• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!  (Prikazano: 47560 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Re: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
« Odgovori #30 u: Kolovoz 13, 2012, 20:02:53 »
  • Dobro koliko je ostalih klubova bilo oštećeno na račun velikog Hajduka?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #31 u: Kolovoz 13, 2012, 20:42:20 »
  • Citat: "Wedran"
    Mamiću se može stati na kraj jedino tako da mu se polako ali sigurno ograničava i oduzima moć. Najveći dio njegove moći i utjecaja u HR nogometu leži u novacu koji dobiva transferima igrača iz Dinama. Nitko normalan njega ne podržava zato jer je on Mamić, "dobrotvor", "genije" i spasioc Dinama i HR nogometa ili kako god se sve već ne prikazuje, nego zato jer ima punu blagajnu. Jednom kad ona presuši, presušiti će i njegova močvara. Država treba nači način kako da naplati porez na transfere igrača i Dinamo treba igrački pasti par sezona i ne igrati u skupinama europskih natjecanja. Za to je prije svega potrebna jaka Rijeka i jak Hajduk.
    A da bismo se mi, ili bilo tko drugi, uključili u borbu za naslov prvaka, moramo biti dosta jači od ZOO. Toliko jači da sa pravom možemo reći da na svakom gostovanju možemo pokupiti puni plijen, a da su na Kantridi 3 boda neupitna. Dok ne dođemo do toga vikat ćemo na Kantridi a i na ostalim stadionima, da su HNS i sudac ***.

