• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Limitirana momcad

1.Da
7 (18.9%)
2.Ne
2 (5.4%)
3.2 ili 3-ce mjesto
15 (40.5%)
4.4 ili 5-to mjesto
10 (27%)
5.Sredina ljestvice
1 (2.7%)
6.Donji dio ljestvice
0 (0%)
7.Nije me briga, na forumu sam iz navike
2 (5.4%)

Ukupno Glasova: 39

Glasanje završeno: Ožujak 04, 2013, 10:24:25

Autor Tema: “Istinom do Visina”  (Prikazano: 8273 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aluminijska felga

• Senior
Re: “Istinom do Visina”
« Odgovori #30 u: Ožujak 04, 2013, 23:29:21 »
  • Citat: "FoFi"
    Citat: "aluminijska felga"
    Igra nam se od početka sezone svodi na nabijanje lopte od zadnje linije obrane prema 2 napadača,pa se  ločično smijenio trener(vjerujem da bi se sbrzo  smijenio i bez da je dao ostavku),prvu utakmicu vodi onaj koji ga je trebao smijeniti i postavi identičnu formaciju,sastav i način igre kao i onaj koji je zbog te formacije,načina i sastava smijenjen. Uz duboku ispriku,meni je to slučaj za psihijatriju.

A da ti pokušaš
    Pokušao sam,nije išlo..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Vražja  mularija

Offline nnepall

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Ožujak 06, 2013, 00:03:32 »
  • Citat: "gr00ve"
    Evo sad lokalni izbori pa kažite šta mislite o trenutnoj gradskoj garnituri. Da taj grad nije spreman NK Rijeci dat niti nekakve prostorije u gradu, niti probat pomoć financijski oko natkrivanja bar jedne tribine, niti pomoć u proširenju parkinga, ceste, ništa. Užas.
    Ja se slazem da grad ima puno pametnijih stvar na pameti od nogometa, ali poslovni prostori u Rijeci su prazni. Na sto danas lice one robne kuce, a da ne govorim koliko se trgovina zatvorilo. Ne vidim zasto bi bio problem, ako je to u interesu grada, da jedan prostor na Korzu dobije NK Rijeka?

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #32 u: Ožujak 06, 2013, 07:56:45 »
  • Citat: "nnepall"
    Citat: "gr00ve"
    Evo sad lokalni izbori pa kažite šta mislite o trenutnoj gradskoj garnituri. Da taj grad nije spreman NK Rijeci dat niti nekakve prostorije u gradu, niti probat pomoć financijski oko natkrivanja bar jedne tribine, niti pomoć u proširenju parkinga, ceste, ništa. Užas.
    Ja se slazem da grad ima puno pametnijih stvar na pameti od nogometa, ali poslovni prostori u Rijeci su prazni. Na sto danas lice one robne kuce, a da ne govorim koliko se trgovina zatvorilo. Ne vidim zasto bi bio problem, ako je to u interesu grada, da jedan prostor na Korzu dobije NK Rijeka?
    Pa trebalo bi ga platiti, samo se u socijalizmu "dobijalo"... Ili jos uvijek nesto juznije (sifra "hajduk").

Da me se krivo ne shvati: apsolutno sam za to da klub ima fan shop u gradu, ali moramo se rijesiti mentaliteta "dat ce grad/drzava..."
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Ožujak 06, 2013, 10:45:55 »
  • Citat: "marinZG"
    Da me se krivo ne shvati: apsolutno sam za to da klub ima fan shop u gradu, ali moramo se rijesiti mentaliteta "dat ce grad/drzava..."

