• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!  (Prikazano: 41524 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mlakonja

• Gost
Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
« u: Kolovoz 12, 2012, 23:38:26 »
  • 0
  • 0
  • Ovom smeću  nije mjesto uz rasprave o našem svetom klubu,ali nažalost jedan čovijek kreira sudbinu našeg svetog kluba i cijele lige. Uzalud nama razglabanja o Weitzeru,Vranješu,o 3-5-2 ili 4-4-2 i novom/sadašnjem/starom treneru kada pratimo zadnje smeće od natjecanja koje nema veze sa sportom!
    Svjedoci smo kakvo suđenje svake godine imamo protiv dinama/lokoomotive,a sigurno većina vas poprati i druge utakmice naše lige. Naime dinamu je ove godine u 4 kola dosuđeno isto toliko penala,protiv njih naravno niti jedan. Onaj ko je danas gledao utakmicu protiv Splita neće više niti na jedan stadion lijepe naše!
    Možemo mi filozofirati do sutra,ali svima nam je u konačnici cilj samo jedan,Rijeka prvak! Prvaci nećemo biti nikada,isto kao niti jedan drugi klub osim Mamićevog,kakav je smisao i dalje sve to pratiti i odlaziti na kantridu,plaćati karte i gubiti živce,radovati se i tugovati,kada nam neće nikada dopustit da dođemo do konačnog cilja. Nikada!!
    5 godina nije sviran penal na maksimiru protiv dinama,neračunajući kup,imaju prosjek od skoro 1 penala na utakmici,a ni filijala nije daleko. Ove su im godine u 4 kola dosuđena 2 penala u 4 kola,protivnicima naravno niti 1. Svedoci smo mogućeg penala na Weitzeru u 83. munti,onaj ko je gledao dinamo-split svjedok je mogućeg penala na igraču Splita,a na Dinamo-Cibalia, svi koji su gledali svjedoci su nedosuđenog čistog 100% penala za Cibaliu.
    I tako je bilo prošle godine,i one prije toga,msakrirali su tovare i sve koji su im se pokušali približit,pa čak i nas onako jadne i okrnjene kada smo uspijeli zaredat nekoliko pobjeda zaredom u Gračanovoj eri.Božo Šušec danas moli režiju da vrati jedno sumnjivo dosuđeno zaleđe igračima Splita,nakon toga čisti penal na Splitoviom igraču nisu pokazali cjelovitu snimku!!!
    Dopresjednik dinama se slika s delegatima,sucima i vodećim ljudima HNS-a po svim ekskluzivnim restoranima diljem lijepe naše i sve ostaje samo na tome. Ti isti ljudi onda kreiraju naše prvenstvo.
    Jebe mi se i za Kreilacha i Vranješa i za Skoriju,Srećka Juričića i omladinski pogon,dobar ambijent i novi semafor kada pratimo izrežirano sranje glavnog režisere poznatijeg kao "MUČKO ĐUBRE".
    Stvarno bi volio da svi navijači svih klubova snimaju,broje krive sudačke odluke,prikupljaju video materijale i kritiziraju ovo šta se događa u našoj ligi i da to konačno izađe u javnost,da se pošalje redakciji HRT-a ili u "in media res",da novine konačno progovore,jer plaćenička đubrad neće otkrivat prljavi veš nikada.
    Kakve nam koristi od međusobnog podjebavanja s glupavim tovarima,kakve nam koristi od toga da svake godine puni entuzijaznma i s toliko nade ulazimo u novo prvenstvo kada se zna da je unaprijed sve izrežirano,barem šta se tiče naslova prvaka?
    Zašto da Volpi ulaže novce,zašto da se dovode najbolji igrači,zašto da nam uopće daju lažnu nadu? Neka rađe daju đeparac našim Riječkim dečkima da imau vikendom za izaći ili oni stariji prehranit obitelj.
    Pun mi je kurac više ovoga šta se događa u našem nogometu,sve mi se više jebe kako igra Rijeka,jer jednostavno shvaćam da nema smisla. Svaki dan prvo gledam je li se šta promijenilo,jesu li osvojili zakon koji će potjerat spodobu,jesu li krenuli u čišćenje kriminala,a tek onda otovorim forza fiume i čitam stvari koje su potpuno nebitne dok se ne napravi reda u našem nogometu.
    Pun mi je krurac da cijela Hrvatska drži zatvorene oči,da niko ne reagira. I to nakon svih onih slika sa Širićem,Brunom Marićem i ostatkom organiziranog kriminala.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Papak

