša uprava prije Komenove (Turčić).

Točno, ali su oni samo pokrenuli postupak i to je to. Kupiš obrasce u Narodnim novinama, ispuniš koga se privatizira i oib, i to je to.

Ne znam ako je Komen osmislio projekt ili ga je Obi vodio iz sjene, ali su pokazali kako se "mlada sprema za udaju".
    Koja god priča bila točna, mislim da bismo svi trebali biti zadovoljni. I nije mi jasno da još uvijek ima ljudi koji to ne vide. Iznova se šokiram svaki put. Da rezultati su loši, jesu, ali toliko čekamo pravi nogomet na Kantridi, pa pričekajmo još jednu sezonu, pa im onda sudimo.

Offline bottom

• Junior
    « Odgovori #25 u: Svibanj 03, 2012, 08:49:08 »
  • 0
  • 0
  • o ovome sam pisao kada sam otvorio topic:

http://www.jutarnji.hr/sakama-po-igracu ... -/1025676/
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Svibanj 03, 2012, 10:52:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "zile"
    Ljudi,je vama jasno da nije Komen taj koji je izmišljao novce nego Obi koji ga je tamo instalirao jer nije htio davati ni lipe onim dole hadezenjarama.Stavio svog čovjeka od povjerenja i kad bi zaškripalo,grad bi podmazao.
    A da nije bio u stanju skupa s Didom sastavit ekipu koja se neće tresti za opstanak u jednoj od najlošijih liga u evropi,sada vidimo-nije.
    Da se sad još uvijek tresem radi j.ebenog Lučkog koje nas još uvijek može stići?
    Svi su kresali troškove,ali si niko nije dozvolio srozati na ovu razinu.Mi smo najlošija momčad lige, u rangu smo s Karlovcem ako ne i gori.Da ne bi one dvije poklonjene pobjede,bili bi bodovno među spomenutim ekipama.
    Eto,to su bile procjene vrlog dvojca iz mog kuta gledanja pred završetak sezone.
    Takve stvari si klub poput Rijeke više nikad ne smije dozvoliti.
    Da Lučko jbt...
    Kao što sam rekao, Komen je balansirao financije kluba i sportski rezultat. Sportski rezultat je takav kakav je, loš je, ali je klub konačno sređen i stabiliziran. Kad je bilo najgore, kad su se svi "otimali" za mjesto predsjednika, došao je Komen i radio je najbolje šta je znao i mogao, ostali nisu ni pokušali. Gdje su tada bili svi koji su sada jako pametni??? Gdje su bili kada se spašavao klub??? Digili su ruke od kluba i čekali što će sa njime biti, pa sada kad je sve posloženo dolaze sa svojim velikim projektima. Da Komen nije uspio, onda bi svi bili krivi, od igrača, trenera do Komena i Obija, a naši stručnjaci bi opet iznosili svoje velike ekspertize i zaključke kako je šta trebalo, a i sami su se maknuli od kluba kao od kuge... Ako se je klub i financirao iz grada, onda su to bila ona krajnja vatrogasna riješenja (pretpostavljam samo arbitraže).
    Vidjet ćemo kako će Lučko završiti... Letio je i Karlovac visoko prve dvije sezone u HNL-u, pa ih vidi sad...
    Da, drugi su kresali troškove, ali očito nemaju ovako "uspiješnu" omladinsku školu, pošto su iz svojih juniora dobili igrače koji donekle mogu popuniti prazna mjesta... Zato je funkcionalna omladinska škola temelj svakog donekle zdravog kluba, osim Chelsea, Reala, Anžija i sličnih...

Offline bottom

• Junior
    « Odgovori #27 u: Svibanj 03, 2012, 14:32:42 »
  • 0
  • 0
  • upravo to. Kao da se nitko ne sjeća trenutka u kojem se Komen 'vatao mjesta predsjednika. Pa sjetite se samo Frančiškovića, Turčića... Ne kažem da su oni lošiji ili bolji, ali su u klubu nakon njih ostale samo arbitraže. Da je BILO kakav novac došao u paketu sa Komenom, 100% bi bilo drugačije, jer je tako bilo i sa Ježićem. Nakon Ježića su ostali samo dugovi koji su se gomilali. Doduše, ne dugovi, nego preplaćeni igrači koje je poslje trebalo plaćati, a ti isti su samo čekali da odu ća. Hebat ga, bilo pa prošlo... Probalo se sa Mexicancima, pa ni oni nisu napravili ništa... probavalo se kao i uvijek onim nekakvim vatrogasnim rješenjima, koja OPET kad tad dođu na naplatu. Ovaj put se to dogodilo na rezultatskom planu, ali financijski je sve sređeno.

Očekivali su od juiora više, dobili su ništa, a para i dalje nije bilo. Hebat ga... Sada su svi pametni, kada se "ima para". Gdje je bio Juričić do prije 6 mjeseci? Bježao 100 km oko Kantride, a zvalo ga se. Sada kad se "ima para", brže bolje se spakirao i instalirao. Očito nastavlja posao od točke na kojoj je Dido pustio. Šteta je velika, ali mi se čini da je bila nužna. Sada se napokon vidi i kakav nam je omladinski pogon, kojem OČITO treba psihijatar; a ne TRENER!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Svibanj 03, 2012, 14:36:39 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bottom"
    Gdje je bio Juričić do prije 6 mjeseci? Bježao 100 km oko Kantride, a zvalo ga se. Sada kad se "ima para", brže bolje se spakirao i instalirao.

Ovo sam i ja primijetio, a zvalo ga se više puta u zadnjih par godina.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #29 u: Svibanj 03, 2012, 14:53:32 »
  • 0
  • 0
  • Koliko se sjecam negdje je izjavio da ne misli doci u Rijeku dok ne bude neki ozbiljniji projekt u igri jer placa koju je imao kod Arapa je bila kudikamo veca nego sto smo mu mi mogli ponuditi.

Sada kada su dosle pare, svi bi vodili,trenirali,fizioterapirali,skautirali,marketingirali itd.
    GDJE STE BILI KADA NIJE BILO KUNE NA RACUNU NOGOMETNOG KLUBA RIJEKA?