• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!  (Prikazano: 41534 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
Re: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
« Odgovori #255 u: Travanj 02, 2013, 23:53:50 »
  • 0
  • 0
  • http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/do ... -klub.html
    Pitanje za istinske znalce... Može li pozitivan odgovor utjecati na regularnost prvenstva?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #256 u: Travanj 03, 2013, 09:04:06 »
  • 0
  • 0
  • Nažalost mislim da ništa od ovoga. Odgovor će biti da nisu povezani klubovi a to znači da jedino udruga "njihov hajduk" može napisati novu tužbu agenciji za zaštitu tržišnog natjecanja sa novim informacijama (zez je bio što su oni napisali da su klubovi povezani pa nije u ingerenciji AZTN).
    Mada svi znamo da je igranje Lokomotive u HNLu neregularno.

Edit: sad sam vidio da si u pitanju pitao istinske znalce, a ja sam samo odgovorio... iako nisam neki istinski znalac, jbg

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #257 u: Travanj 23, 2013, 13:28:39 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #258 u: Travanj 23, 2013, 14:12:12 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Wedran"
    Totalno neočekivano
    http://www.index.hr/sport/clanak/skanda ... 74179.aspx

Pretekao si me, taman sam to htio postati.
    Moj glavni problem u cijeloj toj priči je ovaj:
    " 2. Jednoglasno je odlučeno da se disciplinski postupak protiv člana Izvršnog odbora Zdravka Mamića obustavlja."

Zanima me popis svih članova koji su u tom tijelu. Ako je itko iz Rijeke, eto mojeg prvog pitanja glasnogovornici kluba. :(
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    « Odgovori #259 u: Travanj 23, 2013, 15:18:01 »
  • 0
  • 0
  • totalno neočekivano ....  :?

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #260 u: Travanj 23, 2013, 18:26:55 »
  • 0
  • 0
  • Koliko ja znam u izvršnom odboru HNS-a nema predstavnika našeg kluba, ili se varam?
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #261 u: Travanj 26, 2013, 12:38:19 »
  • 0
  • 0
  • http://www.hns-cff.hr/info-centar/novos ... ca-io-hnsa
    Koliko na ovoj slici vidim, nema ni jedne meni poznate njuške iz našeg županijskog saveza ili kluba...
    Uglavnom su to dugogodišnji Mamićevi suradnici...
    Na slici prepoznajem:
    Božo Galić - Cibalija, HDZov župan VSŽ... (biti će čudo ako Cibalija ne dobije licencu...)
    Miroslav Čačija - HSSov župan BBŽ...
    Ante Vučemilović - Osijek - http://sportske.jutarnji.hr/direktor-hn ... ca/998521/
    Zorislav Srebrić - svaka riječ je suvišna...

Pronašao sam i da se IO HNS-a sastoji od 17 članova među kojima je i predsjednik Šuker.
    Neki od članova uz već gore spomenute su i:
    Robert Markulin - http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kr ... fault.aspx
    Nenad Horvatić - HDZovac iz VŽ, predsjednik ŽNS VŽ...
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Brlekovićev komentar:
    http://www.24sata.hr/nogomet/brlekovic- ... -rh-312041
    Zanimljivo je da samo Jovanović "ratuje" sa Mamićem i da nitko iz vlade, izuzmemo li reakcije na napad Mamića na Jovanovića, ne daje previše izjava o Mamiću... Ili sam možda nešto previdio?
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Index o Lokomotivi:
    http://www.index.hr/sport/clanak/ako-se ... 74247.aspx

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #262 u: Lipanj 07, 2013, 19:40:23 »
  • 0
  • 0
  • Ovaj transfer Maleša, Tomečaka, Borasa i Pokrivača mi budi nadu da je na nekim višim razinama (UEFA) odlučeno i poručeno Mamiću da si Lokomotivu ipak pospremi u 2. HNL...  [-o<
    Vrijeme će pokazati istinu...

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #263 u: Lipanj 07, 2013, 20:01:38 »
  • 0
  • 0
  • Moguće, ali ipak mislim da je u pitanju čisti biznis i zdrav razum. Mamić je vidio priliku da zaradi na igračima koji nemaju mjesta u dinamu, a nama su taman. Uvjeren sam da za Maleša i Tomečaka postoji klauzula o 40-50% od budućeg transfera, jer inače ne bi imalo logike.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #264 u: Rujan 25, 2013, 00:36:41 »
  • 0
  • 0
  • http://www.index.hr/sport/clanak/zlogla ... 02413.aspx

Hoće li izvještaj France Footballa imati kakav utjecaj? Nadam se bar malo.