• Pionir
    Re: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 13, 2012, 01:10:07 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Mlakonja"
    Ovom smeću  nije mjesto uz rasprave o našem svetom klubu,ali nažalost jedan čovijek kreira sudbinu našeg svetog kluba i cijele lige. Uzalud nama razglabanja o Weitzeru,Vranješu,o 3-5-2 ili 4-4-2 i novom/sadašnjem/starom treneru kada pratimo zadnje smeće od natjecanja koje nema veze sa sportom!
    Svjedoci smo kakvo suđenje svake godine imamo protiv dinama/lokoomotive,a sigurno većina vas poprati i druge utakmice naše lige. Naime dinamu je ove godine u 4 kola dosuđeno isto toliko penala,protiv njih naravno niti jedan. Onaj ko je danas gledao utakmicu protiv Splita neće više niti na jedan stadion lijepe naše!
    Možemo mi filozofirati do sutra,ali svima nam je u konačnici cilj samo jedan,Rijeka prvak! Prvaci nećemo biti nikada,isto kao niti jedan drugi klub osim Mamićevog,kakav je smisao i dalje sve to pratiti i odlaziti na kantridu,plaćati karte i gubiti živce,radovati se i tugovati,kada nam neće nikada dopustit da dođemo do konačnog cilja. Nikada!!
    5 godina nije sviran penal na maksimiru protiv dinama,neračunajući kup,imaju prosjek od skoro 1 penala na utakmici,a ni filijala nije daleko. Ove su im godine u 4 kola dosuđena 2 penala u 4 kola,protivnicima naravno niti 1. Svedoci smo mogućeg penala na Weitzeru u 83. munti,onaj ko je gledao dinamo-split svjedok je mogućeg penala na igraču Splita,a na Dinamo-Cibalia, svi koji su gledali svjedoci su nedosuđenog čistog 100% penala za Cibaliu.
    I tako je bilo prošle godine,i one prije toga,msakrirali su tovare i sve koji su im se pokušali približit,pa čak i nas onako jadne i okrnjene kada smo uspijeli zaredat nekoliko pobjeda zaredom u Gračanovoj eri.Božo Šušec danas moli režiju da vrati jedno sumnjivo dosuđeno zaleđe igračima Splita,nakon toga čisti penal na Splitoviom igraču nisu pokazali cjelovitu snimku!!!
    Dopresjednik dinama se slika s delegatima,sucima i vodećim ljudima HNS-a po svim ekskluzivnim restoranima diljem lijepe naše i sve ostaje samo na tome. Ti isti ljudi onda kreiraju naše prvenstvo.
    *** mi se i za Kreilacha i Vranješa i za Skoriju,Srećka Juričića i omladinski pogon,dobar ambijent i novi semafor kada pratimo izrežirano sranje glavnog režisere poznatijeg kao "MUČKO ĐUBRE".
    Stvarno bi volio da svi navijači svih klubova snimaju,broje krive sudačke odluke,prikupljaju video materijale i kritiziraju ovo šta se događa u našoj ligi i da to konačno izađe u javnost,da se pošalje redakciji HRT-a ili u "in media res",da novine konačno progovore,jer plaćenička đubrad neće otkrivat prljavi veš nikada.
    Kakve nam koristi od međusobnog podjebavanja s glupavim tovarima,kakve nam koristi od toga da svake godine puni entuzijaznma i s toliko nade ulazimo u novo prvenstvo kada se zna da je unaprijed sve izrežirano,barem šta se tiče naslova prvaka?
    Zašto da Volpi ulaže novce,zašto da se dovode najbolji igrači,zašto da nam uopće daju lažnu nadu? Neka rađe daju đeparac našim Riječkim dečkima da imau vikendom za izaći ili oni stariji prehranit obitelj.
    Pun mi je *** više ovoga šta se događa u našem nogometu,sve mi se više *** kako igra Rijeka,jer jednostavno shvaćam da nema smisla. Svaki dan prvo gledam je li se šta promijenilo,jesu li osvojili zakon koji će potjerat spodobu,jesu li krenuli u čišćenje kriminala,a tek onda otovorim forza fiume i čitam stvari koje su potpuno nebitne dok se ne napravi reda u našem nogometu.
    Pun mi je krurac da cijela Hrvatska drži zatvorene oči,da niko ne reagira. I to nakon svih onih slika sa Širićem,Brunom Marićem i ostatkom organiziranog kriminala.

