• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013  (Prikazano: 168213 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kabul23

• Veteran
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vutra

• Veteran
Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013
« Odgovori #1141 u: Svibanj 02, 2013, 12:07:56 »
  • opet ti sa losim humorom felga, daj bar ispali neku dobru da se smijemo.
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1142 u: Svibanj 13, 2013, 11:21:54 »
  • Podmurvice se polako ali sigurno dovršavaju...
    http://img705.imageshack.us/img705/8678/imag0433m.jpg (slika sa jednog drugog foruma)
    Zna li tko do kad bi trebalo biti gotovo?

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #1143 u: Svibanj 13, 2013, 14:35:35 »
  • Do topica Rijeka - Zadar podsjećam da Split do kraja igra s Istrom doma (a Istra je izuzetno neugodan gost) i Zadrom vani (a Zadar se bori za goli život,
    Citat:
    pogotovo ako izgubi u Rijeci
    ).  Nije nemoguće zamisliti da izgubi koji bod - po meni je bar 50% šanse da u Zadru odigra najviše neriješeno.  Ako u subotu/nedjelju Cibalia dobije Inter, a mi Zadar, onda Zadar, Cibalia i Inter ulaze u zadnje kolo sa 32 boda, a u međusobnim susretima su:
    Zadar: 7 bodova
    Inter: 5 bodova
    Cibalia: 3 boda.
    Inter igra doma sa Belupom (kojeg boli briga) i može računati na 3 boda.  A ispadaju dvojica od njih!  Dakle, ako Zadar ne pobijedi Split, ispada zajedno s Cibalijom (koja svakako ispada u slučaju da Inter pobijedi).  
    Iz tog slijedi koliko je važno dobiti Zadar u nedjelju - ne samo zbog naša 3 boda, nego i da znatno otežamo Splitu u zadnjem kolu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1144 u: Svibanj 13, 2013, 17:40:53 »
  • Još je i Dorica otišao iz Splita... Spominju se Mršić i Sablić (dosadašnji pomoćnik)... Tako da ne bi bilo iznenađujuće da dođe do podbačaja Splita...
    Ali mene daleko više od Splita i njihovih problema brine tko će od naših zabiti gol Zadru sad kad se Benko okitio kartonima...

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #1145 u: Svibanj 13, 2013, 18:08:26 »
  • Citat: "Wedran"
    Još je i Dorica otišao iz Splita... Spominju se Mršić i Sablić (dosadašnji pomoćnik)... Tako da ne bi bilo iznenađujuće da dođe do podbačaja Splita...
    Ali mene daleko više od Splita i njihovih problema brine tko će od naših zabiti gol Zadru sad kad se Benko okitio kartonima...

http://www.index.hr/sport/clanak/jos-je ... 77537.aspx
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1146 u: Svibanj 13, 2013, 22:17:43 »
  • Citat: "Wedran"
    Još je i Dorica otišao iz Splita... Spominju se Mršić i Sablić (dosadašnji pomoćnik)... Tako da ne bi bilo iznenađujuće da dođe do podbačaja Splita...

bilo bi vrijeme da netko od panjeva da gol glavom iz kornera....ako je to ikako moguće.

sve ostalo je u sferi sf-a.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #1147 u: Svibanj 19, 2013, 17:48:46 »
  • Citat: "Che Gevara"
    Prvo skoči pa reci HIP-HOP
    Ajmo se mi prvo plasirati u Europu , pa onda maštati o protivnicima. Bit će tu još svašta do kraja prvenstva

apsolutno si u pravu... kao i ono o zecu i ražnju  8)

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #1148 u: Svibanj 20, 2013, 10:58:51 »
  • Iako on sve gore igra cijena mu ide gore  :D

Damir Kreilach - Market value: 2.000.000 €

transfermarkt.de

brziri

• Gost
    « Odgovori #1149 u: Svibanj 21, 2013, 07:51:01 »
  • Da se osvrnem malo na prethodnu sezonu, a tiće se utakmica koje smo gledali na Kantridi

Bilo je tu svega,od s(r)pretnih pobjeda do razočaravujičih poraza, no krenimo redom

PORAZI

Najgore partije bili su naravno porazi, svi zasluženi, uz manje više normalne sudačke previde
    Poraz od Splita čist je ko suza,od Lokomotive također (dvojbeni prekršaj) a od Zadra više nego zaslužen
    usudio bi se reči da su u svim susretima protivnici bili bolji

NERJEŠENO

Također su gorak okus ostavili nerješeni susreti sa Cibalijom (odlazak Scorie) kao i prije sa Zadrom, Lokomotivom i Belupom, ni tu nismo briljirali a neke utakmice smo mogli komotno i izgubiti
    S Dinamom egal u trećem krugu bio je ipak nešto što se najviše moglo dobiti, svjesni smo ipak razlike u kvalitetei

POBJEDE

uglavnom su teškom mukom izborene (Belupo, Osijek dva puta, Inter dva puta, Zagreb) jedna recimo uvjerljivija, ona kišna sa Osijekom 3:1 iako ni tu nismo briljirali
    Najbolje smo igrali i stvarali najviše prilika odma po dolasku Keka-a (Inter, belupo i Osijek)
    recimo da su to u ovom trenutku i nalošije momčadi u HNL, pa su gledajuči na to bodovi izboreni dosta teško

pobjeda nad rivalima uvijek su drage, Hajduk 1:0 nakon penala sa 18 m, u kojoj smo imali inicijativu, ali i podjednake prilike

