• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!  (Prikazano: 44713 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline armadazapad

• Pionir
Re: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
« Odgovori #15 u: Kolovoz 13, 2012, 14:31:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: gr00ve
    Ma kakva reprezentacija. Skup ljudi koje uglavnom boli tuki za Rijeku, Slaven Belupo, Istru, Inker, Osijek,.. Na reprezentaciju se ide iz zabave, jer je in, skup sponzora i sponzorusa, klaunova, *** i mrtvih puhala. Njima je Mamic car koji svima hebe sve po spisku, vozi Bently, ima brdo love i uspjesno vodi Dinamo koji je nepobjediv. Njima su navijaci sodoma i gomora, ljudi koji prate HNL su im maloumni, oni idu na "repku" tek usput, ono bitno je kasnije izac van. Nogomet ce pogledat utorkom i srijedom na fotelji, igra se Liga prvaka. Neki nece niti to, ne zanima ih. Takav profil ljudi nikad nece pokrenut stvar. A mi, budale koje svaki tjedan tu raspravljamo o prosloj utakmici, slazemo nove taktike, nerviramo se oko Scorije i Vranjesa, svadjamo se oko boje svetog dresa, radujemo se ko male bebe golu Weitera u Zagrebu i placemo ko male bebe nakon poraza od nekog Splita, do srijede sanjamo proslu a od srijede sljedecu utakmicu, neki od nas putuju na gostovanja po cijeli dan da pogledaju taj svoj klub, uzimaju slobodne dane, odkazuju razne stvari zbog dolaska na Kantridu, zive taj hrvatski nogomet, mi cemo godinama trpit tog sugavog Mamica i njegovu masineriju. I zato smo jedino mi jos preostali, nas par tisuca u cijeloj Hrvatskoj, kojima je stalo za boljitak hrvatskog nogometa i odlazak Mamica.
    A repku neka okupiraju oni koji nikad nisu culi niti za Ivora Weitzera, niti za Krailacha, niti za Nikolu Raka, niti za Bellea niti za Bacelic-Grgica, ali zato znaju koliko milijuna dobiva Modric u Realu, koga je sve pohebao Corluka na Zrcu i koliko je litara Jack Danielsa popio Sammir u petak navecer. Nista od toga. Mi smo ti koji jedini mozemo potjerat Mamica.[/quote]

Volio bi, ali nažalost to nismo mi.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    La toronjera e grande e bella...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 13, 2012, 14:37:47 »
  • 0
  • 0
  • Mi smo u svakom slučaju ti koji to trebamo potaknuti. Kao šta se prosvjeduje protiv vlade,kao šta seljak porsvjeduje za poticaje,tako i mi moramo učiniti nešto da se stvari promijene na bolje. Ne možemo mi direktno potjerati Mamića,ali možemo pogurati to i inzistiati na tome.
    Ne volim huliganizam,ali gledam svaku utakmicu dinama u europi moleći boga da bbb nešto naprave da ga izbace iz Europe na dugo godina. [-o<
    Prokleta država u kojoj živim kad to dozvoljava..

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 13, 2012, 14:46:40 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"

Volio bi, ali nažalost to nismo mi.....

Jesi li procitao moj prvi post u kojem sam napisao kako stoje stvari sa onima koji su zaduzeni za to da otjeraju Mamica? Jesi? Ili se ne slazes sa tim da Mamic ima cvrsta prijateljstva sa ljudima iz vrhovnog suda? Ako se ne slazes, napisi, obrazlozi to. Ne slazes se da ministar sporta zasad ne poduzima nista, a na pocetku je "lajao" kao veliki? Imas vjere da ce dopuna zakona otjerati lika koji sustavno, javno i godinama krsi istovremeno najmanje 4 zakona i libo ga tuki za to? Imas vjere da ce ga otjerat? Napisi, obrazlozi to.
    Odmah sam napisao, najlakse je biti pasivan i cekat da netko drugi rijesi problem.
    Nikad kao Bane...

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 13, 2012, 15:03:45 »
  • 0
  • 0
  • Majstore, sve 5, ali....ajde ti pročitaj moj prvi(kratki!) post na tu temu, rezime je Mamić=Jovanović=policija(koja me podsjeća na omraženu miliciju)=sudstvo..... znači, svi su isti! Uzalud razglabati, možemo do sutra, ali nema tu lijeka... nisam pasivan, nego hebeni realist nažalost...čemu pričati i pisati, kada nema načina da se napravi nešto radikalno, bar ne sa naše strane...jbg, moje mišljenje....inače slažem se sa svime napisano sa tvoje strane,...a šta ćeš, hebat ga!
    La toronjera e grande e bella...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 13, 2012, 15:06:10 »
  • 0
  • 0
  • aj preselite ovu temu u 'Sport' jer joj ovdje nije mjesto...