Svaka ti dala za ovo  =D>  A evo i još jedno  =D>  zbog volje za pisanjem ...sve si rekao!!! Bravo!!!

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 13, 2012, 08:46:08 »
  • 0
  • 0
  • Da tako je kako ti kazes i mi tu nista nemozamo napravit ako nece policija.
    Jer vidi se da oni uzivaju u toj nehumanoj, neprirodnoj, nezakonitoj dominaciji. Oni bi najradje ligu 2 (Dinamo i Lokomotiva) pa da ni pad asteroida nemoze nista promijeniti.
    Mozda je rijesenje kao sto kazes odustati, ali ja im ne bih dao gusta.
    Nema predaje. Rijeka je vec bila prvak i bit ce opet (tek je pocelo stoljece).

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    • Riječki Gay, Srbin, Musliman, Urbani Jugosloven...
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 13, 2012, 10:18:09 »
  • 0
  • 0
  • tako je već godinama... Za vrijeme Juge se sve namještalo, a u Hrvatskoj se samo nastavilo s tradicijom. Prije se sudilo za veliku četvorku, do sada se sudilo za dva politički najutjecajnija i dva najkatoličkija kluba... Sada se sudi samo za jedan i njegovu filijalu. Ispada da je jugoslovenski nogomet bio "demokratičniji" od hrvatskog!

jbg... ako navijaš za Rijeku onda znaš kako to ide... krali su nas, kradu nas i krast će nas. Unatoč tome ja nalazi zadovoljstva u ovoj prokletoj ligi. Krepat ma ne molat! ;)

btw... i da, itekako želim da se stane na kraj svim tim sranjima i da se konačno počne igrati fer i pošteno. Ali, nisam siguran da li ću to doživjeti... jbg... balkanska posla.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 13, 2012, 11:17:14 »
  • 0
  • 0
  • Teško će se rješit bilo tko Mamića pogotovo policija.

Mamić je hrvatski J. Egdar Hoover ima blata o svakomu i nitko mu se ne želi stavit na putu. Da istoga nema Dinamo bi startao iz zadnje lige, Hajduk bi bio suspendiran zbog neplaćanja Šibeniku, a Rijeka bi vjerovatno igrala drugu ligu skupa sa Istrom.

