• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hajduk - Rijeka, 1 : 2 , 28.03.13.  (Prikazano: 3943 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
Hajduk - Rijeka, 1 : 2 , 28.03.13.
« u: Travanj 28, 2013, 22:11:00 »
  • Mance -
    Marić -
    Knežević -
    Neretljak -
    Škarabot -
    Brezovec -
    Kreilach -
    Jugović -
    Alsipahić -
    Mujanović -
    Benko-

Datković -
    Močinić -
    Čulina -

Kek (it) -
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline aluminijska felga

• Senior
    Re: Hajduk - Rijeka, 1 : 2 , 28.03.13.
    « Odgovori #1 u: Travanj 28, 2013, 22:20:48 »
  • Mance - 5
    Marić - 7
    Knežević -6
    Neretljak - 7
    Škarabot - 6.5
    Brezovec - 6.5
    Kreilach -  5.5
    Jugović -  6.5
    Alsipahić - 5.5
    Mujanović -6.5
    Benko-6.5

Datković -6
    Močinić -5
    Čulina - 6

Kek (it) -
    Vražja  mularija

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Travanj 28, 2013, 22:35:13 »
  • Mance - 6  hm, možda sam trebao i manju ocjenu, prilično nesiguran
    Marić - 7 vrlo solidan
    Knežević -6.5 par nesigurnosti
    Neretljak - 7 vrlo dobar
    Škarabot - 7 standardno dobar
    Brezovec - 6.5 oba solidni, ali ništa specijalno
    Kreilach -  6.5 vidi gore
    Jugović -  7.5 najbolji
    Alispahić - 6 hm, kad izađe nedostaje, kad igra višak je? (zagonetka)
    Mujanović -7 vrlo dobar
    Benko-7 trpa, ali može bolje

Datković -6 malo je lutao
    Močinić -6 slabo sam ga vidio
    Čulina - 6.5 od zamjena je bar nešto probao

Kek - 7

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Travanj 28, 2013, 22:39:13 »
  • Mance - 5,5 - nesiguran, tjera strah u kosti, ali navijača svog kluba, a to nikad nije dobro
    Marić - 7 - jako dobar, pravovremen, zatvorio crnoga odlično, šteta radi te ozlijede, nadamo se da nije teža jer bi bio veliki gubitak
    Knežević - 6 - kapetanski loše; on treba imponirati sigurnošću, a dobili smo nekoliko debilnih i loših izbijanja (u 2. poluvremenu u našem šesnaestercu promašuje loptu)...
    Neretljak - 7 - iznenađenje, odličan, svaka čast
    Škarabot - 6,5 - siguran, lijepo odigrano, iako je imao dvije, tri imbecilne reakcije kad su stisli pred kraj
    Brezovec - 6,5 - nisam impresioniran, ali on i Kreilach su tu za sprječavanje protivnikove igre, a u tome su uspjeli
    Kreilach - 6 - lošiji od Brezovca jer nema precizno dodavanje, predasistencija za prvi gol
    Jugović - 7 - borben, a ima tehnike, asistirao i to odlično, pred kraj me iznenadio kako može sačuvati loptu
    Alsipahić - 5,5 - par dobrih poteza, ali jebeš igrača za tri poteza na utakmici od kojih nijedan nije ni gol ni asistencija. Weitzer je isti, zato i ne igra, a neće ni ovaj dugo iako danas nije bio toliko loš
    Mujanović - 7,5 - igrač utakmice - borben, asistirao i zabio + ono puštanje gola Benku, svaka čast, srčan igrač i meni osobno drag, ali ovo je ipak rijetko dobra utakmica s njegove strane
    Benko - 7 - gol, šesnaesti, tenk, par čistih prekršaja na njemu nije svirano, ali je bome i zeznuo onu čistu šansu

Datković - 5 - uđe i u 20 minuta propuh na desnoj strani... Jednom kretenski izgubio loptu, jednom ga Kouassi izvozao, loše
    Močinić - 5 - nema smisla komentirati
    Čulina - 6 - neloš, ispunio zahtjev presinga na obranu, iz slobodnjaka izborio korner, imao udarac, solidno za tu minutažu

Kek (it) - 7 - kombinatorika u 1. poluvremenu odlična, ali ne smijemo se neplanirano povući kad nas protivnik stisne. Osvježenje kad se sjetim "igre" pred 2 mjeseca, kapa dolje, samo naprijed, majstore!

