• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!  (Prikazano: 47600 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mlakonja

• Gost
Re: Zdravko Mamić i kako mu stati na kraj?!
« Odgovori #75 u: Kolovoz 21, 2012, 12:06:54 »
  • Oprostite,ali ideja je katastrofalna! Prvo,zar mislite da će neki tinejdžer staviti iskreno svoje godine nakon šta ste tu ispilali te mlade?
    Drugo,ovo sa stručnom spremom #-o .. Pa dajte broj gostovanja ili nešto,ali i tu će biti neiskrenih pa nema smisla uopće. Ali ne mogu se nadivit da  ljudi od 4+ banke stavljaju svoju stručnu spremu na forum.Pitam se,imate li i na ulazim vratima svoga doma svoju titulu zaljepljenu?
     Najbolje da zabranimo ispod 25 godina i bez visoke stručne spreme da pišu po forumu i neka se adminu obavezno pošalje skenirana osobna i diploma  prije registracije.
    Oprostite na maloj sprdnji,ali ovo je  dosta besmisleno.
    I mladići,slobodno pišite,rasprava o najdražem klubu vam daje još veću zaljubljenost i još veću zainteresiranost za klub. Tako se postaje dugogodišnjim navijačem! Jednog dana ćete i vi imati VSS :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Kolovoz 21, 2012, 12:23:26 »
  • Mlakonja ti znači želiš ostat anoniman?
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #77 u: Kolovoz 21, 2012, 12:30:12 »
  • Citat: "Mlakonja"
    Oprostite,ali ideja je katastrofalna! Prvo,zar mislite da će neki tinejdžer staviti iskreno svoje godine nakon šta ste tu ispilali te mlade?
    Drugo,ovo sa stručnom spremom #-o .. Pa dajte broj gostovanja ili nešto,ali i tu će biti neiskrenih pa nema smisla uopće. Ali ne mogu se nadivit da  ljudi od 4+ banke stavljaju svoju stručnu spremu na forum.Pitam se,imate li i na ulazim vratima svoga doma svoju titulu zaljepljenu?
     Najbolje da zabranimo ispod 25 godina i bez visoke stručne spreme da pišu po forumu i neka se adminu obavezno pošalje skenirana osobna i diploma  prije registracije.
    Oprostite na maloj sprdnji,ali ovo je  dosta besmisleno.
    I mladići,slobodno pišite,rasprava o najdražem klubu vam daje još veću zaljubljenost i još veću zainteresiranost za klub. Tako se postaje dugogodišnjim navijačem! Jednog dana ćete i vi imati VSS :lol:

moram priznati da se slažem sa mlakonjom...ovo je besmisleno. zašto stvarati predrasude na osnovu tih podataka. ili se nalaziš u onom što je netko napisao ili ne. ili možda netko ima problem sa mišljenjem, pa će mu biti lakše "razmišljati" ako određeni forumaš ima poželjan pedigre. hebate kao da smo konji....

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #78 u: Kolovoz 21, 2012, 12:35:13 »
  • Citat: "vlinicx"
    Mlakonja ti znači želiš ostat anoniman?
    A gdje sam ja to napisao?
    Broj godina s stručnom spremom( :lol: ),opet ne otkriva ništa,ko zna tko je s druge strane žice. Siguran sam da 90% tinejdžera neće staviti točan broj godina jer ih je "lavić" tako lijepo poklopio i dao im do znanja da se s njima nema šta raspravljat.
    Predlažem da se otvore 2 cijele nove podteme "rasprava o  NK Rijeci under 25" i over 25.  :lol:
    Ideja je osuđena na propast u prvom koraku. Možda bi bilo pametnije da si svi stave facebook profil u potpis,ali onda ga moraju svi imati,u suprotnom će se opet s dozom agresivnosti raspravljati s onima koji ga nemaju,ili ga iz nekog razloga nisu stavili.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Kolovoz 21, 2012, 12:37:22 »
  • Pa nitko ne brani ljudima da ne budu anonimni. Ali staviti godine i spremu i meni je malo bedasto.

Dakako uopče mi ne smeta razgovor s mlađim ljudima.