Što se tiče Dinamovih penala u Puli su bili opravdani, prvi igranje rukom a drugi ulet Čaglja, Split nisam pogledao.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 13, 2012, 13:09:00 »
  • 0
  • 0
  • Mamica mogu maknut tribine, samo sta je to u praksi neizvedivo. Zamislite zajednicku akciju na svim hrvatskim stadionima gdje npr. u 10. minuti svi napustaju stadion, ali ne samo Armada, demoni, bbb, torca, nego upravo obicna publika koja nije u tom navijackom djiru. To ima ogromnu tezinu i to bi Mamica&Co potpuno razdrmalo. Ako ga saka bbb-a sa sjevera vrijeda, a realno tamo je 350-400 klinaca, on se tome samo nasmije.
    Ali kazem, mogu ga maknut tribine ali u praksi nazalost ne postoji sansa za to, bar je ja ne vidim. Koliko bi samo vas odbilo sudjelovati u tome? Svatko bi nasao svoje opravdanje, "ne idem ca jer ga to ionako nece maknut", "ostajem na tribini jer je Rijeka povela", "Ostajem jer mi ostaju frendovi, a necu bit crna ovca", " Necu niti placat kartu ako cu u 10. minuti otic", itd., jos bi milijun opravdanja bilo. Jer ljudi su takvi, pasivni, cekaju da netko drugi rijesi problem usmjesto njih. Tako je lakse. Nedostaje i netko ko ce povuc tu akciju, nakon svih "nesporazuma" izmedju navijaca razlicitih klubova, donedavnih i redovnih sitnih sukoba na reprezentaciji, tesko je postici sporazum i to zna svatko, a uloziti veliki trud u akciju koja bi mogla propast zbog pasivnosti ogromnog broja ljudi je prevelik posao da bude uzaludan.
    I tako sve ostaje na pravosudju i ministru. Donedavno je internetom kruzila slika Zdravka Mamica gdje na ugodnoj kavi razgovara sa Turudicem, a kasnije i sam priznaje da ima dobre prijateljske odnose sa nekim ljudima iz vrhovnog suda. I netko jos ceka da pravosudje rijesi Mamica? Nece. A Jovanovic, ministar kojeg je Mamic nazvao "mali mis", nije mogao dobiti bolji opis. Izasao je iz svoje misje rupe hrabro, poceo cijukat tako glasno da su u prvi tren svi pomislili da cuju lava a ne misa, no cim su se macke ukazale na vratima, Jovo je ulovio petama vjetra natrag u svoju rupu. I od tada vise ne izlazi. Dajem mu jos malo sanse, ali netko tko javno podrzava Sukera (a i moj gluhi nono zna da je Suker Mamiceva marjoneta) u prijevodu javno odustaje od progona Mamica i priznaje poraz. I netko i dalje ceka da ministar sporta rijesi problem, pih.

Prije par dana izglasana je dopuna zakona o sportu s kojom bi Mamic, navodno, morao imati  velikih problema i bio duzan odustati od petljanja u hrvatski nogomet i posvetiti se samo onome sto zapravo i radi, prodaji svojih igraca. Ali kriso je Mamic zakone i dosad, javno se na to upozorilo pa je zavrsilo sa "proklet bio na Bozic 2010.", krsi Mamic zakon i sada, a tako ce ga krsiti i ubuduce, ne vidim zasto bi se nesto mjenjalo.
    Dok god svi zajedno ne krenemo u akciju :idea:
    Nikad kao Bane...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 13, 2012, 13:23:52 »
  • 0
  • 0
  • kada ljudi zbog Stimca i Mamica budu poceli bojkotirat reprezentaciju, e onda ce se nesto dogodit, a ne ako mi odemo ca sa tribine na utakmici Rijeka - Istra ili Rijeka - Slaven Belupo.

reprezentacija je ta koja ce pokrenuti lavinu jer kada igra Hrvatska sigurno 1 000 000 ljudi sjedi doma pred televizorom i gleda tekmu, a hnl ako prati 10% od navedene cifre tj. od bilo koje druge brojke koju bi stavio.
    Da se navijacke udruge udruze i krenu na M&Š koaliciju sigurno bi se digla velika prasina jer bi ih jedni nazvali 'rušiteljima i izdajicama' , a oni koji stvarno prate HR nogomet znali bi sta se sa time zeli napraviti.
    nadam se da ce tovari zapjevati stimcu i mamicu i to cijeli stadion jer tako ce se daleko cuti sta ljudi misle o izborniku razbojniku i razbojniku lopovu, pa ce netko negdje pokrenuti raspravu o tome....