Uhhh, sad bi mogao u raspravu ali ... da se svedem na dijametralno suprotan mentalitet od "dat će grad/država"

Grad je bio većinski, a još uvijek je značajni vlasnik Kluba, tako da njegovo "davanje" se može svesti i u neku vlasničku obvezu pozitivnog poslovanja kluba.  :wink:

Ili ćemo sad imati mentalitet "ima Volpi/Miško para" pa će lako sve oni sami, a nije da Mišković i taj dio nije lijepo objasnio u viziji budućnosti Kluba. Ako Grad ne misli biti pravi vlasnik/gazda (kao što Split doživljava vlasništvo nad Hajdukom) neka odmah prodaju sve dionice i onda ne moraju "davati" ništa.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #34 u: Ožujak 06, 2013, 10:54:03 »
  • Citat: "Wedran"
    Ovdje ima puno ljudi šta misle da je u klub došla budala sa hrpom novca koja ne zna kud bi sa njima pa će za svaku ideju sa ovog foruma baciti koji milijun € u bunar...
    Ja ne znam šta si neki ljudi ovdje misle tko smo mi i koliko to naš klub ima novca?
    Čovjek prvo spasi klub i prebriše sve financijske svinjarije prošlih uprava koje su toliko dobro vodile klub da smo skoro ispali iz lige i propali financijski... (i onda netko napiše da sada klub stagnira??????)
    Zatim ulaže novac u momčad i usput pokušava srediti gradsku imovinu da bi omladinski pogon imao bolje uvijete i to realizira...
    Nakon čega traži riješenje za pomalo oronuli stadion da bi našim guzicama bilo još komotnije, iako ga to nitko nije tražio i nitko mu za to nije nudio konkretniju pomoć...
    Kad shvati da to nije isplativo i da mu grad očito nije spreman pomoći koliko bi trebao, ne odustaje od toga već kaže da je razmatrano riješenje neisplativo i kad nađe nešto pametno da će to pokušati i realizirati??? On je iznevjerio navijače???? Koga to molim vas lijepo???č
    Pa tko je ovdje lud?
    I ovo sranje o tome da klub u zadnjih godinu dana stagnira je jedno od najvećih sranja ikad napisanih na ovom forumu. Igra prve momčadi stagnira, ali klub raste iz dana u dan i uz određene poteškoće se ipak pretvara u funkcionalnu i smislenu cjelinu koja bi jednog dana u velikoj mjeri mogla biti i samoodrživa. Naravno da je prva momčad je najvažniji dio kluba i na njoj se u odnosu na prije isto vidi napredak. Vidi se napredak u odnosu na prošle sezone i na početak ove, ali ne vidi se napredak u odnosu na zimu i to nam i je problem i zbog toga je i bilo promjena, ali klub kao cjelina napreduje.

A ove tvoje zadnje rečenice kao nisu sranje...demogoško zamagljivanje bez i jednog argumenta...ova uprava do sad nije pokazala ništa šta bi se moglo okarekterizirati kao napredak...nekom ko ima novaca nije problem trošiti novac, samo je pitanje kako ga trošiš, a svi pokazatelji ovdje ukazuju da ovi nemaju pojma šta rade. SD koji svoje neuspjehe ne želi priznat nego se pokriva floskulama kako je jaka Istra, kako je jaka Cibalia itd...a onda klub koji živi od gradske ispomoći, ima trenera retarda s
    lakoćom dobije tu Cibaliju...jebe mi se za novi semafor ako na njemu stalno piše 0:0, 1:1  itd.ili za vatromet kojeg ionako više nema jer nikog ne možemo pobjedit. Šta je teško reć zajebo sam s dovođenjem igrača na početku sezone, dugo me nije bilo u HNL, nadam se da sam sad napravio dobar izbor a ako zajebem opet otiću sam...nego isti argumenti ko i ES...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #35 u: Ožujak 06, 2013, 12:14:28 »
  • Citat: "BUDALA"
    Citat: "Wedran"
    Ovdje ima puno ljudi šta misle da je u klub došla budala sa hrpom novca koja ne zna kud bi sa njima pa će za svaku ideju sa ovog foruma baciti koji milijun € u bunar...
    Ja ne znam šta si neki ljudi ovdje misle tko smo mi i koliko to naš klub ima novca?
    Čovjek prvo spasi klub i prebriše sve financijske svinjarije prošlih uprava koje su toliko dobro vodile klub da smo skoro ispali iz lige i propali financijski... (i onda netko napiše da sada klub stagnira??????)
    Zatim ulaže novac u momčad i usput pokušava srediti gradsku imovinu da bi omladinski pogon imao bolje uvijete i to realizira...
    Nakon čega traži riješenje za pomalo oronuli stadion da bi našim guzicama bilo još komotnije, iako ga to nitko nije tražio i nitko mu za to nije nudio konkretniju pomoć...
    Kad shvati da to nije isplativo i da mu grad očito nije spreman pomoći koliko bi trebao, ne odustaje od toga već kaže da je razmatrano riješenje neisplativo i kad nađe nešto pametno da će to pokušati i realizirati??? On je iznevjerio navijače???? Koga to molim vas lijepo???č
    Pa tko je ovdje lud?
    I ovo sranje o tome da klub u zadnjih godinu dana stagnira je jedno od najvećih sranja ikad napisanih na ovom forumu. Igra prve momčadi stagnira, ali klub raste iz dana u dan i uz određene poteškoće se ipak pretvara u funkcionalnu i smislenu cjelinu koja bi jednog dana u velikoj mjeri mogla biti i samoodrživa. Naravno da je prva momčad je najvažniji dio kluba i na njoj se u odnosu na prije isto vidi napredak. Vidi se napredak u odnosu na prošle sezone i na početak ove, ali ne vidi se napredak u odnosu na zimu i to nam i je problem i zbog toga je i bilo promjena, ali klub kao cjelina napreduje.