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #4 u: Travanj 28, 2013, 22:41:55 »
  • Mance - 5,5
    Marić - 6,5
    Knežević - 6
    Neretljak - 7
    Škarabot - 6,5
    Brezovec - 6
    Kreilach - 6
    Jugović - 7
    Alsipahić - 6
    Mujanović - 6,5
    Benko- 6,5

Datković - 6
    Močinić - 5,5
    Čulina - 6

Kek (it) - 6,5

brziri

• Gost
    « Odgovori #5 u: Travanj 29, 2013, 01:06:24 »
  • Mance - 6 primio blesav gol , skinuo dva zicera
    Marić - 6 borben
    Knežević - 6 ali očekujem više
    Neretljak - 7 -labud odbijao što jemogao, jedan veliki + za trud
    Škarabot - 7 umorio se pred kraj
    Brezovec - 6
    Kreilach - 4 igrač niš koristi , više smeta nama nego drugima jer pojma nema,molim boga da ga prodamo,

Jugović - 8 veliki trud, ko da je naš
    Alsipahić -  6 umorio se
    Mujanović - 7 dao gol
    Benko- 8 tenk

Datković - 7 zatvorio kuassia
    Močinić - 4 - gori od Krailacha
    Čulina - 6 otpucao na gol u 2 puta u 2. poluvremenu
    kek 6 dobar, nema kog staviti u igru
    « Zadnja izmjena: Travanj 30, 2013, 10:09:45 od brziri »

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #6 u: Travanj 29, 2013, 02:39:25 »
  • Mance - 6 - dobar na liniji ali nesiguran na ubacivanjima
    Marić - 7 - vrlo siguran, dobar na i na beku, mozda njegova nova pozicija? Kad je izasao obrana nam e pocela "plivati"...
    Knežević - 6 OK, mozda malo nesiguran kod nekih situacija
    Neretljak - 7 - osvjezenje, krakata neman kao protiv Dinama ove jeseni
    Škarabot - 6.5 - vrlo dobar, pred kraj malo pao, ali pun pogodak
    Brezovec - 6 - OK na destrukciji, ali danas nesiguran u dodavanju
    Kreilach - 5.5 - jedna od njegovih losijih utakmica
    Jugović - 7 - Jedan od najboljih na terenu
    Alsipahić - 6 - Nesto bolji od proslih utakmica, ali jos daleko od ocekivanja
    Mujanović - 7.5 - Gol i asistancija, igrac utakmice
    Benko- 6.5- puno se trudio, poentirao, ali na trenutke sebican, a ona sansa 1:1 ne smije fulati

Datković - 5.5 - OK, ali par puta procurilo na njegovom boku
    Močinić - 5 - neprimjetan
    Čulina - 6 - solidan za pruzenu minutazu. Bit ce nesto od njega...

Kek (it) - 7 - Odlican. Kek for president!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 29, 2013, 09:34:17 »
  • Mance - 5, dao bi i niže ali obranio je nešto, nedopustivo je da u jednoj tekmi tri puta mu ispadne lopta iz ruke, nadam se da će i vargić uskoro u prvu.
    Marić - 8 jako dobar na beku, bilo ga je čak i prema naprijed, dolazio je i u situacije da puca, odličan igrač, jako dobar ulog za budućnost
    Knežević - 7 po meni bolji nego u zadnje vrijeme
    Neretljak - 6,5 dobar
    Škarabot - 7  standardan
    Brezovec - 7 standardan
    Kreilach -  6,5 standardan
    Jugović - 8 odličan
    Alsipahić - 6,5
    Mujanović - 8 najbolje poluvrijeme u rijeci
    Benko- 7 tenk

Datković - 7 dobro zamjenio
    Močinić - bez ocjene
    Čulina - bez ocjene

Kek (it) - 7 dobar posao

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Travanj 29, 2013, 10:37:15 »
  • Mance 6 - skinuo zicer Vukoviću odličnim refleksom, za gol nije kriv, ali nesiguran do zlaboga na centaršuteve
    Marić 7 - solidan do ozljede na njemu stranoj poziciji, odlično reagirao kod onog kornera u 1. poluvremenu kada je Oremuš izbio loptu s crte
    Knežević 6 - jako nesiguran u zadnje vrijeme, promašio čistu loptu u 89. minuti u naših 16 i otvorio zicer Hajduku
    Neretljak 7,5 - najbolji u obrani, blokirao puno udaraca
    Škarabot 6,5 - malo suzdržan, ali očekivao sam da će biti više defanzivno orijentiran
    Brezovec 6,5 -
    Kreilach 6,5 -
    Jugović 7,5 - jučer najbolji u vezi, asist, puno trke, pravovremen, u svakom trenutku zna što s loptom
    Alispahić 5,5 - mah
    Mujanović 7 - dobra tekma jučer, ali nestao u drugom poluvremenu
    Benko 7,5 - opet monstrum

Datković 6 - solidno
    Močinić 5,5 - a di je on bio?
    Čulina 6 - neloše, ali daj se oslobodi više i igraj, može puno bolje

Kek (it) 8 - majstorski nadmudrio onog seljačinu Krstičevića
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #9 u: Travanj 29, 2013, 10:44:18 »
  • Mance - 5,5 - totalno nesiguran iako je imao jednu odličnu obranu. Čekam Vargića
    Marić - 7,5 - jednostavno zna igrati. Iako ovo nije njegova prava pozicija, draže mi je da igra stopera
    Knežević - 7,5 - OK
    Neretljak - 7,5 - solidan, iako mi je Marić puno sigurniji. Ne treba nam sljedeće sezone
    Škarabot - 7 - prosječno
    Brezovec - 6,5 - prvo poluvrijeme odlično, ocjena 8,5, drugo 4,5. Prvo poluvrijeme imao dosta dodavanja i uglavnom točnih. Drugo poluvrijeme već 5 utakmicu zaredom padne totalno i praktički ne takne loptu. Nedopustivo je da jedan defanzivni vezni ne isprati igrača do kraja, (to mu se uvijek događa), a druga stvar je stara boljka da uvijek kasni, tako je zakasnio i kod one situacije kad je skoro napravio penal.
    Kreilach - 7 - prvo poluvrijeme vrhunski, ocjena 9,5, drugo 4,5. Slično kao i Brezovec prvo poluvrijeme imao puno i to točnih dodavanja (samo jedno jedino loše za Škarabota). Drugo poluvrijeme totalno i on pao. Ukupno mora dobiti pola ocjene više od Brezovca zbog krasne asistencije za Benka i sudjelovanja u akciji kod prvog gola.
    Jugović - 8 - prvo poluvrijeme 6,5 (i to isključivo zbog asistencije) jer je bio prilično nevidljiv, drugo poluvrijeme najbolji na terenu - 9,5. Igrač utakmice za mene
    Alsipahić - 6 - igrao na pravoj poziciji, ali opet bez nekog učinka. Nisam zadovoljan, premalo je sudjelovao u igri. Očekivao sam više
    Mujanović - 7 - da nije zabio praktički 2 gola od mene bi dobio čistu 1. Osim te dvije akcije nije napravio ništa vrijedno spomena. Ali je zabio. Time nije znatnije popravio moj ukupni dojam o njemu - nije za jaku Rijeku. Jedva čekam Kvržića/Anasa/Milića
    Benko - 7 - trpa li ga trpa, i ruši sve pred sobom. Kao što je Senad napisao, neka samo trpa i neka ga bar utopimo za neke velike pare na kraju sezone

Datković - bez ocjene. Nemam ga za šta ocjeniti
    Močinić - također bez ocjene. Dobio zadatak zamjeniti Brezovca u defanzivi, a Brezovec je poslan više napred. Nevidljiv, treba mu puno više samopouzdanja.
    Čulina - i on bez ocjene. Što reći... S njim se mora puno raditi.

Kek (it) - 6,5 - ovaj put pogodio s promjenom sustava i sastava. No i dalje mi je malo nejasno zašto priliku ne dobije Vargić, Mutombo?

Konkretno sam na ovoj utakmici pratio Krelacha i Brezovca. U prvom poluvrmenu su oboje igrali začuđujuće dobro, dapače Kreilach vrhunski sa samo jednim krivim dodavanjem i par odličnih proigravanja. Drugo poluvrijeme su totalno pali i zajedno nisu imali 5 točnih dodavanja.