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 13, 2012, 15:31:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "armadazapad"
    Majstore, sve 5, ali....ajde ti pročitaj moj prvi(kratki!) post na tu temu, rezime je Mamić=Jovanović=policija(koja me podsjeća na omraženu miliciju)=sudstvo..... znači, svi su isti! Uzalud razglabati, možemo do sutra, ali nema tu lijeka... nisam pasivan, nego hebeni realist nažalost...čemu pričati i pisati, kada nema načina da se napravi nešto radikalno, bar ne sa naše strane...jbg, moje mišljenje....inače slažem se sa svime napisano sa tvoje strane,...a šta ćeš, hebat ga!

Ok, onda se vise manje slazemo :-) Osim sta ja mislim da svakako ima nacina. Kada se boysi deru "mamicu cigane" isti se podsmjehuju, a mediji su puni europskog dinama, najbolje reprezentacije na svijetu i luke modrica. Kada bi jedno kolo na svakom stadionu, u znak prosvjeda, 90% publike tokom prvog poluvremena napustilo stadion, to bi imalo daleko vecu tezinu. Jer tad bi to napravili ljudi iz naroda, ocevi, zaposleni marljivi radnici i Hrvati, tiha vecina, obiteljski nogometni zaljubljenici,  simpatizeri, mirni perspektivni studenti i zene, a ne "nekoliko ekstemnih huligana", "rusitelji hrvatske", "zavadjeni muslimani", "ekstremni desnicari koji ne vole nogomet" i dr., kako ih se sve vec naziva.
    A u onom trenutku kada je tiha vecina protiv Mamica, onda su i mediji postupno protiv njega. Onda bi se zakotrljala lavina koja bi ga smjenila, onda bi se i oni nezainteresirani za hrvatski nogomet okrenuli protiv Mamica jer bi im portali i novine napunili glavu, onda bi i politika dobila vjetar u ledja, a na koncu bi bio izvrsen toliki pritisak na svih da bi Mamic nestao preko noci.
    Dok god mi sutimo i trpimo ovakvo sramotno sudjenje, ne od jucer, nego vec 15 godina, do tad ce Mamic i sl. kauboji stetit NK Rijeci.
    Nikad kao Bane...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 13, 2012, 15:39:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    aj preselite ovu temu u 'Sport' jer joj ovdje nije mjesto...
    Ne,ovo nema nikakve veze sa Sportom,ali ima itekakve veze s našim klubom. Nikako ne seliti odovuda,o ovome se mora najviše raspravljati i ako neko iz naše uprave čita ovo im mora uvijek biti u vrhu da kad otvore forum čitaju o ovome,možda oni barem dignu glas?. Ovo je važnije od svake kritike,bila pozitivna ili negativna,jer ponovit ću se,čemu razglabanje o taktici,igračima,organzicaciji i trenru kada mi do svog cilja nikada nećemo doći jer to jednostavno ne smijemo.
    Koji kurac mi znači da smo doveli Fajića,Bjelanovića i Klasnića skupa kada Mamić osvoji svih 90 bodova ako mu je potrebno. :evil:

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 13, 2012, 15:59:23 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"

+1
    Ovo je dio HNK Rijeka, ako želim čitati o Mamiću ima rubrika u kojima se to može.
    Vi i vaš Mamić i Mamići kad budemo razmišljali samo o sebi i svojoj igri može nam Mamić i njemu slični samo ...... staviti soli na rep (da budem fin).
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 13, 2012, 16:13:42 »
  • 0
  • 0
  • Slazem se da je mjesto temi ovdje, a ne da se izgubi u Sportu.