Potpis. Njega moze maknuti samo neka veca baja nego on (vidjet cemo hoce li mu novi zakon bar malo uzdrmati poslovanje) ili to da dinamo prestane bit njegova zlatna koka. Ponadao sam se tome s obzirom da vec duze vrijeme nije napravio veci transfer ali ocito je igranje u LP zacepilo rupe. Tko zna sto bi bilo da nisu zabili onaj gol u 98.minuti
    ...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Kolovoz 13, 2012, 22:17:41 »
  • Citat: "m"
    Potpis. Njega moze maknuti samo neka veca baja nego on (vidjet cemo hoce li mu novi zakon bar malo uzdrmati poslovanje) ili to da dinamo prestane bit njegova zlatna koka. Ponadao sam se tome s obzirom da vec duze vrijeme nije napravio veci transfer ali ocito je igranje u LP zacepilo rupe. Tko zna sto bi bilo da nisu zabili onaj gol u 98.minuti
    ...
    Mamić bi napravio novu presicu za youtube, Čačić bi bio izopćen iz HR nogometa, Dinamo bi prodao kojeg igrača više da pokrije troškove a njihovim igračima ne bi toliko rasla cijena. Uglavnom, bila bi godina stagnacije, ali ne i konačnog pada.
    A sad za druge...
    Ne razumijem kako neki ljudi još uvijek ne shvaćaju da su glavešine na visokim pozicijma (ne nužno u vrhu vlasti) međusobno premrežene poznanstvima i da si međusobno rade usluge dokle god imaju zajedničke interese. Najbitnija je politička volja vlasti ali je za efikasnost vlasti i provođenje zakona izrazito bitna i neovisnost nižih struktura izvršne vlasti, znači policije i porezne uprave ali i drugog stupa države, pravosuđa. Mamiću je dovoljno da si je dobar sa par ključnih ljudi iz pravosuđa, odvjetničkih krugova, porezne i policije i da radi što god poželi dokle god je to dovoljno unutar granica prava. Hoćete li tu pojavu zvati močvara, pederi ili mafija manje je bitno, ali udariti po Mamiću dok ga se ne odvoji od dijelova društvenih struktura koje ga štite (bilo aktivno bilo pasivno) je ravno donkihotovskom jurišu u autodestrukciju i izopćenje iz HNS-a ako ne i šire. Kao dokaz pogledajte slučaj Maleš.
    Najjači udarac koji naš klub može zadati Mamiću je da osvojimo naslov prvaka, a za to treba još i više nego što smo do sad učinili. Ova uprava je učinila puno, ali za naslov prvaka ovo nije dovoljno a i treba nam i vremena i još iskustva. Po meni su dovedeni sposobni ljudi i doveden je značajan kapital.. Klub je na pravom putu da stane na svoje noge, ali za napad na naslov prvaka je još nažalost prerano.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #33 u: Kolovoz 13, 2012, 23:10:02 »
    Citat: "m"
    ...
    Mamić bi napravio novu presicu za youtube, Čačić bi bio izopćen iz HR nogometa, Dinamo bi prodao kojeg igrača više da pokrije troškove a njihovim igračima ne bi toliko rasla cijena. Uglavnom, bila bi godina stagnacije, ali ne i konačnog pada.
    A sad za druge...
    Ne razumijem kako neki ljudi još uvijek ne shvaćaju da su glavešine na visokim pozicijma (ne nužno u vrhu vlasti) međusobno premrežene poznanstvima i da si međusobno rade usluge dokle god imaju zajedničke interese. Najbitnija je politička volja vlasti ali je za efikasnost vlasti i provođenje zakona izrazito bitna i neovisnost nižih struktura izvršne vlasti, znači policije i porezne uprave ali i drugog stupa države, pravosuđa. Mamiću je dovoljno da si je dobar sa par ključnih ljudi iz pravosuđa, odvjetničkih krugova, porezne i policije i da radi što god poželi dokle god je to dovoljno unutar granica prava. Hoćete li tu pojavu zvati močvara, *** ili mafija manje je bitno, ali udariti po Mamiću dok ga se ne odvoji od dijelova društvenih struktura koje ga štite (bilo aktivno bilo pasivno) je ravno donkihotovskom jurišu u autodestrukciju i izopćenje iz HNS-a ako ne i šire. Kao dokaz pogledajte slučaj Maleš.
    Najjači udarac koji naš klub može zadati Mamiću je da osvojimo naslov prvaka, a za to treba još i više nego što smo do sad učinili. Ova uprava je učinila puno, ali za naslov prvaka ovo nije dovoljno a i treba nam i vremena i još iskustva. Po meni su dovedeni sposobni ljudi i doveden je značajan kapital.. Klub je na pravom putu da stane na svoje noge, ali za napad na naslov prvaka je još nažalost prerano.
    Iz šupljeg u prazno. Ja te ponovno pitam kako ćeš osvojiti naslov pravaka kada im sudac svira 1,5 penala po utakmici,kada ako pobjeđuješ suci ti daju po 2 neopravdana crvena,sude po 2 penala protiv tebe,svaki put kada pređeš centar zastavica je u zraku..
    Pa šta bi ja uopće otvarao ovu temu da je moguće osvojiti naslov?
    Ne možeš ti protiv njegove maršinerije,da imamo Mesija pokazali bi mu crveni da i kaznili s 6 utakmica neigranja.Kada osijeti da smo mu prijetnja,neće to ostati na nedosuđenim prekršajima Lokomotivnih igrača kao u subotu,nego će nas maskakrirat do bola.
     Pa pogledajte koji put taj dinamo protiv drugih naših prvoligaša,ako su ugroženi bodovno centar im se ne smije preći.
    Ako ti misliš da u takvim okolnostima možeš osvojiti naslov prvaka onda molim moderatora da izbriše sve ovo šta smo nadrobili.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Kolovoz 13, 2012, 23:40:10 »
  • 1) Tako što imaš uvjerljivo jaču momčad i široku klupu za ozljede i utjecaj sudaca. Znači, da bismo osvojili naslov pored ovakvog Dinama i njihovih sudaca moramo biti uvjerljivo jači od njih. Moramo ih dobivati i doma i u gostima unatoč suđenju i lopovluku, ali i dobivati sve ostale. Pogreške moraju biti svedene na minimum. Takva momčad iziskuje velika ulaganja osim ako adekvatni igrački kadar u međuvremenu ne uspijemo izvući iz omladinskog pogona, tada su ulaganja nešto manja. Jednom kad naslov prvaka ne padne u njegove ruke, počinje njegov lagani ali sigurni pad. Činjenica da sudci sve više i očitije asistiraju ZOO i ZOO2 je po meni dokaz da se gamad osjeća ugroženima i nesigurnima u sportsku kvalitetu momčadi i sigurnost osvajanja naslova.
    2) Ukoliko se dotičnome na sljedećim lokalnim izborima makne zaleđe Grada Zagreba odnosno Bandića, koji ako se dobro sjećam na razne načine sufinancira ZOO sa 6-7 milja € godišnje, odnosno svotom prema kojoj Volpi sa 3 milje € godišnje ispada kao siroće, Maminjo polako počinje padati i na financijskom dijelu poslovanja ZOOova.
    3) Paralelno sa razvojem našeg kluba moraju se razvijati i ključni segmenti za funkcioniranje i ozdravljenje društva u kojem živimo tako da ne štiti navedenog od kaznenog gonjenja i smanji mu mogućnost raznih manevriranja izvan zakona.
    4) Znam da zvuči gotovo nemoguće, sporo i frustrirajuće, ali po meni je to jedini realni način. Sve ostalo izlazi izvan zakona.
    5) Možda se, kako su neki ovdje napisali, dogodi čudo i možda se zbog nekog nama trenutno nevidljivog razloga cijeli njegov sustav počne iznutra urušavati pa on sam bude žrtva sustava kojeg je izgradio. Uostalom, mislim da je većini Hrvatske bilo poprilično jasno što su Sanader i njegova stranka u njihovo zlatno doba radili, ali im nitko nije mogao ništa jer su sa logistikom koju su imali iza sebe djelovali gotovo neuništivo i nezaustavljivo... a vidi ih sad...
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Uglavnom. Da više završim... Mislim da je nama puno bitnije da se bavimo sobom i da konstantno i neumorno radimo na izgradnji našeg kluba bez obzira na močvaretinu oko nas... Sigurno da bi nam bilo lakše u normalnom okružju i da ćemo još puno puta biti oštećeni i frustrirani suđenjem, ali ako radimo i napredujemo, doći će dan kad nas ladro neće moći toliko oštetiti koliko ćemo mi biti bolji od njih.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #35 u: Kolovoz 14, 2012, 07:18:31 »
  • Slazem se ja da mladost (vi) treba traziti promjene, bunt, neposluh u nadi da mozete skinuti Mamica. Necu puno komentirati da ja (malo stariji) ne zatrujem vase ideale s mojim losim iskustvima u slicnim situacijama. Samo naprijed...
    Moje jedino pitanje: Ako se nekim slucajem skine Mamica (koji je slican njegovim prethodnicima samo je sve digao na visi level) mislite da i dalje Dinamo nece biti favoriziran? Pa uvijek je bio.