ipak su mediji najbolje oruzje danasnjice.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 13, 2012, 13:39:35 »
  • 0
  • 0
  • Kad ste vec kod bojkota, meni se ne svidja bojkotirati Rijeku. Pogotovo sada kad smo na pocetku investicijskog ciklusa i nadam se rezultatskog oporavka. Smetaju mi i oni nedopustivi zvizduci igracu Rijeke. Mislim da bi bilo bolje bojkotirati Dinamove sponzore. Ja i dalje ne kuzim firme koje daju lovu Mamicu. Npr. Siemens, znam da je tamo Barisic, ali firma ima i vlasnika iznad njega... Mene osobno bi bilo sram davati novce tom nekulturnom i bahatom kriminalcu.

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 13, 2012, 13:42:14 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    kada ljudi zbog Stimca i Mamica budu poceli bojkotirat reprezentaciju, e onda ce se nesto dogodit, a ne ako mi odemo ca sa tribine na utakmici Rijeka - Istra ili Rijeka - Slaven Belupo.

reprezentacija je ta koja ce pokrenuti lavinu jer kada igra Hrvatska sigurno 1 000 000 ljudi sjedi doma pred televizorom i gleda tekmu, a hnl ako prati 10% od navedene cifre tj. od bilo koje druge brojke koju bi stavio.
    Da se navijacke udruge udruze i krenu na M&Š koaliciju sigurno bi se digla velika prasina jer bi ih jedni nazvali 'rušiteljima i izdajicama' , a oni koji stvarno prate HR nogomet znali bi sta se sa time zeli napraviti.
    nadam se da ce tovari zapjevati stimcu i mamicu i to cijeli stadion jer tako ce se daleko cuti sta ljudi misle o izborniku razbojniku i razbojniku lopovu, pa ce netko negdje pokrenuti raspravu o tome....

ipak su mediji najbolje oruzje danasnjice.

to je istina. pizde se skrivaju iza velikog "domoljublja". velikom broju navijača nikad ne bi palo na pamet bojkotirati repku, a to je upravo ono što se u ovom trenutku traži. prazan poljud bi bila dobra poruka. ali štimac ide obići splitsko brodogradilište da pojača nacionalni naboj. ma prava hrvatina, nema šta.

8)  8)  8)

