• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Trener NK Rijeke?  (Prikazano: 7856 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
Re: Trener NK Rijeke?
« Odgovori #30 u: Svibanj 03, 2012, 15:47:34 »
  • 0
  • 0
  • Fora mi je ovaj lokalpatriotizam.. iskreno samo budala bi dosla negdje radit za slavu.. njima taj posao nije hobi nego se njome profesionalno bave,pa sta bi trebali doc za kikiriki?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Svibanj 03, 2012, 16:05:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    Sada kada su dosle pare, svi bi vodili,trenirali,fizioterapirali,skautirali,marketingirali itd.
    GDJE STE BILI KADA NIJE BILO KUNE NA RACUNU NOGOMETNOG KLUBA RIJEKA?

Ovo je dobro pitanje. Svi su cucali dok se moglo. radilo se samo za osobne interese pa i cuveni jezić. Dok su pare u điru sve je moguće.

Nadajmo se najboljem!

Činjenica je da se ne može napraviti ništa pametno na način da se mjenjaju treneri svakih 10 kola.

Uprava treba nametnuti pravila i ozbiljno se uhvatiti posla. To znaci zaposliti prave i vrijedne ljude.

Od oružara, pravnika do rezervnih igrača, svi trebaju maximalno raditi svoj posao. Za nerad, kazne trebaju biti primjerene.

Ne kažnjava se nikoga jer su svi pomalo krivi!

Pod svi mislim i na nas navijače (mi smo doduše u kazni već godinama). Gdje smo kada se rijeka ne bori za nešto?
    « Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2012, 16:09:52 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Svibanj 04, 2012, 08:30:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Fora mi je ovaj lokalpatriotizam.. iskreno samo budala bi dosla negdje radit za slavu.. njima taj posao nije hobi nego se njome profesionalno bave,pa sta bi trebali doc za kikiriki?
    Naravno da rade za novac, ali nevjerojatno je kako svi vole klub koji ih je stvorio, a kad je bilo kako je bilo, nitko nije imao obavezu doći i ponuditi svoje znanje volonterski... Meni je to kao da nečiji roditelji žive u bijedi i trebaju pomoć, a njihova djeca im ni ne pokušavaju ponuditi pomoć jer eto nema ekonomske računice... A kad roditelji dobe na lotu, dolaze djeca razmetna da pomažu, a ljubav odjednom cvate...
    Da se razumijemo, ovime ne želim popljuvati ni Juričića ni bilo koga od novopridošlih ljudi u klub. Mislim da nam više od bilo čega drugog trebaju kvalitetni ljudi koji će znati postaviti klub na svoje noge u sportskom smislu. Sve što želim je da prestanete pljuvati po ljudima koji su bili u klubu kada stvari nisu bile toliko idealne, prvenstveno mislim na Komena.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #33 u: Svibanj 04, 2012, 09:35:32 »
  • 0
  • 0
  • ne da nije bilo idealno, nego je bilo rasulo.

Na kraju krajeva, taj isti Komen (kojeg ovdje neki okrivljuju) se hvatao posla volonterski u trenutku kada NIJE BILO para. Za primjer ostalima - kako se voli klub. Sada kriviti istog radi situacije je dosta jadno.
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Svibanj 04, 2012, 11:03:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bottom"
    ne da nije bilo idealno, nego je bilo rasulo.

Na kraju krajeva, taj isti Komen (kojeg ovdje neki okrivljuju) se hvatao posla volonterski u trenutku kada NIJE BILO para. Za primjer ostalima - kako se voli klub. Sada kriviti istog radi situacije je dosta jadno.

Ma dajte ljudi ne budite tako naivni. Komen se hvatao posla jer je SDP tako rekao (naredio) kao što su se prije posla hvatali kadrovi HDZa. Bilo je svjetlijih i tamnijih trenutaka u klubu kad se taj isti kadar želio i volio hvatati tog posla i vremena kad su od toga bježali kao vrag od tamjana. SDP je preuzeo klub nakon što je HDZ totalno zabrazdio i nisu više ni znali ni htjeli te su se zapravo potajno nadali da će SDP zabiti posljednji čavao u lijes.
    Nažalost kao i mnogi prethodnici prije njega Komen nije osobno mogao sa sobom donjeti nikakvu novu vrijednost (čitaj lovu) i održavao je klub kako je umio i mogao što dulje, a pitanje bi bilo koliko bi još dugo mogao i kada bi i njega potrošio SDP kao prije HDZ svoje ljude.

Na sreću ta vremena (kadriranja u klub) su iza nas i sada napokon imamo predsjednika i vlasnika koji imaju vlastite novce kojima mogu voditi klub.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #35 u: Svibanj 06, 2012, 14:30:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Fora mi je ovaj lokalpatriotizam.. iskreno samo budala bi dosla negdje radit za slavu.. njima taj posao nije hobi nego se njome profesionalno bave,pa sta bi trebali doc za kikiriki?
    =D> Nisi ništa posebno napisao,ali rijetki su normalni na ovom forumu koji ovo shvaćaju,zato zaslužuješ pljesak. I ne samo to nego standing ovation.
    Najjače mi je kad neko napiše nekom treneru ili igraču: "Di si bio kad nije bilo novaca" :D
    Možda negdje gdje ima novaca,u nekom klubu koji će mu jamčit pristojan život :idea:
    Srećko je baš nesrećko kad nije došao u propalu Rijeku prije 2 godine radit za džaba.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #36 u: Svibanj 06, 2012, 19:28:37 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Mlakonja"
    Najjače mi je kad neko napiše nekom treneru ili igraču: "Di si bio kad nije bilo novaca" :D
    Možda negdje gdje ima novaca,u nekom klubu koji će mu jamčit pristojan život :idea:
    Srećko je baš nesrećko kad nije došao u propalu Rijeku prije 2 godine radit za džaba.

istina. ali onda kada se vratiš ne daješ izjave:"Došao sam pomoći Rijeci". Imaj jaja pa kaži:"Došao sam zaraditi pare i odraditi najbolje što mogu." Fer enough to me.
    I dalje mi je malo jadna situacija da pare od Volpija nisu ni sjele, a već su svi kupovali one way ticket za Krk.
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)