I jos cu jednu stvar dodat. Nazalost, zivimo u gradu gdje vlada najveca nezainteresiranost za sve drustvene akcije, dogadaje, skupove, vlada najveca letagija, pasivnost, ima najvise grintavaca koji govore samo sebi u bradu a najmanje onih kojima se da pokrenuti, najvise ljenih ljudi punih opravdanja za sve, grad je prepun skeptika, nezainteresiranih promatraca, velikih Rijecana koje boli qrac za Rijeku i mislima su negdje drugdje, prepun onih koji su se izgubili negdje izmedju sela i grada. Rijeka je prepuna kompleksa,  prepuna onih kojima je ono drugo uvijek bolje od naseg, prepuna onih koji se ne zamaraju i odmahuju rukom na sve sta ih se direktno ne tice. Rijecani se furaju na multikulturalnost i otvorenost, a prvi ce prokomentirat "seljacinu" iz Bosne koji kupi polvnog Mercedesa, a rijecanke ce prve posprdno gledat na seljakusu koja je modno neosvjestena. Grozimo se od nacionalizma, ali i od toga da nam isto prebacuju. Zalimo se na sve, ali nista necemo mijenjat. Ne valja nam vlast, ali na Koblerov trg prosvjedovat dojde 150 ljudi koje ostatak u prolazu podsmjehuje. Ubija nas sama pomisao da nas se gleda kao grad u sjeni, istovremeno samo povrsno popratimo kada Rijeka po necemu zabljesne. Furamo se na grad rocka, alternative, underground scene, a vikendom je prepun grad drolja i sminkera koji ekipu na Contu ili u Palachu gledaju kao cudake. Rijeku puca velika kriza identiteta, a svi to skrivaju i lazu sebe same da nije tako. Regija od preko 200 tisuca ljudi skupi na Kantridu svega 2-3 tisuce ljudi. Ostali ne prate klub jer nema rezultata. Na koncerte povodom humanitarnih akcija skupi se 100 ljudi, u drugim gradovima bude ih doslovno 60-70 puta vise. Drustveno neosvjesteni i potpuno nezainteresirani, tesko cemo bas mi nesto pokrenut za boljitak hrvatskog nogometa. Kao i obicno, cekat cemo nekog drugog da to pokrene, a mi cemo se eventualno prikljucit. I to skepticno sa podsmjehom, ono "idem, ali koda ce to sta promjenit".
    Za kraj, uz isprike na offtopicu i poduzem postu, neka nas suci kradu i dalje. Neka nas se zanemaruje i neka nam se gazi po glavi. Mi cemo to pretrpit bas onako, po rijecki, kad te guze ti se jos malo sagni. Ionako ne mozemo nista promijenit...
    Nikad kao Bane...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 13, 2012, 17:33:58 »
  • 0
  • 0
  • Mamiću se može stati na kraj jedino tako da mu se polako ali sigurno ograničava i oduzima moć. Najveći dio njegove moći i utjecaja u HR nogometu leži u novacu koji dobiva transferima igrača iz Dinama. Nitko normalan njega ne podržava zato jer je on Mamić, "dobrotvor", "genije" i spasioc Dinama i HR nogometa ili kako god se sve već ne prikazuje, nego zato jer ima punu blagajnu. Jednom kad ona presuši, presušiti će i njegova močvara. Država treba nači način kako da naplati porez na transfere igrača i Dinamo treba igrački pasti par sezona i ne igrati u skupinama europskih natjecanja. Za to je prije svega potrebna jaka Rijeka i jak Hajduk.
    A da bismo se mi, ili bilo tko drugi, uključili u borbu za naslov prvaka, moramo biti dosta jači od ZOO. Toliko jači da sa pravom možemo reći da na svakom gostovanju možemo pokupiti puni plijen, a da su na Kantridi 3 boda neupitna. Dok ne dođemo do toga vikat ćemo na Kantridi a i na ostalim stadionima, da su HNS i sudac pederi.

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 13, 2012, 17:37:22 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "gr00ve"
    Slazem se da je mjesto temi ovdje, a ne da se izgubi u Sportu.

I jos cu jednu stvar dodat. Nazalost, zivimo u gradu gdje vlada najveca nezainteresiranost za sve drustvene akcije, dogadaje, skupove, vlada najveca letagija, pasivnost, ima najvise grintavaca koji govore samo sebi u bradu a najmanje onih kojima se da pokrenuti, najvise ljenih ljudi punih opravdanja za sve, grad je prepun skeptika, nezainteresiranih promatraca, velikih Rijecana koje boli qrac za Rijeku i mislima su negdje drugdje, prepun onih koji su se izgubili negdje izmedju sela i grada. Rijeka je prepuna kompleksa,  prepuna onih kojima je ono drugo uvijek bolje od naseg, prepuna onih koji se ne zamaraju i odmahuju rukom na sve sta ih se direktno ne tice. Rijecani se furaju na multikulturalnost i otvorenost, a prvi ce prokomentirat "seljacinu" iz Bosne koji kupi polvnog Mercedesa, a rijecanke ce prve posprdno gledat na seljakusu koja je modno neosvjestena. Grozimo se od nacionalizma, ali i od toga da nam isto prebacuju. Zalimo se na sve, ali nista necemo mijenjat. Ne valja nam vlast, ali na Koblerov trg prosvjedovat dojde 150 ljudi koje ostatak u prolazu podsmjehuje. Ubija nas sama pomisao da nas se gleda kao grad u sjeni, istovremeno samo povrsno popratimo kada Rijeka po necemu zabljesne. Furamo se na grad rocka, alternative, underground scene, a vikendom je prepun grad drolja i sminkera koji ekipu na Contu ili u Palachu gledaju kao cudake. Rijeku puca velika kriza identiteta, a svi to skrivaju i lazu sebe same da nije tako. Regija od preko 200 tisuca ljudi skupi na Kantridu svega 2-3 tisuce ljudi. Ostali ne prate klub jer nema rezultata. Na koncerte povodom humanitarnih akcija skupi se 100 ljudi, u drugim gradovima bude ih doslovno 60-70 puta vise. Drustveno neosvjesteni i potpuno nezainteresirani, tesko cemo bas mi nesto pokrenut za boljitak hrvatskog nogometa. Kao i obicno, cekat cemo nekog drugog da to pokrene, a mi cemo se eventualno prikljucit. I to skepticno sa podsmjehom, ono "idem, ali koda ce to sta promjenit".
    Za kraj, uz isprike na offtopicu i poduzem postu, neka nas suci kradu i dalje. Neka nas se zanemaruje i neka nam se gazi po glavi. Mi cemo to pretrpit bas onako, po rijecki, kad te guze ti se jos malo sagni. Ionako ne mozemo nista promijenit...

uff, kako se slažem...bravo groove!
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 13, 2012, 17:59:56 »
  • 0
  • 0
  • Mene ne bi ni najmanje iznenadilo da mu netko "parkira motor" kao Pukiju. Da me ne bi krivo razumjeli, ne pozivam, ne odobravam i slažem se sa takvim načinom rješavanja problema, ali ne bi bilo prvi put. Puki, pa onaj Kranjčarov manager (Pokrajac ili tako nekako), pa razni likovi iz zg krim miljea su platili glavom jer su previše znali ili su stali na krivi žulj. Slažem se da su svi u "kolu" dok lova curi, ali kad to jednom stane.... Previše on ljudi čvrsto drži za jaja i sigurno su mu većina više neprijatelji nego prijatelji.

p.s. ne želim nikome ovo što sam gore napisao, pa čak ni njemu, ali mu želim da iza zatvorskih rešetki, čita u SN o naslovu koji je otišao na Kantridu.

Offline vorda

• Inćun
    • *
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 13, 2012, 18:10:27 »
  • 0
  • 0

odlično napisano  =D>

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 13, 2012, 18:54:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    Citat: "kabul23"

+1
    Ovo je dio HNK Rijeka, ako želim čitati o Mamiću ima rubrika u kojima se to može.
    Vi i vaš Mamić i Mamići kad budemo razmišljali samo o sebi i svojoj igri može nam Mamić i njemu slični samo ...... staviti soli na rep (da budem fin).
    Poštujem tuđe razmišljanje ali ovo je baš ](*,)  ](*,) .. Upravo suprotno,koji ćemo kurac razmišljat o svojoj igri kad prvaci ne smijemo biti. Pa kako ćeš biti prvak kada im sude penal po utakmici.. I ne samo to,ako treba pošalju nama maršineriju da nas rasturi,očito ne gledaš našu ligu osim Rijeke pa ne vidiš šta se događa.
     Za šta da se točno borimo,da budemo jaki i samim time na prvoj udarnoj listi Zdraka Mamića?

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 13, 2012, 19:09:18 »
  • 0
  • 0

=D>  =D> odlično ,samo bi ja još nešto nadodao.
    Moj prvi post uopće nije potaknut utakmicom protiv Lokomotive niti time da kradu samo nas,nego svime šta se događa u našem nogometu.
    Najviše nastradaju ti tovari i Hajduk kojeg ja ni najmanje ne volim,ali istini treba pogledat u oči.Oni su jedini imali ambicije boriti se za prvaka sve ove godine,a kresali su ih od samog početka.
    Isto tako i sve druge klubove koji se usude priprijetit dinamo ili vam ga prčiji Zdravka Mamića. Sve je godinama podređneo samo Dinamu i Lokomotivi.
    Mi ćemo to tek najjače osijetiti upravo sada kada mislimo krenuti u borbu za sam vrh,a plakanja će nam biti uzaludna.
    Ovako kako D2 piše razmišlja puno Riječana,pa čak i onih koji vole Rijeku više od ičega,jedostavno misle da smo jači od "više sile",što je notorna glupost. Mi možemo zabiti 10 golova,a Mamiću sudit 11 izmišljenih penala i tako to već biva godinama da jedostavno reagiramo baš kako je groove napisao "ne možemo ništa promijenit".
    Pa koji ću kurac onda radit na kantridi,šta da gledam serijal "Zdravko Mamić 1,2,3,4..."
    Jebem našu riječku letargiju.