• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 31955 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« Odgovori #60 u: Travanj 27, 2013, 11:09:23 »
  • 0
  • 0
  • Očekujem tvrdu i nervoznu utakmicu s puno prekida, Hajduk ionako ne zna igrati drugačije. Treba obratiti pažnju na onog crnog koji je jako probojan po lijevoj strani pa će Škarabot i vezni s te strane imati jako puno posla.

Ja bih volio vidjeti Mutomba u sastavu jer mislim da je on pravi odgovor na obranu Hajduka obzirom da je najbolji u primanju i zadržavanju lopte u našoj ekipi, mogao bi iznuditi dosta prekršaja.

I mislim da je vrijeme za Čulinu svih 90 minuta, Alispahića mi je puna kapa trenutno. Ili neka igra Weitzer, svejedno, treba nam igrač koji može proći 1 na 1 i napraviti neki potez iznenađenja. I od Lokomotive i od Splita smo izgubili zbog individualne kvalitete njihovih napadača, a ne zbog izrađenih akcija.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Travanj 27, 2013, 13:32:37 »
  • 0
  • 0
  • ja sam uvjeren da Kek nece raditi prevelike izmjene, iako to novinari naveliko potenciraju.
    mislim da ce jedina izmjena biti Cesarec-Mutombo, a ostalo ce ostati isto.
    Zasto to mislim? Pa koliko sam do sada shvatio, Kek nije tip koji voli previse mijenjati, a ovim promjenama 'sastava i sustava' zeli iz igraca  izvuci dodatnu motivaciju jer nije lako kada se izgubi pozicija u prvih 11 i mora sjediti na klupi...
    neznam, vidjet cemo sutra, a jedino cemu se nadam je borba za svaku loptu jer tovari igraju na galamu i istim oruzjem im moramo odgovoriti!
    moja prognoza je 0-0, sa puno prekida i zutih kartona.

brziri

• Gost
    « Odgovori #62 u: Travanj 27, 2013, 13:56:23 »
  • 0
  • 0
  • Što se sve radi da se Krailachu nađe mjesto, prvo ga se gura na libera, pa sad oped na nekog korektora ispred obrane
    Kako vam nije jasno da je on igrač manje u vezi, defanzivno ok, smeta i pokupi dosta visokih lopti, ali ofanzivno čista nula. a danas igrači moraju biti kompletni, naručito u vezi
    Također i Alispahiću se izmišljaju pozicije, te ne može igrati tamo, te vamo, on je i ofanzivno i defanzivno nula

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #63 u: Travanj 27, 2013, 14:20:09 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "brziri"
    Što se sve radi da se Krailachu nađe mjesto, prvo ga se gura na libera, pa sad oped na nekog korektora ispred obrane
    Kako vam nije jasno da je on igrač manje u vezi, defanzivno ok, smeta i pokupi dosta visokih lopti, ali ofanzivno čista nula. a danas igrači moraju biti kompletni, naručito u vezi
    Također i Alispahiću se izmišljaju pozicije, te ne može igrati tamo, te vamo, on je i ofanzivno i defanzivno nula

s obzirom koliko golova primamo...neka se on skoncentrira na obranu.
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #64 u: Travanj 27, 2013, 14:21:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    ja sam uvjeren da Kek nece raditi prevelike izmjene, iako to novinari naveliko potenciraju.
    mislim da ce jedina izmjena biti Cesarec-Mutombo, a ostalo ce ostati isto.
    Zasto to mislim? Pa koliko sam do sada shvatio, Kek nije tip koji voli previse mijenjati, a ovim promjenama 'sastava i sustava' zeli iz igraca  izvuci dodatnu motivaciju jer nije lako kada se izgubi pozicija u prvih 11 i mora sjediti na klupi...
    neznam, vidjet cemo sutra, a jedino cemu se nadam je borba za svaku loptu jer tovari igraju na galamu i istim oruzjem im moramo odgovoriti!
    moja prognoza je 0-0, sa puno prekida i zutih kartona.