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 13, 2012, 13:42:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "gr00ve"
    Mamica mogu maknut tribine, samo sta je to u praksi neizvedivo. Zamislite zajednicku akciju na svim hrvatskim stadionima gdje npr. u 10. minuti svi napustaju stadion, ali ne samo Armada, demoni, bbb, torca, nego upravo obicna publika koja nije u tom navijackom djiru. To ima ogromnu tezinu i to bi Mamica&Co potpuno razdrmalo. Ako ga saka bbb-a sa sjevera vrijeda, a realno tamo je 350-400 klinaca, on se tome samo nasmije.
    Ali kazem, mogu ga maknut tribine ali u praksi nazalost ne postoji sansa za to, bar je ja ne vidim. Koliko bi samo vas odbilo sudjelovati u tome? Svatko bi nasao svoje opravdanje, "ne idem ca jer ga to ionako nece maknut", "ostajem na tribini jer je Rijeka povela", "Ostajem jer mi ostaju frendovi, a necu bit crna ovca", " Necu niti placat kartu ako cu u 10. minuti otic", itd., jos bi milijun opravdanja bilo. Jer ljudi su takvi, pasivni, cekaju da netko drugi rijesi problem usmjesto njih. Tako je lakse. Nedostaje i netko ko ce povuc tu akciju, nakon svih "nesporazuma" izmedju navijaca razlicitih klubova, donedavnih i redovnih sitnih sukoba na reprezentaciji, tesko je postici sporazum i to zna svatko, a uloziti veliki trud u akciju koja bi mogla propast zbog pasivnosti ogromnog broja ljudi je prevelik posao da bude uzaludan.
    I tako sve ostaje na pravosudju i ministru. Donedavno je internetom kruzila slika Zdravka Mamica gdje na ugodnoj kavi razgovara sa Turudicem, a kasnije i sam priznaje da ima dobre prijateljske odnose sa nekim ljudima iz vrhovnog suda. I netko jos ceka da pravosudje rijesi Mamica? Nece. A Jovanovic, ministar kojeg je Mamic nazvao "mali mis", nije mogao dobiti bolji opis. Izasao je iz svoje misje rupe hrabro, poceo cijukat tako glasno da su u prvi tren svi pomislili da cuju lava a ne misa, no cim su se macke ukazale na vratima, Jovo je ulovio petama vjetra natrag u svoju rupu. I od tada vise ne izlazi. Dajem mu jos malo sanse, ali netko tko javno podrzava Sukera (a i moj gluhi nono zna da je Suker Mamiceva marjoneta) u prijevodu javno odustaje od progona Mamica i priznaje poraz. I netko i dalje ceka da ministar sporta rijesi problem, pih.

Prije par dana izglasana je dopuna zakona o sportu s kojom bi Mamic, navodno, morao imati  velikih problema i bio duzan odustati od petljanja u hrvatski nogomet i posvetiti se samo onome sto zapravo i radi, prodaji svojih igraca. Ali kriso je Mamic zakone i dosad, javno se na to upozorilo pa je zavrsilo sa "proklet bio na Bozic 2010.", krsi Mamic zakon i sada, a tako ce ga krsiti i ubuduce, ne vidim zasto bi se nesto mjenjalo.
    Odlična ideja po meni. Ali imam osjećaj da se samo BBB trude protiv toga Mamića i to samo onaj stariji idio boysa kojima je stalo do boljitka Dinama i Hrvatskog nogometa,dok mulci više briju na nekakakv huliganizam,a manje su zainteresirani za dokazivanje Mamićevih radnji.
