• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013  (Prikazano: 167365 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

brziri

• Gost
Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013
« Odgovori #945 u: Prosinac 23, 2012, 17:15:09 »
  • Treba prodati Brezovca, Benka a napraviti mjesta za Krailacha, Močinića, Čulinu, Čavala, još vratiti Palibrka i evo nam prošla sezona ponovo  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #946 u: Prosinac 23, 2012, 18:01:44 »
  • Po meni mujanović nije nezamjenjiv u prvih jedanaest. On se neće održati u pobjedničkoj ekipi rijeke.

8)  8)  8)

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #947 u: Prosinac 23, 2012, 18:17:42 »
  • @FoFi i @brziri zaboravili ste Yourassowskog vratit, lijevi bek sa slobodnim papirima...  =D>
    Kreilach će najvjerojatnije put Italije, a ako i neće, Scoria će imati više mogućnosti na desnom krilu...
    « Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2012, 18:42:16 od Wedran »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #948 u: Prosinac 23, 2012, 18:21:10 »
  • Dajte ljudi pocnite stavljati smailice na kraj nekih recenica, jos ce netko pocet ozbiljno shvacat pojedine postove.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #949 u: Prosinac 23, 2012, 20:55:15 »
  • Citat: "pešekan"
    Po meni mujanović nije nezamjenjiv u prvih jedanaest. On se neće održati u pobjedničkoj ekipi rijeke.

8)  8)  8)
    Ni pod koju cijenu. Ono za 3 godine kada budemo kadnidati za naslov prvaka trebaju igrat samo pravi igrači. Šta je to Mujanović napravio da bi s njime gradili ekipu?
    Od sadašnjih igrača Knežević s  nadam se boljom formom,Benko ili Cesarec uz još jednog kvalitetnijeg napadača i Brezovec. Ovo ostalo nije ozbiljno.
    Onog Poljaka ste nahvalili a dečko veze nema,na poljudu mu je samo falio pastirski štap.
    Sada kreću dežurni advokati objašnjavat kako nam samo još Anas fali da bi bili prvaci #-o
    Problem je šta smo mi navikli na toliko jadne igrače da nam sada ovi izgledaju kao da su sposobni s pola snage osvojit prvenstvo i barem polufinale lp.
    Anas i još 5 pravih pojačanja bez da odu ovi najvažniji(lijevi i desni bočni,desno krilo,napadač i stoper)

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #950 u: Prosinac 23, 2012, 22:11:15 »
  • Ja bi gledao vezu

Anas.....kreilach.....breza.....meho

Uz dobru klupu to je i sad naj veza u ligi

8)  8)  8)

Offline shufter

• Pionir
    « Odgovori #951 u: Prosinac 24, 2012, 00:39:58 »
  • Pa nije loše. I onda svake godine jednog prodavat (ovisno o formi) i uvodit mlađe (nigerijac) u već uigrani sistem. Jedino mi tim raspletom Močinić ispada pušiona. Treba ga dat Pomorcu ili nekoga prodat jer ovako će propast još jedan potencijal. Super da mi uopće možemo kalkulirat i igrat se managera koliko opcija imamo ali na kraju uvijek neko po.... Žao mi je da će to biti Močinić kako sada stvari stoje. Nije da je nešto odbriljirao ali je odigrao ono malo minuta jako dobro i zaslužio je više šanse u kontinuitetu pa ako ide super, ako ne ruka ruci i pozdrav. Ovako "čardak ni na nebu ni na zemlji."
    Treba delat i `ko ti se neda.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #952 u: Prosinac 24, 2012, 01:40:54 »
  • Weitzer?

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #953 u: Prosinac 24, 2012, 09:38:02 »
  • Citat: "vutra"
    Citat: "tuljan"
    Citat: "vutra"
    sad kad je dosao alispahic i jos ako kojim slucajem dođe anas mislim da je najbolje da mocinica posalju u pomorac, istrunut ce ovdje...

vidiš, ja ti to vidim na drugi način. sad kad je došao alispahić i ako dođe anas, močo bi, konačno, imao s kim igrati.  :wink:

to je vec " ajmo zamislit kako bi bilo idealno" spika :D
    Ali s obzirom koliko je ulazio u ovoj polusezoni, u sljedecoj ce uz jos 2 nova vezna ulazit protiv nigerijaca na prijateljskim jedino...
    Mislim da je to trenutno najbolje za njega...da stekne neki kontinuitet u igri u drugoj lizi, pa se vrati kad prodamo nekoga