Glupana ima koliko hoceš, godine nisu tu bitne.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Kolovoz 21, 2012, 13:07:19 »
  • Zna se dogodit da na forumima postoji tema posebna za predstavljanje, tek toliko da znaš sa kime pričaš na nekima je predstavljanje obavezno na nekima nije. Godište i stručna sprema totalno su nevažne stvari sa kojima se ljudi zamaraju, jer svatko vidi utakmicu od nas drugačije, kao i situaciju oko kluba.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #81 u: Kolovoz 21, 2012, 13:09:47 »
  • Potpuno nepotrebno.

Svatko tko je malo duže na forumu može iz postova zaključiti tko prati Rijeku i koliko, i kakvi su mu stavovi te da li se s njim vrijedi upuštati u raspravu ili ne. I na postove tih ljudi će se uvijek odgovarati, a kao i na svakom drugom forumu početnici se moraju dokazati postovima i steći nekakav ajmo reći ugled. Tko je često na forumu znat će kako i kome odgovarati.

Koji je meni faktor naprimjer da znam da li BUDALA ima 16 ili 46 godina, ili VSS? Ja sam odlučio na temelju vlastitog iskustva da ću njegove postove ignorirati i doviđenja. Vrlo jednostavno.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Kolovoz 21, 2012, 13:14:00 »
  • Takodjer se slazem s Mlakonjom, bezmisleno je...samim time sto je opet sve anonimno pa mogu ja napisat 45g i magistrij s Harvarda, a ubiti je daleko i jedno i drugo :D

Nije losa ideja samo ne na ovakav nacin, ne godine i SS, mozda nekakav staz odlaska na utakmice ili tako nesto, neznam...

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #83 u: Kolovoz 21, 2012, 13:19:27 »
  • Ma ne treba nista, Pesekan je pogodio u sridu.

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #84 u: Kolovoz 21, 2012, 13:27:47 »
  • Citat: "Pesekan"
    Potpuno nepotrebno.

Svatko tko je malo duže na forumu može iz postova zaključiti tko prati Rijeku i koliko, i kakvi su mu stavovi te da li se s njim vrijedi upuštati u raspravu ili ne. I na postove tih ljudi će se uvijek odgovarati, a kao i na svakom drugom forumu početnici se moraju dokazati postovima i steći nekakav ajmo reći ugled. Tko je često na forumu znat će kako i kome odgovarati.

Koji je meni faktor naprimjer da znam da li BUDALA ima 16 ili 46 godina, ili VSS? Ja sam odlučio na temelju vlastitog iskustva da ću njegove postove ignorirati i doviđenja. Vrlo jednostavno.
    A kako se dokazuje postovima? Po tome bi svi koji se registriraju trebali prvih godinu dana samo pisati o velikoj ljubavi prema klubu,poklapati one koji napišu da bilo špto ne valja i onda su ti vrijedni rasprave? :roll:
    Mislim gluposti,zna se kako se na ovom forumu vrednuje ljubav prema klubu,ko više puta nekome napiše da je iskompleksiran i pljuvač i da ode nešto pojebat te priotom dobije virtualni pljesak" onog drugog, taj je na forumu zakon. Ajmo reć forumskim dijelektom "optimisti" su zakon i s njima se vrijedi raspraljavat"pesimisti" nisu pravi navijači i nema smisla s njima raspravljat.
    Ja to dijelim na ljude koji su ovako ili onako doživjeli utakmicu ili početak sezone,nikako na optismiste i pesimsimiste. Ponekad oni koji kritiziraju puno više vole klub od onih drugih,jer im jednostavno nije svejedno da nam ne ide,a ovi drugi letargični će samo ravodušno napisat "Nema veze,idemo dalje,biti će bolje".
    Pesimistično gledano,optismiste još možemo svrstati u neambiciozne,latargične i ravodušne,a pesimiste u  emocionalne i ambicioznije(nikad zadovoljan jer želi više i bolje).  
    Filozofija je zajebana stvar,zato molim da se više na forumu ne spominju riječi "pljuvanje"(riječ koja je valjda najčešće korištena na forumu),frustriranost i iskompleksiranost i bez podjela na veliki i mali navijač na osnovu nečijeg karaktera i doživljaja utakmice.
    To je jedino šta kvari forum,nedostatak argumentiranih postova,a preveliki broj postova napisanih na temelju nečijih karakternih osobina.
    Iz svega toga se može zaključiti da ni broj godina,ni nečiji karakter,ni broj postova,ni staža na kantridi nisu toliko bitni,bitno je da imamo svi isti cilj,osim možda eventualno "budale".
    Mali savjet,manje omalovažavanja onog drugog,više konstruktivne i argumentirane rasprave..I sa mladima i srednjima i starima i onima sa VSS I SSS,dakako :wink:
    Malo više uzajamnog poštovanja nebi škodilo.