    Bojim se da je tako i kod nas,svi su zaneseni Volpijem,Rijekom,a ono šta je puno bitnije od toga niko ne spominje. Armada kao navijačka skupina super je organizirana, počela su i te neke akcije tipa dolazaka brodovoima,na kantridi su prave fešte,ali imam osijećaj da im je samo do toga i stalo,do fešte i dobrih atmosfera,do natjecanja s drugim navijačkim skupinama i dokazivanja. Ista je stvar i s drugim navijačkim skupinama.
    Ne znam zašto se ne ujedine skupine,ako se moglo za Vukovar,onda može i za nešto važno kao šta je čišćenje našeg nogometa. Zašto svi skupa ne dogovore taj bojkot od 10. minute s nekim natpisom,zašto se svi gradovi ne obljepe i pozove i ostatak navijača s drugih tribina na to. Zašto sve navijačke skupine ne održe svoj "event" i pozovu sve "obične" ljude kojima je stalo do boljitka našeg nogometa?
    U suprotnom,čemu rivalstvo,čemu želja,nada,trud,čemu trošenje para i vremena?
    Neki će reći da punimo stadion za našu Rijeku,a drugo nas ne interesira i to je tipično naš glupast primorski mentalitet. Za našu Rijeku prvo moramo učiniti ono šta je najbitniji,dozvolit da nam Rijeka živi i djeluje u zdravom okruženju,pa kasnije možemo pjevat onu "bila jača,bila slaba,rijeka klub je našeg grada".
    Ne mogu vjerovat da se još neki naši smiju tovarima kako ih Mamić krade,a isto to radi i svim drugim klubovima lige,samo Hajudk uvijek ima ambicije borbe za naslov,a drugima je nekako svejedno jer znaju da bi teško bili prvaci i u poštenoj ligi. Unatoč tome šta su kmečala,ne mogu vjerovat da im se smijemo.
    Sutra ćemo se mi borit za naslov,pa ćemo dobivat po piksi od Mamića i njegovoih. Nešto se pokrenuti mora,ako ne i samom Volpiju je bolje da čim prije ode.
    -Kaboul,ja tu reprezentaciju ionako samo površno popratim,na stadion ne idem,pogledam na TV kad nemam pametnijeg posla,potpuno letarigčno.
    I tvoja ideja je dobra,ali reprezentaciju gledaju svakakvi. Barem pola pučanstva na repki su ljudi koje boli briga i za Mamića i HNL,bitno im je posjest se na tribinu i zapljeskat kojem dobrom potezu Modrića.
    Jedostavno mislim da se nikada tome neće stati na kraj,morati će biologija učiniti svoje jer jedino tako sotona može otići. Ali svejedno,trebalo bi pokušati učinit sve da ga se makne.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 13, 2012, 13:58:24 »
  • 0
  • 0
  • Gledaj na to kao pravi Hrvat,to šta on radi,rade i drugi i tu pomoći nema ](*,) . Ljudima se jebe za nogomet,na utakmice idu radi zabave i bježanja u svoj mali društveni kutak čim dalje od žene i svakodnevnih problema i naprosto zatavaraju oči pred svim drugim problemima koji nisu privatne prirode.
    Ne može se  tu napravit ništa,možda 2-3 uzasotopna ispadanja dinama u 1. protkolu bi mu malo poremtila planove pa bi mu dopizdilo,ali bojim se da u suštini spasa nema. Ja se sam sebi poslije svakog vikenda čudim koliko sam glup štai dalje to pratim,tako je bilo i danas nakon šta sam vidio snimku penala na makismiru za dinamo,ali onda me već u srijedu/četvrrtak nekako pusti i jedva čekam novo kolo hnl-a i novu utakmicu Rijeke.
    Jebi ga ljubav je slijepa,ne toliko da me zaglupi pa da ne kužim šta se događa,ali jednostavno mi neka navika neda da jednaput zauvijek odjebem sve skupa. Mislim da bi se lakše s heroina skinuo,nego da prestanem ići na kantridu.
    I ja se također nadam da će brzo pod zemlju od silnog kokaina..