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #10 u: Travanj 29, 2013, 11:00:05 »
  • Ja neskromno probao uz ocjenu dati i mišljenje za 2013/2014:

Mance: ocjena 4 - 8 (prosjek:6).  Čupa živce. Ispusti loptu nakon centaršuta, pa obrani zicer, pa ispusti loptu, pa obrani skoro 100% zicer... Po meni jedini koji danas nije bio na visini ostalih. Za Europu treba siguran golman, koji će obraniti sve što se mora obraniti - ne netko tko čini čuda ali se cijeli tim trese pri svakom centaršutu.
    Danas treba zahvaliti dobrom bloku ispred sebe (Mati).
    Marić - ocjena 7,5.  Odličan na beku kao i na stoperu.  Kako netko reče: igrač za budućnost.  Vrijedi da ostane i u Europi dogodine.
    Mato - ocjena 7,5.  Odličan (iskusni) nos za postavljanje.  Kad se trudi kao večeras, stup obrane (danas čak veći od Darija).  Što god mi mislili, za Europu nam treba takav stoper.
    Dario - ocjena 7.  Nijansu ispod Marića i Mate (možda samo zato što za njega očekujem nešto iz druge kategorije).  Stalno mislim da on može i puno bolje.  Ja mislim da će tek u Europi pokazati pravo lice.  Neophodan za iduću sezonu.
    Škarabot - ocjena 7,5.  Sad već konstanta.  Ispada kao jedan od najkonstantnijih igrača od kad je došao.  Stiže u obranu i u napad, 50 puta na utakmici.  Profi zapadnog tipa i zato nam treba i iduće sezone.
    Datković - ocjena 7,5.  Uklopio se, a nije lako čuvati malog, brzog i odličnog Kouassia.  Stizao i u napad (za malo i zabio gol u završnici).  Imam dojam da se napunio samopouzdanjem u repki i odmah je to drugi Datko, puno sigurniji.  Kako je on jedan od rijetkih iz naše škole, treba ga čuvati k'o oko u glavi.  Svakako u 2014!
    Kreilach i Breza - ocjena 8 za obranu i 6 za napad, prosjek 7.  Ispadaju poprilično slični igrači po učinku, mada je Breza agresivniji na zemlji a Kreilach u zraku.  Po meni previše grešaka u iznošenju lopte.  Da je više lopti prošlo blok Hajduka na početku naše kontre, danas bi bilo 0:5.  U budućnosti ipak vjerojatno alternacija jedan drugom, u sustavu sa jednim zadnjim veznim.  Po meni trebaju ostati oba, ali kao alternacija.  Ionako kaže Kek: klupa nam je kratka.
    Mujanović zaslužan za oba gola i naklon do zemlje za onaj gol prepušten Benku. Da ima bolji postotak korištenih šansi bio bi kralj kontri. Danas izuzetnih 7,5.  Ukupno možda ipak jedna od pozicija koja se za Europu mora popuniti jačim, konstantnijim igračem.
    Alispahić - ocjena 7.  Opet, netko je izvrsno rekao: kad igra, kao da je loš, kad izađe igre nema.  Danas - možda se neće svi složiti - u prvom poluvremenu konačno blizu onog pravog. Pet lopti za pet šansi i polušansi, a i sam u šansi.  Ako uzmemo u obzir da možda ipak nije toliko dobar kako smo mi mislili (npr. prevaga na razini Eurolige), ovo je već puno bliže njegovom maksimumu i bez sumnje trenutno najbolji zadnji pas u timu.  Ipak, ovo je previše ključno mjesto da se ne bi tražio bolji.  A kako on neće podnijeti biti drugi, možda je ovo labuđi pjev...
    Jugović - ocjena 8.  Junak.  Svugdje ga je, u obrani i napadu, kad treba uklizati, kad treba asistirati, kad treba zadržati loptu.  Po meni, zadnji vezni za budućnost i za Europu 2014. i kasnije.
    Benko - ocjena 7,5.  Netko reče: tenk.  Veliki voljni moment.  Grize i ujeda, i prima i daje udarce.  Mogao bi poslužiti nekim mladima za uzor (Moči, Weitzeru).  Takav treba za pobjedu.  Ovo je prilika njegove karijere.  Uz prave lopte, mogao bi se iskazati u Europi.  Svakako ga ostaviti i dodati mu još 1-2 tehničara u napadu.
    Čulina - mada kratko u igri, ocjena 7.  Napravio sve što je trebalo. Stalni pritisak i opasnost. Vjerojatno najzrelija rola do sad. Kao i Datko, vidi se da mu repka koristi za samopouzdanje, a kao da se prestao bojati dobiti po nogama.  Konačno počinjem vjerovati da će biti nešto od njega.  Svakako u 2014.!
    Močo - ocjena 6.  Netko je pitao je li takao loptu? Vjerojatno ne. Čak i za HNL zadnji vezni mora jesti živu djecu. Ako to ne shvati, neće biti igrač. Čulina i Datković su danas shvatili.
    Kek - ocjena 8, više za opću pripremu momčadi i igre, nego za taktiku u toku ove utakmice.  Definitivno trener za duge staze, koji će izvući i ono dobro iz mladih igrača, a i postaviti najbolje u tom trenutku.  Ne mogu zamisliti Europu bez njega.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #11 u: Travanj 29, 2013, 17:16:06 »
  • Gledao na TV-u

Mance - 5,5 ovih 0,5 je dobio radi par zicera, ail toliko nesigurnosti odavno nisam vidio... 2 metra gluposti. O ispucavanjima ne bi.
    Marić - 7 igrao na "neprirodnoj poziciji, odradio sve kako treba. Šteta ozljede, nadam se da nije ništa strašno. Ukoliko bi ponovio ovakvu izvedbu na desnom beku, treba nam jedan stoper.
    Knežević - 5 Ocijena manje jer se od njega očekuje više. Panika i ispucavanja ne odobravam od nekoga tko je igrao u Juventusu i nosi kapetansku vrpcu.
    Neretljak - 6,5 iznad svih očekivanja. Čini mi se da bira utakmice, ako je tako:"Hvala i doviđenja"
    Škarabot - 6,5 Čestitke i čestitke na trudu. Tu i tamo malo panike, i dalje mislim da nije kalibar za nešto više od HNL-a.
    Brezovec - 6 fali znanja ali ne fali htjenja
    Kreilach - 5 svaka njemu čast na prošloj sezoni. Svaka mu čast na svemu što je napravio, ali čini mi se da on mora igrati po svaku cijenu, a nije baš taj kalibar
    Jugović - 6,5 puno truda i trke. Odličan za "odrađivanje posla" ali ako je Europa cilj, za njega (ovakvog) tamo mjesta nema. Nadam se da se varam
    Alsipahić - 6,5 napokon jedna dobra partija. Pitanje je da li je zvezda bila motiv, ili je ustao iz sna?
    Mujanović - 6,5 dao gol, namjestio drugi (mogao je i taj, ali pustio Benku  =D> ). Momčadski igrač skromnih mogućnosti. Na ljeto transfer
    Benko- 7 ocjena radi truda. čovjek je pretrčao sve živo i neživo i sam radio pressing na obranu i golmana. Dao gol. Sam nije mogao više...

Datković - 6 Odigrao korektno uz par paničnih reakcija, ali ipak, igra na kapaljku. Možda i ne bi trebao biti toliko marginaiziran.
    Močinić - 5 mekan i slab. Pomorac
    Čulina - 6 jer je igrao da bi odigrao. Niti loše niti dobro. Stao na loptu kada je trebalo.

Kek - 6,5 nije njegova zasluga kako se postavio sudac i kako se postavila ekipa u drugom poluvremenu, jer ono što sam vidio na TV-u bio je vidno razočaran "stanjem na terenu". Ono što me brine je tvrdoglavost. Počeo me podsjećati na ES-a a to mi ne miriši na dobro. Opet, moram spomenuti da je dobio "gotovu" ekipu i raspolaže s onime što mu je u momčadi.

napomena: Cijela utakmica je bila frustrirajuća za igrače. Svaka odbijena lopta je završavala njima u nogama. Prvih 25 minuta Kreilach nije znao gdje mu je mjesto. Imali smo previše netočnih dodavanja i tu se treba ozbiljno zabrinuti i zapitati:"Kako dalje?". Sudac je djelomično odradio svoje, ali nije on kriv što 8 igrača Rijeke ne može dodati 2 normalne lopte. Rekonstrukcija momčadi?
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Svibanj 09, 2013, 17:23:10 »

• 1. Jugović (7.36)
    2. Mujanović (7.09)
    3. Marić, Neretljak, Benko (7.05)
    (...)
    12. Kreilach (5.95)
    13. Mance (5.64)
    14. Močinić (5.22)