vutra, wedran, d2 - sve to apsolutno stoji. Ja sam samo napisao svoje mišljenje, odnosno da ja kojim slučajem odlučujem tko će gdje i kako, netko drugi bi išao u Pomorac. E sad zašto. Zato jer Močo igra jednostavno i brzo, ima točnu pas igru i dobro se kreće bez lopte (a zašto mu istu ne dodaju je pitanja za es i ostatak ekipe. A u biti odgovor je jednostavan jer nema tko. Močotu se daje lopta samo u situaciji kad je jedina opcija tog trenutka. U biti mali dođe kao nekakva šponda).
    Činjenica je da smo se u ovoj polusezoni dosta mučili prema naprijed, a po meni, je to upravo zbog toga što smo igrali sporo i gotovo uvijek težili kompliciranim riješenjima (osim sa hajdukom doma). Može on igrati genijalno brzo i jednostavno ako igrač kojem je dodao stane pa se dvoumi pa misli pa carini...uzalud mu potez. Zato bi ga volio vidjeti u kombinaciji sa igračima koji igraju slično.
    Već smo pisali o tome, a i složili se (većina) da ni Messi nije isto u barci i arg. repki. Razlog isti.
    Treba uzeti u obzir da nije prošao ljetne pripreme sa ekipom. A ja mu uzimam u obzir i činjenicu da je veći navijač od većine nas na ovom forumu i da mu je Rijeka u srcu 1000%. (Koliko je nas plakalo nakon poraza od h ili bilo kojeg drugog?!). E sad to mu je i otežavajuća okolnost na terenu jer je lakše izgubiti loptu i iz kontre dobiti gol, ako već vodiš 2 ili 3-0, nego ako je 0-0, a ekipa se muči sa realizacijom. S druge strane, u Pomorcu bi bio konstanta, ali i tko zna kako će ići njihova priča, može se tu svašta dogoditi, vjerojatna je borba za ostanak, mislim da mu ne treba još jedna frustracija nakon prošle sezone. Ona dva klinca u dinamu rastu i grade samopouzdanje uz prvu ekipu, koja dobro igra. Ja bih isto napravio sa malim. Uostalom, idu zimske pripreme pa ga treba probati u novoj postavi i donijeti dobru odluku.
    Da ne bi ispalo da je savršen, nije, ili da sam mu ja tata ili ne znam, brat, nisam. Mana mu je što je fizički dosta "žgoljav", ako mogu tako reći, mora nabaciti malo mase. To mu fali u duelima.
    Eto, to je moje mišljenje. Kako god struka odluči ja mu želim sreću (i nama isto  :wink: ).

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #954 u: Prosinac 24, 2012, 10:20:10 »
  • stoji sve sto si napisao.
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #955 u: Prosinac 24, 2012, 13:08:22 »
  • Citat: "tuljan"

vutra, wedran, d2 - sve to apsolutno stoji. Ja sam samo napisao ....

Krivo si me shvatio, ono u vezi ozbiljnosti i smailica sam uputi na prizivanje nekih bivsih u Rijeku. Tvoj post po meni ima itekako smisla. :wink:
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #956 u: Prosinac 24, 2012, 18:05:12 »
  • http://www.hrsport.net/vijesti/453034/n ... slagalice/

Nama fali kult momčadi i jedan luđak kao Eric Cantona , a to ne ide preko noći.

"Taj dio slagalice pronašli smo i kada je u klub stigao Cantona koji je se potvrdio kao pravi igrač u pravom vrijeme na pravom mjestu. On je bio naša odskočna daska da daljnje uspjehe, a za pronaći takvog igrača ne znači da nužno morate iskrcati rekordne novce."
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline shufter

• Pionir
    « Odgovori #957 u: Prosinac 24, 2012, 23:02:25 »
  • Citat: "Che Gevara"
    http://www.hrsport.net/vijesti/453034/nogomet-engleska/ferguson-van-persie-je-posljednji-komadic-slagalice/

Nama fali kult momčadi i jedan luđak kao Eric Cantona , a to ne ide preko noći.

"Taj dio slagalice pronašli smo i kada je u klub stigao Cantona koji je se potvrdio kao pravi igrač u pravom vrijeme na pravom mjestu. On je bio naša odskočna daska da daljnje uspjehe, a za pronaći takvog igrača ne znači da nužno morate iskrcati rekordne novce."

Malo je nezahvalno govoriti i uspoređivati ali za mene definitvno najbolji svih vremena. Ako ne na svijetu onda definitvno u Engleskoj jer je u pravom smislu manager. Ne troši ni približno kao drugi a svake je godine barem 3. a svake druge prvak. Car. Nadam se da će to uspijeti i našem manageru. Nek ostvari 10% od Sir Alexa i ja zadovoljan.
    Treba delat i `ko ti se neda.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #958 u: Prosinac 25, 2012, 21:48:06 »
  • Iskreno i ja mislim da bi Močiniću više koristilo igranje u Pomorcu. Pokazao je određenu kvalitetu, mane i talent, ali nije još spreman za prvu ligu u kontinuitetu (bar ne za vrh 1. lige).
    Weitzer neka ostane i bude joker, ali neka smanji demagoške intervjue i neka poradi na konstantnosti igre. Da bi opstao u Rijeci (pod pretpostavkom stalnog napredovanja igre i ekipe) on jednostavno mora davati više (mora i on napredovati). Kako je pokazao da ima udarac i da ima "nešto", vrijedi raditi s njim. Samo mora računati da će sve više trebati za postati prvotimac. Bar se nadam da če slijedeće polusezone a i sezone letvica biti postavljena još više (tu mislim na kvalitetu igre i igrača a ne na mjesto na koje se puca)

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #959 u: Prosinac 26, 2012, 23:14:20 »
  • Slučajno sam nešto čeprkao po igračima onako iza zabave  i otkrijem nam realno,vrhunsko i slobodno pojačanje. Milivoju Novakoviću ugovor u Japanu ističe 31.12,nakon toga je slobodan.
    Ima 33 godine,vjerojatno bi se vratio doma. Idealno rješenje,nadam se da su se naši njega sjetili.