Za mene je jedina nada misliti o sebi, raditi na sebi, biti bolji i doci ce taj trenutak!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Kolovoz 14, 2012, 10:24:54 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Citat: "D2"
    Citat: "kabul23"
    aj preselite ovu temu u 'Sport' jer joj ovdje nije mjesto...

+1
    Ovo je dio HNK Rijeka, ako želim čitati o Mamiću ima rubrika u kojima se to može.
    Vi i vaš Mamić i Mamići kad budemo razmišljali samo o sebi i svojoj igri može nam Mamić i njemu slični samo ...... staviti soli na rep (da budem fin).
    Poštujem tuđe razmišljanje ali ovo je baš ](*,)  ](*,) .. Upravo suprotno,koji ćemo *** razmišljat o svojoj igri kad prvaci ne smijemo biti. Pa kako ćeš biti prvak kada im sude penal po utakmici.. I ne samo to,ako treba pošalju nama maršineriju da nas rasturi,očito ne gledaš našu ligu osim Rijeke pa ne vidiš šta se događa.
     Za šta da se točno borimo,da budemo jaki i samim time na prvoj udarnoj listi Zdraka Mamića?

Ma ne kaki i ne lupaj glavom o zid, Mamić nam je kriv za lošu igru bez prave šanse. Ti sanjaš o prvacima, a ne možemo ni vrhu HNLa primirisati svojom igrom (radom). Upravo takav način razmišljanja kako nam je uvijek netko drugi kriv dovodi do toga da se vrijeme i energija troše na stvari koje ne možeš kontrolirati umjesto da dovedeš u red ono nad čim imaš utjecaja. U trenutku kad Rijeka bude 2-3 godine zaredom druga onda mi prodaj spiku o tome kako nam Mamić neda biti prvacima do tada se možemo poklopiti ušima i šutjeti.
    Mamići su mi iritantni kao i svakom drugom prosječnom stanovniku Hrvatske ali takvi kao ti koji se opterećuju njima i više nego što bi trebalo su ga i stvorili i dali mu na važnosti te pune medije njime, a sad si ZAGADIO i ovaj dio foruma, istima.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Kolovoz 14, 2012, 10:28:01 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Ovako kako D2 piše razmišlja puno Riječana,pa čak i onih koji vole Rijeku više od ičega,jedostavno ...