Dinamo je posebna priča, pobjeda 3:0 zvuči uvjerljivo, ali sječamo se neviđenog bunkera 2 poluvrijeme u kojem smo doslovno dva puta prešli centar, recimo ipak sretna pobjeda

ZAKLJUČAK: ništa specijalno, ni jednu utakmicu doma nismo dobili glatko, da bi gledatelji na poluvremenu mogli na miru ispijati pivu, porazi su svi zasluženi, a one nerješene su rezultat naše slabosti i nekvalitete da se nametnemo Cibaliji, belupu, i zadru
    pred Kekom (akom ostane trener) je puno posla

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #1150 u: Svibanj 21, 2013, 08:30:25 »
  • Citat: "brziri"
    ZAKLJUČAK: ništa specijalno, ni jednu utakmicu doma nismo dobili glatko, da bi gledatelji na poluvremenu mogli na miru ispijati pivu, porazi su svi zasluženi, a one nerješene su rezultat naše slabosti i nekvalitete da se nametnemo Cibaliji, belupu, i zadru

Oprosti ali nije korektno da kao navijač Rijeke pišeš ovakve zaključke na kraju sezone. Netko da pročita ovaj tvoj osvrt na sezonu, a da ne zna koja je Rijeka na tablici, zaključio bi da smo oko 8.-9. mjesta, tamo oko Belupa ili Osijeka.  :roll:

Ne pobjeđuje se slučajno. Svi bodovi koje imamo su tu zbog kvalitete naše ekipe i kvalitete pojedinaca. Jedina 3 boda koja nismo zaslužili su 3 protiv Hajduka na Kantridi nakon sramotnog penala, sve ostale smo pošteno izborili. A onda ide priča za sebe, suđenje. Kako možeš napisat da je Lokomotiva dobila pošteno, jer je bila bolja?? Pa ljudi su na toj utakmici pizdili na suca kao da su 90.-te. Sigurno nisu pizdili jer im je bio loš dan, već zato što je Lokomotiva imala 3 igrača više!
    Dalje, jesi zaboravio sve ostale kretenarije koje su nam se sudile?
    Ja ih nisam (nažalost) zapisivao, ali vjerujem da netko je. Pa mi smo konkretno oštećeni (pod konkretno mislim na poništene/nedosuđene golove, nedosuđene kartone, kriva zaleđa u 100% prilikama,...) u sigurno 5-6 utakmica ove sezone u kojima smo igrali nerješeno ili izgubili.
    Da je pravde, imali bi sigurno još 5 bodova više, minimalno. Pa evo i u zadnjoj utakmici, protiv Zadra, nije nam dosuđen gol iako je lopta prešla crtu. Možemo mi žmirit na to i zaboravljat, ali Dinamu i Lokomotivi se takve stvari bez razmišljanja sude. I onda nije ni čudo da su 1. i 2. na tablici, a mi i tovari smo tu gdje jesmo.  :idea:
    HNL je loša liga. HNL je liga za koju ne moraš biti super kvalitetan da budeš na vrhu. HNL nije liga gdje moraš s lakoćom dobivat utakmice da bi bio 1. ili 2. na ljestvici. Moramo to shvatit.
    Mi da bi postigli uspjeh, ne moramo bit svemirski brod sa najsklupljim igračima. Dovoljno je da imamo dobro posloženu ekipu, fizički 100% spremnu i 2-3 pojedinca koja odskaču (npr. Benko ove godine). I pošteno suđenje, naravno. To je recept za 1. ili 2. mjesto.
    Ova sezona je pravi dokaz za to. Na kraju, postoji realna šansa da budemo 3., što je vrlo lijep konačni rezultat. Kad vidiš da se s toliko šlampavih partija, toliko mijenjanja formacija, trenera, igrača, sudačkih lakrdija, toliko kikseva golmana i obrane, promašenih prilika, itd., kad se sa svim tim može bit 3., onda znaš koliko je liga loša i koliko je zapravo lagano napravit rezultat. I zato dogodine pucamo više. Sve ispod 3. mjesta je neuspjeh. A mislim da možemo s lakoćom bit 2.  :)
    Nikad kao Bane...

brziri

• Gost
    « Odgovori #1151 u: Svibanj 21, 2013, 11:57:11 »
  • Citat: "gr00ve"
    Citat: "brziri"

Oprosti ali nije korektno da kao navijač Rijeke pišeš ovakve zaključke na kraju sezone. Netko da pročita ovaj tvoj osvrt na sezonu, a da ne zna koja je Rijeka na tablici, zaključio bi da smo oko 8.-9. mjesta, tamo oko Belupa ili Osijeka.  :roll:

Ne pobjeđuje se slučajno.

gdje sam ja napisao da smo pobijedili slučajno?
    napisao sam da smo pobjedili spretno ili sretno, Dinamo npr.
    izvini ali ovo je moje viđenje,ok bilo je sudačkih nepravdi i previda, jučer je lopta bila u golu i to je vidljivo na snimci
    inaće nikad ne komentiram sudačke odluke, jer ono što sudac dosudi to je tako, a i subjektivno se uvijek gleda na greške protiv nas, dapače da postoje greške koje nama idu u prilog
    Tako će zadrani sigurno biti uvijereni da je onaj start Krailacha bio penal

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #1152 u: Lipanj 09, 2013, 01:04:18 »
  • Evo malo sam odvojio vremena i izrezao sve golove Benka u sada vec Prosloj sezoni.

http://http://www.youtube.com/watch?v=fciuxgJYCjA

Slobodno šerajte okolo  :D

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #1153 u: Lipanj 09, 2013, 02:08:29 »
  • Svaka cast na trudu!  =D>