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #85 u: Kolovoz 21, 2012, 13:51:14 »
  • a i time sto pisete tu godine i vase obrazovanje je vrlo bitno za 'stati na kraj' Mamicu.normalno da ce on ozbiljnije shvatiti nekoga sa visom skolom,odredeni brojem godina i 4-znamenkastim brojem postova #-o  idemo ljudi...vratite se na temu

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #86 u: Kolovoz 21, 2012, 14:02:43 »
  • Mlakonja razmuijem ja tebe, ali ja se ne uzbuđujem oko toga tko je pesimist a tko optimist i tko više a tko manje voli rijeku. To je sve individualna stvar, i nikad necu nekome govorit šta da piše. Slažem se da ovdje debelo fali poštovanja, ali opet, neki ljudi na ovom forumu pišu lijepe i smislene postove i sad da li svjesno ili nesvjesno drugi ljudi u komunikaciji s njima iskazuju poštovanje. Neću sad o imenima, zna se uglavnom koji su to ljudi. Njihovo mišljenje cijenim i uglavnom zbog tih (doduše u zadnje vrijeme sve rijeđih) postova i posjećujem forum.

Ono što mi se ne sviđa je to da u zadnje vrijeme ljudi uzimaju na pik određene osobe zbog različitosti u mišljenjima. Evo ja ću otvoreno reći što mislim o najvrućoj temi foruma - Mislim da Scoria griješi ali isto tako smatram da bi najveća pogreška bila maknuti ga. Smatram da treba strpljenja. Netko će se složiti a netko neće, ali ja neću zato drugima govoriti da su debili, a budimo realni 50% foruma hoće.

Pamtim tvoje postove kao jedne od boljih, pogotovo sam s guštom čitao pisanje o mladim igračima i omladinskom pogonu. Međutim i u tvojim se postovima u zadnje vrijeme osjeća doza gorčine i pridonosi negativnoj atmosferi na forumu. Jednostavno piši svoje mišljenje i ne zamaraj se komentarima drugih. Čak je i dioniz to shvatio i sad i njegovo mišljenje itekako cijenim, što sam prije godinu dana smatrao nemogućim.

Ne želim nikome stati na žulj, samo želim kvalitetnu raspravu na forumu, a ne postove tipa "Scoria nabijem te na K" koji ne vode ničemu.

Peace :!:  8)
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline yaxman

• Inćun
    • *
    « Odgovori #87 u: Kolovoz 21, 2012, 14:30:11 »
  • eh kad ste već zapeli na nas mlađe ja imam 16 i pol godina, od 7me idem sa starim na B počeo sam ići na zapad i za 2,3 god. ću na gostovanja zadovoljni? sorry za off topic
    on topic- narkomana se može skinuti samo ako mu se uskrati izvor prihoda, a za to nam treba uređena država što nemamo.

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #88 u: Kolovoz 21, 2012, 14:34:18 »
  • Citat: "yaxman"
    eh kad ste već zapeli na nas mlađe ja imam 16 i pol godina, od 7me idem sa starim na B počeo sam ići na zapad i za 2,3 god. ću na gostovanja zadovoljni? sorry za off topic
    on topic- narkomana se može skinuti samo ako mu se uskrati izvor prihoda, a za to nam treba uređena država što nemamo.

=D>  =D>   =D> ...nema straha za budućnost.

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #89 u: Kolovoz 21, 2012, 17:23:47 »
  • yebo vas mamić [-X

8)  8)  8)