Čemu izdvajanje moje malenkosti iz ovih koji vole Rijeku više od ičega? :evil:
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #38 u: Kolovoz 14, 2012, 14:32:55 »
  • Čekaj malo,znači mirne ruke trebam čekat da mi uzmu 2-3 naslova prvaka pa onda(po tebi) reagirati? Jesi čuo za onu narodnu bolje spriječiti nego liječiti.
    Uostalom,šta da čekam,dosta mi je vidit šta su napravili Splitu koji pretendira za visoke pozicije,šta godinama rade Hajduku kojemu poslije vraćaju na "malim" klubovima kada je prvenstvo već riješeno.
    Opet ista priča,ovo nije zagađivanje,ovo je najbitnija stavka u budućnosti našeg kluba.
    Pa svi smo manje više dosta uvjereni da ćemo kad tad složiti ekipu za nalsov dok je Volpi naš,ali smo i poprilično svijesni da naslov nećemo moći osvpjiti.Čekam već 100 godina na naslov i sad još moram čekat da budemo 2-3 godine 2.,pa tek onda možemo vidjeti da li će nam Mamić dopustit da budemo prvaci? :roll:  Oprosti,ali meni se ne čeka da bi poslije dobio kurcem u čelo.
    Isprika za izdvajanje koje nije bilo namjerno..

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Kolovoz 14, 2012, 14:47:53 »
  • ajde vi i mamic u kurac!
    boli me ona stvr za njega i ako mu ministar i pravosude ne mogu nista, vas par koji ce otici sa stadiona ce napraviti pravu revoluciju.
    ne treba otici, nego napuniti stadione i onda 90 min. pjevati pred kamerama i jebat mui sve po spisku.

jos jednom, ovo ne spada pod NK RIjeka jer on nije NAŠ i nikada ni nece biti!
    hvala bogu....

kada pisete o mamicu, zasto ne otvorite i temu o hajduku, kojem je skinuta suspenzija vec 66 puta i to od strane HNS-a u kojem sjedi 'naš' Komen?!
    i to ima veze sa nama,zar ne?!

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Kolovoz 14, 2012, 15:01:36 »
  • Gdje god da ova tema bila, slažem se sa kabulom23... A vi ostali shvatite da mi sami kao klub, a pogotovo sami navijači, njemu samo možemo spominjat robdinu i frustrirat se govnom. Barem ja ne vidim nikakvog načina kako da ga se zaustavi, a da to bude uspiješno i za nas bezbolno.
    Shvatite da postoje dvije opcije:
    1) Možemo još 1000 godina ovdje sjedit i plakat kako nama Mamić i njegova dinastija nikad neće dat naslov... Ako ćemo tako, onda je najbolje da zatvorimo nogometni klub i počnemo se bavit šahom ili nekim drugim sportom gdje nema sudaca i tolikog utjecaja saveza...
    2) Možemo graditi klub koji će biti toliko velik da ga ladro neće moći toliko oštetiti koliko ga mi možemo nadigrati i gdje ga se neće ništa pitati.

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #41 u: Kolovoz 14, 2012, 16:07:54 »
    2) Možemo graditi klub koji će biti toliko velik da ga ladro neće moći toliko oštetiti koliko ga mi možemo nadigrati i gdje ga se neće ništa pitati.
    AMEN!  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #42 u: Kolovoz 14, 2012, 22:03:01 »
  • a jednostavno "pam-pam"? :mrgreen:

Offline sens1

• Veteran
    « Odgovori #43 u: Kolovoz 15, 2012, 16:14:29 »
  • Bla bla bla bla bla...
    Ima l\' vode, jarane?

Offline yaxman

• Inćun
    • *
    « Odgovori #44 u: Kolovoz 15, 2012, 16:28:27 »
  • a da svi mi (Armada, torcida, demoni, bbb) stavimo dinamovo obilježje i počnemo na maksimiru raditi nerede za prekid utakmica? (false flag )  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: