• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Cibalia - 23.02.2013  (Prikazano: 26348 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aluminijska felga

• Senior
Re: Rijeka - Cibalia - 23.02.2013
« Odgovori #135 u: Veljača 24, 2013, 13:02:40 »
  • Citat: "Sljiky"
    Citat: "aluminijska felga"
    Interesantni su mi ovi kojima je scoria nakon 2 poraza psihopat i smeće,a za vrijeme priprema ni upisa od njih na forumu. :lol:          složili po 2 priće u glavi,pa će iznjet neku ovisno o rezultatu zadnje 2 utakmice. I tako bi ja tim ljudima sada bio glavna meta agonije samo da smo pobjedili. Prilagodi mi se dušo,moj prijatelj će tebi,a svi ostali njemu,tako će državni neprijatelj aluminijska felga provoditi jednoumlje do prvog poraza,a onda ću iskreno reći elvisu i igračima šta ih ide. Tada će se svi slagati sa mnom,a to je najbitnije.

indirektno si me prozvao,mogao si me slobodno spomenut...a sta da pisem,za vrijeme priprema nisu dobili ni jednu tekmu,pa da pocinjem po skorji srat ko sta su mnogi onda bi bilo pa to su tek pripreme,noge teske,jaki protivnici.. da se razumijemo,nemam nista protiv igraca nego ovog manijaka i kad se izgubi napisem to cisto radi toga jer ga nemogu vidjet.. ko sta ti pljujes po igracima tako ja po skorji...
    Ja sem već napisao da zbog par vas na forumu se neki boje napisati šta misle,evo i sljiky je jedan od njih. S takvim stavom će se potjerat sve,a forum će služiti samo da ima napišemo bravo nekon jedne pobjede u 6 kola.
    Ja imam puno toga za zamjeriti. Upravi svaka čast jer su spasili klub i daju vlastite novce,ali pogriješili su u izboru SD i trenera,Sd nije doveo dobre igrače s obzirom na novce koje smo uložili,a pogotvo se to odnosi na ovaj prijelazni rok. Čemu Jugović? Uglavnom nakon 2 kola se svi slažu sa mnom,a neki malo veći zagriženi tudumi će čekat do kraja polusezone da bi shvatili da neki polurezervni igrač Osijeka ne može nama biti pojačanja u slučaja kada su oni pred stečajem,a mi  puni ko brod.
    Imamo trenera koji igru svodi na nabijanje  ili bi htio po bokovima,a bokovi su nam vjerojatno među lošijima u ligi.
    Sve skupa rezultat je ovo šta gledamo,a ja svejedno mislim d a ćemo izboriti europu,šta ne mijenjačinjeinicu da se mora naparviti puno više i puno bolje,odtrenera do igrača.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Vražja  mularija

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #136 u: Veljača 24, 2013, 13:14:29 »
  • Citat: "ArmadaCalifornia"
    Po igrackom kadru (igrac-po-igrac) smo drugi u ligi. Na TM se to lijepo vidi po prosjecnoj vrijednosti igraca: 1. Dinamo - prosjek 1.2M Eura po igracu, 2.Rijeka 600 tisuca, 3.Belupo 480 tisuca, 4. Split 415 tisuca, 5. Hajduk 390 tisuca itd... 11.Cibalija - prosjek 220 tisuca po igracu... Dakle, nas igracki kadar trebao bi u teoriji biti gotovo 3 puta bolji od onoga Cibalije, ali danas je Cibalija izgledala bolje na terenu od nas i da su odnijeli 3 boda ne bi bilo nezasluzeno.
    Na momente je to licilo na onu Rijeku iz proslog proljeca, sa Pilcicem, Palibrkom... Kad je izasao Cesarec imao sam osjecaj da ce uci Palibrk... Ne znam sto su to na pripremama uigravali, jer to na terenu nikako nije izgledalo. Cesarec i Benko potpuno su van forme. Vezni red (osim Brezovca koji je srcano odigrao) gotovo nije postojao. Jedine svijetle tocke su Mance koji se je iskupio za onu losu performansu na Maksimiru, Maric je odigrao solidno i Brezovec, i to je to. Prosle godine nam je igracki kadar bio skroman, a na pripremama nas je zatrpao snijeg, pa se nije moglo bogzna sto ocekivati... ali ove godine igracki kadar je sasvim OK, imali smo pripreme u "idealnim uvjetima", sve fantazija, ali na terenu je to izgledalo kao 11 pingvina koji se u magli traze sa GPS-om. Ocito je problem u arhitektu ekipe, koji te igrace nije uspio ukomponirati. Sa ovakvom igrom Europu necemo ni na razglednici vidjeti. Znam da je Zeman slobodan, ali ja glasam za Hokija.
    Brezovec je jedini iz vezno0g reda koji zaslužuje igrati,za ostale su već odavno trebali naći zamjenu. Na greškama se uči,pa se nadam bar 3 nova vezna igrača na ljeto. Nisam prekritičan prema Kreilachu,ali mi bome još nijedanput nije došlo da suprotavim mišljenje brzomri. Alispahić na 2 dobre doda 3 loše,a tako se ne može igrati. Osim toga dosta je usporen i njegove fizikalije ne prate trendove modernog nogometa. Močo je najbolji igrač lige i njemu trebba kapetanska traka i ugovovor od bar 1 000 000 eura godišnje,podat ćemo ga za 35 :lol:  Bez veze ga se forsira,ne može dečko igrati ozbiljna nogomet,malo mi ga je i žao jer će imat problema s rahistisom ako ga nastave ovako rastavljat protivnici na terenu. Krila nemamo,o Čavalu ne trebam ništa  napisati. Osim Brezovca na mjestu Kreilacha(ne kreatora kao sada) neki bi mogli na klupu(Kreilach,Mujanović,alispahić),a nekih se riješiti (Čaval),a neki u pomorac(Močinić).
    Vražja  mularija