A ove tvoje zadnje rečenice kao nisu sranje...demogoško zamagljivanje bez i jednog argumenta...ova uprava do sad nije pokazala ništa šta bi se moglo okarekterizirati kao napredak...nekom ko ima novaca nije problem trošiti novac, samo je pitanje kako ga trošiš, a svi pokazatelji ovdje ukazuju da ovi nemaju pojma šta rade. SD koji svoje neuspjehe ne želi priznat nego se pokriva floskulama kako je jaka Istra, kako je jaka Cibalia itd...a onda klub koji živi od gradske ispomoći, ima trenera retarda s
    lakoćom dobije tu Cibaliju...*** mi se za novi semafor ako na njemu stalno piše 0:0, 1:1  itd.ili za vatromet kojeg ionako više nema jer nikog ne možemo pobjedit. Šta je teško reć zajebo sam s dovođenjem igrača na početku sezone, dugo me nije bilo u HNL, nadam se da sam sad napravio dobar izbor a ako zajebem opet otiću sam...nego isti argumenti ko i ES...
    Dobro si to napisao BUDALA. neki očituju  napredak kroz novi semaforu i vatromet,a neki kroz igrun i rezultate. Meni je ovo drugo puno više navijački.
    Novaca ima dosta,ali ga zasada troše uzaludno.
    Vražja  mularija

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #36 u: Ožujak 07, 2013, 10:09:39 »
  • hebote, šta bi te vi rekli da ste navijači reala? real godišnje zdrobi oko 200 mil eura na pojačanja pa ne osvoje ništa, s druge strane barca potroši upola manje i osvoji sve. razlika između ta 2 kluba je ta što OSNOVA barce igra zajedno već 7 godina (i jeli su puno g*ovana dok su stvarali ovu ekipu) a sada se praktički prošetaju svakim travnjakom. U ovom trenutku (shvatite samo kao paralelu stvaranja, a ne financijsku) Rijeka mora stvoriti igru s igračima koji nikada nisu igrali zajedno. normalno je da se "ulupavaju" pare u svakakve "potencijale". Treba vremena za sve to posložiti. A zašto se nešto nije dogodilo ranije treba pitati i dalje ES-a.

EDIT: svi gradovi na svijetu izdvajaju veću ili manju količinu novca na klubove raznih sportova jer je to reklama. Neki gradovi daju prostor, neki daju pare, neki daju stadion "po povlaštenoj cijeni"... i Milano izdvaja "pare" za OBA kluba u nekoj mjeri. Jer ta dva kluba "reklamiraju" Milano u svijetu. Čisti marketing
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)