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 13, 2012, 14:10:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "gr00ve"
    Mamica mogu maknut tribine, samo sta je to u praksi neizvedivo. Zamislite zajednicku akciju na svim hrvatskim stadionima gdje npr. u 10. minuti svi napustaju stadion, ali ne samo Armada, demoni, bbb, torca, nego upravo obicna publika koja nije u tom navijackom djiru. To ima ogromnu tezinu i to bi Mamica&Co potpuno razdrmalo. Ako ga saka bbb-a sa sjevera vrijeda, a realno tamo je 350-400 klinaca, on se tome samo nasmije.

WTF???!!!! Pa na koga bi to onda trebalo ostati, ako ne na njima???? Živiš u nekom paralelnom svijetu, jbt..  :roll:

Drugi je par čarapa što su nam društvo, sustav, pa samim time i policija i ministar, takvi kakvi jesu, tj."u južnom voću"...
    La toronjera e grande e bella...

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 13, 2012, 14:21:22 »
  • 0
  • 0
  • Ako budemo čekali na proavosuđe i ministarstvo neće se ništa napravit,bit ćemo jebani do kraja Mamićeve ere,ko zna koliko još godina. Neki od nas će pod grob prije njega. Pa vidiš da Mamić surađuje s Turudićem,a nebi se čudio da je Jovanović galamom samo tražio svoj dio kolača,a sada je očito namiren pa šuti.  
    armadazapad,svi znamo čiji je to posao,ali ti si ko ona 2 koji cijeli život čekaju godota koji će im donjeti svijetlo u život,a godot nikad ne dođe. :wink:

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 13, 2012, 14:24:26 »
  • 0
  • 0
  • Ma kakva reprezentacija. Skup ljudi koje uglavnom boli tuki za Rijeku, Slaven Belupo, Istru, Inker, Osijek,.. Na reprezentaciju se ide iz zabave, jer je in, skup sponzora i sponzorusa, klaunova, pedera i mrtvih puhala. Njima je Mamic car koji svima hebe sve po spisku, vozi Bently, ima brdo love i uspjesno vodi Dinamo koji je nepobjediv. Njima su navijaci sodoma i gomora, ljudi koji prate HNL su im maloumni, oni idu na "repku" tek usput, ono bitno je kasnije izac van. Nogomet ce pogledat utorkom i srijedom na fotelji, igra se Liga prvaka. Neki nece niti to, ne zanima ih. Takav profil ljudi nikad nece pokrenut stvar. A mi, budale koje svaki tjedan tu raspravljamo o prosloj utakmici, slazemo nove taktike, nerviramo se oko Scorije i Vranjesa, svadjamo se oko boje svetog dresa, radujemo se ko male bebe golu Weitera u Zagrebu i placemo ko male bebe nakon poraza od nekog Splita, do srijede sanjamo proslu a od srijede sljedecu utakmicu, neki od nas putuju na gostovanja po cijeli dan da pogledaju taj svoj klub, uzimaju slobodne dane, odkazuju razne stvari zbog dolaska na Kantridu, zive taj hrvatski nogomet, mi cemo godinama trpit tog sugavog Mamica i njegovu masineriju. I zato smo jedino mi jos preostali, nas par tisuca u cijeloj Hrvatskoj, kojima je stalo za boljitak hrvatskog nogometa i odlazak Mamica.
    A repku neka okupiraju oni koji nikad nisu culi niti za Ivora Weitzera, niti za Krailacha, niti za Nikolu Raka, niti za Bellea niti za Bacelic-Grgica, ali zato znaju koliko milijuna dobiva Modric u Realu, koga je sve pohebao Corluka na Zrcu i koliko je litara Jack Danielsa popio Sammir u petak navecer. Nista od toga. Mi smo ti koji jedini mozemo potjerat Mamica.
    Nikad kao Bane...

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 13, 2012, 14:27:23 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Gledaj na to kao pravi Hrvat,to šta on radi,rade i drugi i tu pomoći nema ](*,) . Ljudima se *** za nogomet,na utakmice idu radi zabave i bježanja u svoj mali društveni kutak čim dalje od žene i svakodnevnih problema i naprosto zatavaraju oči pred svim drugim problemima koji nisu privatne prirode.
    Ne može se  tu napravit ništa,možda 2-3 uzasotopna ispadanja dinama u 1. protkolu bi mu malo poremtila planove pa bi mu dopizdilo,ali bojim se da u suštini spasa nema. Ja se sam sebi poslije svakog vikenda čudim koliko sam glup štai dalje to pratim,tako je bilo i danas nakon šta sam vidio snimku penala na makismiru za dinamo,ali onda me već u srijedu/četvrrtak nekako pusti i jedva čekam novo kolo hnl-a i novu utakmicu Rijeke.
    *** ga ljubav je slijepa,ne toliko da me zaglupi pa da ne kužim šta se događa,ali jednostavno mi neka navika neda da jednaput zauvijek odjebem sve skupa. Mislim da bi se lakše s heroina skinuo,nego da prestanem ići na kantridu.
    I ja se također nadam da će brzo pod zemlju od silnog kokaina..

Odlično Dioniz, evo da se i to jednom desi...slažem se s tobom!  =D>
    +1
    La toronjera e grande e bella...