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #137 u: Veljača 24, 2013, 13:48:13 »
  • Citat: "Wedran"
    .
    Ja još uvijek vjerujem da je Scoria među sposobnijim trenerima HNL-a

Ček jel se ti zajebavaš ili? Čisto da znam ima li smisla uopće raspravljati ubuduće?

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #138 u: Veljača 24, 2013, 15:21:06 »
  • Citat: "Pesekan"
    Citat: "brziri"
    Citat: "Pesekan"
    Felga, Močinić će bit igrač jednog dana, a to šta je on trenutno premekan za 1. HNL se moglo riješit da ga se pošalje u Pomorac, a što se na forumu i zagovaralo. Ne moraš doslovno na svaku stvar gledat crno ili bijelo. Svi smo nezadovoljni, ali prije svega trenerom i načinom na koji (ne)igra. Ne možeš donosit zaključke o kvaliteti Alispahića ili Močinića kad cijele ekipa igra za ništa. Pa danas je i Cesarec bio možda najlošiji igrač na terenu, i kad ga ne bi znao rekao bi da je šrot, a do prije par mjeseci smo se svi kleli u njega i govorili da ga treba klonirat.

Evo ja mislim da od Močinića nikad neće biti igrača, isto tako mislim da je Pomorac predobar klub za njegaa, možda Grobničan, ili Opatija, a viditi ćemo to za 2 godine

samo to ne trebamo mi vidjeti nego trener

Pa da, tebi i pričam. ;)

:lol:  =D>
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #139 u: Veljača 24, 2013, 15:34:49 »
  • Citat: "FoFi"
    Citat: "Wedran"
    .

Ček jel se ti zajebavaš ili? Čisto da znam ima li smisla uopće raspravljati ubuduće?

Evo vidis, ja se slazem s tom konstatacijom. za 90% klubova u ovoj ligi Scoria bi bio pojacanje na klupi. Isto tako prilicno sam siguran da bi jedino scoria od cijelog HNL kadra zadovoljio na klupi nekog fenjerasa iz Serie B, pa cak mozda i Serie A. Pod uslovom naravno da su klupske ambicije prezivjet sezonu i dogurat sto dalje u kupu te da se apsolutno nijedna momcad u ligi protiv njegove ne brani.

S druge strane vrlo mi je drago da je smijenjen/dao ostavku jer mi (vise) nismo takav klub.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #140 u: Veljača 24, 2013, 17:16:06 »
  • Citat: "smirena bubica"
    Citat: "FoFi"
    .

Evo vidis, ja se slazem s tom konstatacijom. za 90% klubova u ovoj ligi Scoria bi bio pojacanje na klupi. Isto tako prilicno sam siguran da bi jedino scoria od cijelog HNL kadra zadovoljio na klupi nekog fenjerasa iz Serie B, pa cak mozda i Serie A. Pod uslovom naravno da su klupske ambicije prezivjet sezonu i dogurat sto dalje u kupu te da se apsolutno nijedna momcad u ligi protiv njegove ne brani.

S druge strane vrlo mi je drago da je smijenjen/dao ostavku jer mi (vise) nismo takav klub.