A cuj izjavio je "svi su nas vec procitali, moramo nesto izmjeniti"...tako da ja ipak mislim da ce do odredjenih promjena doci
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Travanj 27, 2013, 14:29:32 »
  • 0
  • 0
  • Binarno zbrajalo se ne boji Rijeke...
    http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/kr ... nak-545387
    --------------------------------------------------------------------------------
    Očekujem čvrstu utakmicu sa dosta prekida i žutih kartona, pogotovo kod protivnika...
    Naš raspored -> 4-2-3-1.
    Benko u napadu.
    Mutombo na lijevom krilu, Alispahić u sredini (ako bude loš, Čulina ulazi umjesto njega) i Jugović na desnom.
    Brezovec (malo ofenzivniji) i Kreilach u sredini...
    Škarabot, Neretljak (iako me ne bi iznenadio i Datković, unatoč izostanku sa treninga), Knežević, Marić(možda ga ipak ostavi u sredini i stavi Datkovića kao desnog beka)
    Vargić na golu.
    Ključ utakmice je koncentracija u obrani i motivacija u napadu. Ne smije nam se dogoditi da ih gubimo kao što smo ih gubili u zadnje dvije utakmice.
    Tovari dolje redovito dobivaju golove. Zadnje dvije utakmice su dolje igrali protiv Zagreba i Cibalije koji su im uvalili 3 komada ukupno, iako su to dvije momčadi koje uz Inter i Osijek imaju daleko najvećih problema sa realizacijom.
    Također, bitno je da naše igrače ne impresionira atmosfera Poljuda, ali ako je mogla Istra pred gotovo punim Poljudom, siguran sam da možemo i mi koliko god se on sutra popunio.

Offline Murinjo

• Inćun
    • *
    « Odgovori #66 u: Travanj 27, 2013, 15:52:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Wedran"
    Binarno zbrajalo se ne boji Rijeke...
    http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/kr ... nak-545387
    --------------------------------------------------------------------------------
    Očekujem čvrstu utakmicu sa dosta prekida i žutih kartona, pogotovo kod protivnika...
    Naš raspored -> 4-2-3-1.
    Benko u napadu.
    Mutombo na lijevom krilu, Alispahić u sredini (ako bude loš, Čulina ulazi umjesto njega) i Jugović na desnom.
    Brezovec (malo ofenzivniji) i Kreilach u sredini...
    Škarabot, Neretljak (iako me ne bi iznenadio i Datković, unatoč izostanku sa treninga), Knežević, Marić(možda ga ipak ostavi u sredini i stavi Datkovića kao desnog beka)
    Vargić na golu.
    Ključ utakmice je koncentracija u obrani i motivacija u napadu. Ne smije nam se dogoditi da ih gubimo kao što smo ih gubili u zadnje dvije utakmice.
    Tovari dolje redovito dobivaju golove. Zadnje dvije utakmice su dolje igrali protiv Zagreba i Cibalije koji su im uvalili 3 komada ukupno, iako su to dvije momčadi koje uz Inter i Osijek imaju daleko najvećih problema sa realizacijom.
    Također, bitno je da naše igrače ne impresionira atmosfera Poljuda, ali ako je mogla Istra pred gotovo punim Poljudom, siguran sam da možemo i mi koliko god se on sutra popunio.
    Zanimljiva je statistika ove trojice iza Benka :
    Mutombo Alispahić Jugović svi troje imaju 2 085 minuta igranja u Nk Rijeci ili ako podijeliš to ti je 23 utakmice dali su NULA GOLOVA !!! i NULA ASISTENCIJA !!! Volio bi da sutra poprave ovu statistiku ali sumnjam !

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #67 u: Travanj 27, 2013, 15:55:35 »
  • 0
  • 0
  • http://www.sportcom.hr/regionalni-sport ... anjem.html

Personalnih promjena će sigurno biti. Mato Neretljak i Antonini Čulina sigurno ulaze u momčad, Kek razmišlja o vrataru Vargiću, Mutombu

brziri

• Gost
    « Odgovori #68 u: Travanj 27, 2013, 16:23:18 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "siw"
    http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/matjaz-kek-uo%C4%8Di-hajduka-nema-potrebe-za-panikom-za-nekim-opsadnim-stanjem.html

Personalnih promjena će sigurno biti. Mato Neretljak i Antonini Čulina sigurno ulaze u momčad, Kek razmišlja o vrataru Vargiću, Mutombu

Uh koja nova krv Smušenjak - Labud, i Antonini koji zabije glavu u pod i trči u aut, volio bi da se varam i da Čulina bude igrač utakmice, da asistira Benku i zabije gol
    i još jedan da zabije Mutombo