Offline kanalja5

• Morčić
    • **
    « Odgovori #265 u: Listopad 07, 2013, 08:53:52 »
  • 0
  • 0
  • Da bi Zagrebčani napunili stadion i svaku utakmicu ižvižgali i stvarali pritisak proti Maminju možda bi se čovjek malo zamislio. Druga mogućnost bi bila ona manje ljepa...kao u Mariboru prije nekoliko godina kad su Vijole zajedno(bilo jih valjda oko 100) ušle u svlačionicu(ili upravu sad se ne spominjem dobro) i isterale komplet upravo iz kluba...Ovi BBB jesu mi misterij...Zunaj ''lomijo glave'',a doma prpa...

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #266 u: Listopad 07, 2013, 16:29:51 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kanalja5"
    Da bi Zagrebčani napunili stadion i svaku utakmicu ižvižgali i stvarali pritisak proti Maminju možda bi se čovjek malo zamislio. Druga mogućnost bi bila ona manje ljepa...kao u Mariboru prije nekoliko godina kad su Vijole zajedno(bilo jih valjda oko 100) ušle u svlačionicu(ili upravu sad se ne spominjem dobro) i isterale komplet upravo iz kluba...Ovi BBB jesu mi misterij...Zunaj ''lomijo glave'',a doma prpa...

Kako imam nekoliko dobrih prijatelja "visoko" u ZZD, ne bi se baš složio sa ovim šta pišeš. Teror koji dobar dio njih doživljava ne bi želio nikom da proživi. Mamić je užasno jak igrač, puno jači nego većina tu misli. Povezan je sa politikom preko nekoliko kanala (većinom business), kako lijevom, tako i desnom opcijom, ima veza u policiji, sudstvu, a unutar "Jovanovićevog" ministarstva ima nekoliko ljudi na visokim pozicijama.

Protudemokratsko ponašanje kojem su podvrgnuti na samom stadionu (postoji popis ljudi sa slikma kojim je zabranjen ulazak na gradski stadion - ti ljudi NEMAJU nikakve zabrane od policije, već od kluba, a redari i policija te zabrane provode), maltretiranje preko raznih kriminalaca na Mamićevoj platnoj listi, potezanje oružja, privođenje u 5 ujutro zbog pjevanja protumamićevskih pjesama na stadionu... To je samo dio onog šta im rade. Prijatelju je žena doslovno u jednom trenutku rekla da odabere između nje i djece i dinama.

Šta se tiče punjenja stadiona, ljudi uopće ne prate nogomet više. Mamić ga je ubio. A i od dijela koji bi ga napunio u jednom trenu, dobar dio bi bio za njega. Zašto? Zato jer su ovce i jer su 8 godina prvi  i jer su tovari iza njih. Na to dodaj 80% medija koji su na plaći Mamića i koji štite njega i njegove interese, a prosječni hrvat nije pretjerano pametan. Lako "proguta" ono šta mu mediji serviraju.

Offline kanalja5

• Morčić
    • **
    « Odgovori #267 u: Listopad 07, 2013, 18:22:20 »
  • 0
  • 0
  • @tripice
    Kužim sve što si tu napisao ali nije mi jasno to:na primer kad su igrali u kolovozu(mislim) Olimpija-Dinamo onu pripremnu utakmicu BBB su bili ''najači''. A doma jih nema. To je ovaj razmak koji ne razumjem.Osim ako nisu bili plaćenici Dartvaderja. Ali da je Maminjo tako jak-onda je kao kod nas Jansa ili barem Zoki(ali njega svi po malem yebeju).

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #268 u: Listopad 07, 2013, 18:55:14 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kanalja5"
    @tripice
    Kužim sve što si tu napisao ali nije mi jasno to:na primer kad su igrali u kolovozu(mislim) Olimpija-Dinamo onu pripremnu utakmicu BBB su bili ''najači''. A doma jih nema. To je ovaj razmak koji ne razumjem.Osim ako nisu bili plaćenici Dartvaderja. Ali da je Maminjo tako jak-onda je kao kod nas Jansa ili barem Zoki(ali njega svi po malem yebeju).

Kužiš da njih 70% ne može uć na vlastiti stadion, da ih na gostovanjima zaustavljaju i ne puštaju u stadion, ša čak ni preko granice (Luxemburg, Austrija, Bugarska...). Ljudi idu, troše lovu, a okreću ih na granici. Koji put se neki probiji, ipak imaju masu.

Možemo ih ne volit, ne slagat se sa nekim potezima, ali im treba skinut kapu.

Offline kanalja5

• Morčić
    • **
    « Odgovori #269 u: Listopad 07, 2013, 19:06:31 »
  • 0
  • 0
  • Skinem i ja kapo ako oni nastavljajo navijati u ovim okolnostima...ali jih nebi previše pomilovao jer njihov šef(kluba) je šef cjele vaše lige...ali sad sam se sjetio:ako hočeš nekoga zamjenjati ili skiniti iz položaja možeš napraviti dvoje stvari:ili ga premjestiš na nižji položaj ili na višjega-pa sad razmisli malo...