Ja sam odavno napisao da je Scorija relativno dobar izbor za trenera nekog malog kluba koji se bori za ostanak. No, to nije 90% lige, prije nekih 20-30%.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #141 u: Veljača 24, 2013, 19:49:41 »

Ja sam odavno napisao da je Scorija relativno dobar izbor za trenera nekog malog kluba koji se bori za ostanak. No, to nije 90% lige, prije nekih 20-30%.

Pa malo je i vise, pogotovo ove godine kada svi koji ne ganjaju europu ganjaju ostanak. Ali dobro mislim da bi on opcenito vodio sve klubove koji nemaju neku tendenciju da tome da budu favoriti. Pa i Slaven nije vodio nesto strasno lose koliko pamtim...

No na stranu to, koji su po tebi od aktualnih trenera u HNL-u sposobniji ili potkovaniji od njega i na temelju cega?
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #142 u: Veljača 24, 2013, 23:09:44 »
  • Citat: "smirena bubica"

Pa malo je i vise, pogotovo ove godine kada svi koji ne ganjaju europu ganjaju ostanak. Ali dobro mislim da bi on opcenito vodio sve klubove koji nemaju neku tendenciju da tome da budu favoriti. Pa i Slaven nije vodio nesto strasno lose koliko pamtim...

No na stranu to, koji su po tebi od aktualnih trenera u HNL-u sposobniji ili potkovaniji od njega i na temelju cega?

A gle, ne pratim toliko druge ekipe, osim kad igraju s Rijekom da bi sad konretno odgovorio na to pitanje. Ali eto, recimo mnogi i ovdje na forumu spominju Mršića kao nasljednika, onda recimo Ivković radi odličan posao u Lokomotivi. Kakav god bio, Krstičević ima odličan rezultat. Ja sam u subotu vidio jednu dobro posloženu momčad Cibalije, e sad koliko tu ima kvalitete, koliko taj trener izvlači najbolje iz ekipe koju ima na raspolaganju teško je zaklučiti iz jedne utakmice. Je li Scorija bolji trener od Ćire ili Pamića dalo bi se razgovarati. Ono što ja Scoriji zamjeram je što je njemu sasvim isto kad ima momčad koja ima kvalitetu i koja nema kvalitetu; njegova momčad uvijek igra isto...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #143 u: Veljača 25, 2013, 00:03:29 »
    .

Ne, ne zajebavam se. Stvarno to mislim. Nije idealan i nije nas uspio dovesti do našeg cilja ali nije ni toliko nesposoban kako ga se ovdje želi prikazati. Sad kad je i sam vidio da ne može napraviti ono što i sam želi i što se od njega očekuje je dao ostavku kao gospodin iako smo bodovno samo 3 boda od 2. mjesta, ali kvalitetom igre smo puno dalje. Neki su ovdje pisali da je nikakav čovjek i da nema govora da će dati ostavku jer mu je do para i ne znam šta... zajebali ste se...

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #144 u: Veljača 25, 2013, 08:52:33 »
  • Citat: "Wedran"
    .

Ne, ne zajebavam se. Stvarno to mislim. Nije idealan i nije nas uspio dovesti do našeg cilja ali nije ni toliko nesposoban kako ga se ovdje želi prikazati. Sad kad je i sam vidio da ne može napraviti ono što i sam želi i što se od njega očekuje je dao ostavku kao gospodin iako smo bodovno samo 3 boda od 2. mjesta, ali kvalitetom igre smo puno dalje. Neki su ovdje pisali da je nikakav čovjek i da nema govora da će dati ostavku jer mu je do para i ne znam šta... zajebali ste se...

OK, OK, slažemo se, btw, nikad ja nisam ulazio u njegove ljudske kvalitete...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #145 u: Veljača 25, 2013, 12:35:08 »
  • @FoFi Nisam konkretno mislio na tebe, već na neke druge. Kao što sam rekao, postoji razlika između članova foruma koji kritiziraju i sa kojima se ja nekad manje ili više slažem ili ne slažem (kao npr. ti, brziri i još neki) i članova koji su se ovdje registrirali da pljuju i pišu neobjektivne i nerealne gluposti i kojima nikada nije i nikada neće baš ništa odgovarati, osim dovođenja Quaresme, a da se i njega dovede bilo bi nešto loše. Do jučer su iz petnih žila zazivali smjenu Scorije, a za koji dan me ne bi čudilo da krenu pisati kako Srećko i Mišković rade loš posao jer mijenjaju trenere kao čarape i kako ponovno ništa ne valja...