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Travanj 27, 2013, 17:39:12 »
  • 0
  • 0
  • http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak ... lit/15208/
    Kaže Korado:
    Citat:
    Puno je Kek kombinirao na treninzima ovaj tjedan tražeći taktička i kadrovska rješenja. Posljednji trening pred polazak mogao bi dati odgovor na pitanje o početnom sastavu i sustavu. Unatoč najavi kako neće odustati od ustaljenog 4-4-2 rasporeda, na Poljud bi mogli istrčati, u nominalno 4-5-1 formaciji s mogućnošću ofenzivne transformacije u 4-3-3, s Mujanovićem na desnom i Čulinom na lijevom krilu, slijedeća jedanaestorica. Mance (Vargić) – Marić, Neretljak, Knežević, Škarabot – Mujanović, Brezovec, Kreilach, Jugović, Čulina – Benko.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #70 u: Travanj 27, 2013, 18:07:30 »
  • 0
  • 0
  • Uf, već mi je slabo. U obrani kikser Mato. Cijela desna strana vjerojatno propuh - Mujanović i Marić kao neprirodni bek. U vezi destrukcija Kreilcah - Breza. U napadu Čule-anemija.

A tako sam se veselio vidjet igru sa 1 zadnjim veznim i ofenzivnim Alispahićem. Ovako 0-0 ko kuća!
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Travanj 27, 2013, 19:20:49 »
  • 0
  • 0
  • Daj Mutomba stavi, jebemu i Čulinu i Mujanovića... Prvi je Sandi 2.0, ajde, naš je, zabio dva gola prošli tjedan za repku, valjda ima nešto samopouzdanja + dobar je protiv južnih (Zadar). Ali Mujanović... Samo će izaći u 1 na 1 šansu i promašiti. Dva puta. U svakom poluvremenu.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Travanj 27, 2013, 19:34:44 »
  • 0
  • 0
  • Fascinantno je kako vec drugi trener gura Neretljaka u igru a forumski znalci ga vec otpisali..  Oni ocjenjuju igrače prema radu i kvaliteti kroz treninge umjesto da čitaju forume.. budale..
    I napokon čulina da krene od 1. minute u gostima hvala ti ga boze (doma nikad nece moci igrat jer imamo previse navijača)..

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #73 u: Travanj 27, 2013, 19:47:15 »
  • 0
  • 0
  • neznam ja bi volio vidjet vezni red sa Mutombom,Culinom na krilima Alispahicem u ventru naprijed da pokaze jel moze ili nek kupi prnje odakle je dosao, I odiza Mocinic, Jugovic. Cini mi se da bi taj vezni red imao puno prijednosti ako bi se neke stvari promjenile. Bilo bi brznie cega sad kronicno fali. Culina koliko god napadan po meni nije los igrac vrlo rijetko imao priliku igrat na poziciji koja mu odgovara a decko je igrao sve pa cak i beka protiv Belupa ako se ne varam. Malo bi trebao podici glavu dok igra ali mislim da mu to dobar trener moze usaditi ko naviku. Sto se Mutomba tice a jebiga usao je proslu utakmicu i stvarno dobro igrao malo losije defanzivno ali offanzivno je stalno bio opasan. Utiska sam da bi taj vezni red bio strasno poletniji sa puno brzom loptom malo bi defanzivno izgubio to je istina ali jebiga nemozes imat sve. Obrana a stvarno neznam meni trenutno osim Marica i Skarabota su svi totalne rupe. ajde jos Datkovic je klinjo pa mu se oprasta da bude rupa ali realno sta Knezevic radi zadnjih 2 tekme to moze i Datkovic manje cu mu zamjerat placanje ceh neiskustvu nego placanje ceha nonsalanciji. Za poljaka neznam on je isto rupa najgore sto neznam ni ko bi ga mjenjao jer mi igraca za desni bok nemamo. Tako da nek bolje pokupe nekog juniora pa nek bar ima koristi za buducnost nego da gldamo stare rage Knezevic i poljak sve neki reprezenativni primjerci koji redovno reprezentativno skuhaju zgoditak za protivnika.

Navijacki nadam se pobjedi. Realno biti cu sretan bodom. Predosjecaj mislim da cemo dobiti po piksli ali nadam se da me predosjecaj vara.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #74 u: Travanj 27, 2013, 20:41:14 »
  • 0
  • 0
  • uz sve ove najave, cudna tumbanja, stavljanje stopera na bekove vise stvarno ne znam sto da mislim.
    Mogao bi bit pun pogadak, ali i jos puniji promasaj.

Ja bi osobno rado vidio prakticki istu postavu od zadnji put s razlikom Cesarec - Mutombo po nuzdi i Culina - Alispahic da se Spaho malo odmori.

Da je bilo koja druga manje vazna tekma, dodao bi i zamjenu Datkovic - Knezevic, al ovako ni tu ne bi nista mjenjao..
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt